Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1252) djyuri válasza Kalandor (#1249) üzenetére


djyuri
őstag

TERRA LOL :)) :C

1251# Okés...

Még annyi,hogy gratula magamnak a három vinfos miatt :R Pont jól jött az elején az egyik ,mert kb 4 órára összeesett az egyik...de itthon már télleg klafán ment...lehet benéztem valamit a party-n...szal 3 vinfos jól megy,de egy nem :DDD

[Szerkesztve]

(#1253) Guruka válasza zsulboy (#1248) üzenetére


Guruka
senior tag

Részt vett, mint áldozat. :) KB, mint én. ;)

(#1254) Guruka válasza Kalandor (#1251) üzenetére


Guruka
senior tag

Szerinted egy két magos P4 elviszi a dedikált szertvert és játszani is lehet mellette? Mert akkor gépetfejlesztek. :)

(#1256) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Üdv!

A party jó volt mint mindíg. Kár, hogy sokan leléptek éjfél körül, nem kellett volna.

Szenty!

Bocs, hogy reggel leléptünk a helyszínről, úgy hogy nem segítettünk pakolni, de a fuvarunkat a családjától raboltam el reggel, és nem akartam, hogy még tovább időzzünk. LEgközelebb bepótolom:)

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#1257) zsiga667 válasza Kalandor (#1255) üzenetére


zsiga667
addikt

Tudom hülye kérdés, de dedikált szerverbe minek erős VGA? :F
Vagy a COD2-nél nem lehet a játékon kívül, karakteres felületről szervert indítani?

(#1258) oettinger01 válasza Kalandor (#1249) üzenetére


oettinger01
őstag

ez a kép baromi jó!! :DDD :C :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1259) oettinger01 válasza Kalandor (#1250) üzenetére


oettinger01
őstag

a másik az én barátnőm volt ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1260) oettinger01 válasza djyuri (#1252) üzenetére


oettinger01
őstag

nekem csak 1 XP volt az is már ezer éves és mégis hibátlan volt minden......

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1261) westlake válasza zsiga667 (#1257) üzenetére


westlake
félisten

nem lehet.. (vagy csak mi nem tudjuk, hogy lehet ;))
en pl. azt nem ertem, hogy egy ut2004 dedikalt szerver hogy tud ugy futni, hogy semennyi prociteljesitmenyt nem hasznal fel :U ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1262) Guruka válasza Kalandor (#1255) üzenetére


Guruka
senior tag

Akkor nem fejlesztek. ;)

Nem lehetett volna westlake szerverébe tenni egy erősebb VGA-t? Annyi volt tartalékba a partyn. ;)

(#1263) Guruka válasza westlake (#1261) üzenetére


Guruka
senior tag

Túl erős volt a géped. ;)

(#1264) westlake válasza Guruka (#1262) üzenetére


westlake
félisten

nem emlekszem ra, hogy sok pci-e -s kartya kallodott volna a party-n ;)

#1263: pedig olyan progival neztem, ami nem csak egesz szamokban meri a cpu kihasznaltsagot

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1265) westlake válasza Kalandor (#1255) üzenetére


westlake
félisten

legkozelebb nem ilyen gagyi geppel megyek :D

Play nice!

(#1266) zsiga667 válasza westlake (#1261) üzenetére


zsiga667
addikt

Majd utánanézek, szerintem biztos lehet valahogy úgy is szervert indítani hogy nem fut a játék grafikus felülete a szervergépen. (Nem hiszem hogy az online szervereken grafikusan menne, egy 1U szerverbe pl. nem is lehet erős VGA-t rakni...) Mert BF2-ben és CS-ben biztosan lehet (hirtelen ezt a kettőt tudtam kipróbálni).

[Szerkesztve]

(#1267) Guruka válasza westlake (#1264) üzenetére


Guruka
senior tag

Ha ezt elöbb tudom, akkor vittem volna. :)

(#1268) westlake válasza Guruka (#1267) üzenetére


westlake
félisten

en is vittem volna, ha elobb tudom ;)

#1266: akkor a megfelelo jatekok gurui lesznek szivesek a kovetkezi lanra gondoskodni ilyen parancssoros szerver menedzselo progikrol ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1269) I_Am válasza zsiga667 (#1266) üzenetére


I_Am
veterán

Linuxos serveren lehet szöveges felületről futtatni.

