Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) LJoE válasza Robaj (#4200) üzenetére


LJoE
senior tag

me too nigga :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4202) LJoE válasza [w] (#4176) üzenetére


LJoE
senior tag

tessék már fényezni magát az úrnak!!! :D
egyébként amit én elkezdtem, abban benne van

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4203) Robaj


Robaj
addikt

Joe, zsadi, Dog, én leszünk, ahogy msn-ekből láttam:DD
Q, w, mc?:F

(#4204) Robaj


Robaj
addikt

Tessék megnézni a honlapunkat!
Kiraktam a gránátokat harborra!!!!
gyengébbeknek: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4205) retros válasza Robaj (#4204) üzenetére


retros
tag

utóbbit magamra vettem :)

dognak.. ( mivel utálok emilt írni)

kép: [kép]
pálya: harbor
fegyver: mosin, springfield
cod: 2004. júl.
szeret: bnőm, ingyensör
nemszeret: Robaj+ ventrilo 2.1.1 ;)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4206) bLaCkDoGoNe válasza retros (#4205) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Richard Pryor rulezzzz! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4207) retros válasza bLaCkDoGoNe (#4206) üzenetére


retros
tag

ien nagy filmrajongót nehéz is átverni :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4208) Robaj


Robaj
addikt

Katonák remélem 7-re össze tudunk jönni min. 5-en!!!
Ill mindenki aki tudna jönni 8-ra warozni jöjjön 7-re mert csapat még sehogy sem áll és el kéne dönteni ki megy 8-kor warra
Sztem aszé lenne jó 7-re jönni, hogy kiderüljön kinek mien napja van

(#4209) retros válasza Robaj (#4208) üzenetére


retros
tag

ma melózok..szal szted mien napom van? :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4210) Robaj válasza retros (#4209) üzenetére


Robaj
addikt

Pézkereső, és tom, hogy 7-kó végzel:DD
Jó lenne azé, ha 7:30-45 között gép elé vágódnál;)

(#4211) retros


retros
tag

tök off..
most újítottuk meg a honlapunkat a cégnél.. www.itarena.hu
csak tökörülök , gondoltam megosztom veletek :)
jah..és én vagyok a fórummoderátor :D kiélvezem perverz hajlamaim :))

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4212) e=mc² válasza retros (#4211) üzenetére


e=mc²
őstag

Azt nem Robajjal szoktad? :D

Ambulimax Provider

(#4213) Robaj válasza e=mc² (#4212) üzenetére


Robaj
addikt

Féltékeny vagy mi?;]


Van PH-n egy wehrmachtos is:DD

(#4214) e=mc²


e=mc²
őstag

(#4215) Qorthral válasza e=mc² (#4214) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat :) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4216) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#4214) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Gratz, gratz, gratz :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4217) e=mc²


e=mc²
őstag

Na fiuk, lanyok (ki akinek erzi magat), szamomra ez volt az utolso war veletek. Osztol nemtom meg mi lesz, hoyg egyaltalan leszek-e netkozelben, es lesz-e kedvem jastzani coddal.

Robaj menj ma' aludni, zavarsz a fogalmazasban :)

Nah szval sok sikert a csapatnak a tovabbiakban, kellemes nyarat es rengeteg noket kivanok ( ill fiukat, ahogy erzitek).
Majd neha-neha ha gprs-en, v modemmel kovetni fogom az esemenyeket remenyeim szerint.

Erezzetek jol magatokat, es egymast.
Bye!

Ambulimax Provider

(#4218) e=mc²


e=mc²
őstag

Ja igen, aztan nem am feloszlotok, hanem megnyerni mindent, fejlodjetek sokat, de nefeledjetek, nem kenyszerbol csinaljatok, hanem pusztan oromszerzesbol.

Ambulimax Provider

(#4219) Robaj válasza e=mc² (#4218) üzenetére


Robaj
addikt

THX, neked meg jó nyarat és várunk vissza!!
Majd szeptemberben már te leszel a fraglista alján;]

(#4220) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#4217) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A legjobbakat Neked e=mc2, hiányozni fogsz kis csapatunkból! :(
Ha várunk vissza, ha valamikor úgy alakulnak a dolgaid.

