Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech Cordless Laser Bluetooth V470 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) law007


law007
aktív tag

Ez egy nagyszerű bluetooth-os egér, legalábbis gondolom, mert én még nem láttam működni.
próbáltam xp és vista x64 sp1 alatt, 4 számítógépen megerőszakolni, de nem ment.
Sosem okozott felcsatlakozni és párosítani az egeret, de sem ezközkezelőben, sem sehol nincs nyoma hogy a rendszerben lenne.
megvan a logitech driver, a broadcomm/widcomm legfrisebb, párosítani "0000"-al sikerül, néha kiírja hogy csatlakoztatva, aztán le, majd fel, majd le, és így tovább

van-e valakinek tapasztalata vagy elképzelése erről a cuccról?

előre is köszi a válaszokat

kérlek privátot is küldj!

(#2) Pettyem válasza law007 (#1) üzenetére


Pettyem
csendes tag

Szia!

Én 3 hete használom, szuper egérke :)) Nekem az első perctől tökéletesen működik.

(#3) law007 válasza Pettyem (#2) üzenetére


law007
aktív tag

a receptet mester :R

milyen oprendszer alól vagy? lehetséges kérnem némi rendszerfileokat?

kérlek privátot is küldj!

(#4) Pettyem válasza law007 (#3) üzenetére


Pettyem
csendes tag

Szia!

Laptoppal használom XP van a gépemen. Nekem csak arra kellett rájönnöm hogy a gépen hogy kell bekapcsolnom a bluetooth. A következő a sorrend bekapcsolod a gépeden a bluetooth, majd az egeret ezután az egér felvillan és azonnal működik a kurzor. Bár ezt biztosan tudtad te is, egy biztos a gépeden kell valamit állítani hogy a bluetooth jól működjön ha ez megvan akkor az egér is fog :)

(#5) law007 válasza Pettyem (#4) üzenetére


law007
aktív tag

a bluetooth link létrejön, de azonnal le is szakad

egy Vista Ultimate x64 az oprendszer. be vagyunk kerítve.... :D

kérlek privátot is küldj!

(#6) netboy


netboy
senior tag

Van egy Logitech MX5500 as bluetooth-os bill + egerem és a notim beépített bluetooth illesztőjével használom de időközönként eldobálja az eszközöket ami elég idegesítő... Vista Home Premium-om van... mi lehet az oka?

(#7) law007 válasza netboy (#6) üzenetére


law007
aktív tag

keresem az okot

kérlek privátot is küldj!

(#8) netboy válasza law007 (#7) üzenetére


netboy
senior tag

köszi

(#9) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok

2 napja vagyok a boldog tulajdonosa. Mindösszesen egyetlen egy dolog zavar benne, ha kb egy percig nem használom folyamatosan, akkor mikor újra megmozdítom akad egyet és csak utána lesz jó, mintha pillanatra megszakadna a kapcsolat és újraindulna.

Ez normális?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech Cordless Laser Bluetooth V470 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.