Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) djyuri válasza Winner_hun (#550) üzenetére


djyuri
őstag

Oks...msn-en megtőrtént...


De aki esetleg nem látni,annak kiamaltem a linket,hogy közvetlen lejátszásos legyen:
[link]

(#552) Cs1bu válasza Guruka (#518) üzenetére


Cs1bu
tag

Sznájper rek fö ellenfele: Füstgránát, Gránát, Egy jo gyorsan lövö pontos fehyver és a gazdája, a csendes haladás, és legvégsö sorban egy MÉG NAGYOBB
CAMPER :D:D:D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#553) Guruka válasza Cs1bu (#552) üzenetére


Guruka
senior tag

Én nem értek egyik fegyverhez sem, általában csak rohangálok és lövöldözöm. :D

(#554) zsiga667 válasza Cs1bu (#552) üzenetére


zsiga667
addikt

Ácsi, a camper és a sniper nem ugyanaz. A camperek kis b*zik akik a legnagyobb csúzlival a kezükben elbújnak egy sötét sarokba és várják a gyanútlan áldozatokat. A sniper ezzel szemben fogja a mesterlövészpuskáját, és nem ereszti semmi pénzért. Ha kell, azzal megy a zászlóért CTF-ben. :DDD Röviden összefoglalva a camper egy féreg, a sniper meg csak egyszerűen őrült. :)

(#555) Winner_hun válasza Maranello (#546) üzenetére


Winner_hun
félisten

;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#556) Guruka válasza zsiga667 (#554) üzenetére


Guruka
senior tag

Egyiket sem szeretem. ;]

(#557) Szenty válasza Guruka (#553) üzenetére


Szenty
tag

Na ezen kéne változtatni. ;)

(#558) Szenty válasza zsiga667 (#554) üzenetére


Szenty
tag

Szerintem meg a camper és a sniper közel ugyanaz. Azok a sniperek, akikkel összefutok, mindig valami magas épület ablakából tekintgetnek kifele, és campelnek ezerrel... amíg a bash el nem jön értük. :D
A snipernek viszont létezik egy nem camper változata, ő a kamikáze sniper. Jól néz ki, meg vicces, hogy sniper puskával megy az mp44 ellen, de esélye nincs sok. >>Értelmetlen dolognak tartom.

Persze volt azért néhány mákom nekem is bf1942-ben neten:
Előfordult, hogy sikerült repülőt leszedtem...
- ... b@szókával (bazooka) --> ez nem is olyan nagy dolog, más is csinálta
- Priest-tel. (tüzérség, két ember irányítja, egy a tornyot, ami kis szögben mozog; egy pedig az irányt.)

[Szerkesztve]

(#559) Guruka válasza Szenty (#557) üzenetére


Guruka
senior tag

Változtatnék én, de mire rájövök mindig lelőnek. ;)
Valamit majd kitalálok.

Nézz privit. :)

(#560) Guruka válasza Szenty (#558) üzenetére


Guruka
senior tag

Én többnyire kamikaze snipert szoktam játszani.;)

(#561) harry válasza Szenty (#558) üzenetére


harry
veterán

Én kedvelem a snipert (fegyvert). Nagy hatótáv, és biztos halál. Cserébe viszont lasabban tudsz célozni, újratölteni, lőni. Meg nekem amúgy is jobban tetszik ez a lassabban, taktikásan történő haladás, nem csak gépfegyverekkel szaladgálni. Persze ha valaki campel azt utálom -> maradjon folyamatos mozgásban.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#562) Szenty válasza harry (#561) üzenetére


Szenty
tag

Azért mp44-el is lehet okosan dolgozni >> 1 tárral 6 frag...