Minden jókat!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4221) retros válasza e=mc² (#4218) üzenetére


retros
tag

puszi meg minden :)
várunk vissza!

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4222) Qorthral


Qorthral
őstag

Nahh:

SotH - LamPH!a 23 : 17

Powcamp:
Bővebben: link

Stalingrad:
Bővebben: link

A war krónikájához hozzátartozik, hogy Stalint 3v4ben nyomtuk (mi voltunk kevsebben), mert JoE távozott Pow után.

Ennek fényében sztem szép eredmény a 13-7, pláne, hogy támadóként 6-0-al kezdtünk :)
A 16. körben újraindult a gépem :( :(

Szal az én statom stalinon összesen 19:8 lett volna.

JoE: Sajnálom, ami történt, túl voltunk pörögve, fáradtak voltunk és idegesek...
Fátylat rá, nekem sem kellett volna beleszólnom, jogos, és neked sem volt igazad, pláne nem, hogy kiléptél, de sry mindenért! Remélem hasonlóan gondolod.

Mc: Sajnálom, hogy ''elmész'', viccet félretéve tényleg jól kijöttünk veled, úgy éreztem te is sokszor feloldódtál a játékok alatt, talán nem volt hiába a sok eltöltött idő. Remélem visszanézel még közénk és a nyári kevesebb játszogatás (sokunk részéről) után ősszel néha ismét együtt gamelhetünk :) !!!

Sok sikert, boldogságot, csajokat, vidámságot (mostanában sokszor voltál lehangolt), egyszóval minden jót :) !!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4223) LJoE válasza Qorthral (#4222) üzenetére


LJoE
senior tag

e=mc2 jó nyarat meg mindent!!! szerintem mindenki megkedvelt, ugyanúgy része vagy a csapatnak, mint bármelyikünk ebből a pár maréknyi függőből
várunk vissza!




ezt elcseszted Q
eleve nem kellett volna ez az egész warozás, nem tudom miért eröltettétek
én voltam a hülye, hogy azt mondtam rendben
(már párszor megfogadtam magamban, hogyha egy kicsit is úgy érzem, hogy nincs kedvem, akkor nem játszok)
de kezdtem már egész jól érezni magam, erre nekiállsz hőbörögni, hogy mit csinálok az uccsó körben (ha visszahallgatnád magad, szerintem meglepődnél)
(1v3-ban szedi a bombát, én meg fordítsak hátat egy puskásnak meg egy géppityusnak és rohanjak a bombáért perszeeee!! és akkor nyomod a dumát, hogy magyarázgassam csak magam, hogy miért nem tettem meg, hát persze, hogy elegem lett, ennyi)

nem vagyok mérges, fáradt volt mindenki, el van felejtve, de szerintem jól döntöttem, hogy leléptem, addig érdemes játszani, amíg örömet okoz (pont)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4224) Qorthral válasza LJoE (#4223) üzenetére


Qorthral
őstag

''szerintem jól döntöttem, hogy leléptem, addig érdemes játszani, amíg örömet okoz''

Igen, ez így igaz, de remélem legközelebb ha még 3 kör van hátra egy akár gyakmeccsből és neked elmegy hirtelen a kedved az egésztől azért nem lépsz ki...

(Nameg ha valakikkel vagy valakik ellen játszom valamit, és nekem nem megy, esetleg nagyon vesztésre állok, a másik örömét akkor sem rontom azzal, hogy lelépek, inkább viselem a verséget és gratulálok. Ez inkább általános érvényű volt, de a mai meccshez is kapcsolódik.)


Mégegyszer sry azért a körért, kölcsönös félreértések miatt történt ami történt, úgy láttam, hogy nem vetted észre, hogy szedik a bombát, ezért szóltam (már ezt sem kellett volna valóban), utána meg sztem apróságon vitatkoztunk. Most pisztolyos volt vagy puskás, volt-e ott másik, el tudtál-e volna futni, lett-e volna értelme, stb... jelentéktelen apróságok. És így utólag belegondolva az ember nyílván előbb azt próbálja elintézni akivel éppen hadakozik, még ha épp szedik is a bombát.

