Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Zebu


Zebu
addikt

Ahhhh Media MArktban csak hitegetnek. De egy kis CD boltban megkaptam a Westendben 9990ért. Itt van a táskámban !!!!!!

Hip hip hip

(#402) sanzik


sanzik
senior tag

Nekem is sikerult megszerezni !
En a polusban vettem egy kis dvd uzletben 9500-ert.

(#403) Kobe


Kobe
veterán

hát nem csak a film okoz kellemes felüdülést a téli cidriben :) itt a Battle for Middle Earth...de nemrég hallottam hogy MMORPG is lesz LOTR alapu

(#404) biga


biga
senior tag

Ma vettem meg Nyíregyházán dél előtt 8490Ft-ért (valami megjelenési akció). Én már boldog ember vagyok :)) Már terveződik a nagy ''Gyűrűk Ura hétvége'' egy projektor támogatásával :C

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#405) Sil válasza Kobe (#390) üzenetére


Sil
senior tag

Az nem tünde nyelv klub, ha a Fókusz-ban láttad, ők elég pontatlanul adták le az anyagot sajnos... De ahol érdemes körülnézned, az a tolkien.hu Bővebben: link, a Magyar Tolkien Társaság honlapja (a riportban is ők szerepeltek egyébként). A nyelvekkel kapcsolatban a tolkien.hu fórumán a Középfölde témakörön belül található Nyelvek és Írások topicban nézz körül, különös tekintettel a topic tetején található linkekre.

(#406) Sil válasza Kobe (#384) üzenetére


Sil
senior tag

Nekem a 2. kiadás van meg, a ''kék'', de az én gyűjteményem egy része ki is volt állítva az első Tolkien Napon, két éve, a Corvinban. :P (Kár, hogy most hétfőre fog esni jan.3., így nem lesz olyan nagyszabású, és nem is tudok rá elmenni. Meg persze most nem a Corvinban lesz.)

(#407) Trak válasza Sil (#406) üzenetére


Trak
addikt

Nem ismerős a nevem?:)
Ha nem, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#408) LOTR válasza Zebu (#401) üzenetére


LOTR
addikt

nekem a SPECIAL EXTENDED EDITION kell

One Ring to rule them all

(#409) deedee


deedee
őstag

lehet,hogy kiröhögtök,de én még nem láttam a 3. részt.először is azért ,mert vártam az extra bővitettet,másrészt az eredeti gyári lemezről akartam megnézni,frankó kép és hang kíséretében,nem pedig valami kalóz gagyiról./persze azért láttam már szuper kalóz lemezt is,úgyhogy nem általánosítok../

én kivártam az extra megjelenését és annak ellenére,hogy volt nálam a sima kiadás ,nem néztem meg.egy csendes,nyugodt hétvégi napon majd nekiülök és megdöngetem a hangfalakat.azt hallottam sok akció van benne,több mint a 2.-ban...

(#410) Sil válasza Trak (#407) üzenetére


Sil
senior tag

Trak? Nem, nem ugrik be... :F De mondd meg, honnan, hátha...

(#411) Yaye válasza bdav (#377) üzenetére


Yaye
őstag

Hát, ha ez lett volna az egyetlen fontos rész ami kimaradt, én bizisten egy rossz szót se szólnék. Így viszont, hogy a helyét (és a többi kimaradt jelenetét) sok gagyi, hozzáköltött és átírt ostobaság foglalja el... :( (sóhaj) Sajna tuti nem veszem meg a trilógiát, se a simát, se a bővítettet, pedig a könyvet mindig is baromira szerettem, jópárszor olvastam magyarul és eredetiben is mindet, még térkép-kötetet és lexikont is vettem hozzájuk. Mondjuk a film első része elég jó lett, kár hogy önmagában nem ér sokat, mert a második-harmadik viszont a nyersanyag árát sem éri meg. Talán egy ügyes kezű, jóízlésű ripper tudna vágni a bővített verziókból egy elfogadható trilógiát, kukába hajítva sok ócska jelenetet, de az is csak félmegoldás volna.
Bocs ha valakit nagyon fölháborítottam volna :)

(#412) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Mókás, hogy a budaörsi auchan-ban volt, a nagy műszaki áruház MM-ban meg nem A király visszatér ajándékcsomag...

