Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Robaj


Robaj
addikt

Tehát:

W, Ljoe, Zsadi, Q, én tuti, mc kétséges csütörtök
Zsadi, Q, én tuti, mc,w ljoe kétséges vasárnap

Majd kiderül, holnap beszek RIC-el, meik jó nekik

(#3602) Qorthral válasza Robaj (#3601) üzenetére


Qorthral
őstag

Q egész héten nagyon kétséges... :((
( = ne nagyon számítsatok rám )

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3603) Zsadi válasza retros (#3598) üzenetére


Zsadi
őstag

Mi is az üzid lényeg akkor???
Taktik vagy nem taktik? Ez itt a kérdés! :D
Valszeg egy ütős kis taktikkal télleg jobbak lehetnénk....nem hiszem el, - hogy akármelyikünk elmegy publicra hentelni, ott a top3-ban benne van, - és akkor ilyen jó játékosokkal ne tudjunk valami jó kis felállást összehozni!

Ric ellen akkor ki mikor hogy lesz?
Ma lesz valaki valami valamikor?
Szép napot ! :)

(#3604) LJoE válasza [w] (#3600) üzenetére


LJoE
senior tag

én nem tűntem el, csak a kellemes war utáni élmények alapján nem sok kedvem van újabba beszállni

bár ha muszáj, és esetleg te is elviselsz akkor jövök játszani
nem igazán értem azóta sem a nagy kiborulásodat, azóta senki más nem mondta, hogy túl sokat beszéltem volna
(de ha gondolod majd nem szólok egy büdös szót se, aztán csak diszkréten magamban röhögök, mikor hátbalőnek, mert nem közöltem, hogy merre volt)

akkor a ventrizéssel kapcsolatban hadd mondjam el a problémáimat én is:
oké meg lett beszélve, hogy keveset beszélünk (elfogadom, hogy kicsit több volt amit mondtam, sőt rosszkor is szóltam néha)
DE
ha egyszer az a koncepció, hogy nem beszélünk, csak közöljük, hogy hol haltunk meg, vagy hol láttunk ellenfelet, akkor mi a retkes büdös szétkúrt tripperes p*csába nem lehet ezeket közölni és úgy kell rákérdezni b*zmeg???

szóval hagyjuk már, hogy ki hogy mit csinál szarul
mc és te w kurvára hajlamosak vagytok arra, hogy egy büdös szót nem szóltok, hogy mit láttok, illetve hol haltok el
aztán mikor elmondom, hogy hol az ellen, fél perce látod ott az orrod előtt, és nem lövöd le, persze, hogy elkezdek ordítani, hogy ott van
erre feldugod az orrod, nem szólsz többet egy büdös szót se, majd önkényesen átveszed a pozíciómat a pályán, hogy keresgélhessem én akkor merre menjek
ezek után a pálya végén szó nélkül lelépsz

igen ez igazán felnőtt férfire utaló megoldása a problémáknak gratulálok :C


többiektől elnézést kérek, de mivel [w] eddig egy büdös szót nem bírt reagálni, ezt muszáj volt leírnom, hogy én hogyan látom a dolgot

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3605) [w] válasza LJoE (#3604) üzenetére


[w]
őstag

gondokodtam rajta egy ideig, hogy reagáljak-e egyáltalán erre az egészre.
nem értem miért kell bizonyos dolgokat újra és újra elővenni. de biztosan én vagyok a hülye, mert nem fejezem ki magam érthetően. ugyanakkor ha mások számára mégis elfogadható, akkor a helyzet paradox, nem lehet egyszerre hülye az aki mondja és az is aki nem érti.

fenti hozzászólásodnak - bár hosszúra sikerült - gyakorlatilag nem volt mondanivalója, a meglehetősen sarkított véleménnyilvánításon kívül (ténymegállapításnak ugyanis ez a közelébe se megy) kimerül valami alpári vádaskodásban.

ha szerinted EZ ''az igazán felnőtt férfire utaló megoldása a problémáknak'', akkor azt már nem kívánom kommentálni.