''ezt elcseszted Q
eleve nem kellett volna ez az egész warozás, nem tudom miért eröltettétek''

Ezt mondjuk nem tudom átgondoltad-e, sztem nem.
Mért erőltettük? Mert rajtad kívül mindenkinek VOLT kedve játszani. Mért ne mentünk volna akkor? Mondtad, hogy te inkább nem, rendben, nem nyaggattunk, egy szót se szóltunk hozzád, végülis te mondtad, hogy jössz.
Ezekután sztem ''ezt elcseszted Q'' szövegekkel ne gyere, mert ebben nincs igazad. Mi akartunk warozni, te döntöttél rosszul, hogy jöttél, ok, DE ezért MÁST NE hibáztass...
Szerintem...

Peace, részemről is (pont)

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4225) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#4220) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Megint beszedtem a fogalmazásgátlót... :(

Szóval: Ha úgy alakulnak a dolgaid, várunk vissza!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4226) Zsadi


Zsadi
őstag

A tegnap esti-hajnali meccs az szépen mutatja, hogy mit jelent a saját map...
Igaz, a hangulat, meg a szervezetlenség is közrejátszott powcampi súlyos vereségünkbe, de amit stalinon műveltünk az nem semmi volt szvsz...
3v4-ban 6:0-ra támadni az magáért beszél! (úgy, hogy tagnap nem tom miért, egyik waron sem ment nekem stalin...)
Szal unalomig kell télleg stalint erőltetni...

(#4227) [w] válasza e=mc² (#4217) üzenetére


[w]
őstag

erre most azt kell mondjam, hogy ÖRÜLÖK neki! :)

na nem ám azért, mert húde nem jöttem ki veled, hanem mert neked legalább sikerül kiszakadni a függőségből, még ha csak rövid időre is. :D

és amikor visszajössz - mert nagyon remélem, hogy még találkozunk -, akkor majd legyen olyan, mintha hazaérkeznél!

GL+HF ;)

ps.: a ''csendes pusztítók'' szűk köre így egy fővel csökken és még fogalmam sincs hogy bírok majd el a többiekkel... :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#4228) Zsadi válasza e=mc² (#4217) üzenetére


Zsadi
őstag

Bár ventrin már elköszöntem, a többiek is szép szavakkal búcsúztak Tőled, nem is tudom mit írhatnék még....
Kívánom hogy sikerüljenek a jövőre eltervezett dolgaid, és élményekkel és sikerekkel feltöltődve térj vissza hozzánk! Bye!!!

ui: Ha lesz valami a kecsói repülőnapos berúgós találkozós valamiből, az érdekelne??? márha olvasod még ezeket a sorokat....

(#4229) retros válasza Zsadi (#4228) üzenetére


retros
tag

mikor is lesz a röpnap?

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4230) LJoE válasza Qorthral (#4224) üzenetére


LJoE
senior tag

megint reagáltam volna egy hosszút, de ez további vitába fulladt volna, ahogy elnézem, így inkább kihagyom
ha érdekel, külön neked leírom, és veled megbeszélem, ne terheljük ezzel itt a fórumot

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4231) Zsadi válasza retros (#4229) üzenetére


Zsadi
őstag

OFF:
Repülőnap:
Kecskemét - 2005. augusztus 6-7

Más: ez csak egy játék, de néha olyan izgalmas, velős vitákat tudtok néha folytatni.... :), tudom hogy a szenvedő vitapartnereknek ez fontos, de maradjunk csak a játékélménynél pls! És peace mindenkinek!
A tegnapelőtti Chimera elleni meccs rádöbbentett, ha túl komolyan veszem, az totál begörcsölté tesz (bár nemtom miért, valszeg mindig valami miatt, görcsösen fogok játszani ellenük, talán túlzottan is tisztelem őket,majd remélem 1x csak elmúlik)....szal lazán kell venni....kikapunk kikapunk, abból is tanulunk....az alap maradjon csak a játék meg a poén, persze tétmeccsen kellő komolysággal!!!
ON:
Most valaki egy wart??? :D






[Szerkesztve]