(#413) ewo8


ewo8
tag

:C :C :C megjelent és letölthető a Lord Of The Rings Battle For Middle Earth :C :C :C /WAREZ/

izi rájder öcsém izi rájder

(#414) ewo8


ewo8
tag

milyen stilusú a játék? olyan mint a király visszatér játék amibe frodo, grandalf, legonas stb karakterel lehetett harcolni.

izi rájder öcsém izi rájder

(#415) Kobe válasza Sil (#406) üzenetére


Kobe
veterán

sok év mulva nagyon sokat fog érni :) mondjuk nekem most is nagyon sokat ér :)

(#416) Sil válasza Kobe (#415) üzenetére


Sil
senior tag

Ja, főleg, ha megvan hozzá az a színes papírborító is. Az enyémek közül az Elveszett Mesék Könyve I-II. ér sokat (meg még talán a Gyűrű nyomán - Fa és Levél is ritkaságnak számít).

(#417) LOTR válasza ewo8 (#414) üzenetére


LOTR
addikt

nem,
a BfME stratégiajáték, nem pedig akció

One Ring to rule them all

(#418) ewo8 válasza LOTR (#417) üzenetére


ewo8
tag

köszi

izi rájder öcsém izi rájder

(#419) ewo8


ewo8
tag

mármint az köszi amit kérdeztem (#114)

izi rájder öcsém izi rájder

(#420) Trak válasza Sil (#410) üzenetére


Trak
addikt

Akkor semmi. Volt egy régi lány ismerősöm, akinek szintén Sil volt a neve neten/chaten. De ezek szerint nem Te vagy az. Sőt talán nem is lány vagy:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#421) LOTR válasza Kobe (#403) üzenetére


LOTR
addikt

és a neve: Middle-Earth Online meglepően :DDD

One Ring to rule them all

(#422) ewo8


ewo8
tag

Lord Of The Ring Battle For Middle Earth=Gyűrűk Ura: Harc Középföldéért

izi rájder öcsém izi rájder

(#423) LOTR válasza ewo8 (#422) üzenetére


LOTR
addikt

??

öö ez mi akart lenni?
én is furcsáltam, hogy lefordították, de sokan nem tudnak angolul

One Ring to rule them all

(#424) Sil válasza Trak (#420) üzenetére


Sil
senior tag

De lány vagyok, és szinte mindenhol Sil vagyok neten (ahol meg foglalt volt, ott Sil78, vagy Silmarien pl... merthogy eredetileg Silmarien voltam, ez kb 3 éve rövidült le végleg Sil-re). Chatre viszont nem szoktam járni (kivéve a tolkien.hu-t, de ott is ritkán).

(#425) ewo8 válasza LOTR (#423) üzenetére


ewo8
tag

ezt onnan veszem hogy egy w.......ez oldalon igy volt kiírva

izi rájder öcsém izi rájder

(#426) LOTR válasza ewo8 (#425) üzenetére


LOTR
addikt

hát elég triviális, ugyanis ha lefordítod magyarra monnt ezt kapod :)

csak hogy jött ide, én arra lettem volna kíváncsi ??

One Ring to rule them all

(#427) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Na, megvette már valaki a bővített változatot? :)

(#428) LOTR válasza HaroWerks (#427) üzenetére


LOTR
addikt

sajnos szembesülnöm kell a ténnyel, hogy a SPECIAL EXTENDED EDITION -ből nem csinálnak a nagy vállalatok 3in1 akciót(csak a sima bővítettből 25k-12 DVD), ezért darabokból kell megvennem, ezért miután kivégetzem pótzh-im, és remélem 1db vizsgám idén, utána megveszem, vagyis a jövő héten

ja és nagy sajnálattal látom, hogy A GYŰRŰ SZÖVETSÉGE már nincs xpressen, legalábbis én ezt veszem ki a feliratból -majd megveszem máshol

One Ring to rule them all

(#429) gecz


gecz
tag

De mi a külömbség a special kiadás és a bővitett között!nekem megvan a bővitett és rohadt jó

(#430) LOTR válasza gecz (#429) üzenetére


LOTR
addikt

hát nézz el a lordoftherings.net weblapra, és rájössz :DDD
amúgy annyi, hogy special extended edition díszdobozos 5 dvd és még szobrot is kapsz hozzá, ja és 2x annyiba kerül :) vagy :(

One Ring to rule them all

(#431) LOTR


LOTR
addikt

nem tudja vki, hogy ha xpressen rendelek, akkor mennyia valószínűsége, hogy épségben kapom meg?

