Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) [w] válasza Zsadi (#3048) üzenetére


[w]
őstag

a győztesnek felajánlok egy söröskupát! :D utána oda jut tovább vele ahova akar :DDD

Q: ok, csak a honlap elkészültével tartsuk nyilván hivatalosan is az eredményeinket, de ettől függetlenül engem akkor is kifejezetten érdekel, hogy fejlődtem-e, vagy gyenge kezdés után erős visszaesést nyújtok-e, meg egyáltalán hova tartok?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3052) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3050) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Amikortól ez a lusta dog fellövi az oldalt :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3053) Qorthral válasza Zsadi (#3050) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem tudom én sem, ötleteket várok...

Más: Firpoék csináltak anno 1v1 házikupát, ami úgy ment, hogy mindenki játszott mindenkivel egy meccset a Powcampen, győzelem 3 pont, döntetlen 1-1 pont.

Szvsz lehetne valami hasonlót, csak több emberrel, szerintem 2v2 (3v3) meccsek jobbak lennének, akkor a ventrizést is lehetne gyakorolni 2 külön szobában.

Mondjuk a dolog messzire vezet, mert még ha csak 8 emberrel számolok is, akkoris 420 féle 2v2 és 560 féle 3v3 meccs lehetséges... :D
1v1ből pedig csak 28.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3054) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#3052) üzenetére


Qorthral
őstag

:P

Mondjuk az utóbbi 8-10 warról sztem megvannak az eredmények, de lehet elég lenne mondjuk 2005 május 1.-től, vagy a honlap fellövésének napjától :)

Tényleg Dog, az mikoris lesz :)) :)) ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3055) Zsadi válasza Qorthral (#3053) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem kell ezt ennyire bonyolítani....
Meglátjuk esténként mennyien leszünk, kalap, cetli nevekkel, mindig más kisorsolja a csapatokat, azt hagy szóljon....( webkamerások előnyben...legalább látjuk a sorsolás tisztaságát... :) )
Vélemény?


[Szerkesztve]

(#3056) Qorthral válasza [w] (#3051) üzenetére


Qorthral
őstag

Sokat fejlődtél, de mindenki a csapatból, ezért nem lehet jól lemérni az egymás elleni eredményeken az ilyesmit :)

Én pl tegnap játszottam kicsit egy volt oszttársammal, aki 3 hónapja tönkrevert, most meg én őt...

ZsAdI: Jó az ötlet !

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3057) Zsadi válasza Qorthral (#3056) üzenetére


Zsadi
őstag

Néhe elképzelem, milyen durva ez a tönkön való verés....hogy csinálják??? fekszel a tönkön vagy odavág a tönkhöz??? :D

(#3058) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#3054) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Remélem a hét végére már lesz valami értékelhető... Mondtam már Robajnak is, hogy most szakadt rám egy valag munka, ami a hét hátralevő részében reggel fél héttől kb. éjfélig lefoglal, még valószínűleg hétvégén is. ( :( )
Azért iparkodom, amennyire lehet.

A május 1. szerintem jó időpont lehet, elvégre az a munka ünnepe :D.

Szerk: A frissítgetést is meg kellene oldani valahogy... Én Robajra gondoltam, neki úgy tűnik tengernyi ideje van :D.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3059) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#3058) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja ;)

Mester, nem kell annyira sietni, először csak végezze a dolgát, aztán foglalkozzon a lámpával :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3060) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#3059) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy csinálom... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3061) e=mc² válasza [w] (#3041) üzenetére


e=mc²
őstag

3 tarhely kozul egyik vmi miatt megszunt, es ujra regeltem ua a nevet. Minden eltunt ami rajta volt, de megprobalom a gepen visszakeresni. (ezt mar amugy 1x eljatszottak velem, de akkor megmaradt minden :( :( :( )

a tobbi meglesz

Ambulimax Provider

(#3062) Zsadi válasza e=mc² (#3061) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezt én is köszönöm előre is!