viszont engedd meg, hogy én is megjegyezzek pár dolgot:
- engem egyetlen dologgal lehet igazán felbaszni: a felesleges beszólásokkal. ezzel az égvilágon mindenki tisztában van, nem az első eset volt, hogy ignorálnom kellett a ventrit.
- számtalanszor megbeszéltük (sztem anno Greeny is azon a véleményen volt), hogy csak a lényeget mondjuk be, a kilőtt tagok ''itt lesz balra, lőőjj, lőőőj, lődd már le vazz'' beszólásainak értéke gyakorlatilag nulla
- a ventris kommunikáció a gyakrabban játszó 7 emberből 5-nek többé-kevésbé már megy
- érdekes módon Zsadi, mc, BD és már Robaj, valamint Q is pedzegetik a témát

nem tudok javaslatot adni a megoldásra, mert - ahogy azt Zsadi is többször megjegyezte - úgy is szarunk egymás véleményére. aki pedig megpróbál vmi értelmeset kreálni, amellett elmegyünk és lehetőleg az ellenkezőjét csináljuk (lásd: taktik balra megbeszélése, 5-ből 4 ember jobbra megy tipikus esete)

majd ha túlleszünk az ilyen apró, de annál fontosabb faszságokon, mint pl. ventrihasználat, akkor juthat időnk egymás játékának mélyebb kritikájára.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3606) LJoE válasza [w] (#3605) üzenetére


LJoE
senior tag

''itt lesz balra, lőőjj, lőőőj, lődd már le vazz''
ezt az egyet hozod te is fel állandóan és csak ezen az egyen basztad fel az agyadat ezek szerint

ezért elnézést is kértem (mégis mit vársz még??)
el is fogadom, hogy elbasztam (bár ha ventrivel párhuzamosan vissza tudnánk nézni a demót, szinte már halott voltál, mikor beordítottam, úgyhogy a lényegen kurvára nem változtatott)

megkérdeztem többször is a többiek véleményét, kértem, hogy ne kíméljenek legyenek őszinték, akkor ott a meccs után senki nem mondta, hogy túl sokat beszéltem volna ezen kívül feleslegesen

ne haragudj [w], de nem lehet, hogy benned van a hiba??? kicsit túl könnyen felbaszod magad azon, ha bárki bármit mond
(nem kevésszer esett már meg, hogy nem értettük miért lépsz ki a ventriről)

a hozzászólásom alpári része, meg nem igazán alaptalan vádaskodás, nem egyszer, nem kétszer fordult elő, hogy többszöri rákérdezés után volt valaki hajlandó elárulni, hogy mégis hol lőtték le


mindegy ennyi, részemről befejeztem a warozást, nem vagyok hajlandó így játszani
publicon biztos elő fogok még fordulni, de nekem ez így nem hiányzik

köszönöm

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3607) [w] válasza LJoE (#3606) üzenetére


[w]
őstag

rendben, de ha nem bírod a kritikát máskor ne követelőzz, hogy valaki nyilvánítson véleményt.
mc-nek teljesen igaza volt: szánalmas ez az egész...

énbennem van a hiba (ez tény, bennem is van, csak az a különbség, hogy próbálom kiküszöbölni) és ''kicsit túl könnyen felbaszom magam azon, ha bárki bármit mond''? akkor az amit te csinálsz az micsoda?

most azt gondolod könyörögni kellene, mert nem vagy hajlandó alkalmazkodni valamihez és te a mások által felállított ''szabályok'' szerint nem vagy hajlandó csapattag lenni? erre most mit mondjak? te hol élsz?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3609) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hm... Nem voltam ott, nem tudok hozzászólni, de szomorúan olvaslak Titeket. :(

Szerk: JoE, szerintem gondold át ezt a dolgot még egyszer...

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3610) LJoE válasza [w] (#3607) üzenetére


LJoE
senior tag

nem bírom a kritikát??? hibáztam egyet, elfogadtam, hogy hibáztam, ott azonnal bocsánatot kértem
( ????????????????????????????????????????????????????? )

nem azon húztam fel magam, hogy szerinted sokat beszéltem
hanem azon ahogy viselkedni tudsz ilyenkor
és ez nem az első alkalom volt tőled

felhúzod magad megsértődsz és kilépsz a war közepén, ez mi ha nem a csapat cserbenhagyása?

probálok én is alkalmazkodni, ha többen kérik, de ha csak egy embernek van valamivel baja, akkor hadd ne kelljen már (akkor azt próbálja ő magában lerendezni)
ezért kértem, hogyha többen így látták, akkor közöljék és akkor tényleg alkalmazkodni fogok

nem kell könyörögni, de csak a te szabályaidhoz nem fogok alkalmazkodni, bocs
nem akartam veled rosszban lenni, ezért is nem hiszem, hogy komolyabban együtt kéne játszanunk, mert ha valaki úgy reagál le egy más által vétett hibát, hogy cserben hagyja a csapatot, az valahol nálam nincs rendben

egyébiránt úgy egyébként az egész díszes CoD scene-ből kezd elegem lenni, és ez most valószínüleg a veled való esztelen hülye vitatkozásomban csapódik le
lehet, hogy 1 hét múlva saját magamon fogok röhögni, hogy mit kötekedek itt veled, de most valahogy nem megy

ideges voltam azon a meccsen nagyon, az okokon azóta is vitázik a díszes társulat a twt honlapján