(#4232) LJoE válasza Zsadi (#4231) üzenetére


LJoE
senior tag

szeretnék bocsánatot kérni tőletek Zsadi és Z, de jobbnak láttam így hirtelen rövidre zárva megfékezni ezt az eszetlenséget

Q is fáradt/ideges volt, én is
egész nap egy másik vizsgaidegtől duzzadó emberkével vívok (öcsém), este már nem hiányzik még egy

szerintem nagyobb idegbetegeskedésbe torkolott volna az egész stalinon, azon a ::) három :) körön ami még hátra volt

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4233) retros válasza LJoE (#4232) üzenetére


retros
tag

inkább pihend ki magad a héten fafej!!! :)
lükék...
sztem Zsadibácsi lehetne itt a nagy Buddha, a nyugalom szobra :)
vegyetek róla példát

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4234) LJoE válasza retros (#4233) üzenetére


LJoE
senior tag

ja igen! mielőtt még elfelejteném:

a héten előre láthatóan nem igazán vagyok
- ma sörözés
- holnap koncert
- szerdán meg hazamegyek zegre
még nem tudom mikor jövök vissza

persze ha értelmes időpontra jó előre le tudjátok szervezni a wart és esetleg szükség lenne rám, akkor jövök
(mondjuk vasárnap este?)
bár számomra még az sem derült ki, hogy a héten kell-e játszani meccset avagy sem

jövő héten meg éjszakás leszek (ha minden igaz :F)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4235) Qorthral válasza LJoE (#4230) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha gondolod leírhatod, mert szerintem mindenki érdeke, gogy tisztázzuk a dolgokat.

Mailcímem az adataimnál, de az MSN-es mailemre is írhatsz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4236) LJoE válasza Qorthral (#4235) üzenetére


LJoE
senior tag

annyi az egész, hogy 2 darab másodpercen borultál ki az utolsó kör végén
és nem az nem tetszett, hogy megkritizáltad mit csinálok, hanem ahogy tetted

először is meglépted azt ami miatt [w]-vel itt oldalakat vitatkoztunk, nevezetesen elkezdtél ordítozni, mikor már halott voltál, hogy szedi szedi mit csinálok menjek már

aztán mikor 2mp múlva lelőttek, ki fogom vágni a demóból röhejes
abban igazad volt, hogy pisztolyos, de időm nem volt bármit csinálni, az üvöltözésed meg sokat segített gondolkodni

és aminél úgy gondoltam, hogy ennek nincs tovább értelme az az volt, mikor elkezdtem volna mondani, hogy én hogyan láttam
te meg jöttél a ''magyarázd csak magad Joe'' dumával
ez nálam felér a mondjad bazmeg úgysem érdekel frázissal
ez nagyon nem tetszett, és úgy gondoltam innentől ez nem vezet semmire
ha maradtam volna, maximum még ordítozunk egymással pár körön át, ami nem 3 hanem 20, de mindegy


azt még hozzátenném, hogy nem vagyok ideges, tegnap az voltam, de nem kéne egymásnak esni egy-egy rontott kör miatt

és még mindig azon a véleményen vagyok, hogy így jobb lett a stalinos játék, hogy leléptem, mert ha még körökig hisztizel azon, hogy miért nem úgy csináltam ahogy, akkor hátba is lőttelek volna minden kör elején :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4237) Qorthral válasza LJoE (#4236) üzenetére


Qorthral
őstag

A 3 kört azért írtam, mert ennyi erővel (hogy addig játszom amíg jólesik) 3 körrel a vége előtt is leléphetsz. Szerintem pedig ez a gondolkodás így nem helyes.
Mindenesetre nem hiszem, hogy ezt a nem teszik vmi lelépek dolgot erőltetni kéne
(egyszer w, most meg te csináltad ezt), mert semmiképp sem megoldás.

Rosszkor és hülyeséget szóltam be, és most harmadszor is bocsánatot kérek, de ha kell megteszem még párszor...

És abba azért gondolj bele, hogy tegnap Z-t is hogy leugattad pedig totál nem tehetett róla, meg engem is...(többször is)

A másik 3 embernek viszont semmi baja nem volt egymással egész war alatt...
(ZsAdI,Z,Q)

Semmi következtetést nem vonok le, de gondold kicsit át.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4238) Robaj


Robaj
addikt

Peace!!!