(#563) zsiga667 válasza Szenty (#558) üzenetére


zsiga667
addikt

Akkorse értem hogy miért utálja a sok hülye kis lamer ha mesterlövészpuskával lövik le... Ahhoz nem kell tehetség hogy két méterről letunkold valami géppityuval vagy rakétavetővel, ahhoz viszont hogy egy mozgó célt egy golyóval elkapj annál több. :) Szerintem. :B

De nyugi, pl. Battlefield42-ben eszembe se jut hogy sniperrel legyek, és CoD-ban is csak néha. UT-ban meg azzal ölök ami épp a kezembe akad. ;]

(#564) zsiga667 válasza harry (#561) üzenetére


zsiga667
addikt

Erről van szó. :R

(#565) Szenty válasza zsiga667 (#563) üzenetére


Szenty
tag

Szerintem azért útálhatják, mert tehetetlennek érzik magukat. De hát ez az ő problémájuk, ne érdekeljen téged. :)
A legjobb egyébként CoD-ban talán Sztálingrád pályán (ahol a három nagy épület van) beszabadulni mp44-el egy sniprektől hemzsegő épületbe, és bash-hegyeket osztogani. :D

Egyébként a kedvencem a puska (mosin-nagat), csak ha sok a gépfegyveres, akkor tehetetlen vagy. Valamelyik CoD mod-ban volt olyan, hogy két fegyvert választhatsz. Na az kéne itt is.

[Szerkesztve]

(#566) zsiga667 válasza Szenty (#565) üzenetére


zsiga667
addikt

Na igen, csak ez tönkreteszi a játék hangutatát, hiába nem érdekel... :( A kedvencem meg az amikor elkezdenek cheaterezni mert már nem tudnak mit kitalálni.

Az nem a sztálingrádi pálya emlékeim szerint, de tudom melyikről beszélsz. A második LAN-ról van 1-2 embernek kellemetlen élménye azzal a pályával és a Mosin-Nagantommal kapcsolatban... :D

(#567) engusz


engusz
veterán

Visszalépek, sorry.
Ahogy nézem, rajta se vagyok a listán. Nagy baj nem történhet. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#568) Guruka


Guruka
senior tag

Tanítsatok meg sniperezni! :D

(#569) Guruka válasza engusz (#567) üzenetére


Guruka
senior tag

Elég nagy baj történt. :(
:R

(#570) zsiga667 válasza Guruka (#568) üzenetére


zsiga667
addikt

Gyakorolj. :) Unreal Tournament Classic, ctf_face (Facing Worlds), sok-sok csirke bot... Kezdésnek pont jó lesz.

(#571) Guruka válasza zsiga667 (#570) üzenetére


Guruka
senior tag

Köszönöm, ha hazajöttem felrakom.:)

(#572) Guruka


Guruka
senior tag

Nem nagyon látogatjátok ezt a topicot. :)

(#573) Cs1bu válasza zsiga667 (#554) üzenetére


Cs1bu
tag

Eh. mondasz valamit!
Akkor én egy Sniper vagyok :) Csak én nem adom a böröm :) mert jobb és gyorsabb vagyok mint az Assault játékosok :) bár abban is jo vagyok :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#574) I_Am válasza zsiga667 (#554) üzenetére


I_Am
veterán

Így van. Sniper rullz. (illetve LG) F2F közelharcban állandó HS. :D ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#575) Cs1bu válasza Guruka (#560) üzenetére


Cs1bu
tag

Kamikáze vagy Agyagalamb??? :) mert nem mind1..

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#576) djyuri


djyuri
őstag

Cső!

Sajna vagy egy bajom....Mindössze egy 4 méteres és egy 84 méteres kerezstcsatolt lanom van....
Valaki meg tudná nekem azt csinálni,hogy pl egy 15 egy 10 és egy 5 méteres keresztcsatolt lankábelt ad a 84 méteresért? :(
Vagy szabdaljam fel és egészítsem ki én a 4 métereset? (tok pöpecül szerelni,szal baj nem lenne belőle)

(#577) Cs1bu válasza djyuri (#576) üzenetére


Cs1bu
tag

Na aki ezt érti az akkor télleg nem MO-ra kellet volna szülessen :D hanem a NASA-hoz... én 15 perce olvasgatom a lényeget értem de azt nem hoyg mit akasz :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#578) djyuri válasza Cs1bu (#577) üzenetére


djyuri
őstag

Hmm...én értem...de nemtom,hogy te hogy írsz egy totyikba úgy,hogy nem figyeled az elejétől,vagy legalábbis az elejét vagy a végének jelentős részét...

