Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#9651) Dr.Adonisz válasza katt777 (#9650) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Azon már túl vagyok..... mondjuk Egy nehány előző hszból kiindulva azért nem árt ha ismert a többi hardver is....
Alaplap: Gigabyte ga-p43T-es3g
Cpu: E 8500 dual core
Memória Kingmax 4 gb 1333 mhz cl9
Vga Saphire radeon hd 4650 ami hdmi -n csatlakozik egy 82 cm es sony braviahoz.....
egyébb 5 let?

[ Szerkesztve ]

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#9652) Dr.Adonisz


Dr.Adonisz
csendes tag

Menet közben sikerült valahogy megoldani....

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#9653) katt777 válasza Dr.Adonisz (#9652) üzenetére


katt777
félisten

Beállítottad a hangforrást? :) Gondolom, felvétel jó volt, csak ez hibádzott. Elsőre azt feltételeztem, hogy OK, olyan esetben az audió váltás meg szokta oldani.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9654) Dr.Adonisz válasza katt777 (#9653) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Pár eddig nem működő beállítást újra próbáltam, aztán egyszercsak volt hang. hogy mi változott azóta sem tudom :P

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#9655) Dr.Adonisz


Dr.Adonisz
csendes tag

Mostmár csak egy normális vhs player fog kelleni, és a digitalizálást is meg lehet valahogy oldani :P ;] ;]

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#9656) flash-


flash-
veterán

leadtek 3000 pci van otthon egy asztali gépben.
egy kérdés!

hálózaton keresztül lehet -e valahogy nézni egy laptoppal egy másik szóbából wifivel az asztali gépes tv tuneren keresztül a tv-t?

vagy kizárt hogy meg lehessen oldani?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9657) #65675776 válasza flash- (#9656) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az Élő közvetítés ott van már pár éve a PVR2-ben.

(#9658) flash- válasza #65675776 (#9657) üzenetére


flash-
veterán

Ok koszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9659) jeni


jeni
félisten

(#9660) katt777 válasza jeni (#9659) üzenetére


katt777
félisten

Alaplaptól függő. Én győztem olyan alaplapot keresni (AMD, és Intel fronton is), amelybe PCI-X-es karit be lehet tenni, mert az összes csökött agyú tervező a VGA slot alá teszi be az egyetlen PCI-X1 slotot. :(( A barmok nyilván sosem láttak még dupla hűtésű VGA-t. :U Vagy VGA slotba teszed lejjebb, de akkor több PCI-E sáv kiesik.
A pontos spec a gyártó honlapján megtalálható, de nekem is úgy rémlik, hogy a csatoló a különbség. Esetleg az újabbat más alkatrészekkel szerelték, de ezt daa-raa-ék biztosan jobban tudják. Képminőségben nem hiszem, hogy lenne különbség.
A jó alaplapban VGA felett ott egy PCI-X1.0 csati, aztán nem zavar be semmibe.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9661) bzoley válasza jeni (#9659) üzenetére


bzoley
veterán

A két kártya ugyanazt tudja. A DVR3100h-nak talán egy hajszálnyival szebb képe. Kompatibilitási okokból én inkább pcie-st választanám.

(#9662) akos86


akos86
aktív tag

DVR 3200h tunerem távírányítója nem akar életre kelni, van valami trükk hogy kitudjam próbálni hogy valóban halott e?

3dfx, gone but never forgotten...

(#9663) bzoley válasza akos86 (#9662) üzenetére


bzoley
veterán

Telefonon elindítod a fényképezőt, majd a kamerába nyomkodod a gombot. A kijelzőn látod az infraledet villogni, ha működik.

(#9664) jeni válasza bzoley (#9661) üzenetére


jeni
félisten

igen köszi
az tény egyre inkább a PCI slotot kezdik elfelejteni a gyártók.
egy-két régebbi lapon (2 éves deszkákra gondolok) ott még vannak PCI csatik,de leginkább az zavarna,hogy a gyártók ha kiadnak firmware-t vagy frissebb drivert akkor a régebbi DVR-3100 PCI-t elfelejtik frissíteni. Inkább számolnom kell azzal,hogy a PCI-e 1x csatolós kártyákra nagyobb esély van,hogy tovább kihúzza a használatot illetően. A trendi inkább az,hogy USB-re építenek a TV kártya gyártók. ha tévedek akkor cáfoljatok meg.
Lassan 3 éves MSi Z68 lapomon van PCi csati,de a pár hónapja eladott Z77 Asus Maximus lapon már nem volt PCI slot.