és itt van amiért igazándiból elegem van a warokból, csak nem bírok összeszedetten fogalmazni mikor felmegy bennem a pumpa
tehát az a problémám, hogy ennyit nem ér meg az egész, hogy sok kis idióta hülyegyerek feltúrja az ember agyát, utána meg mi veszünk egymásba
nincs kedvem többet úgy játszani, hogy eldurran az agyam a kedves ellenfél viselkedésén, és utána hülyeséget csinálok, majd összeveszünk egymással

egyébként megfigyelhető, ha korrekt ellenfél ellen korrekt meccset játszunk, nem veszünk össze soha ilyeneken

én a poénkodás kedvéért szeretek ezzel a játékkal játszani, azért, hogy jólérezzem magam, nem ezért...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3611) LJoE


LJoE
senior tag

az előző megint egy hosszú hozzászólás, ideges hangulatban, kevés értelemmel
most már nagyjából megnyugszom és mondjuk, hogy megint bocsánatot kérek
bár sokszor nem értem a viselkedésedet [w]

a dolog lényege az, hogy ha úgy gondolod akkor próbálok alkalmazkodni a te csöndes ventri világodhoz
de akkor ti is próbáljátok korrekten kezelni, és közölni a szükséges infókat

(mellesleg ennyi erővel én is leléphettem volna, mert felhúzott, hogyha azt mondjuk, hogy bal rush mindenki, akkor mit keres a jobb szélen mc)

ennyi

de warozni továbbra sincs sok hangulatom, mert a sok kis ''intelligens'' hülyékből összeálló ''klánok'' hülyeségeinek mindig ez az eredménye, hogy ilyen faszságokon balhézunk össze egymással

ilyesmi az egymás elleni poénkodásaink során soha nem fordul elő, ha nincs tét senkinek nem durran el az agya semmin

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3612) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Itt a kulcsgondolat... ne egymást marjuk azért, mert az ellenfél valami olyat tett, amivel felhúzta az agyunkat... :(

Itt komolyan ütköznek az eltérő habitusok, úgyhogy itt keresendő a bibi. W inkább az a csendes pusztító típus, míg LJoE kicsit többet beszél (főleg ha ideges)... Szerintem némileg rugalmasabban kellene kezelni ezt a dolgot, mivel ezzel csak a saját szórakozásunkat rontjuk el. És még mindig ez a cél, még akkor is, ha warozunk. Szerintem.

Srácok, olyan jó kis csapat voltunk/vagyunk, ne csináljuk már ezt!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3613) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#3612) üzenetére


Zsadi
őstag

Teljesmértékeben egyetértek veled!
Mind a két vitatkozó félnek megvannak a maga hibái, ugyanúgy mint pl nekem, és a többieknek is. De én ezekkel együtt is nagyon szeretem ezt a teamet ami itt összejött. Elkezdtünk felépíteni valamit, amit nem kellene már az viszonylag az elején szétbombázni!
Nem lehetünk egyformák, mint valami tökéletes katonák!
Felnőtt, értelmes lények vagyunk! Sokkal erősebbek, és jobbak leszünk, ha mindeki megtanulja azt a szót hogy tolerancia.
Kérdem én, mikor hallottatok egyetlen egyszer is, hogy durván, vagy hangosan ráförmedjek akármelyikőtökre is??? Szerintem soha.....mindenkit egyformán becsülök, tisztelek a csapatban, ezért nem volt pofám ahhoz hogy bárkit bármiért sértően leszóljak!
Az meg már megint nevetséges, hogy egy idétlen gyerekbanda miatti kialakult feszült helyzet ekkora veszekedést generáljon!
Lehet hogy megint hülyeségeket írkálok, de nem tudom értelmesen összeszedni a gondolataimat sajna, tiszta ideg lettem én is miattatok ( :) ) , én mindkettőtökre ugyanúgy számítok a jövőben!
Kibukott hogy kinek mi nem tetszik,kész ennyi, de ez egy kis akarással és igyekezettel helyrebillenthető!
Főleg most kellene a nyugi, hisz hozni kéne a kötelező győzelmeket!