Szal...az a lényeg,hogy írják a totyik első hsz-ében,hogy miket kell hoznod magaddal...
Ugye?
Nah és ebben ott van a lan-kábel is...
De gondolom a 84 méter az sok...és a 4 méter az kevés...
És nincs szívem felíprtítani és a kisebbet kipótolni...
És ezért kérdeztem,hogy ekkora kábelért van e valaki,aki legyárt nekem cserébe egy 15 ,egy 10, és egy 5 méteres darabot...

Remélem érthető voltam:D... ;)

(#579) I_Am válasza djyuri (#578) üzenetére


I_Am
veterán

Levágsz a 84 méteresből egy 15 méterest, egy 10 méterest, egy 5 méterest, felcsatizod őket és még igy is marad 54 méteres kábeled. ;)

Ha profi vagy csatizásban akkor hol a gond? :)

Toldani max AMP-vel szoktak, de már az is veszteséges, tehát nem ajánlott.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#580) Guruka válasza djyuri (#576) üzenetére


Guruka
senior tag

Darabold fel a 84 méterest kicsikre. :)

(#581) djyuri válasza I_Am (#579) üzenetére


djyuri
őstag

Nem írtam,hogy a csatizásban vok a jó...hanem hogy a szerelésben...vagyis a kábel pöpec toldásában,hisz nem egyet cvsináltam már több darabból....csak gondolom nem szeretnétek ezt majd bekötni a hub-otokba a hétvégén...
Pedig itt megy már két vée meg havernál is mind a három 1 éve...

Nah akkor felteszem újra a kérdést:D
54 méter kábelért valaki feldugóz nekem három kábelt?
Vagy valami hasonló?
(most mek fűrdeni....lehet beájulok utána...)

(#582) Cs1bu válasza djyuri (#578) üzenetére


Cs1bu
tag

De basszus, 84 méterre senki nem mondta hogy ne hozz mert gáz.... Minnél több annál jobb!!!! Nem tiltották meg hogy azzal gyere...max mobilizálhatobb vagy!

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#583) djyuri válasza Cs1bu (#582) üzenetére


djyuri
őstag

Akkor ezt most kézpénznek veszem és akkor köszönöm a segítséget :R

UPS-t lehet vinni? :B

(#584) Guruka válasza djyuri (#581) üzenetére


Guruka
senior tag

Hozd el a 84 méteres kábelt, miért ne dugnánk be?;)
A kábel csatizást meg biztos megoldjuk. ;)

(#585) djyuri válasza Guruka (#584) üzenetére


djyuri
őstag

Hmm...csupán azért nem vinném el használatra,mert itt (hagy ne keresgéljem melyik totyikban) többektől hallottam azt,hogy istabil lehet a kapcsolat ekkora kábelen...
Holott a hugom,hoz kb 90 méter kábelen megy le a net,holott oda meg elég lett volna 22 méter :U ...És a modem és a hub között van 40 centi táv és eközé van feltekerve ez a 84 méter kábel már lassan egy éve :U

Amúgy nem snassz kábel ez,hanem kész keresztcsatolt lan kábel,szal ugyanaz,mint amit te használsz vagy akárki,csak éppen 84 méter :U


Nah akkor vihetek UPS-t?....Ha két elosztóból teszem össze a kb 7-8 métert,akkor az nembaj?

(#586) Dirtyz válasza djyuri (#585) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ha jól értem a modem és a HUB között van most a 84m kábel, szvsz tök mindegy, hogy ki van egyensítve, vagy össze van tekerve. :)

Nem gond, ha 2 hosszabítóból rakod össze a kívánt távot.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#587) Guruka válasza djyuri (#585) üzenetére


Guruka
senior tag

Hozd el a kábelt, nem lesz gond. :)

(#588) djyuri


djyuri
őstag

Köszi mondenkinek!
Mivel az UPS-re nem haptam választ,így viszem:D.
Széket vigyek a vízhűtésem radiátorának?

