Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Solt85 válasza hummerdikk (#2000) üzenetére


Solt85
csendes tag

Nekem is ugyanilyen pákám van :D feltéve hogy 30W-os, az érintőkapcsoloós cuccot, meg egy szerelőpanelra is megtudod csinálni sztem, mert elég egyszerű a kapcsolási rajz + kevés alkatrészből áll.

(#2002) Flagstaff2 válasza hummerdikk (#1998) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Páka: 15W bőven elég kisebb alkatrészeket (SMD is) nem túl nagy méretű forrpadra (3x3mm vagy 4mm átmérő) pillanatok alatt fel lehet vele pakolni. Egy pillanatpákához képest fényévekre van a forrasztás minősége. Kpek perpil nincsenek,de soros portra meg alaplapra pakolásztam össze vele IrDA dongle-kat és mások szerint is (mert ugye a készítő azt mond amit akar :D) igényesek voltak a forrasztások. A hegyén van bevonat,megvan vagy 8 éve (bár nem gyakran használom mostanában de a hegyén egyáltalán nincs kopás. Egy fikarcnyi sem! Arra kell csak vigyázni hogy a bevonat ne sérüljön. Hőfokszabályzás végtelenül egyszerű. Kicsit kijjebb húzod a páka hegyét (nem kell annak tökig bedugva lennie) és máris hidegebb lesz pár fokkal. :) saját tapasztalat. Aztán mikor jó akkor úgyse nyúlsz a hőfokhoz többé. :D Amire nem alkalmas: 3-4mm átmérőtől fölfelé vezetékek forrasztgatására (túl sok hőt tud elvonni a hegyről) nagyméretű és nagy hőelvezetésű alkatrészek beforrasztására. Arra viszont a pillanatpáka tökéletesen megfelel.
Érintőkapcsolás: A rajzon van egy relé kontakt, ott kapcsol. Elvileg megfelel a célnak,csak amint a készítő is írja a lehető legrövidebb huzalozás és a lehető legkisebb érintőfelület legyen kiképezve. Az NE555-tel megvalósítható kapcsolás: http://w3.enternet.hu/mklub/zip/sw555.zip
Van a képek mellett leírás,ez a kép két érintőfelületet tartalmaz két kapcsolóáramkörrel ami két kimenetet vezérel (pwr on+reset gomb? :D) a két külön álló NE555 helyettesíthető 1 NE556-al ami picit ócsibb (kb 2x50Ft helyett 1x80 :D) és keveseb külső alkatrész kell hozzá valamint rendezettebben el lehet helyezni 1 IC-t mint 2-t. Ha az IC tápellátását megszünteted ezzel azt éred el hogy képtelen lesz érzékelni hogy valaki taperolja az érintőfelületet és nem kapcsol be a PC. Gondolom a pwr on gombot megszüntetnéd a PC elején nem? Minek ha ússe használod (legfeljebb a helyén hagyod hogy ne csak egy ronda lik legyen a helyén). NYÁK rajz: fogsz egy kockás füzetet és elkezded megtervezni a huzalozást... Nem egy ördöngős feladat. Aztán én simán a furatrajzot is elkészítem a kockás papírra (hosszú IC-knél nem a legelőnyösebb én is tom de ez a legegyszerűbb kézi eljárás sztem) és a többi gondolom ismeretes számodra is.

MSN: a regisztrált mailcímemmel elérhető vok (nagyritkán mert ha épp nem vok a gépnél vagy jáccódok akkor nem-nem hagyom a gépet a neten garázdálkodni és letiltom a hálózatról :D)

[Szerkesztve]

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2003) hummerdikk válasza Solt85 (#2001) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ja annyi! Neked nem kaki?

Flagstaff2: Koszke a cimet es a kimerito valaszt! Mar csak az kellene, hogy hol lehet beszerezni ezt a pakat? Es az, hogy AFA nelkul hol?;]
Ja ertem akkor belerakok egy relet es csa! A tapot azt ugy oldanam meg, hogy egy kulon kis tapegysegrol. Vagy ez nem jo?
A power es reset gombokat meg kiveszem termeszetesen, de azoknak a helyebe rakok egy femlapot. A kabel az valami nagyon vekony eru lenne, pl telefon kabel es arra be is tudom kotni mind a 2 gombot. Ugyse lenne szerintem olyan messze a vezerlo elektronika, es hat a ''gomb'' se lenne olyan nagy :)

Felvettelek MSNbe, majd ott kerdezgetek!