(#3614) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#3612) üzenetére


LJoE
senior tag

szomorú ez az egész :(
valószínüleg mindketten az átlagosnál idegesebbek voltunk/vagyunk
részemről eléggé kimerült vagyok azóta is

de továbbra sem hiszem, hogy a sértődés a megoldás arra, hogyha valaki hibázik
nem hiszem, hogy úgy kell közölni valakivel szemben a véleményünket, hogy elhallgatunk, majd félidőben kilépünk a meccsből
rámordíthatott volna, hogy kuss, ne pofázz annyit, visszafogom magam és ennyi
de nem elhúzni a francba, aztán két napig be sem böffenteni a véleményt
ezért próbáltam némi kommunikációt kezdeményezni, ami hosszúra és idegbetegre sikerült
sarkított is, hát hogyan ne lenne az??

nem először fordul elő, hogy [w]-nek nem tetszik valaki sokat pofázása, ezen feldugja az orrát
aztán még majdhogynem mi könyörgünk, hogy bocsásson meg

ismersz Mike, mindenkinél jobban itt
tényleg sokat szeretek beszélni, volt már belőle problémám máskor is
de tudod azt is, hogy azt szeretem, hogyha azonnal megmondják az arcomba, ha elkúrtam valamit

és most azt nem értem még mindig, hogyha másnak is volt ilyen problémája velem akkor ott, akkor miért nem mondja meg
illetve ha nem volt, akkor miért érezzem magam nagyon szarul 1 ember miatt

megígérem, hogy visszafogom magam, nem fogok annyit beszélni

(viszont ilyen körülmények között ami utána kialakult nem tudom mi értelme van a kupáknak, ha a többi csapattól nem várható el az a becsületesség ahogyan mi játszunk, és még néhány másik csapat, akit ezért becsülünk is, és szívesen is játszunk velük)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3615) Zsadi válasza LJoE (#3614) üzenetére


Zsadi
őstag

A jövőben jobban meg kell nézni szvsz az indulókat!
Azért egy párat már ismerünk.....azt megszavazzuk hogy résztvegyünk-e rajta, vagy sem.
Ebben a kupában, már csakazértis le kéne mosni az elkövetkezendő ellenfeleket.... :)

(#3616) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én színt vallok: engem egyikőtök játékstílusa sem zavar. Az sem zavar, ha valaki sokat beszél, ill. a csendes hentelés sem. Igyekszem mindkét módot elfogadni, mert nekem sokkal fontosabb, hogy Veletek játsszak, bármi ilyen gikszernél.

Én könnyebb helyzetben vagyok ezek szerint, nem veszem olyan véresen komolyan az ilyesmit, mint páran közületek.

LJoE: igen, ismerlek, tudom, hogy Te ilyen vagy. Nem is zavar, semmi gondom nincs a dologgal. Azt is tudom, hogy igyekszel csökkenteni a felesleges beszédet, de ez nem mindig jön össze. De (mint Zsadi is mondta) emberből vagyunk mind, úgyhogy bizony hibázunk. Viszont (bár tudom, hogy ez is nehéz Neked, mivel a természeted ilyen) nem biztos, hogy a legjobb ötlet dühösen reagálni valamire, mert bizony az sokszor ronthatja is a helyzetet. Számolj előtte egy kicsit :).

[w], abban egyet értek LJoE-val, hogy nem a lehető legjobban kezelted le a helyzetet. Bár én nem voltam ott, és nem is biztos, hogy helyes így véleményt alkotni, de ha tanácsolhatom, tényleg ordítsd le a haját annak, akinek valamelyik megmozdulása nem tetszett (ahogy LJoE teszi, amikor a meleg helyzetekben röviden és velősen közli, hogy ''kuss!'' :D). Tudom, hogy nem szoktál sokat beszélni, és zavar a felesleges duma Ventrin. De szerintem az tényleg nem jó megoldás, hogy csendben lelépsz. Ha valami nem tetszik, akkor mondd el. Mondd el egyszer, mondd el kétszer, mondd el százszor! Szerintem mindent meg tudunk beszélni, mindenen túl tudunk jutni, de ehhez az kell, hogy megbeszéljük a dolgokat.