Következő party-n én is ott leszek, többed magammal és akkor garantált, hogy nem marad el ut2k4 sem, főleg ha Maxiék is jönnek. :D Na meg mi nem alszunk éjjel meg nappal sem. :D

Maxi látom hoztad a formád és nem tudtál csendben játszani. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1270) zsiga667 válasza westlake (#1268) üzenetére


zsiga667
addikt

Igenis. :R
Ja és Diszkókirálynő=WTF? :F :DDD

#1269: És a Windows Server-es gépeken grafikusan fut? LOL, ennyire nem lehetnek lámák az Infinity Ward-os fiúk. Majd dobok egy emailt atz Activision techsupportnak, hátha van mód Win alatt is a karakteres szerverindításra.

[Szerkesztve]

(#1271) Szenty válasza Kalandor (#1249) üzenetére


Szenty
tag

LOL, ez k. jó :C :DD :R

(#1272) _calogero


_calogero
tag

Üdv mindenki!
NAAGY köszönet Szentynek, Kalandornak meg mindenkinek a partyért! :R :R :R

A fotókkal én kiabáltam be a termekbe, hogy már hozzáférhetőek, nemtom ki húzta le őket, de utánna még készült néhány! Szentynek átadtam egy zipben az összeset, amit majd hozzáférhetővé tesz, és ha jól értettem, akkor megoldható lesz ugyanoda az upload, tehát mindenki pakolja össze 1 zipbe a fotókat, csapjon mellé 1 sfv vagy md5 filét, és várjon a címre!

A BF multi nekem is az első alkalom volt, és nagyon bejött! Különösen akkor mikor az egyik terem nyomta a másik ellen az Omaha bícsen! :DDD
Az UT classic mészárlás meg magáért beszélt... :C

Amit nem értettem, hogy miért kellett 15-20 perc BF után 15-20 perc szünet, míg elkezdtük a következőt!? Az oké, hogy néha bekrepált a szerver, de ez csak a szünetek kis töredékét jelentették!
Na mindegy! A dedikált szerver a következő alkalomra átalam is támogatott dolog!

Remélem nyáron (vagy hamarabb) összejön a kilencedik menet! ;]

(#1273) westlake válasza zsiga667 (#1270) üzenetére


westlake
félisten

diszkoookiralynooooo :DDD
(egy neoton szam, amit a melohelyemen mindig nyomat az egyik kollegam..sajnos mar en is ezt dudolom) ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1274) zsiga667 válasza westlake (#1273) üzenetére


zsiga667
addikt

LOL mindjárt megkeresem DC-n. :D

Meg is van. ROFL, nagyon szörnyű. :DDD

[Szerkesztve]

(#1275) VladimirR válasza zsiga667 (#1270) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ehh, l4m3, google elso talalat => Bovebben: [link]

ez service-kent futtatja, de mondjuk ha jol latom, ez is quake motoros, szoval eleg az is, ha jol inditjuk parancssorbol, pl.: ''<installpath>\CoD2MP_s.exe'' +set net_ip [ 0.0.0.0 | <IP> ] +set net_port <port> +set fs_game main +set dedicated [ 0 | 1 | 2 ] +exec <konfig-file> [ +map_rotate ]

(#1277) Solad válasza Kalandor (#1218) üzenetére


Solad
őstag

Nalam nyaron ventilátortagépmellé van:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1278) Szenty válasza Kalandor (#1276) üzenetére


Szenty
tag

Még nem tudom, 25-e körül lesz valamikor az államvizsgán. A héten megtudom, hogy pontosan mikor. Addig nem ígérek semmit.

(#1279) Solad válasza oettinger01 (#1260) üzenetére


Solad
őstag

ja, de azert a szirenazas az elmaradhatatlan volt minden inditasnal :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1280) zsiga667 válasza VladimirR (#1275) üzenetére


zsiga667
addikt

Ehh, write-only? #1266: ''Majd utánanézek'' ;)

(#1281) Szenty


Szenty
tag

Ma, vagy holnap rakok ki fényképeket a talált tágyakról. (Néhány UTP kábelről van szó.)