(#9665) #65675776 válasza jeni (#9664) üzenetére


#65675776
törölt tag

Inkább arról van szó, hogy a PCI-os Conexant dekóderekben (CX23880/1/2/3) van egy bug* (32 bites DMA kezeléssel összefüggésben), ami 64 bites OS alatt problémákat okoz. Mivel a DVR3100 H-n levő CX23418 egy CX23883 broadcast decoder és egy CX23416 hw encoder egybetokozva pár új (de szintén bugos, így letiltott) képességgel megfűszerezve, így ez is érintett lehet. Biztosra nem tudjuk mondani, mert jelenleg egyikőnk sem rendelkezik ilyen tunerrel.

(#9666) katt777 válasza akos86 (#9662) üzenetére


katt777
félisten

Nálam W8 alatt kezdte el. Ha a jobb/bal nyilat 1xre nyomva tartod, felvillan a "Power" kapcsoló, hogy WMC módba vált. Nekem megoldást jelentett, amikor kihúztam az IR kábelét a kártyából, aztán visszadugtam,
esetleg nyomkodás és restart, de alapból szoftveres a gond.

W8 alatt olyant is csinált a PVR2, hogy ha 0-t nyomtam billen (bármelyiket), parancsikont akart törölni, addig egyszer lehetetlen volt a 0-t használni. Tiszta rendszer install, semmi mókolás, minden telepítéskor ez van, és a láthatatlan távirányító is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9667) jeni


jeni
félisten

Szia

A Leadtek PxDVR3200 H akinek van ilyen karija annak milyen a képe?
Számomra csalódás.
A Hauppague HVR1300 sokkal szebb képet,tisztább és még régebbi verziós,mint a Leadtek.

A Leadtek ami bent van a Pci-e 1x slotban használva zajos ferde csíkok vannak rajta,élő adásban nagyon látni de állókép felvételnél kevésbé látható de csináltam a sport1 adóról 1 képet (amúgy minden adásnál látható).
Lenne értelme ha átteném a Pci-16x csatiba? MSi Z68 GD65 G3 lapban használom.

u.a másik adón

ez meg a Hauppague

[ Szerkesztve ]

(#9668) Atomantiii válasza jeni (#9667) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nálad lehet a jellel valami, csak a másik tv tuner jobban lekezeli. A kártyának nálam ugyanolyan képe van, mint a xp globalnak volt.

(#9669) Csorbi válasza jeni (#9667) üzenetére


Csorbi
addikt

Beállításokban a megjelenítés módját tedd EVR-be, a hardveres előnézetet meg kapcsold ki...

(#9670) katt777 válasza jeni (#9667) üzenetére


katt777
félisten

Kábel és adásfüggő, nálam pl. a régebbi kábel gagyi árnyékolása okozott zavarokat, csere óta no problemo.
Happauge lehet, szoftveres módot használ. Nálam EVR-rel megy minden szépen, de ha éppen VMR9 módot v. szoftvereset választasz, az is mehet, de sztem csak a hardvereseben dolgozik a tuner, szoftveresben a rendszerre hárul a terhelés egy része (pl. VGA fel sem kapcsol UVD módba).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9671) jeni válasza katt777 (#9670) üzenetére


jeni
félisten

Köszi

(#9672) bzoley válasza jeni (#9667) üzenetére


bzoley
veterán

Ahogy katt777 is írta, valamilyen zavar látható a képen. A másodikon inkább gyengébb jel, de ez lehet a kábelezés miatt.
A Haupp sem sokkal jobb, csak az jobban elkeni a képet. A dvr3200h nem maszatol annyira, szinte semennyire.
Nálam régen így nézett ki a dvr3200h(bal oldalon, a jobb oldali a dvr3100h):

[ Szerkesztve ]