Úgyhogy én mindkettőtökkel egyet is értek, és mindkettőtöknek igazat is adok.
Uff, a mai bölcsességemet elsütöttem :).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3617) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3615) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És szerintem gyakrabban kellene 2v2-t, 3v3-at, 4v4-et játszani házon belül!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3618) [w]


[w]
őstag

Joe, ha ezzel elégedett vagy akkor vállalom, hogy én vagyok a hülye, amiért nem értem meg, hogy mit nem lehet érteni egy szimpla kérésen. hibát követtem el, amiért felhívtam a figyelmet egy problémára, mert jóhiszeműen úgy gondoltam a csapat érdekét szolgálja.

elnézést kérek a csapat azon tagjaitól, akiknek ezzel bonyodalmat okoztam.

szerk.:

@BlackDog: szerintem szóltam: Bővebben: link

@Ljoe: ha ott voltál mikor stalinra értünk, láthattad, amint teambe írtam: ''ok. váltsatok le''. ha nem voltál ott, nem emléxel, elküldöm a demómat.


[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3619) LJoE válasza [w] (#3618) üzenetére


LJoE
senior tag

zárjuk rövidre
legalább annyira hülye voltam mint te
azért indult el ez a hosszas értetlenekdésem, mert pontosan nem azt tetted, hogy felhívtad a figyelmemet
(írásban közölted, hogy ez így nem lesz jó, majd én írásban bocsánatot kértem, és innentől te nem voltál hajlandó semmire)
ez így nekem nem volt egyértelmű, főleg, hogy utána kérdezgetve a többieket senki nem mondta, hogy gond lenne velem

de tényleg kár ezen már többet vitázni
és én is elnézést kérek mindenkitől
remélem harag nem lesz belőle

de én szeretném magamat egy időre jegelni, amíg helyreteszem magamban ezt
(remélem ez ellen nincs kifogás)

sőt egy kissé tartok attól, hogy nem ez lesz az utolsó vitánk...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3620) Zsadi


Zsadi
őstag

Még két ilyen makacs akaratos embert...
Nem lehetne visszatérni az origóhoz, erre meg fátylat???
Ragozni mindent lehet a végtelenségig...

Blackdog: ez is valahol már haziwar ....2vs2..... mi ketten próbáljuk csendesebb vizekre terelni őket, de hát nem megy... :( :) sírjak vagy nevessek?
De lehet hogy valahol nem is tisztünk hogy beleszóljunk ebbe, ezt is megértem..

Látom lemaradtam....hmhm...sorry!!!

[Szerkesztve]

(#3621) LJoE válasza Zsadi (#3620) üzenetére


LJoE
senior tag

makacs vagyok ez van :D
olyan régen vitatkoztam már bárkivel is

nekem ez most külön jólesett
részemről felejtve az egész

és megfogadom, hogy visszafogom a beszédet ventrin

elnézést :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3622) Zsadi válasza LJoE (#3621) üzenetére


Zsadi
őstag

Véletlenül a horoszkópod nem Bak?

(#3623) LJoE válasza Zsadi (#3622) üzenetére


LJoE
senior tag

nem :D
Halak (a sok beszéd és a makacsság sem igazán jellemző rá, ezért sem hiszek a horoszpókban)

anyám viszont Bak és sokszor előjön belőlem szerintem a hülyeség :D

sajnos ez ütött ki most is, ami az imént visszalapozva látható és már én is rosszul vagyok tőle
sajnos vagy nem sajnos az idegességemet túl sok beszéddel vezetem le
(bár szerintem jobb a csendben rágódásos, majd egyszer csak félelmetesen kirobbanós gyomoridegnél)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3624) Zsadi válasza LJoE (#3623) üzenetére


Zsadi
őstag

:D
Na ha ma már ilyen színtvallós nap van, akkor kíváncsi lennék télleg, akkor ki hogy áll a kupawarokhoz, warokhoz, ötletekhez, javaslatokhoz, taktikhoz, stb...
Mert szép és jó, hogy topicon belül elhangzik a bűvös taktik szó, de mikor lesz olyan,pl hogy 2v2-ben vagy akárhányban, különszobában tanuljuk a védés támadást?
Kiprobáljuk a párban kommunkikációt védésnél? (ha ez egyáltalán hasznos..)
Rendezünk hazi gyakwart sorsolás útján?
Vagy csak keresünk jó kis bevédhető helyeket?
Tanuljuk egymás védését is támadásnál?
Ezek csak tippek...
Öteleteket, véleményeket szeretnék, mert úgy érzem megragadtunk egy ponton, és ezek kellenének, hogy egyáltalán elinduljunk valamerre....
De ha marad a fun a jövőben, akkor maradhat minden így!