(#3063) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#3058) üzenetére


Robaj
addikt

Ráérek ám, meg értek is hozzá egy picikét:B
Várjuk a béta-t MASTER:R

(#3064) Zsadi válasza [w] (#3051) üzenetére


Zsadi
őstag

Azon gondolkodtam, amit írtál, hogy a statokból látszik-e valamilyen fejlődés...
Szerintem a közös játékaink alatt jobban látszik, de én úgy látom, hogy mindenki sokat fejlődött. A statok azért elég vegyes képet mutatnak legtöbbünkről.(szvsz pill. forma, hangulat stb...)
Én közép vagy alsó sávban mozgok legtöbbször, lehet hogy a hülye lemaradós, kivárós, leskelődős stílusom miatt. De néha bejön, mármint a csapat érdekeit nézve. Aki meg az rusher tipus, az általában ott vigyorog a stat első felében.
De az a lényeg hogy fejlődünk folyamatosan....

(#3065) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3064) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tudod jól, hogy SD-ben nem a fragszám a lényeg. Lehet, hogy egy embert sem szedsz le egy körben, de Te szeded fel vagy rakod le a bombát, és ezzel hozol a csapatnak egy pontot. Pontosan értem mit írsz, mert nekem is hasonló a játékstílusom, mint a Tiéd, de szerintem felesleges a fragek számán aggódni. És éppen ettől csapatjáték, hogy a csapat érdekében vállalod(vállaljuk) a kevesebb fraget.
Ha meg fragkirályt akarunk játszani, akkor átrakjuk DM-be, az a tiszta ilyen szempontból.
Szóval ne agyalj ilyeneken, ez is csak a war-ideget turbózza.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3066) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#3063) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezért gondoltam Rád.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3067) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#3065) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak azt tud bosszantó lenni, ha a stat alapján ha ránézek, akkor egyből az villan be: béna vótam má megint.... :)
De természetes hogy a csapat a lényeg!

(#3068) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#3065) üzenetére


Qorthral
őstag

Egyetértek Doggal, az S&D abszolút csapatjáték.
Ha emlékeztek, oárszor már észrevettük, hogy ha kikapunk valakitől, sokszor nem egyénileg, hanem csapatban vagyunk gyengébbek...

De én úgy látom hogy rengeteget fejlődtünk egyénileg is mindenki!, de csapatban még többet. Az a mindenki fut, rushol amerre lát dolog már kezd teljesen felejtődni, szerintem mostanra már csak egyedül Robajra jellemző a ''Na én kirohanok fedezzetek legfeljebb meghalok!'' játékstílus :D
Amely egyébként ahogy észrevettem 5ből 4szer gyors és fájdalommentes azonnali halállal jár és maximum arra jó, hogy az ellen helyzetét feltérképezzük.
Persze Robaj is fejlődött ilyen téren, de még an mit.

Más: Ma este 8ra megbeszéltem egy 5v5 wart a #h3s klán ellen. Remélem leszünk annyian, ugye leszünk :) ?
Robaj, Mc, Zsadi, w, DoG ?

JoE te egész héten éjszakás vagy :( ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3069) Qorthral válasza Zsadi (#3067) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát igen, ez egy kisebb probléma mindenkinél, nyílván kimondva-kimondatlanul senki nem szeretne a stat legalján lenni!

De véleményem szerint pl egy 15 frag/ 15 halál stat nem ér annyit mint egy 12 frag/ 6 halál... Szal sok minden számít. Meg amit Dog is mondott a bombáról, szintén nagyon igaz!