ha vki rendelt már akkor lécci írja ide
írtam már emailt, persze nem válaszolnak, még telefonon is felhívtam őket, de egyszer csak nagy csöndet hallottam, és nézem telefonom, már 15 másodperce elvileg felvették, de nem szólt vele senki, úgyhogy már csak bennetek bízom, hogy tudtok válaszolni

One Ring to rule them all

(#432) LOTR


LOTR
addikt

áááááááááááááááááá

hétfőn megrendeltem a
THE LORD OF THE RINGS

THE RETURN OF THE KING
THE TWO TOWERS
THE FELLOWSHIP OF THE RING

SPECIAL EXTENDED EDITION

verziókat, és ma reggel már meg is jött áááááááááááááááááááááááá

ui: ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

najó csak kicsit örülök :DDD
[kép][kép][kép]

One Ring to rule them all

(#433) Ráczkölke válasza LOTR (#432) üzenetére


Ráczkölke
tag

Én is szeretem a LoTR-et, különösen a Helm-szurdoki -, és az Isengardi csatajelenetek voltak tutik...

(#434) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nem olvastam végig, nemtom h volt-e már.
hol vannak eastern eggek? 4 dvd-s kiadásaim vannak meg

- no es importante -

(#435) LOTR válasza Sixkiller6 (#434) üzenetére


LOTR
addikt

sajnos nem tudom
egyáltalán vannak?
annyi extra van úgy is, hogy fogd fel a 3., 4., 5. dvd-t annak :DDD

One Ring to rule them all

(#436) Sixkiller6 válasza LOTR (#435) üzenetére


Sixkiller6
őstag

vannak, legalábbis hallottam.
no igen, az extrák. még nem néztem meg mindet, de amikor a helm szurdokban az új-zélandi orkok elkezdik járni/énekelni a hakát (maori harci tánc)...

- no es importante -

(#437) bdav válasza LOTR (#435) üzenetére


bdav
őstag

vannak. asszem az első filmes lemezeken (de lehet h. a másodikon :F) jelenetválasztó menü, utolsó oldal, utolsó jelenet, és lenyomod a LE gombot (ha asztalin nézed egyértelmű, ha gépen, akkor a billentyüzetről müködött nekem). utána megjelenik egy kis gyürü ott lenn. arra klikk v. enter v. nemtom és ottvan. a TTTé a legjobb, de nem lövöm le a poént, azt látni kell, nagyon kéééész :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#438) LOTR


LOTR
addikt

>_ Gollam naplója:

7462. nap: Meeggggggggggyyyyyyyyeeeeee! Záákossssssszz...

8902. nap: Záákossssssszz... Affene. Eszt már mondtam.

9042. nap: Ma elengedtek Mordorból. Cúf orkok. Tiszta kosz lettem a kínszókamráckáikban. Nem mintha számítana. De a tangáckám igazán szexi.

9088. nap: Ma megnésztem magam egy pocolyában. Mekkora gülüszemeim vannak! Így jár, akit számítógépen cinálnak. Szebaj. Hamarabb észreveszem a Drágaszágot. Ez akkor isz előnyösz lenne, ha köszgaszdász lennék.

5032. nap: Elbactam a napok számozászát. A picába.

9771. nap: Ma találkosztam a hobbitokkal. Kicit vitatkoztunk, de végülisz beláttam, hogy Frodó jó Gazda. Ész milyen édesz kisz szájackája van. Lopva meg akartam szimogatni a fejét, de a hájasz hobbit tök féltékeny rám. Azt mondta, megöl, ha a Gazdához nyúlok.

9876. nap: Szokat vitatkozom magammal. Érdekesz dolog. Cak nagyon kifáraszt, ahogy minden mondat után át kell ülnöm szembe.

9903. nap: Ma becapott a Gazda. Békészen halat loptam éppen valami szent tóból, de kicalt a parta ész átadott egy comó paszinak. Kámszát húztak a fejemre ész elhurcoltak. Félek, hogy valami szadomaszo társzaszágba keveredtem.

9989. nap: A Drágaszágot akarom! Szikerült megegyeznem a Banyával, aszt mondta, két ruganyosz húszú hobbitot minden bordélyban szíveszen fogadnak. A Drágaszágot meg lenyúlom magam, én leszek a leghatalamaszabb! A Nagy Gollam! Ész akkor majd telik végre pszichológuszra!

---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------

Elrond Titkos Naplója
---------------------

Másodkor, tegnap

Ma összecsaptunk Szauron seregével. A fiúknak romlik a hallása. Amikor azt üvöltöttem, hogy lövéshez készülj, letámasztották a pajzsukat a földre. A sortűznél meg valamelyik marha majdnem átlőtte a fülemet.