(#3625) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#3623) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

LJoE: sztem ilyen esetekben wordpadbe írd le a hsz-edet, aztán 10 perc múlva olvasd vissza, és ha még mindig vállalhatónak tartod, akkor küldd csak el! :D

[w]: Bocsánat, felületesen olvastam. Szorri :), így járt a fogadtalan prókátor (aki most én voltam...)

Zsadi: Végül is tényleg háziwar, de én nem ilyenre gondoltam :D
Szerk: Én leszek ma este, úgyhogy mehet felőlem a házi war is, a taktik is, a párban védés is! Mindenben benne vagyok, és nem csak itt PH!-n. Szóval gyertek, és tényleg taktikát beszélünk meg, házigyakorlunk, stb.

Tényleg, w, LJoE, hajrá, tessék este elintézni egymás közt a szerveren :D



[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3626) LJoE válasza Zsadi (#3624) üzenetére


LJoE
senior tag

nálam a múltkori meccs előtt ott kezdődött az idegbebaszás
mivel én szombaton nem tudtam részt venni a taktikai megbeszélésen
vasárnap siettem, hogy este 7re tudjak lenni és majd valaki okosan elregéli, vagy megbeszéljük, hogy ki melyik részre áll, hova megy, mit csinál
ehelyett ment a hentelgetés, majd mikor már kishíján elkezdtük a meccset, akkor kellett kiszednem a jónépből, hogy mégis merre mozogjak

részemről ma este is összegyülhetnénk és átbeszélhetnénk, hogy pavlovon és dawnvillen mit érdemes kezdeni például
a különszobában mese talán annyira nem is lenne jó, inkább helyfixálásnak lenne értelme, hogy a waron már mindenki pontosan tudja, hogy a másik merre mozog
bár ennek felrúgása megint csak jellemző kis csapatunkra
ebben még a war elején asszem egyet is értettünk [w]-vel (lehet, hogy itt kezdett elborulni az agya? :D)

viszont a warozásokon továbbra is gondolkodom
nem szeretnék nagyon, mert állandó jelleggel felrántom magam rajtuk, és ez annyira nem hiányzik sem nekem, sem másoknak

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3627) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#3626) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor ma este taktik! And I mean it!

Ki tud még jönni?

JoE szerintem pedig mind Te, mind [w] nagyon előkelő helyet vívott ki magának a csapatban, ezért szeretném, hogy mindketten warozzatok. Mindketten jól játszotok, mindkettőtök hiányát megéreznénk mind az eredményben, mind ''amúgy''.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3628) Qorthral


Qorthral
őstag

Ti aztán jól egymásnak estetek!!!

Rengeteg dolog jutott eszembe miközben olvastam a hszeket, igyekszem őket szavakba önteni...

Mindkettőtökkel egyetértek részben.

W-nek igaza van, mert bizony rengeteget veszít a koncentrációjából az ember, ha arra is figyelnie kell, hogy ki mit mond ventrin. Ezért valóban zavaró, ha egyesek (leginkább JoE, Robaj, meg persze én) sokat beszélnek, és még zavaróbb ha rosszkor! Ugyanakkor úgy érzem rengeteget javultunk e téren! Warok közben az ''offtopic'' beszédek már teljesen eltűntek. Robaj rengeteget fejlődött, emlékezzetek csak vissza, az állandó mennyi idő van még hátra szövegeire meg a körülményes itt haltam meg dumákra (amikor valaki 2 perccel Robaj halála után ott jár ahol lelőtték Robaj akkor is magyarázott hogy melyik szoba melyik sarkában volt...)
Szerintem én is sokat fejlődtem, alapvetően a csapat többi tagjánál több beszédem most már inkább azért van, mert igyekszem összefogni a társaságot, hogy a taktikból megvalósulhasson valami. Persze néha elfelejtkezem magamról, de ilyenkor a csetbe (főleg w által) beírt pszt, vagy kuss szövegek hatására megnémulok nyomban.
JoE-ról tudjuk, hogy ilyen típus, ő is sokat javult és remélhetőleg még fog is.

JoE-nak igaza van, mert nem volt a legmegfelelőbb, ahogy vasárnap lerendezted ezt a dolgot, kedves willam, ezt be kell látni. Nem tudtad ki hol van, nem a helyedre mentél, nem segítettél a többinek stb, te is tudod. Szerencse, hogy le tudtunk váltani, illetve hogy ez nem volt tiltva...
Úgy sejtem, hogy nem léptél volna le, ha nincs 2 csereember akik bejöhettek volna, szal a csapat cserbenhagyása vádat erősnek érzem JoE.

