Hirdetés

2024. szeptember 14., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) emre


emre
veterán

Megjött, összeraktuk, nagyon jó. :C

330Pcs Simulated insect DIY Red Dragonfly Building Blocks Compatible Legoingly Technic Bricks kids Educational Toys for Children Mondjuk akkor 12,69 dodóért adták mellé a darazsat is akcióban

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82) llaszlo


llaszlo
veterán

Beszállok én is a buliba. 😁
Az eddigi tapasztalatom alapján azért még eléggé szór a Lepin minősége. Pl a 20004es daru kifejezetten jó. Viszont a Bugattinál voltak nagyon idegesítő hibák. A 6x6os kék orosz darus kocsi akadozva megy. Most szedtem szét. Újra építem LEGO fogaskerekekkel.
Eleve az a tapasztalatom, hogy a hajtások egy részét LEGOra cserélve sokat javul a működés.
Az Avtorosnál szinte 100%ban cseréltem.

(#83) izra


izra
újonc

sziasztok,

nekem ma érkezett meg a rendelésem :)
Lepin 07101 – Ironman Hulk Buster

kíváncsi leszek...

(#84) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#85) Ghard válasza Ghard (#80) üzenetére


Ghard
őstag

2 hónap alatt sem ért ide a hiányzó elem. Filléres tétel, de ezek szerint a hiányzó elem pótlása csak hitegetés.

(#86) qqzs


qqzs
őstag

Allitolag bezartak a lepint [link]

Eladó: GTS450

(#87) Fandango válasza qqzs (#86) üzenetére


Fandango
veterán

Lesz helyette másik szerintem.

(#88) vasi89 válasza Fandango (#87) üzenetére


vasi89
addikt

Már van :DDD de amúgy a Lego is, ha azt a rengeteg pénzt amit a konkurencia hajszolásába öl, arra költené h csökkentse az árait akkor lehet jobb lenne a bevételük.

[ Szerkesztve ]

(#89) Ghard


Ghard
őstag

515pcs SWAT Police Helicopter car Building Blocks $4.93
Követni kell a boltot az akciós árért.

(#90) maross válasza Ghard (#89) üzenetére


maross
veterán

es mi az hogy "us" time? Felkamu akcionak tunik, csak a reklam kedveert..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91) Ghard válasza maross (#90) üzenetére


Ghard
őstag

Amikor beírtam, az akciós áron volt, rendeltem is. :)
Elvileg UTC-7 az időzóna.

(#92) maross válasza Ghard (#91) üzenetére


maross
veterán

akkor ennyi, nem nezem tovabb az 1 oras akciot :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93) llaszlo válasza Ghard (#85) üzenetére


llaszlo
veterán

Én zokszó nélkül részleges visszafizetést kérek. Felteszem a képeket vagy akár videót is, és jó nagy visszatérést kérek.
Így lett a 6x6 kék darus kocsi kb 9-10e.
Meg a Xingbao American muscle car ami ugye szintén Lepin, szintén kb e lett végül.

(#94) marszoa


marszoa
csendes tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek tapasztalata Wish-ről rendelt lepin termékkel kapcsolatban? Megérkezik az áru, vámolják esetleg?

Köszi

(#95) qqzs válasza marszoa (#94) üzenetére


qqzs
őstag

alirol van tapasztalat, minden atjon 50ig felette meg spainbol rendelek csak.

Eladó: GTS450

(#96) Ghard válasza marszoa (#94) üzenetére


Ghard
őstag

Wish-ről nem rendelünk semmit sem :U

(#97) CrissHun


CrissHun
friss újonc

Sziasztok!

Új vagyok még a fórumon illetve ebben a topicban is szóval kérlek titeket kíméljetek!

Illetve új vagyok a Lepin világában is.
Eredeti LEGO-s vagyok, vagyis eddig csak eredeti Lego-t vásároltam. De sajnos elértem azt a szintet hogy amik nekem hiányoznak a gyűjteményemből (Marvel vonal) azok már olyan szinten gyűjtői darabnak számítanak hogy amit annak idején 20 ezerért árultak az most 88 ezerben van és várnom kéne rá legalább 2 hónapot míg megszerzik.
Illetve találtam most egy másik irányt ami tetszik nekem (Technic - Kamion combo) és hát a Lego nem adott ki olyan szettet de a Lepinnél találtam egyet ami eléggé szimpatikus számomra.
Lepin - Builo QC007

Na most a kérdésem az lenne hogy a lepin a márka az stimmel, a Builo az olyan mint a Legonál a Technic?
a QC007 az adott hogy melyik szett.

Illetve Aliexpress-n beleszaladtam egy két lepinbe amit meg is rendeltem és ki is hozták de eléggé hiányos volt a szett. Ez mondjuk kisebb szett volt, 2000huf alatt volt de relatív akkor is gáz szerintem.
Olvastam azt is avagy hallottam hogy a Lepint is hamisítják?!

Ennek a szettnek mondjuk a leírása eléggé gagyinak tűnt.
Lepinnek hogy néz ki a füzetkéje kb?

(#98) llaszlo válasza CrissHun (#97) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem tudom, hogy olvasod-e még. Van a Mould King márka az technikben az egyik legjobb.
Lepin, mint olyan már nincs. Most King néven megy, de nekem kritikán aluli a minősége. Volt nálam egy Sian amit össze kellett raknom. Hát ha nem ragasztom, akkor szétesik. :(
A Happy Buildről is jókat olvastam.

(#99) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Új vagyok még. Engem az autók és a motorok érdekelnek. Honnan, melyik oldalról érdemes rendelni?

Illetve pontosan mit jelent az, hogy:

no box - doboz nélkül, de szerelési útmutatót adnak?
without box - doboz nélkül(azt tudom), de itt is adnak útmutatót ugye?
DIY - ?

Papír alapú útmutatót mindegyikhez adnak, ugye? Illetve ezek alapján mennyire lehet összrakni az adott modellt?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#100) llaszlo válasza cellpeti (#99) üzenetére


llaszlo
veterán

Facebookon vannak csoportok ott nézz szét. Én aliról rendeltem szinte mindent. De volt a Facebookról is.

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.