Másnap

Szauron kijött és megmutatta az új gyűrűjét. Csapatszám estünk hanyatt a meglepetéstől, amikor láttuk, hogy ezüstkesztyűhöz képes volt futtatott aranyat feltenni. Ebbe a pasasba semmi jóízlés sem szorult.


2. nap

Szauron gyűrűjét le akartam adni a portán, de Isildur lenyúlta és otthagyott. Gyakoroltam a nevét, de most se vagyok benne biztos, hogy Z-vel vagy SZ-szel kell-e kiejteni. Tiszta kosz vagyok és be is rekedtem.


35. nap

Találtunk egy völgyet, alacsony ingatlanárakkal. Sikerült lecsapnom pár üres telekre. A társaim szerint csak egy magamfajta balek hagyhatta, hogy kilátás nélküli, huzatos, dohos és sötét telkeket rásózzanak.


47. nap

Szépen halad az építkezés. Sajnos, a társaim kekeckednek. Zavarja őket, hogy ablaküveg híján minden reggel tele a szobájuk falevéllel. Hiába magyaráztam, hogy ez csak ősszel van így. Dilettánsnak, kreténnek neveztek. Ettől nyugtalanság lopódzott a szívembe.


79. nap

Kiadtunk pár szóróanyagot, de a címünknél Imladris helyett Völgyzugoly szerepel bennük. A marketingesünket kirúgtam, de ez már nem sokat segít. Még Gandalf is alig talál ide.


94. nap

Bilbó hozzánk költözött. Nem örülök, mert ahogy a régi mondás tartja: ''A hobbit ritkán jár egyedül''. Tegnap is azt álmodtam, hogy négy hobbit hancúrozik a kertben. Más se hiányzik.


98. nap

Arwen ma megint elkötötte szegény Glorfindel lovát. Glorfy tök dühös. Azt mondta, Asfaloth teljesen elszokik tőle. Ebben lehet valami, mert a múlt héten is csak hatodjára tudta megülni.


Ugyanaznap délután:

Arwen megint az én vízátemelő parancsaimat használta, pedig ezerszer megmondtam, hogy az az én dumám.

Frodó ébredésekor különös késztetést éreztem, hogy Smith ügynökként mutatkozzam be neki és üdvözöljem a való világban. Ez valami gonosz varázslat lehet.


102. nap

Ma ordibálást és veszekedést tartottunk az udvaron, de szóltam a krónikásunknak, hogy írjon ''tanácskozás''-t helyettük. Gimli fegyverzet hatásbemutatót akart tartani, de hát már a törp ipar se a régi. Nem röhögtük ki.
Legalább is ott nem.


103. nap

A Társaság nekiindult, hogy beteljesítse magasztos célját. Kész röhej. A hobbitok egy bokorban is elvesznek, Gimli mérföldekre bűzlik, Gandalfnak tériszonya van... Ork legyek, ha Lothlóriennél messzebb jutnak.


104. nap

Fogadtam Bilbóval három kiló mithrilbe, két pofon ellenében, hogy Frodó eljut Mordorba és vissza. Addig kanasztázunk.


591. nap

Semmi hír nem jött sehonnan. Gyűlölöm a kanasztát.

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

Glóin fia Gimli Titkos Naplója


1. nap:
Elmentünk a haverokkal valahova Eru háta mögé tanácskozni. Agyoncsicsázott tündeházak, de ablaküvegre nem futja nekik. Jött egy rakás további tünde is, mintha nem lenne belőlük itt is elég. Van egy Legolas nevu köztük, az összes tükröző felületen megnézi magát.

2. nap.
Ma összeült a tanács. Semmi kaját nem adtak. A vendég tündék nyilvánvalóan egymás pasijai. A Gyűrűt megpróbáltam szétverni. Nem jött össze. Szegény Bóglinak majd veszek egy új szekercét.

4. nap
Nekivágtunk a túrának.
Gandalf az összes útbaeső várromot megnézeti velünk. Bolond az öreg, hegyet akar mászni, amikor ott van Mória. Legolas ma reggel kétszer mosott hajat és újrafonta a füle mellett a tincseit.

6. nap
Egy csapat varjú miatt Gandalf felmászatott bennünk a hágóra. Utálom a havat. A hobbitok csak nyűgnek vannak velünk. Legolas a hó tetején járkál, nőies mozgással. Gusztustalan.