(#9673) jeni válasza bzoley (#9672) üzenetére


jeni
félisten

igen köszi
nem egyfomra a két tuner elektronikai tulajdonsága mert a Hau kártyánál nincs zavaró jelek a képben,ha átdugom akkor a Lea ott már látszik.
Korábban használtam szürőt az UPC 3-s eloszton akkor még rosszabb volt a jel,és a Hau is rossz volt.
A Lead. előnye a gyors csatorna váltás. A Hau-nál meg az idő alatt kimehettem kávézni.
Megnézzem a kapott szürővel milyen a Lead.
A TV kábel mely az elsoztóról jön a gépbe rövid nem töb 1,5 méternél,de inkább kevesebb. Azt mondjátok,hogy cseréljem le?
Akkor elvileg a többit is érdemes lecserélni mert azok is egy idősek. Van tapasztalat,hogy melyik a jobb,márka? jelzés?
Az UPC amit megcsinált a lakásban azokra olyan dugót tettek amit le kell robbantani. Ezeknél előny,hogy kontakt hiba kevésbé lép fel.

(#9674) bzoley válasza jeni (#9673) üzenetére


bzoley
veterán

Attól függ, mi az a szűrő. Lehet galvanikus leválasztó, hogy ne rázzon a kábel a gépnél, de az annyira nem jellemző. Inkább visszirányú szűrő lehet, ez a hálózatot védi a gép felől érkező zavaroktól.
Lehet maga az elosztó is rossz minőségű, a csatlakozók is lehetnek rosszul felrakva. F-csatlakozókat fillérekért vehetsz. Réz beles, háromszoros árnyékolású kábel sem egy drága dolog.
Viszont voltak egy időben ugyanilyen ferde csíkjaim, hol erősebb, hol gyengébb volt a zavarás. Ezen egy dolog segített, le kellett cserélnem a Zalman cpu-hűtőmet, az generálta a zajt, nem tudom, hogyan.
A kábellel kerüld a tápkábelekkel való párhuzamos futást, már ha megoldható.

(#9675) #65675776 válasza jeni (#9673) üzenetére


#65675776
törölt tag

"nincs zavaró jelek a képben" - ami azt jelenti, hogy egy kikapcsolhatatlan szűrés megy folyamatosan. Ami pont jó arra, hogy részleteket tüntessen el.

(#9676) katt777 válasza jeni (#9673) üzenetére


katt777
félisten

Most rendkívüli elektronikai szakmai beszámoló következik. :B :DD A régi kábelben a zajszűrést egy olyan vékony alufólia szolgálta, ami a legdrágább csokik borításánál is jóval vékonyabb. Az újban kb. 1mm vastag, fekete, szövetszerű valami van. Nálam ez a kábelcsere megoldotta a zajokat. Ja, remélem, digitális antenna nincs bekötve, mert az durván bezavarhat, főleg, amióta UPC átment digitálisba. És akkor arról nem is szóltam, némelyik adó milyen tömörítéssel v. felkonvertálással jön.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9677) vfo7 válasza katt777 (#9676) üzenetére


vfo7
senior tag

A normális koaxkábel szigetelése kétrétegű: alufólia és rézháló. Ha nem ilyened volt, ne csodálkozz a zavarokon.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#9678) bzoley válasza vfo7 (#9677) üzenetére


bzoley
veterán

Az még messze van a normálistól.

(#9679) katt777 válasza vfo7 (#9677) üzenetére


katt777
félisten

Most már tudom. Anno (kb. 20 éve) bementem a boltba, kértem koax kábelt, adtak, elhoztam, beszereltem. Nem tudtam, hogy többféle van. :B Akkor analóg adás volt, tetőantenna elosztva, minden kép jött szépen. Kábeltársaságok óta vannak zavarok.
Most sem tudom, miféle háló van benne, nem vagyok villanyszerelő, sem műszerész. Csak annyit tudok, hogy fekete réz nincs, legalábbis természetes állapotában.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9680) sid87


sid87
senior tag

hello!

Ma feltettem a win 8.1-et, szépen felinstalláltam a PVR progit, feltettem illesztő programot, és a program indulásakor azt írja: Elérhető BDA eszköz nem található...

Eszközkezelőben az Egyéb részen felkiáltó jeles a Multimédiás vezérlő, és nem tudok hozzá illesztőprogramot feltenni..

Mit tehetek?