(#589) Dirtyz válasza djyuri (#588) üzenetére


Dirtyz
őstag

Inkább rakjad rendbe, még van rá 2 heted, én pölö, ma cseréltem rotort a szivattyúban, kipucoltam, átmostam a rendszert, majd feltöltés és légtelenítés volt. :) Széket én általában magamnak szoktam vinni, mert a koleszos székek kurv@ kemények.

UPS-t meg hozzál.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#590) Cs1bu válasza djyuri (#583) üzenetére


Cs1bu
tag

Hallod, Szerintem kérdezd meg hogy nem baj-e hogy a monitort játék közbe használhatod-e :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#591) Cs1bu válasza djyuri (#585) üzenetére


Cs1bu
tag

elméletben 50 méterenként van jelveszteség ha jol tudom én 45 méternél már berakok egy jelerösitöt!!!

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#592) djyuri válasza Dirtyz (#589) üzenetére


djyuri
őstag

Hmm...akkor ha vinném a székem,akkor nem 2500 pénz volna a benzin,hanem 12000 kb...
A pumpáimban nem lehet rotort cserélni,mert ordasi féle pumpák,de nincsen semmi bajuk...A vízhűtést ott töltöm majd fel,mert szárazon könnyebb cipelni....
A kezemre viszek sálat,hogy ne legyen kényelmetlen és ne fagyjon el a kezem...

Cs1bu
..Hmm...adatvesztés..hmm..szerintem hugom megől,ha elviszem a hub-ot,de megoldható...és akkor három másik gép is szóba jöhet abba a hb-ba...nah még meglátom,amúgy ez csak egy 10/100-as ethernet routher brand vagy mi :F

(#593) Cs1bu válasza djyuri (#592) üzenetére


Cs1bu
tag

Az nem gond, nem lehet minden tökéletes :D:D:D én giogabitben dolgozom már :D
De nem halok bele :D ha beleférnék és tudnám biztosra én is mennék!!!

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#594) rlazol


rlazol
addikt

kedves partizók, úgy néz ki, szabad az a szombatom, és ennek megfelelően szeretnék is LANpartyra menni.
2 nagy gondom van csupán, aminek a megoldásában segítséget kérek:

-Gazdagréten lakom és kocsim nincs, és szerezni se nagyon tudok. Útba esek esetleg valakinek? Milkám van... :)

-másrészt a videokártyámról már mondtátok hogy -hmmm- nem az a gamer's choice, van valakinek egy felesleges, amit esetleg a party idejére kölcsönad? Esetleg ha nagyon teccik, lehet hogy megvenném a party végén.

ha ezekben tudtok segíteni, akkor - amennyiben az égiek is úgy akarják - betölteném az utolsó helyet. Köszönet!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#595) Cs1bu válasza djyuri (#592) üzenetére


Cs1bu
tag

Nem kell az a sál..majd ha ülsz mellém ülsz.. :) az én gépem ugyis Chieftech Bravo torony, és a benne lévö 4 ghz-n menö P4, füt mint atom.. :) nem is beszélve a 900gb HDD röl :D
Ja és a 7800GT sem egy olcso Fütési technika :D de a célnak megfelel :) 40 fokot stabilan tarjta :D
na mégvalami? :D :R

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#596) djyuri válasza Cs1bu (#595) üzenetére


djyuri
őstag

Megfogsz süketülni a gépemtől...vagy legalábbis húzatot kapsz :U
De nekem ok... :) Itt 4 vinyóból van összetéve az a kevés 380 giga is :(

(#597) Szenty válasza Cs1bu (#591) üzenetére


Szenty
tag

Tudtommal az UTP kábelnél csak 150 méterenként van szükség jelerősítésre.

(#599) Szenty válasza Kalandor (#598) üzenetére


Szenty
tag

Szia! Rlazol-t légyszi írd fel a listába (#594)! Köszi!

(#600) Szenty válasza rlazol (#594) üzenetére


Szenty
tag

Ha senki más nem jelentkezik, én elmegyek érted.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.