Ujabb otlet: A UPSt is beepitem majd a gephazba :) Mire kell majd figyelni? Szerintetek van ertelme? (nem garis a cucc :) ) Mit ronhatok el?

(#2004) hummerdikk


hummerdikk
őstag

UP!

(#2005) hummerdikk


hummerdikk
őstag

FelFeLe az AKtiViTaSSaL!

(#2006) Piglet


Piglet
csendes tag

Sziasztok!

Volna egy kis problémám, ami következő.Szóval megépítettem a kis 4x16-os kék LCD-met.A problémám az lenne, hogy mindent szépen csatlakoztatok és utánna megjelenik a teszt képernyő eddig ok minden.Elindítom az LCD smartie-t és az LCD-n az összes kocka világít és nem történik semmi.A port95nt-t is telepítettem, még mielőtt probálkoztam volna a csatlakoztatással.
Szerintetek mi lehet a bibi????

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi előre is.

Sziasztok.

(#2007) Flagstaff2 válasza Piglet (#2006) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Tekergesd a kontrasztállító potit szépen lassan egyik majd másik irányba és tökéletes lesz előbb-utóbb. :)

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2008) Ferusz


Ferusz
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehet szerezni vagy hogy lehet csinálni beépítőkeretet az LCD kijelzőnek?

Köszi!:R

Ferusz

(#2009) net84 válasza Ferusz (#2008) üzenetére


net84
őstag

faragsz egyet... :DDD legyél kreatív

Szép jó napot! Ma végre van egy nyugodtabb napom.

Robert!
Panelek még nincsenek? Igaz, hogy keret nincs rá egyelőre... csak, hogy hogyan kalkuláljak... (előfordul, hogy pancsi mellé kellenek az ic-k, meg egy-két egyéb alkatrész)

Read only...

(#2010) Flagstaff2 válasza Ferusz (#2008) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

2 sorosnak 5,25''-os takarólapba,4 sorosnak meg 2d 5,25''-os helyre kell farigcsálni valamit.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2011) Ja no válasza Ferusz (#2008) üzenetére


Ja no
aktív tag

Ha 3-as aluból megfelel, akkor gyúrhatok egyet...
BTW, csak egy kivágás kell rá, vagy teszel még az LCD elé egy előlapot is?

[Szerkesztve]

(#2012) LukE válasza Ja no (#2011) üzenetére


LukE
veterán

es a gyuras mennyi lenne?
Ha ~30-50cm-es darabok meretre vagasat is vallalod, es vannak alu idomok is, akkor (inkabb mailban, ne itt offoljunk) mondanal arakat.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2013) Ja no válasza LukE (#2012) üzenetére


Ja no
aktív tag

Ez a gyúrás most free. Engem is érdekel a dolog, legalább kikisérletezném az optimális megoldást.
Pénzért meg ilyenformán nem szoktam vállalni, mert itthon nem tudok rentábilisan ilyet gyártani, főleg egy darabokat. Szóval ha belefér nekem akkor megy ingyé, ha nem akkor valaki más. Persze ha kell 50db arra tudok árat mondani :)
Ha szükséged van kisebb darabokra, abban valszeg tudok segíteni, de pl nincs 500-as sublerem, hogy pontosan is tudjak vágni és ne csak szépen derékszögbe. :((

(#2014) Piglet


Piglet
csendes tag

Sziasztok!

A gondom most már a következő:beállítottam a kontraszt potit és a Biosban is beállítottam az LPT portot EPP-re.A gond az lenne, hogy az LCD az első oszlapban ír csak ki mindenféle buta jeleket.Viszont ha leállítom az LCDsmartie-t akkor ezek eltünnek.Szerintetek mi lehet a gond???

Help!!!!

Sziasztok

(#2015) Robert7x válasza net84 (#2009) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Pofozgatom a panelt. Kisebb, jobb helyre, alkatrészek kedvezőbb elhelyezése, 1 oldalas legyen meg ilyenek. Amielőtt kell kb. 1-1,5 héttel szólj. Addig bűvölöm összébb....

