Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) alcher


alcher
csendes tag

én márciusban vásároltam egy lg-gsa4082b-t,egészen 3héttel ezelőttig nagyon megvoltam vele elégedve.irtam vele egy csomó princo-t,lila riteket,arita szitázású zöld riteket,tdk +-os rw-t,dvd-ramot,és természetesen cd-ket is.dvd-ket 4x-esben irtam.3hete jöttek a gondok,ujrairható cd-re ideiglenesen szerettem volna kiirni vm-it.előszőr töröltem(formáztam a lemezt,ez a művelet,hibátlan volt.)irni szerettem volna,kérte a cd-t,pedig bent volt az ujrairható.beraktam egy üres irható(sima 1x-irhatot),ismét kérte az üres cd-t.ezek után beraktam egy tele irt cd-t,sokáig tekergette-tekergette,majd közölte nincs benne lemez.itt feladtam a küzdelmet,jó akkor vm-iért megunta a cd-ket.(a teac cd iróm tökéletesen olvas és ir.)beleraktam a dvd-ket azokat irta olvasta,mostanáig.ill az olvasás még most is megy kivétel az ujrairható dvd.irni nemhajlandó kb 10db lemez ment a kukába,elkezdi irni a néro azt irta ki,hogy fokusz error,utána burn prof activáted faiiled.letöltöttem egy burn4free nevű iro progit,lemezt vele sem irta meg,csak kiirta,hogy atapi error,majd kiajánlott webb helyeket,hogy töltsem le a drivert,le is töltöttem,fel is raktam,a jelenség ugyan az maradt.úgytünik az lg jó iró,de fél évnél többet,nembír?!most várom a fejleményeket a szervíztől,de szerintem visszafogják dobni,hogy működik,mit fogok vele csinálni azt nemtudom?kb400-lemezt irtam vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.