Kérek mindenkit, hogy aki a party-n csinált fényképeket, töltse fel az alábbi ftp accountra. Az account szándékosan ''egyirányú'', vagyis feltölteni gyorsan tudtok, de a letöltés le van korlátozva 1 KByte/sec-re. A feltöltött képeket hamarosan feltöltöm egy 100 mbit-es neten lógó szerverre, tehát türelem!

Tehát az ftp account:
user: lan
pass: pics
szerver: 195.199.226.193 (vagy akinek jobba tetszik: ftp.tancsics.sulinet.hu)

Mindenki csináljon egy mappát magának, oda töltsön. Kérlek, hogy csak képeket töltsetek fel, nem szeretnék a törölgetéssel foglalkozni.

Eddig Calogero, és Rlazol képeit kaptam meg. (Ezek nincsenek ott az előbbi acc könyvtárában)

Más: az államvizsgámig, ami március 23 körül lesz (+- pár nap) nem tervezek újabb party-t szervezni.

[Szerkesztve]

(#1282) heihachi


heihachi
addikt

Köszönet a partyért minden szervezőnek, király volt :)

Csak a BF-et tudnám feledni :))) Első három gémből fagyi miatt maradtam ki, a negyedikben mire elértem a partra, vége lett a menetnek. Szal játszottam 5 percet, de installal meg fagyásokkal meg a játékok közötti szünetekkel ezzel ment el két órám :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1283) westlake válasza Szenty (#1281) üzenetére


westlake
félisten

legkozelebb szerintem szerezzetek nehany nagyobb es vastagabb szemeteszsakot, mert senki sem orul annak, ha masok utan kell szemetet szednie..
mondjuk azt sem igazan ertem, hogy ''felnott'' emberek hogy hagyhatnak maguk utan barmifele osszeszedetelen szemetet :U

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1284) Szenty válasza westlake (#1283) üzenetére


Szenty
tag

Konklúzió, from my point of view:

Igen, akartam mondani, hogy rengeteg szemét lett, és legalább a felét a padokról/székekről szedtem össze. :(

Tanulva a dologból, legközelebb viszek egy nagy rakás szemeteszsákot, és mindenkit megkérek, hogy a jövőben _ne_ a széken/asztalon hagyja a maradékot!

Más: szívesen fuvarozgattam mindenkit, de ez sajna a hálózatépítés rovására ment. Örülnék, ha legközelebb a többiek is ki tudnák venni a részüket a fuvarozásból, és akkor hamarabb össze lesz rakva a hálózat. Calogero kollégám felajánlotta, hogy legközelebb nagyobb részt átvesz a szervezésből, de most egyéb okokból nem tudott maradni.

Köszönet annak a három embernek, akik segítettek a padokat a helyükre rámolni, név szerint: Vakarcs, Sly, Solad. :R

Úgy döntöttem, hogy a következő party-kon nem fogok internetet nyújtani. Ez azét van, mert kicsit rizikós számomra, és nem akarom megkockáztatni, hogy emiatt kirakjanak a koliból. Megértéseteket köszönöm!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1286) Szenty válasza Kalandor (#1285) üzenetére


Szenty
tag

Semmi gond, hogy ezúttal ott hagytál pár dolgot, tudom, hogy segítettél már párszot ''ganézni'' :R


Ezennel bevezetem azt a szabályt, hogy aki szemetet hagy maga után, az sárgalapot kap, egy party erejéig. (Vagy pénzbüntetést.)

(#1287) VladimirR válasza zsiga667 (#1280) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazan nincs miert halalkodnod, szivesen segitettem

(#1289) Szenty válasza VladimirR (#1287) üzenetére


Szenty
tag

:C :R

(#1290) Szenty válasza Kalandor (#1288) üzenetére


Szenty
tag

Jónak tűnik. Bár még messzinek is. :)
Olyan hihetetlen, hogy addigra túllehetek a fősulin...

Más: gondolkodtam azon, hogy esetleg kéne másik helyet keresni, mert ez a két-termes felállás nem volt az igazi, ugye?