Ja és még az egyesével rusholós dologhoz csak annyit, hogy tényleg az lenne a legfontosabb, hogy együtt mozogjunk, mert ha az utolsó 3 ember a pálya 3 különböző pontján harcol úgy jóval kisebb az esélyünk mintha együtt mennek.
Na és vagy mindenki kivár és óvatosan halad, vagy mindenki rushol, ez is lényeges.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3070) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#3069) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Engem nem zavar, ha én vagyok a legutolsó, amennyiben ''amúgy'' elégedett vagyok a játékommal, tehát hasznára voltam a csapatnak, és ezt Ti is így gondoljátok... Az pedig, hogy esetleg más milyen véleményt alkot a játéktudásomról a statképek alapján, teljesen hidegen hagy. (A vége inkább Zsadinak szól :). )

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3071) Robaj


Robaj
addikt

Nem is igaz mán annyira, hogy rusholok, pl railyardon és pavlovon is pusiztam:U
De igaz, van még mit fejlődni....
Még duma terén is, THX mc, w, hogy szóltatok, el is várom, ha elkezdem a fölös dumát:B pls szóljatok és javítok rajta:D

Q: 99% leszek, de jöhet eső és a jel is elveszhet;)
DOG 85%-ra mondta msn

(#3072) Zsadi válasza Qorthral (#3069) üzenetére


Zsadi
őstag

Modjuk tegnap kifejezetten hasznos volt a kivárás párszor, mert csak nem bírták ki a kirohanást, annak ellenére hogy védtek!!! :)
Tegnap egyetlen egyszer voltam büszke magamra! (nem nagy valami, de nekem tetszett :) )
Amikor Dog maradt ucsunak Railen, és mondtam Neki, hogy inkább kerülje hátba az ellent.....persze jött az idős duma szokás szerint, de megoldotta!
Milyen szépen megnyertük azt a kört!
Ilyenkor érzem azt, hogy jó csapatban vagyok, és jól esik, ha néha hallgat rám is valaki! Ezzel csak azt akarom mondani, ha szarul is megy, akkor is lehet az embernek valami kis sikerélménye.....

Q: 99,5% hogy leszek este...


[Szerkesztve]

(#3073) LK


LK
addikt

hali! van már honlapunk? törzsolvasója lennék:) lehet,hogy majd beszállnék a közeljövőben egy warra (nem biztos hogy ma),hátha javultam.Sniper v. egyéb.:). Remélem megnyugodtak már a ventris beszéd miatti kedélyek:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3074) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

srácok? beszálhatok a csapatba?
kell eredeti UO vagy megoldható más képppen is?

ja CoD-ot először PH! lanon láttam de tetszett a végére egészen belejöttem és már embert is löttem;]

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3075) e=mc²


e=mc²
őstag

A [Lam[PH!]a] csapat eddigi meccsei kozkivanatra:

Bővebben: link

Hozzateszem, hogy ahol nincs fenn statkep, azt szivesen fogadom barkitol akinek megvan az e-mail cimemre!

Apropo! Tuti hianyzik egy olyan war, ahol 10 vs 10 volt, ezt a statkepet ill idopontot is kernem!

[Szerkesztve]

Ambulimax Provider

(#3076) LK válasza TexT-BoY (#3074) üzenetére


LK
addikt

Gratulálni szeretnék elsőkézből.:) Egyébkent az itteniek legfőképp sima codoznak,nem UO-znak, talán csak néhányan.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3077) LK válasza e=mc² (#3075) üzenetére


LK
addikt

Basszus,ennyi war volt már? :))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3078) Robaj válasza e=mc² (#3075) üzenetére


Robaj
addikt

Nighfly oldala;)

Bővebben: link

(#3079) Robaj


Robaj
addikt

Szóval kb 42-öt waroztunk + 5 :D
Egész jó, majd 300-nál már lehet mondani, hogy rutinosak vagyunk:DD

(#3080) LK


LK
addikt

Köszi a válaszokat a kérdéseimre:))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3081) Robaj válasza LK (#3080) üzenetére


Robaj
addikt

Csak hogy örülj: :DDD
warozni kb. 8, ha tucc jönni, bármikor gyere....
Weblapot Dog csinálja, valszeg hétvégére lesz egy béta változat, de sztem inkább jövő hét:U
Ventrin meg egyre kevesebbet beszélek, szal kedély kezd visszajönni, má senki sem beszél annyit, mint régebben:D

Télleg LK
Mi van CHROM-al?
Aszonta veled lett megbeszve vmi:F

(#3082) Qorthral válasza e=mc² (#3075) üzenetére


Qorthral
őstag

Szép gyűjtemény :C !!!