Ugyanaznap, este:
Gandalf addig ordított, amíg a nyakunkba nem szakadt a fél hegyoldal. Frodó azt mondta, menjünk Móriába. Most mászhatunk vissza.

8. nap
A Tó Őre ránk döntötte a Nyugati Kaput. Legolas be van szarva, már goblint mond ork helyett. Boromir szólt, hogy minden tele van hullákkal. Miért én veszem észre ezeket utoljára?

9. nap
Attól félek, a tervezett Balin-féle lakomával baj lesz. Az egyik csontvázban felismertem Sercli fia Kiflit, a legjobb pékünket. Legolas minden pajzsban megnézi magát és Gandalf botjának fényénél fésülködik. Gandalfnak fingja nincs arról, merre kell menni. Nekem sincs.

12. nap
Ma megnéztük Balin szarkofágját és a Krónikák Termét. Balin sírfelirata tele van helyesírási hibákkal, elbőgtem magam. Pippin belökött egy csontvázat a kútba. Gázos dolog, az alagsorban valakire ráeshetett. Most majd feljönnek balhézni.

Ugyanaznap, később:
Hát fel is jött egy troll, meg pár ork. Felálltam Balin sírkövére, így magasabb vagyok mindenkinél. Yess! Legolas véletlenül torkon lőtte a trollt, most persze nagy az arca. Frodóról kiderült, hogy titokban testhez tapadó ezüstflitteres kombinét hord. Az összes társam végigtapogatta... Hova kerültem?

14. nap
Ma találkoztunk egy balroggal. Olyat lehelt, hogy Gandalfnak szétcsúszott a választék a hajában. Még nekem se ilyen büdös a szám. Gandalf beszólt neki. Van vér a pucájában.

Ugyanaznap, este:
Gandalf leesett a Hídról. Gáz. Kimentünk a Keleti Kapun. A hobbitok gyász ürügyén egymást ölelgetik.

15. nap
Megyünk Lothlórienbe. Legolas ma tizenhétszer állt meg frizurát igazítani. Az erdő állítólag tele van tündékkel. Már előre hányingerem van...

One Ring to rule them all

(#439) Ronin válasza LOTR (#432) üzenetére


Ronin
aktív tag

Kérdezz meg ezzel kapcsolatban valamit!
7 betű, segítek, é-vel kezdődik! :DDD

Najó csak vicc volt ám, még mindig csak a 2őt láttam, azt is félig... :D





[Szerkesztve]

(#440) LOTR válasza Ronin (#439) üzenetére


LOTR
addikt

akkor nagyon gyorsan pótold be
:DDDmegjegyeztem ám az arcod :)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#441) brownus válasza LOTR (#438) üzenetére


brownus
veterán

qrva jó:C

(#442) LOTR


LOTR
addikt

gondolom sokan hallottatok már róla, hogy készül(get) a
The Hobbit c. film Peter Jackson
rendezésével

pár hete már lehetett hallani a filmről, nekem sajnos csak most jutott eszembe, hogy közzétegyem

Bővebben: link
Bővebben: link

másik linket nem találtam


[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#443) Gabesss


Gabesss
tag

Sziasztok!

A ''The Battle for Middle-earth''-el játszok de elakadtam!
Hogy lehet megölni az első pályán a tüzszörnyet akit Gandalf-al kéne megölni?! Segítsetek...

(#444) doglotthal válasza Gabesss (#443) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Nagyon eccerü. Van gandalfnak speciális támadása, az a villámos valami (már rég jáccottam vele nem tudom pontosan) azt használd, majd menekülj amíg újra fel nem töltödik, és azzal öld meg.

(#445) LordX


LordX
veterán

Halihó!

Akinek megvannak a gyűrűk ura bővített DVD-k, az nagyon nagy segítséget tenne nekem, ha be tudná másolni, hogy a fejezeteknek mi a nevük. Mondjuk jó sok van :D (40-60 filmenként)

Köszi.

(#446) Fantasy válasza LordX (#445) üzenetére


Fantasy
tag

1. rész: A gyűrű szövetsége
2. rész: A két torony
3. rész: A király visszatér

Ha nem így gondoltad akkor bocs.:U

Ja jó. Nekem megvan melyik résznek akarod tudni a fejezet címét?