A koli sajna nem tud nagyobb termet biztosítani (megfizethető áron). Rákérdeztem már korábban, hogy esetleg mennyiért adnák ki a nagy ebédlőt, de az volt a válasz, hogy ''ne akarjam tudni''. :(

Pedig én akartam tudni. Lehet, hogy rákérdezek majd megint.

Megint más: nem rövid az egy nap kicsit? Elgondolkodtam a dolgokon: idejött mindenki reggel, és sokan már este mentek vissza. Persze, hogy nem éri meg így lanozni. Kéne több napos lan-t szervezni, ahol az ember aludna is. Valószínűleg a nyáron lenne a legmegfelelőbb.

(#1291) westlake válasza Szenty (#1290) üzenetére


westlake
félisten

ne szarozzunk, bereljuk ki a sportcsarnokot :D

Play nice!

(#1292) Solad válasza Szenty (#1284) üzenetére


Solad
őstag

Igazan nincs mit ;)

Ha gondoljatok majd annakidejen megkerdezhetem helyszin kapcsan a kolimban a tornatermet. ott akar 100+ ember is elfer

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1293) westlake válasza Solad (#1292) üzenetére


westlake
félisten

es meg focizni is lehet ;)
mondjuk az nyer, aki egy rugassal a legtobb monitort tudja lerugni egy labdaval :DDD

Play nice!

(#1295) Szenty válasza westlake (#1293) üzenetére


Szenty
tag

[kép]

(#1296) burgatshow válasza Kalandor (#1294) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha ezt ilyen frankón összetudnád hozni, akkor szvsz te lennél az isten. :)

Jók is azok az IBM Blade-ek, mondjuk fejenként 2db dual-core-os opteronokkal :DDD

Szerk.: Westlake: akkor inkább én meg sem szólalok! :DDD Nekem még labda sem kell hozzá... :B De ha nagyon ragaszkodtok hozzá, akkor egye fene mehet labdával. :DD EB: speciáltechnikában is neveztem ami köztudottan célbarúgás nagyon leegyszerűsítve!

[Szerkesztve]

(#1297) westlake válasza Kalandor (#1294) üzenetére


westlake
félisten

ugy, mint regen az ovodaban?
3-tol 5-ig csendespiheno? jujj.. en annyira szerettem azkoat a szetnyithato nyugagy szeru alkalmatosagokat :D

nyarig meg sok ido van.. addigra talan osszejon meg egy dc opteronos gep :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1298) Szenty válasza Kalandor (#1294) üzenetére


Szenty
tag

Örülök, hogy fejlődőképesnek találod a szervezést. :)

Hmm, ez a nyári 3-4 napos dolog nagyon jól hangzik. Majd egyeztessünk, szívesen besegítenék a szervezésbe, minden tekintetben. :R

3x48 portos switch? Tudod milyen érték az? :) Biztonsági szolgálatot kell fogadni.. Pláne 100 embernél. Itt legalább megbízható arczok vannak.
Nem biztos, hogy olyan izmos gépek kellenek szervernek. Szerintem Westlake szervere elég kell legyen. (Kizárólag dedikált szerverek futtatásához.)
Mellesleg nem sok olyan game van, ami 64+ embert elbírna. (Battlefield 2-nél max 64).

Az alvással kapcsolatban: én is örülnék egy dedikált alvásnak, nem feltétlenül jó a 24 (nekem most 30) óra uptime.

A CoD2 nem tetszett. Olyannyira nem, hogy már az image-et is letöröltem a gépről... Szerintem óriási visszalépés a CoD: Uo-hoz képet. (Amit legközelebbi party alkalmával feltétlenül szeretnék tolni!)

(#1299) burgatshow válasza Szenty (#1298) üzenetére


burgatshow
veterán

Hidd el, hogy a 3x48 portos switchek labdába sem rúhhatnak az IBM Blade árak mellett... :DDD

(#1300) westlake válasza Szenty (#1298) üzenetére


westlake
félisten

mond mar meg nekem, hogy az ut szerver hogy futhatott ugy a gepemen, hogy 0.0%-ot hasznalt ki a cpu(k)-bol :F kozben meg 9-en jatszottatok rajta

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.