DTV2000 H plus kártyám van.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#9681) katt777 válasza sid87 (#9680) üzenetére


katt777
félisten

1. Megfelelő drivert keresel.
2. Aláírás-ellenőrzést kikapcsolod. Gondolom, jelezte is, hogy ez a baja, csak nem írtad meg. :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9682) bzoley válasza sid87 (#9680) üzenetére


bzoley
veterán

Csak a lényeget nem írtad. Miért nem tudsz drivert telepíteni.
Kicsomagolod a driver telepítőjét, benne megtalálod a meghajtót, amit az eszközkezelőben telepíthetsz.
Amíg nincs telepítve a meghajtó, a PVR2-t ne is akard indítgatni.

(#9683) vfo7 válasza katt777 (#9679) üzenetére


vfo7
senior tag

A koaxkábelek szerkezeti fölépítése az elmúlt 20 évben lényegében nem változott. Van egy belső ér, az azt hengeresen körülvevő dielektrikum, majd következik egy, a dielektrikumot körülvevő alumíniumköpeny, ezt körülveszi egy sárgarézháló, mely ártól és kiviteltől függően ritkább, vagy sűrűbb. Végül a külső műanyagszigetelés következik. A kábel vastagsága és a szigetelések minősége határozza meg, hol lehet alkalmazni: lakásban, tetőről való levezetőkábelként, földben, vagy feszítőhuzallal kiegészítve légkábelként.

Az egészen régi koaxok voltak csak olyanok, hogy a dielektrikum körül csak egy sárgarézháló volt, igaz az sűrűbb volt, mint a mostaniak többségénél.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#9684) katt777 válasza vfo7 (#9683) üzenetére


katt777
félisten

Jó, a lényeg, tudom, hogy ez, de anno a boltban kértem koaxot, ezt adták. persze egyszerűbb lenne, ha csak a jó minőségű volna a piacon, de hát virsliből is van 0%-os hústartalmú meg 88 is. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9685) raskolnikoff válasza katt777 (#9681) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem sem akar menni tuner. Felmegy a driver, majd kéri a restartot. aztán semmi.
Driver csak win7re van, ezt raktam fel (x64es 8.1-re). PVR2 sipákol hogy nincs eszköz.

Az aláírással nem volt gondja a winnek, bár fogalmam sincs hol lehet kikapcsolni.

Valami 5let?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#9686) bzoley válasza raskolnikoff (#9685) üzenetére


bzoley
veterán

Nem kell semmiféle aláírást kikapcsolgatni. Le lett írva mit kell csinálni.

(#9687) katt777 válasza bzoley (#9686) üzenetére


katt777
félisten

Nekem minden W7-es drivert az aláírás-ellenőrzés kikapcsolásával sikerült felraknom. 3200H meghajtója szerencsére felment enélkül is, más viszont eszközkezelőből sem, mindenképpen felkiáltójeles lett, ha telepedett is, és persze nem működött.

raskolnikoff: W8 leírásában. Shifttel restartolsz, és kiválasztod ezt. Ha ez kell.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9688) sid87


sid87
senior tag

Köszönöm a segítséget!

Rájöttem közben: A kártyához adott telepítő CD mindent megoldott, azon megvolt minden olyan driver amit neten nem találtam.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#9689) katt777 válasza sid87 (#9688) üzenetére


katt777
félisten

Minő meglepetés. :Y Azt gondolná az ember, azért keresel a neten, mert a CD már nem OK. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9690) bzoley válasza katt777 (#9687) üzenetére


bzoley
veterán

Amennyire emlékszem, minden tunerhez van whql-ed meghajtó, vagyis a az aláírás-ellenörzés nem probléma.
Beta, és egyéb nem hivatalos driverekhez szükséges lehet kikapcsolni.

sid87:
A gyártó oldalán minden megtalálható.