Hozzátenném, hogy ha az utolsó 15 wart nézem, akkor 2 vereség, 3 döntetlen és 10 győzelem a mérlegünk :C :C
Szép!

(Azt a bizonyos Wehrmacht meccset nem számoltam)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3083) LK válasza Robaj (#3081) üzenetére


LK
addikt

Köszi a felvilágosítást.Látod én 2 szer voltam eddig ventrin,és sd-ben ennek ellenére mostanában nem voltam uccsó.Meg ugye nem is vesznek össze velem.Látod bölcsebb vagy így hogy csöndben maradsz.:) Chrommal nem tudom mi van.Fizeti a cuccost?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3084) Qorthral


Qorthral
őstag

No vagyunk 4en gyerekek, MC ha tudsz és szeretnél, akkor jöhetnél :)
Vagy BlaCkDoG :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3085) Qorthral válasza TexT-BoY (#3074) üzenetére


Qorthral
őstag

Szia!

Először is tisztázzuk, mi főleg sima CODozunk, eddig 2 UO-s warunk volt a csaknem 50ből... :)

Ettől még néha játszunk UOt is, de alapvetően sima COD.

Ha van kedved, gyere föl néha (főleg este 7 - éjfélig vagy tovább :D) a szerverünkre.
Az All seeing eye progiban keresd meg:

[Lam[^1PH!^7]a] public & war szerver | powered by ^1C4.hu|22ms|
IP: 193.202.89.15:28960

Ha nem megy annyira rosszul neked, és amugy is hangulatban is beleillesz a csapatba akkor jöhetsz :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3086) LJoE válasza LK (#3083) üzenetére


LJoE
senior tag

''Látod én 2 szer voltam eddig ventrin,és sd-ben ennek ellenére mostanában nem voltam uccsó.''
Ööö csak én nem értem az összefüggést :F :)

LK ezek szerint nem tudod miről beszélünk. Chrom előadott itt egy nem túl szeretetreméltó magánszámot jópár hozzászólással korábban, hogy más csapatot talált magának és nem fizet, és különben sem akar velünk játszani, de ez nem publikus miért, viszont LK (azaz te) tudja az okát
(ez az utolsó mondata így önmagában is vicces volt, de az egész meg nevetséges :D)

a mikor UO-zunk már című kérdésre meg csak annyi a válaszom, hogy amikor te lelkesen ajánlgattad, hogy új járművek meg új pályák, én el is látogattam a VPK-ra BAS-ni egy jót
bár új pályákat, meg új járműveket nem láttam, de egész jól szórakoztam
viszont nekem ez az UO inkább csak amolyan vicc szintűnek tűnik még mindig
de részemről akármikor (már ha ráérek) összeverődhetünk és megszállhatunk valami UO servert, inkább mint COD HQ :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3087) LJoE válasza TexT-BoY (#3074) üzenetére


LJoE
senior tag

akkor csatlakoznék Q-hoz és egyetértek a mondanivalójával, annyi kiegészítéssel, hogy ezek szerint nem nagyon játszottál még multiban
tehát effektíve a csapathoz warokon nagyon nagy eséllyel nem fogsz tudni csatlakozni
viszont a szerverünkön ha nyitva van bármikor szívesen látunk, ahogy másokat is, ha nem bunkók és nem cheaterek

a war csapat már nagyon erősen kialakult, új tagok már csak nagy eséllyel, különleges indokokkal jöhetnek csak számításba
főleg, hogy egyre inkább úgy néz ki ''valódi'' klánná alakulunk, és regisztrálva lesz kicsiny teamünk a clanbase-n is

ha esetleg játszani szeretnél és nem nagyon jön össze, akkor az msn-emet megtalálod az adataim között és segítek eligazodni, de hadd ne kelljen leírni újra, hogy mi kell a netes játékhoz
(ha hajlandó vagy visszatúrni a topicban, akkor úgyis megtalálod szerintem többször is)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3088) Robaj


Robaj
addikt

26-10-nél kiléptek...
30-10-re így nyertünk
H3S ellen.......
Rail 12-8 nekünk
Stalin 14-2-né ementek.......

