Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) VladimirR válasza Kalandor (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar most eldolt, hogy egynapos lesz?

(#5) VladimirR válasza Kalandor (#4) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, igy mar lehet erdekelne a dolog - azert kerdeztem, mert ugye nekem picit hosszabb az utazas, es nem biztos, hogy egynapos party-ert is megerne felmenni

meg nem mondok semmit, varok kicsit, hogy milyen jatekokra lesz igeny, de jo lenne ujbol egyutt loni :)

(#8) Motion_Blur válasza Kalandor (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

vazze oda jártam suliba :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9) VladimirR válasza Kalandor (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen-igen, de az az a lista gondolom keplekeny, es az sem mindegy, melyikbol mennyi lesz
en pl a cod-ot egyaltalan nem ismerem (tnt2-vel el sem indul, igy nem igazan jatszottam vele), viszont szivesen jatszanek blizzard jatekokkal (mint ahogy volt mar starcraft is), vagy mondjuk ut classic-cal
ezert irtam, hogy meg varok kicsit, meglatom miket irnak, de probalom majd ugy alakitani a programomat, hogy fel tudjak menni

(#10) Solad


Solad
őstag

Topic elmentve

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11) zsiga667


zsiga667
addikt

Írjatok fel, a 24 órás listára. :)

Ha valaki kocsival megy majd és érinti a 14.ker-t az legyen olyan kedves és keressen meg priviben...

(#13) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hujj...emléxem még Legeslegelső Lanpartyra....:U milyen rég is volt, és mian Klafa volt.Abban a kis irodában, ami asszem vhogy zsiga kapcsolata vagy családja révén jött szóba, vagy hogy :U :C

Aztán, mindenki vmi szobába volt, arra emléxem én meg simán befoglaltam vmi főnöki asztalt ;]

Volt két tányér palacsinta, nemis tudom már kinek a kedvese sütötte, csak azttom, hogy miután elfogyott feltét rá, 3-4esével tömtük üresen :D Huhh nagyon komoly volt :D

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#14) zsiga667 válasza Papa-Georgo (#13) üzenetére


zsiga667
addikt

Jaja, a régi szép idők... :)
Szegény Vladit úgy megaláztam 2k3-ban hogy azóta is csak camper cheater köcsögnek hív... :DDD


Játékokból engem elsősorban az UT sorozat (az összes), a COD és a Half-Life mindenféle változaza/mod-ja/része (kivéve CS) érdekel.
Q3-at nem játszom semmi pénzért, CS-t sem szívesen, max. egy kis fungame-ben bennevagyok, autós cuccok jöhetnek, Blizzard-stratégiák szintén (bár ezekben meg Vladi fog engem lenyomni...).

Mennyi lesz a minimum share? Kb. 250GB elég lesz? :DDD

(#15) Solad válasza zsiga667 (#14) üzenetére


Solad
őstag

mit szolnatok egy kis Motorheadhez?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#16) zsiga667 válasza Solad (#15) üzenetére


zsiga667
addikt

Melyikre gondolsz?
#1 [link]
#2 [link]
:DDD

(#17) Solad válasza zsiga667 (#16) üzenetére


Solad
őstag

Hat a masodik a kedvenc autos jatekom ugyhogy az elsore

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#18) zsiga667 válasza Solad (#17) üzenetére


zsiga667
addikt

:)
Én benne vagyok, bár az én kedvencem meg a S.W. Racer.

(#19) oettinger01


oettinger01
őstag

nagyon messze van még az időpont de én 99% hogy megyek :C
ha lenne valami rally-s game is a felsoroltak között az nagyon kafa lenne!

én még amit el tudnék képzelni egy LAN Party alkalmával az az Operation Flashpoint lenne ami nem mai darab, de szvsz a mai napig a legkomolyabb játék egy ilyen alkalomra! nem az a menni-menni, lőni-lőni, bántani-bántani tipusú game, hanem igazi startégia határok nélkül! (szó szerint!)
nem tudom ismeri e valaki, nekem egyszer volt részem ilyenben de azóta is vágyom rá.....

mi a véleményetek?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#20) TexT-BoY válasza Kalandor (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ha jön belváros én is jövök...:)
Szóval a kérdés a háló hogyan lesz megoldott? Szentyék összedobják az egészet? Mert ugy emlékezem hogy az első lanon amin voltam az eggyik srác hozott Hubot/hubokat/ a másodikon meg ment az összevisszaság...
jöhet olyan ember aki nem Ph!tag (még?) mert akkor szerintem vagy 5emberrel az oldalamon jönnék. Konzultálok... Addig is áp