(#9691) katt777 válasza bzoley (#9690) üzenetére


katt777
félisten

Leadtekhez nem tudom, nekem van pár cuccom, amelyhez hiába a whql, w8 nem engedi telepíteni, mert egy f.sz. :(( Aztán nyúlkálhat bele a rendszerbe az ember, hogy rendben működjenek a cuccai, mezei user meg kidobja és vesz újat, nyilván ez a cél az egésszel. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9692) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Eszközkezelőben valamiért csak rejtve találtam meg, de az sem segített (azt írja, a megadott elérési mappában nincs megfelelő illesztőprogram).

bzoley: igen (win7 x64ig), csak mégsem működik

sid87: ha esetleg el tudnád küldeni, hálás lennék :)

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#9693) sid87 válasza raskolnikoff (#9692) üzenetére


sid87
senior tag

Ha erre gondolsz, akkor itt van:

LINK

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#9694) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Létezik valami stabil epg megoldás pvr2-höz? a port.hu-s lassan többet elérhetetlen mint használható

(#9695) schawo válasza katt777 (#9691) üzenetére


schawo
titán

A telepítés kissé trükkös. Ez a leírás értelem szerint az XP Global változatra vonatkozik Win8.1-x64 oprendszeren, gondolom az Expert is ennek analógjára települ.

Letöltöd a gyári drivert és kicsomagolod a zip fájlt. Elindítod a 'TV2000 XP Global(x64).exe' fájlt. Csinál minden hülyeséget, majd megjelenik az újraindításra figyelmeztető ablak. Ezt nem zárod be, nem nyomsz semmilyen gombra, hanem belépsz temp könyvtárba (cd %TEMP%). Itt időrendi rendezés után megnézed a friss könyvtárakat. A dátum és idő alapján megfelelőeket átnézed, és keresel egy könyvtárat, ami alatt olyan könyvtárstruktúra található, hogy Driver/PCI/TV2000XP/Global/Windows7/64bit. Ennek (64bit) a teljes tartalmát átmásolod egy tetszés szerinti könyvtárba.

Elindítod az eszközkezelőt (WIN+Pause/Break, vagy Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/Rendszer, majd itt Eszközkezelő gomb). A sárga felkiáltójeles multimediás videovezérlőn (úgy emlékszem ilyen néven fut) dupla klikk, Illesztőprogram fül, Frissítés... gomb. Illesztőprogramok keresése a számítógépen menüpont, Tallózás gomb, és megmutatod, hova másoltad a 64bit könyvtár tartalmát. Tovább gomb, és kész is, szépen felmegy, használható, nem kell semmit variálni. A PVR2 kezelőprogrammal minden jól működik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9696) bzoley válasza schawo (#9695) üzenetére


bzoley
veterán

Ennél körülményesebben már le sem lehetett volna írni.
Az tény, hogy elcseszett dolog a gyári futtatható telepítő, de már nagyon sokszor le lett írva, hogy a telepítő önkicsomagolós. Futtatás helyett csak ki kell csomagolni, benne ott a driver. A telepítés menete a vezérlőpulton keresztül a szokásos.

torogyuri:
WebGrab+
EPG-nél az a fogalom, hogy stabil, nem létezik :)
Mondjuk évekig nem kellett hozzányúlnom, mostanában kellett csak megpiszkálnom.

[ Szerkesztve ]

(#9697) #65675776 válasza schawo (#9695) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a helyzet, hogy nem kell ez a bohóckodás, mert a teljes telepítőkészlet sima zip, szóval ki lehet csomagolni egy akármilyen tömörítővel. Az egyetlen plusz dolog az exe-s telepítőben a Multimedia Outrider, ami pont azt a célt szolgálná, hogy ne kelljen újraindítani a gépet a driver telepítése után. Viszont a telepítési problémák jelentős részét pont az outrider okozza.

(#9698) torogyuri válasza bzoley (#9696) üzenetére


torogyuri
aktív tag

:) És ennek a beállításához esetleg valami magyar nyelvű leírást is tudnál linkelni? :)

(#9699) bzoley válasza torogyuri (#9698) üzenetére


bzoley
veterán

Nem igazán láttam ilyesmit, de nem túl bonyolult. Persze egy xmltv-nél bonyolultabb, de többet is tud.
Viszont a program által generált xml a PVR2-nek túl komplex, elszáll tőle. Lényegesen le kellett butítanom, hogy jó legyen.
Jobb a békesség alapon privátban esetleg segíthetek.
De elsőnek kell a telepítő, plusz a patch, és a siteini pack. És nem árt, ha van egy notepad++.

[ Szerkesztve ]

(#9700) katt777 válasza #65675776 (#9697) üzenetére


katt777
félisten

Nálam felmegy installerből is minden. :U Ennyire hardver-érzékeny? Asszem vmelyik W7 update után nem működött, vagy még sima win8 volt? :F :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.