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2016) Robert7x válasza Piglet (#2014) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Elkötés az adatvonalakon.... Vagy szakadt kábel.

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2017) Ferusz


Ferusz
csendes tag

Naív kérdés:

ha az LCD-t be akarom építeni előre valamelyik keretbe és rá kell dugni a LPT kimenetre, akkor hol vezetem ki a gépből?? Vagy hogy kössem rá? Törjem ki az egyik PCI hely takaró lemezt?:F

(#2018) Robert7x válasza Ferusz (#2017) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Hátlapi takarólemezen át. Ha LPTkábelből követed el, akkor egy régi Videókártya/soros kivezetés DSub9-es csatlakozóján át. Vagy egy PS2 egérkivezetésen át...

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2019) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Robi: Mikor leszel Skypen? Latom megy a szervered! :C

(#2020) Robert7x válasza hummerdikk (#2019) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Este ~8-8.20

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2021) hummerdikk válasza Robert7x (#2020) üzenetére


hummerdikk
őstag

Akkor siess!
Puszka!

[Szerkesztve]

(#2022) hummerdikk


hummerdikk
őstag

UP!

(#2023) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Ugy nez ki weller pakam lesz!!!:Y

(#2024) net84 válasza Robert7x (#2016) üzenetére


net84
őstag

szólni fogok! :DDD Ebből a hétből még csak a hétfő ment le, de már most elegem van az egész hétből...
Jövő héten remélhetőleg lesz egy viszonylag jól fizető melóm, ha végzek vele, akkor jelentkezem...

Read only...

(#2025) Robert7x válasza net84 (#2024) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Ok. A hét telik, én meg fáradok....
Ez a szept 1 valahogy nem tetszik.. Tömegközlekedés rosszabbodik, és túl sok a diák:) Reggel korábban kell mennem dolgozni. Akkor a nyugdíjasokkal küzdök csak :D .

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2026) hummerdikk


hummerdikk
őstag

UP!

Nagyon jo a weller whs 40!!!:R:C:Y

(#2027) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Most jut eszembe!
Aki barmilyen mukodo, de altala mar nem hasznalt regebbi tapot fel tudna ajanlani azt megkoszonnem!
Elore is kosz!

(#2028) Flagstaff2


Flagstaff2
senior tag

Van már valakinek LPT portos grafikus LCD-je? Vennék egy codixos leárazottat a jövő héten, (240x64 pixel) és ha van valakinek ilyen akkor ne tartsa magában a véleményét! :D Azt néztem hogy nem kis darab NYÁKon van a cuccos de a többi elérhető árú ilyesmi felbontású sem kisebb. .

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2029) Flagstaff2 válasza hummerdikk (#2026) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Gratula! :)

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2030) hummerdikk válasza Flagstaff2 (#2029) üzenetére


hummerdikk
őstag

Koszi!
Holnap megy fel ra a kovetkezo adak vezerlo + csati!
Akinek van rossz alaplapja es ide tudja nekem adni belole a vanticsatikat azt nagyon megkoszonnem!

Jo8 mindenkinek megyek, mert suli lesz!:O Vege a jo eletnek...:(((:((

(#2031) Flagstaff2 válasza Flagstaff2 (#2028) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Hát csak vennék codixosat mert hónapok óta elfogyott csak ''úgy maradt'' a honlap... Francba. Na majd nézek valami mást a chipcadnél. +5 vagy +12V egyenfeszkóból hogy lehetne -16V-ot vagy -20V-ot csinálni? Mert ennyi kellene a chipcad-es 240x128-as moduloknak (típustól függően).

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2032) Ja no válasza Flagstaff2 (#2031) üzenetére


Ja no
aktív tag

Kis step-up konverter IC-vel megoldható. A chipcad is árul Linear techology IC-ket, amik közt találsz ilyet. /most meg ne kérdezd hogy konkrétan melyik az :), de a gyári honlapon keresd a negatív tápot előállítókat, abból elég kevés van/

[Szerkesztve]

(#2033) Robert7x válasza Flagstaff2 (#2028) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Javitason/bekotesen volt nalam. A labak elnevezese Vee-negativ feszultseg _kimenet_. Ez volt egyedul zavaro. A tobbi trivialis.