és egy nagy :R Kalandornak azért hogy megprobálja ujra a régi kudarcok után.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21) zsiga667 válasza oettinger01 (#19) üzenetére


zsiga667
addikt

Rally részemről OK, pl. valamelyik Colin McRae. Az OP Flashpoint nekem nem jön be, de amíg ti azt nyomjátok én Starcraftozok Vladival. :)
Mindig megbeszéltük előre hogy mit fogunk játszani aztán sose lett belőle semmi. :D

(#22) mdk01 válasza VladimirR (#9) üzenetére


mdk01
addikt

UT classic......hmmmmm;)


MÁS:Én is szivesen mennék és véleményem szerint ha elég sok ember összejön akkor a játékok listáját ki lehet bővíteni mert mondjuk 30embernél már elfogadható lehet ha egyszerre 3féle játékkal játszanak...sztem.
Amit hiányolok még az a NFSU2, War3,HL2, Cmc rally

Persze mint modtam 10-15embernél és 24óránál nem érdemes 5-6 játéknál többen gondolkodni.
Jelentkezési határidőt és a max személyek számát csak én nem látom?



[Szerkesztve]

(#23) oettinger01 válasza zsiga667 (#21) üzenetére


oettinger01
őstag

colin 4-5 részemről is ok!
NFSU is jó lenne...

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#24) mdk01


mdk01
addikt

Szoktak külön szervergépek lenni vagy vannak olyan emberkék akik a saját gépükön csinálnak szervert?

(#25) Szenty válasza Kalandor (#1) üzenetére


Szenty
tag

Szia!

Kérlek írd hozzá a listához az öcsémet (FaRock néven), és _calogero -t. Ők ketten 100%, hogy jönnek.

(#26) zsiga667 válasza mdk01 (#24) üzenetére


zsiga667
addikt

Általában valamelyik vállalkozó szellemű arc indít szervert a saját gépén. (Remélem valakinek dualcore-procija lesz. :) ) Volt olyan is hogy az egyik réssztvevő hazaszaladt a notijáért és utána az volt a BF42 szerver. :D

A játéklista inkább csak jelképes, majd ha többen leszünk szavazunk hogy ki mit akar. Meg úgyis az lesz amihez épp kedvünk van, tapasztalat, felesleges előre tervezgetni.

(#27) Guruka


Guruka
senior tag

Én is jelentkeznék 75%-osan. Mert a szombatot még nem tudom, hogy hogyan tudom megoldani, de igyekszem, mert hivatalosan 6-ig bent kellene lennem a munkahelyemen. Ha nem jön össze, akkor csak este tudok 7 és 8 között odaérni, nem lenne nagy probléma?
Még igyekszem befejezni a külső vízhűtésem..

[Szerkesztve]

(#28) Szenty válasza Guruka (#27) üzenetére


Szenty
tag

Mivel még viszonylag messze van a február 4, már most jelezd, hogy azon a szombaton szabadnapot kérsz. Remélem megoldható!

[Szerkesztve]

(#29) Guruka válasza Szenty (#28) üzenetére


Guruka
senior tag

Jelezni fogom már holnap, csak az a baj, hogy nélunk bent az üzletben mindig szombaton van nagy forgalom és emiatt nem szívesen engednek el és ráadásul még a bútor osztályon egyedül vagyok eladó. :( De valahogy megpróbálom megoldani. ;)

(#30) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Gyűlnek a régi arcok :DDD , írjatok fel engem is!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#31) Szenty válasza Guruka (#29) üzenetére


Szenty
tag

Ne aggódj, majd nyomtatunk neked igazolást. :D

(#32) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Legmélyebb tisztelet!

Ha nem probléma akkor kérnék egy több oldalas jelentkezési ívet az adott eseményre. Jelenlétem 100%-ra vehető, a szokásos menetfelszerelés adott persze(16port 10/100 D-Link switch).

OFF

Kalandornak:

Köszike!

ON

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#33) Dirtyz válasza FaBatka (#32) üzenetére


Dirtyz
őstag

De ritkán látni Téged errefelé, mizujs?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#34) FaBatka válasza Dirtyz (#33) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Hali!

Még élek! Lesz egy munkahelycserén a héten, de amúgy rendben van minden.


Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#35) zsiga667 válasza FaBatka (#32) üzenetére


zsiga667
addikt

Nagyon jó, legalább lesz egy méltó ellenfél COD-ban. :D

Dirtyz: Hozd a testvérkédet is, ő meg a BF-szervert. ;)

(#36) Solad


Solad
őstag

Na jo akkor irjatok fel engem is a biztosan-listara :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37) Szenty válasza FaBatka (#32) üzenetére


Szenty
tag

Szevasz!! Örülök, hogy te is jössz!

Erre a party-ra az öcsém is tud hozni egy 16 portos switchet, így már 29 szabad port lesz (2 a két switch összekapcsolása, 1 az inter-nyet).

(#38) FaBatka válasza Szenty (#37) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Halihó!

29 port? Ha jól számolok akkor az, az, aaaaz 29 ember? :D

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#39) _calogero


_calogero
tag

Szentyvel már lebeszéltem, és jelezte is pár hszel korábban :R , szóval én is mennék! :C
Valaki felhozta a WarCraft 3-at, hát akkor 2en már vagyunk rá! :)
Meg egy yo adag Q3-ban is szívesen benne lennék!

(#40) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mivel kb. másfél évvel ezelőtt voltam utoljára (az első) LAN party-n, így ha semmi nem jön közbe és tudok szerezni fuvarozót, akkor szívesen mennék:) Annyi a kérdésem mindössze, hogy CS-ből Source-ra vagy 1.6-ra gondoljak?:)

(#41) zsiga667 válasza FaBatka (#38) üzenetére


zsiga667
addikt

Esetleg gigabites switchet meg kábeleket nem tudtok hozni? Mert azzal kicsit gyorsabban mennének bizonyos dolgok... :U:D

Alvin: CS-ből UT-ra gondolj. :D

[Szerkesztve]

(#42) rlazol


rlazol
addikt

Érdeklődnék:
az adatimban szereplő gép alkalmas erre a LAN-partyra? A videokártya miatt kérdezem...
Engem alapból nem zavar ha én vagyok a legbénább, de még soha nem játszottam ezekkel a játékokkal, ez mennyire gáz? (nekem van egy 4 portos switchem, meg egy P1-es routernek hasznosítva, ha az segít valamit)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#43) zsiga667 válasza rlazol (#42) üzenetére


zsiga667
addikt

A G550 szinte biztos hogy kevés lesz ezeknek a játékoknak. A Starcraft/War3 illetve a régi autós játékok és az UT Classic/Quake3 elmennek rajta, de az újabbak nem. :( Nem tudsz kölcsönkérni valakitől egy erősebbet? Most jut eszembe egy MX440-et tudok kölcsönadni, azzal már az UT2k3 pl. elmegy, kompromisszumokkal akár a HL2 is.

(#44) Dirtyz válasza rlazol (#42) üzenetére


Dirtyz
őstag

A Matrox sajna kevés lesz :( , a többivel nincs baj :)

MOD: Zsiga gyorsabb volt.

[Szerkesztve]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#45) rlazol válasza zsiga667 (#43) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm a felajánlást, meglássuk. egyenlőre nem látok el február 4-ig, csak kiváncsiskodom.
Meg az én gépem van vagy 45 kiló a két moncsival, szal még a szállítást is meg kell oldanom... :) Szólok, ha biztosan jövök, is kitalálom a grafikus kártyával mi legyen. ez tulajdonképp munkagép, 2D+3D grafika+videovágás, játék még soha nem volt rajta, én nem játszottam semmivel már vagy 3 éve... :) ) de egy lanpartyhoz lenne kedvem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#46) Dirtyz válasza rlazol (#45) üzenetére


Dirtyz
őstag

Azt a dual head-et nem itt kell kihasználni, ide elég lesz egy moncsi is :DDD
Nekem csak a gépem 27-28 kilo, mindenki rajtam röhög, amikor beállítok egy partira vörös fejjel, szuszogva, úgyhogy no para. :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#47) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem most szerencsére könnyű lett a gépem. :)
Már csak a VGA kártyám a leggyengébb láncszem, de hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni egy jó játék érdekében. ;)

(#48) rlazol válasza Dirtyz (#46) üzenetére


rlazol
addikt

nekem csak az egyik moncsi 26 kg... és őt fogom vinni, mert különben megbuggy... :DDD szóval majd szerzek autót.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha lesz VGA-m akkor benevezek én is, az tuti

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#50) zsiga667 válasza rlazol (#48) üzenetére


zsiga667
addikt

A monitorom 21kg, a gép kb. 20-25, én meg 51... Ezt überelje valaki. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.