Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) alcher válasza jerry311 (#42) üzenetére


alcher
csendes tag

végül is ez a szép a számitástechnikában,mindig akadnak érthetetlen furcsaságok.de szerintem hirtelen nagyot változott a technika,míg a cd irokat volt idő kifejleszteni,tesztelni és úgy piacra dobni,a dvd-irokkal(combokkal)már sajnos nem ez a helyzet.itt van ez a rengeteg formátum,és még mindíg megy a versengés melyik a jobb,mindegyik fejlesztő,gyártó a sajátjára esküszik még mindig,közben már itt a dulalayer is.úgyhogy a dvd-irok,még mindíg gyerekcipőben járnak(hiába estek az áraik),nincs idő tesztelni,piacra kell dobni,mert különben elértéktelenedik.számomra ezek a firmware frissítések is furcsák(cd-iróknál nem kellett,(igaz nemvolt ennyi formátum.)alaplap biost sem kell ilyen sűrűn frissíteni)végül is a gyártónak kéne beletenni a készülékhez egy leírást (pl:az én uj iromnak a101-es a romverzioja)amiben közlik ezzel a romverzióval ezt tudja a készülék,nézzkörül a házuk táján mert a frissebb verzió ezt és ezt fogja tudni.az a baj minden készüléken ottvan a romverzió,ha bedöglik a készülék és frisebb a romverzio,mint amivel megvetted,ugrik a garancia!ez is elég hülyeség.én most örülök,hogy megy az új masina,nagyon kimélni fogom,meglátjuk mi lesz belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.