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2034) net84 válasza Robert7x (#2025) üzenetére


net84
őstag

amint látom tenálad sem jobb a helyzet
mostanság a meló olyan mintha a lóba próbálnám visszamerni a sz*rt...
egyre idegesebb vagyok meló után... Már csak 1 hét és megyek szabira... legalábbis remélem, mert külömben IRGUM-BURGUM
Talán a munkaszünet alkalmával lesz időm foglalkozni az lcd-mmel...
Amint anyagilag is helyrezakkanok, akkor jelentkezem mail-ben is, hogy mi is legyen az ''ügymenet''.

Read only...

(#2035) Robert7x válasza net84 (#2034) üzenetére


Robert7x
aktív tag

Irodaköltözés, délután kezdődik a héten a suli is. H/Sz kilőve. Itthon a holmik építése, fejlesztése is mennie kellene. Most kisebb készletet gyártok mindenből, hogy a többire maradjon idő...

Az LPT-s illetve a USB-s csatlakozós rendszerekből is lassan újabb széria készül. Meg még 1-2 újabb rendszer (pl. billentyűzetfigyelővel egybeépített távirányító/keyboard-lehallgató:) ). Gépre fel, és vissza tudom nézni, hogy a billentyűzeten ki mikor mit csinált... Munkahelyre, itthonra nagy előny:). Meg rádióadó, illetve távirányító adóvevő. szóval elvagyok:) Csak a 24 óra kevés 26-28-ba kiegyeznék. Az esti alvás rovására meg nem lehet mert munkahelyen nem szadad hibázni igazán...(éves jelentés+köv. 10 éves terv.)

Arduino, mikrokontroller, fejlesztőKIT-ek, szenzorok, robotika -> http://shop.tavir.hu

(#2036) Flagstaff2 válasza Ja no (#2032) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Oké! Köszi! Tennap este asszem találtam is egy megfelelőt. Ezek az IC-k stabilizálják is a kimenő feszültséget igaz? Vagyis ha (az adatlap átböngészése után) megfelelően méretezet alkatrészekből megépítem,akkor a kimenő feszültséghez nem kell már stabilizátor,hanem ez a kis áramkör megoldja azt a feladatot is? Soha nem csináltam még hasonlót,azért kérdezem. :) Mondjuk még át kell kicsit gondolni az egészet mert br 20e ft lenne a diszpléj ezzel a konverterrel meg a CCFL inverterével és ha valami nem jól sül el akkor az ideg megölne (bár a vezetékezés tényleg semmivel sem bonyolultabb az alfanumerikus kijelzőkénél ha az ember átnézi az adatlapot :) )

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2037) net84 válasza Robert7x (#2035) üzenetére


net84
őstag

fél éve kértek meg egy statisztikai program elkészítésére, akkor azt egy kicsit hanyagoltam, most megint esedékessé volt, valamint egy készletnyilvántartó, garozó, és késöbb számlázásra is alkalmas programnak kellene nekiállnom. Ezeket hanyagolom mostanság, meló után már nincs kedvem semmihez... Egy lpt-s lcd-t is elkezdtem kijavítani, elvileg csak elkötés, remélem nem sütötték ki a kijelzőt...
Nem volt időm még az lcd programozásával sem foglalkozni... Talán a szabim alatt 1-2 napom lesz rá...

Read only...

(#2038) Ja no válasza Flagstaff2 (#2036) üzenetére


Ja no
aktív tag

Nem szoktak külön stabilizátort tenni a végére. Eleve olyan az IC, hogy annyit ad ki amennyi a gyári beállított (ill amennyit te állítasz) érték. Amíg nem terheled túl addig ezt tudja. És az adatlapon lévő kondiknál sem érdemesebb nagyobbat rátenni soxor, mert nem lesz tőle jobb. Ált a kis tekercs illetve azt azt meghajtó kapcsoló (ami az IC-ben van) a szűk keresztmetszet. A tekercset viszont a lehető legközelebb és a lehető legvastagabb vezetékkel kösd a csiphez, különben drasztikusan esik a terhelhetőség! Bár 27V-os kimenettel egyébként is csak pár mA-t tucc kivenni belőle.
Ha lehet léccy tájékoztass minket is a fejleményekről :)