Majd megpróbálom vasárnap este 8-ra ledumálni, akkor ált tuti vagyunk 5-en;)

(#4239) LJoE válasza Qorthral (#4237) üzenetére


LJoE
senior tag

persze mert a másik két ember nyugodt volt, csak mi ketten voltunk idegesek
de nem érdekel az egész

viszont kezdem átgondolni a dolgokat, és egyre inkább úgy érzem, hogy nincs szükségem erre az egészre, és nektek sem arra, hogy keltsem a feszültséget

most úgyis egy kis szünetet tartok, aztán majd meglátom...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#4240) retros válasza Qorthral (#4235) üzenetére


retros
tag

hát engem spec nem :p

és Pihenj van Q közlegény!! :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#4241) Zsadi


Zsadi
őstag

A csipás a bociknál van!!!!!!!
Nyugi nyugyi nyugágy......
A történelem ismétli önmagát.....megint egy cupawar után megy a gyilok....
csak máshogy, másmiért, de a lényeg ugyanaz, vagy mégsem,,, de miért, ha már mondtam hogy nemde???
:D


[Szerkesztve]

(#4242) Qorthral válasza LJoE (#4239) üzenetére


Qorthral
őstag

Neked és Robajnak is: Én most nem nagyon leszek vagy másfél hónapig (legalább).

Z: És az mi volt amikor pisztollyal rohantál és beragadtál Pow-on az ajtóba, JoE meg oltott, hogy mért baszod el 1v1-ben pisztollyal (amikor azért volt nálad pisztoly, mert azzal gyorsabban fut az ember)?

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4243) Qorthral válasza Zsadi (#4241) üzenetére


Qorthral
őstag

Hol az a nyugágy basszus :D ?
Semmi nyugalmat nem látok ebben a világban...:O

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4244) Zsadi válasza Qorthral (#4242) üzenetére


Zsadi
őstag

nem kell ragozni...megtörtént, kész, ennyi, sorry sorry oszt oszt....

(#4245) Zsadi válasza Qorthral (#4243) üzenetére


Zsadi
őstag

''Semmi nyugalmat nem látok ebben a világban...''
Majd ha bejönnek olyan dolgok is az életedben, hogy munka, létfenntartás, párkapcsolat, akkor majd megtudod hogy milyen nyugodt is a mostani életed!! :)
Nem akarok papolni, de spec én azért lennék újra a helyedben...vizsgaidőszak ide vagy oda, nembeszélve a korodról......... :)




[Szerkesztve]

(#4246) e=mc²


e=mc²
őstag

Koszonom mindenkinek a jokivansagokat, remelem en is hogy azert bejon a terveim kozul 1-2.

Olvasom igen meg a het elejen van netem, aztan mar csak a kozpontban ulo szoke picsatol fugg, hogy meddig :)

Repnapra meg igazabol nemvagyok kivancsi, sorry. Idom sem fogja nagyon engedni hogy lelepjek (ha minden jol megy) melobol...

Ambulimax Provider

(#4247) Robaj válasza e=mc² (#4246) üzenetére


Robaj
addikt

ok, akkó szerdán lesz a meccs, ha neked is jó;)

(#4248) Robaj


Robaj
addikt

:O Se kedd, se szerda nem jó nekik :O
Remélem a ''néni'' nem kapcsolja ki a neted mc!
Szombat vagy vasárnap este jó nekik!!!
Szal mindenki írja le, hogy meik nap lenne jó!
Mc te meg írj minden nap ph-ra:DD

(#4249) Zsadi válasza Robaj (#4248) üzenetére


Zsadi
őstag

A szervezők még nem is nyilatkoztak a következő fordulókról!
Hova ez a kapkodás???

(#4250) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát basszus, nem vagytok igazak... :U Már megint megy a gyilok...
Komolyan mondom, nem értem, hogy tudok egy játékon így kiakadni?

Írhatnék még oldalnyi bölcsességeket, de inkább nem teszem. Legyetek kicsit türelmesebbek egymáshoz. (Akinek nem inge...).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.