Abban is igazat adok JoEnak, hogy w és Mc bizony túlzásba viszik a kevés beszédet ventrin, és sokszor nem mondják be azt az egy-két szót, hogy hol is van az ellen, ami pedig kulcsfontosságú lenne.

Mindenkit ezennel megkérek, hogy ha meghalt, közölje az ellen helyét, ha mást nem is, mert ezzel a csapat érdekét szolgálja! Köszönöm.

ZsAdI-val és DoGgal értek egyet abban, hogy mindenkinek sokkal toleránsabbnak kell lenni! Valamint oda kell figyelnünk egymás véleményére.

Szerintem jó úton haladunk, egyre jobbak leszünk, és Z ésrevétele is helyes, jó taktikkal sokat javulhatunk.

Ehhez még néhány szót: Vasárnap nem volt a meccs előtt taktik, pedig sokat számított volna. Az egyik megjegyzés, hogy elvileg szombaton 8kor lett volna, de 3-an vagy 4-en voltunk csak, holott majdnem mindenki biztosra ígérte magát.

A másik: Elnézést kérek, nekem kellett volna a taktikot ismertetni, mert már elég jól kidolgoztam, a demókat átnéztem, de pont szombat délutánra használhatatlanul lassú lett a netem, és ezen csak egy újratelepítés segített, ezért nem tudtam játszani Carentanon pl...

Egyelőre ennyi... :U

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3629) Qorthral


Qorthral
őstag

1001 napos vagyok... :P !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3630) Robaj


Robaj
addikt

Velem 1xrű a dolog:
Ha sokat beszélek, kussoljatok le engem:DD

Szóval vasárnap vagy csüt 8 óra, én inkább vasárnapot preferálom.......
De megpróbálom csüt.....

Ma még szólok:D
Leszek DU-tán, este is szal aki ráér, jöjjön, mutatok pár jó helyet, ill gránát helyet, hogy hol kell vigyázni, ill. mindenki tudjon min. 1 helyet, amit jó betud gránátozni.....

(#3631) LJoE válasza Robaj (#3630) üzenetére


LJoE
senior tag

nálam is ilyen egyszerű lett volna, pont ezen húztam fel magam
de már túlléptem ezen

ma este leszek, a többit nem tudom
mert a hülye klánokon még nem tudtam túllépni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3632) retros


retros
tag

retros válasza felétek:

:) barmok :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3633) Robaj


Robaj
addikt

Tök mind1, koncentráljunk dawnville-pavlov-ra
RIC ellen
Megpróbálom vasárnap 8-ra, mert csüt Q-nak sem jó......

Úgyhogy vasárnap este 8 5vs5 twt cupa, mi szerverünkön

Legalábbis megpróbálom lebeszni....

(#3634) LJoE válasza retros (#3632) üzenetére


LJoE
senior tag

dióhéjban ennyi :D de tényleg :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3635) Zsadi


Zsadi
őstag

Szerintem a twtcupa honalpon folytatott meddő vitáinkat is fejezzük be!
Akárhányszor benézek oda, kiakadok!
Semmi értelme ilyen hülyékkel megpróbálni az értelmes párbeszédet!
Sok baromarcú kis hülyegyerek!
Lelkivilágotok megóvása miatt, kerüljétek azt a lapot!!!
Q meg Robaj figyelje az eseményeket, de na alacsonyodjatok le ezekhez!
Félelmetes sötét banda, sörétet nekik! :D
szanalom.com az egész....
Na akkor du - este?
Ki kivel mit hogy hogyan mikor?

ui: remélem tudjátok kikre gondolok, nem a twt-vel van bajom!!!


[Szerkesztve]

(#3636) Robaj


Robaj
addikt

Most már tuti
Csüt nekik nem jó
Vasárnap viszont igen!!!!!!

Szal vasránap este 8 5vs5 dawnville+pavlov

Gyertek addig is gyakni!!!!!!!!