(#3089) retros


retros
tag

mc..nagyon baba a warösszehozatalod,vanegykettő kép talán otthon nekem is majd meglátom mi a hasonlóság..
naizé
..
ami elsőre leesik..h mc kiba*szottul tud :) sztem Ő a főmuki.. puskában ver mkit ez nemvitás..
ami rám vonatkozó ezek közül konklúzió blabla..
szal h én..azaz én stálinon egy hulla vagyok :) a többin meg..szal haggyuk..nemtudtam még igazi csapatember lenni.. szvsz

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3090) Robaj válasza retros (#3089) üzenetére


Robaj
addikt

Dede, tessék most is jönni jáccani

(#3091) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#3088) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

WTF? :Y

Ez aztán a sportszerűség... Nektek mindenesetre hatalmas gratula! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3092) Robaj


Robaj
addikt

Szerver zárás warhoz:

/rcon ''pass'' g_password ''pass''
/rcon ''pass'' pam_mode ''cb_opencup''
/rcon ''pass'' map_restart

Szerver nyitás war után:

/rcon ''pass'' g_password ''''
/rcon ''pass'' pam_mode ''pub''
/rcon ''pass'' map_restart
/rcon ''pass'' exec nyit.cfg
/rcon ''pass'' setfriendlyfire 3
/rcon ''pass'' setkillcam 1

Kicsit bonyolult, de ez van:DD

(#3093) e=mc²


e=mc²
őstag

kis esti gyak:

Bővebben: link

Ambulimax Provider

(#3094) Qorthral


Qorthral
őstag

Azért nem árt majd vigyázni a WAPpal Tigertownon...

Bővebben: link

Ha jól emlékszem pont ezzel a csapattal álltak ki ellenünk is.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3095) Robaj válasza Qorthral (#3094) üzenetére


Robaj
addikt

Ezekből voltak:DD

Lehet hogy csak szívattak minket:F

Ugyanúgy erőfelmérés?:D
Ők sem Tigertown.....
Mi sem Stalin.......

Sztem felmértük egymást:DD

(#3096) LJoE válasza Qorthral (#3094) üzenetére


LJoE
senior tag

jóvan majd bevesszük a szeppentőport, és lábujjhegyen kúszva lövöldözzük őket fejbe, hogy nehogy megsértődjenek :C :))

most mit kell paráztatni szegény Zsadi bácsit??? :D :P

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3097) Zsadi válasza LJoE (#3096) üzenetére


Zsadi
őstag

Jah, az utóbbi 3 waron mutatott teljesítményem erősen kihat a hangulatomra is....
Egyszerűen nem értem, publicon aránylag jól megy a hent, tegnap f2k-n is nyomtam rifle only-ba 80-45 statot, (ami ugye még nem nagy szám, de javulást mutat...), Csibészest is olyan szépen osztottuk Q-val, hogy 7-8 kör után el is tünt.. :)
azt elkezdődik a war, azt totál blokkolok.....ideg, kézremegés :),stb....
Lehet hogy ezt a war témát én nem erőltetném, úgyis a kupa 4v4 lesz, és vannak a teamünkben nálam nyugadtabb emberkék...

(#3098) LJoE válasza Zsadi (#3097) üzenetére


LJoE
senior tag

MINT PÉLDÁUL ÉNNNNN???!?!?!??!?!?!!! :Y :)) :Y :((( :DDD :Y :Y: :Y ÉN MOST IS TELJESEN NYUGODT VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DD

juteszembe, 10re be kéne érnem :D hát abból se lesz semmi :D
este valószínüleg leszek...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3099) Robaj válasza Zsadi (#3097) üzenetére


Robaj
addikt

De nem lőnek puskával oan jól mint Te:P
Pl én:D

Mára szervezel nekünk vmit Q?:DD

(#3100) Robaj válasza LJoE (#3087) üzenetére


Robaj
addikt

Viszont akkó má szponzort is kell keresni:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.