[Szerkesztve]

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#447) bdav válasza LordX (#445) üzenetére


bdav
őstag

The Fellowship of the Ring:

1. lemez

1. Prológus: egy Gyűrű mind fölött...**
2. A hobbitokról*
3. A Megye**
4. Régi jó barátok**
5. Egy rég várt ünnepély**
6. Ég veled drága Bilbó
7. Tartsd titokban, rejtsd el
8. Isildur története
9. A Zöld Sárkány kocsma *
10. A múlt árnyéka
11. Nemestündék *
12. Fehér Szarumán
13. Toronyiránt a gombákhoz
14. A Bakvári rév
15. A Pajkos Pónihoz címzett fogadóban
16. A Gyűrűlidércek **
17. Szúnyogos mocsár *
18. A Szem parancsa
20. Orthanc gödrei
21. Menekülés a gázlóhoz **
22. Völgyzugoly
23. Találkozások
24. A Gyűrű sorsa
25. A Kettétört Kard *-
26. Esticsillag
27. Elrond tanácsa **

2. lemez

28. Gilraen szobra *
29. Bilbó ajándékai
30. A Gyűrűhordozó útnak indul *
31. A Gyűrű délre megy **
32. A vörösfoki hágó **
33. Mória ** //áá legjobb rész! :)
34. Balin sírja **
36. Khazad-dum hídja //nemis. ez a legjobb :D
37. Lothlorien **
38. Caras Galadhon **
39. Galadriel tükre **
40. Az Uruk-hai harcosok
41. Búcsú Lórientől **
42. A Nagy Folyó **
43. Parth Galen rétje
44. A Szövetség felbomlik **
45. Boromir eltávozik **
46. Az útnak vége nincs soha...
47. Végefőcím
48. Köszönet a rajongói klubnak *

*: új jelenet **: bővített jelenet

a többit majd holnap :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#448) Fantasy


Fantasy
tag

The Two Towers ( második rész)

1. Lemez

1 A legalsó sziklalap
2 Tündekötél
3 Szméagol megszeliditése
4 Az uruk-hai orkok
5 A Három Vadász
6 Nyugatvég lángokban
7 Mészárlás Vas folyó gázlójánál
8 Éomer száműzése
9 Az uruk-hai orkok nyomában
10 Éjszakai tábrozás Faműngornban
11 Rohan lovasai
12 Trufa és Pipin nyomában
13 Szilszakáll
14 Át az ingoványon
15 A Fehér Lovas
16 Énekek az entasszonyokról
17 Númenor örököse
18 A Fekete Kapu bezárul
19 Az entek itala
20 Az aranycsarnok királya
21 Théodred temetése
22 Gondoljrám-virág a sírhalmokon
23 A király döntése
24 Brego ( az jó jelenet)
25 Barahír gyűrűje ( Ez is jó)
26 Királyok leánya
27 Kivonulás Edorasból
28 Ithilia erdői
29 Gollam és Szméagol
30 Füvekről és nyúlpörköltről

2. rész

31 Törpasszonyok
32 Egy dúnadán
33 Az Esicsillag
34 Vasudvard farkasai
35 A Helm-szurdok (kafa nagyon)
36 Vasudvard elszabadul
37 A valák kegyelme
38 Arwen sorsa
39 Az előre látott jövő
40 A nyugatra nyíló ablak
41 A Helytartó fiai
42 A tiltott tó
43 Aragorn visszatérése
44 Az entek gyülekezése
45 A Csillogó Barlangok
46 Hol a ló és a lovasa?
47 Ne legyetek hamariak!
48 Az eldák serege
49 Kürtvári csata ( elég poénos az elején)
50 Óent nyelv
51 A szurdokfal áttörése
52 Az ent-tanács döntése
53 Visszavonulás kürtvárba
54 Peregrin úrfi terve
55 Osgiliath
56 Az entek utolsó menete
57 A nazgúl támadása
58 Föl, éorlfiak!
59 Vasudvard elárasztása
60 Fanforn a Helm-szurdokban
62 A végeredmény
63 Ez-az Vasudvardról
64 Búcsú Faramirtól
65 Kitört kötépföldéért vívott háború
66 Gollam terve


Ennyi

[Szerkesztve]

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#449) bdav válasza Fantasy (#448) üzenetére


bdav
őstag

''58 Föl, éorlfiak!'' ez egy jókis jelenet. bírom a lovasrohamokat :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#450) Fantasy válasza bdav (#449) üzenetére


Fantasy
tag

Nekem a Brego-s jelenet tetszik. Amúgy volt még két jelenet a Végefőcím és a pontosan nem tm de arról szólt hogy gratulálunk a gyűrűkura készítőjének. ;)

[Szerkesztve]

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.