(#3637) Zsadi


Zsadi
őstag

'' L3n!n elhiheted hogy írt egy csomószor a gránát miatt mert láttam, erre a válasz: ''bocsi, de már megszoktam'' vagy ehhez hasonló, és a demoban az is bennt van, mikor hátsó pincelejárónál belehajolgat a kis zöld ablakba. Ezt csak azért írom mert láttam ez egész wart. Bár sztem ezen nem sok minden múlt, de folyamatosan basholt a gránátba, holott szólt neki az admin nem is egyszer miatta. A chimerának meg nem második mapon kéne szólni ha nem tetszik vmi, hanem war elején sztem és az admint sem kéne fikázni, ha már egyszer a saját idejét pazarolja a warotokra. ''

Kezd LOL lenni ez a kupa... :D

basholt a gránátba - ez milyen bug??

(#3638) LJoE válasza Zsadi (#3637) üzenetére


LJoE
senior tag

asszem, ha jó ütemben sikerül belebashelni, akkor eldobod a gránátot, de megmarad nálad :F

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3639) Zsadi válasza LJoE (#3638) üzenetére


Zsadi
őstag

thx!
De lehet hogy kár volt felvetni, mert a mi Robajunk tuti hogy ezzel fog szórakozni min 1 napot... :D


[Szerkesztve]

(#3640) deadguy


deadguy
aktív tag

Hi! Ilyen CoD meg CoD UO henteléseket ti hol szoktatok lebonyolítani? Csak mert lusta voltam azért végigolvasni majd 3500 hsz-t... Mennék én is szivesen, bár eddig csak azokon a magyar szervereken nyomultam, amit az ASE talált, amúgy meg jelenleg még fejlődésben vagyok.

(#3641) Robaj válasza deadguy (#3640) üzenetére


Robaj
addikt

LamPH!a szerver, 193.202.89.15:28960

ASE rlz:D

(#3642) deadguy válasza Robaj (#3641) üzenetére


deadguy
aktív tag

Ezt ASE-ban megtalálom vagy a game-ben keressek rá?

ok megvan sztem felnézek mindenképpen ha nem gond :) este is fennt lesztek?

[Szerkesztve]

(#3643) Robaj válasza deadguy (#3642) üzenetére


Robaj
addikt

ASE!!!!!

[Lam[^1PH!^7]a] public & war szerver | powered by ^1C4.hu|571ms|193.202.89.15:28960

Ez a neve

[Szerkesztve]

(#3644) deadguy válasza Robaj (#3643) üzenetére


deadguy
aktív tag

thx megtaláltam közbe big thx

(#3645) Zsadi


Zsadi
őstag

UP! :D nehogymá a 3. oldalon legyünk....
Jó volt a tegnapi gyakwar ...thx!
Ugye mennyivel jobb volt a bemondás? Tisztább volt azért így a meccs, legalábbis én így jobban tudtam az ellen helyét.....nem kellett összevissza keresgélni....:)
Q mostanság elég jól nyomod a csipát!
Warokon nem akarod kipróbálni?

(#3646) Qorthral válasza Zsadi (#3645) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi, de sztem messze van ez még a jótól... :))!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3647) Zsadi válasza Qorthral (#3646) üzenetére


Zsadi
őstag

Alakul az!
A tegnap esti manus configos hülyeségeit nézte valaki?

Akik nem voltak ott:
Feljött valami külföldi manus, azt azzal szórakozott, hogy a WHO tagjainak valami fegyverbeállításos configjait leszedte, felrakta magának ,és azokkal próbálkozott.....de mondjuk, én nagy változást nem tapasztaltam a játékában, de ő rettentő módom meg volt magával elégedve... :)

(#3648) Robaj


Robaj
addikt

Gyertek mán ma este is gyakni ok?
Mert tennap is megláccott, hogy dawnville nem megy nekünk......:(
Pavlov annyira még nem is gázos:)

Gyakra fel!!!!!:C

(#3649) Zsadi válasza Robaj (#3648) üzenetére


Zsadi
őstag

Robaj a Cannabis az Cannabis nem felejsd el!
Szerintem a Ric nem ennyire jó....
Mi is csak a helyeket kerestük több kevesebb sikerrel...
Én nem értékelem azért akkora kudarcnak, de télleg több kell arra a pályára sajna..

Robaj neked időd mint a tenger: feladat!

1. Temetői romok begránátozása
2. Német oldalon az MG előtti romok gránátozása
3. Görbefal gránátozása

Ezekre kíváncsi lennék hogy kell..




[Szerkesztve]

(#3650) [w] válasza Robaj (#3648) üzenetére


[w]
őstag

Robaj, nem arról volt szó, hogy csütörtökön vmi war lesz?
amiatt mondtam le a mai sörözést :Y

@Zsadi: a görbefalra én tudok egyet a rácsos kapu melletti házból, az egész frankó

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.