(#2039) Flagstaff2 válasza Ja no (#2038) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Aha. -27V-ra hálistennek nincs szükségem,beérem -20 vagy -22V-al (még nem határoztam el pontosan melyik LCD-t válasszam),azt tudom hogy valami 5-6mA-t vesz fel az LCD a -20V-os ágon. Az meg nagyon minimális. A tájékoztatás meg magától értetődik. :) Remélem jövő héten meg is lesz a lovetta rá ha már mek pestiába,akkor be is tudnám szerezni a szükséges dolgokat.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2040) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Kesz a ventillator vezerlom! Mar csak dobozolni kell, csak nem tudom mibe....
Ja meg egy kis melyedes kopott a pakahegyembe kozepen. De miert?

(#2041) Flagstaff2 válasza hummerdikk (#2040) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Valószínűleg megsérült a bevonat. Előbb-utóbb kukásítás.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2042) hummerdikk válasza Flagstaff2 (#2041) üzenetére


hummerdikk
őstag

De hogy serulhetett meg?:F

(#2043) Flagstaff2 válasza hummerdikk (#2042) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Nagyon könnyen. Az előző pákahegyem nem megfelelő szivaccsal tisztogattam. Annyi is lett a bevonatnak. Nameg gondolom az sem tett jót neki mikor régebbi alkatrészek panelig hajtott lábát azzal egyenesítettem ki hogy ki tudjam húzni. Mást én sem csináltam vele,szal a kettő közül valamelyik. :) Ami most van arra vigyázok mint a szemem fényire,jó is már több mint két éve. Vagy lehet hogy szállítás közben sérült meg a hegy?

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2044) hummerdikk válasza Flagstaff2 (#2043) üzenetére


hummerdikk
őstag

Sajat dobozaban volt es hatitaskaban ezenfelul.
Mondjuk labat en is egyenesitettem vele :D
Megfelelo szivacs az van amit adtak a cucchoz.
Na akkor nemsokara vehetek hegyet csak az a baj, hogy itt nincs hozza.... Nem tudod, hogy mennyiert szallit a noniusz?

(#2045) Flagstaff2 válasza hummerdikk (#2044) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Akkor meg is van a hiba. Nemtom a házhozszállítás díját de gyanítom olyan futárral aki készpénzes utánvétezést vállal, majdnem annyi az utánvét mint a pákahegy maga. Ami már önmagában sem kis lóvé. Ha egyszer megint ott jársz ahol a hegyet vetted,akkor addig csak kihúzod ezzel a heggyel.

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2046) Ja no


Ja no
aktív tag

A pákahegy lassú, de biztos amortizációját elősegíti még a vízben tocsogó szivacs is. Ilyenkor drasztikusan lehűti az adott felületen a csúcsot és előbb-utóbb a hajszálrepedések hazavágják a bevonatot.

[Szerkesztve]

(#2047) Krinya


Krinya
tag

Szia!

Akkor ezekszerint nem sikerült életre kelteni?:(
Azért a régit visszakérhetem?

Köszi

Nincs oda nem illő alkatrész, csak gyenge felhasználó

(#2048) Flagstaff2 válasza Ja no (#2046) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

Ezt a hegyemet már csak száraz szivaccsal mertem tiszogatni! :)

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#2049) Ja no válasza Flagstaff2 (#2048) üzenetére


Ja no
aktív tag

Általában én is szárazon pucolom, de nálam ez nem bátorság, inkább lustaság kérdése :(
Amúgy meg a wellerem hegyét nem is nagyon puccantom mostanság, mert eltűnt a szivacsom (jó egy éve....:) ). Így néha pzs-vel leszedem a salakot aztán gyerünk tovább

Láttam katalógusban titánforgácsos tisztítót, tisztára olyan volt mint a mosogató-izé. Próbált már ilyet valaki wellerhez?

[Szerkesztve]

(#2050) net84


net84
őstag

Robert! Tudsz mondani egy alkatrész árkalkulációt az új vezérlőre??? Tervezésbe kezdem kihasználni a plusz lehetőségeket... hardveres hőfokellenőrzés, fordulátszámfigyelés, riasztás, funkcióvisszajelzések. Kérdés: kivitelezhető-e, hogy futó programvezérlés esetén gombnyomásra ''harveres vezérlésbe'' menjen át???

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.