Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) LJoE válasza deadguy (#3899) üzenetére


LJoE
senior tag

mondjuk, hogyha a kipontozott részt elolvasod, akkor világosan kiderül, hogy ez az én 1darab szavazatom
ettől függetlenül még bármi lehet

a másik az, hogy ha megfigyeled, itt már 3900 hsz körül tornyosul a dolog
azt hiszem ebből kábé kiderülhet, hogy már van némi élete a csapatnak
tehát nem csak amolyan megyünk aztán ökörködünk dolog van

hanem amatőr kupa próbálkozások, plussz egyéb warok, egy elég jól kialakult csapattal

igazándiból az számít, hogy be tudjon valaki illeszkedni a csapatba, ami baromi nehéz, mert kábé 10en már február óta toljuk együtt, szinte minden nap

tehát van értelme egy ph-s csapatnak, csak már kicsit túlnőtt a kezdeti lelkesedésen

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3902) LJoE válasza deadguy (#3899) üzenetére


LJoE
senior tag

még egy aprócska észrevétel, ha olyan kíváncsi lettél volna, akkor játszottál volna eddig is a ph!-sok által bérelt szerveren, és láthattál volna minket játszani

és nehogy már mi keresgessünk téged, hogy ugyanmár játszál velünk :D:D:D
ROTFLMAO :)) :)) :))

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3903) e=mc²


e=mc²
őstag

(#3904) Qorthral


Qorthral
őstag

Felmerült DoG valamint az én részemről egy olyan ötlet, hogy ki kellene jelölni hetente 3-4 napot, amikor 8-9 környékére szerveznénk egy wart, esetleg utána mégegyet.

A hét többi napjára pedig FUNolás lenne a program, publicon illetve egymás ellen zárt serveren a résztvevő számától függően! :)

Mondjuk cupawarok esetén ettől el lehetne térni, vagy ha a társaság kimondott óhaja a warozás, de alapvetően így mindenki tudná hogy mi van.

Pl Hétfő, Szerda, Vasárnap warozgatós nap lenne, mondjuk fix 8 órás kezdéssel (ez általában mindenkinek jó, az ellenfeleknek is), és akkor tudná a nép, hogy 8ra oda kell érni a serverre.

Ellenben a többi napon semmi gond nem lenne azzal, ha bárki bármikor esik be, stb.

Mindezt az elmúlt napok tanulságai alapján vetem fel, mert hihetetlen jó hangulat alakul ki általában az egymás elleni hülyülések alkalmával, mindenki kieresztheti a fáradtgőzt ami felgyülemlett a nap folyamán:)

Épp ezért szeretnénk az ilyen esték számát gyarapítani :D

Véleményeket várunk.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3905) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#3904) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Támogatom! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3906) LJoE válasza Qorthral (#3904) üzenetére


LJoE
senior tag

háttőizé :F gumicsónak :F ??

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3907) Mave válasza LJoE (#3906) üzenetére


Mave
csendes tag

Én is visszavonom jelentkezésem by3!!!!!!!!

The basketball more than a game!

(#3908) Mave válasza Mave (#3907) üzenetére


Mave
csendes tag

Szerintem az nem vlemény ha azt írod ,hogy nem fogok játszani ha cstalakozom, hanem ezt kijelented!:C

The basketball more than a game!

(#3909) LJoE válasza Qorthral (#3904) üzenetére


LJoE
senior tag

kicsit komolyabbra véve, tényleg nem rossz ötlet
mert a tegnapi valahogy nem volt valami hejde
legalábbis nekem nem nagyon tetszett

felkúszok este, hogy játszunk egy jót egymás ellen, vagyunk is szépen a ventrin, aztán beindul a re-voltos ping/tracert láz
utána egész jót ökörködtünk sniperrel meg minden
erre warozzunk firpo ellen
mindenféle bemelegítés, hangulatfokozó játék nélkül
(meg lehet figyelni, hogy többnyire az ilyenek fulladtak kudarcba eddig)

az egy más kérdés, hogy sajnos ping ügyben én soha nem fogom megszokni a 17-23as pingemmel, mikor elém áll egy 60-80as pingű
egyszerűen nem tudom kilőni közelről, és ez az egekig tud felhúzni

egyébként nekem még mindig leginkább az a módszer tetszene, ami már sokszor meg lett beszélve, hogy akármilyen funwarokat is 1 nappal, de legalább néhány órával előtte leszervezünk

viszont ha vagyunk 6an legalább, akkor messze inkább támogatom az egymás elleni ökörködést, mint a 6v6 meccseket
(sokkal szórakoztatóbb, és azt hiszem alapvetően leginkább ezért cisnáljuk ezt)

warokra már kicsit soknak találom a 6ot is
bár a tegnapelőtti 7v6 valahogy nem ezt igazolja, mert ott ritkamód jól működtünk együtt
fene se érti az egészet :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3910) LJoE válasza Mave (#3908) üzenetére


LJoE
senior tag

nem mondom, hogy sajnálom a dolgot, de nem kicsit értelmezted félre a mondandómat, gratulálok :C
(arra próbáltam kilyukadni, hogy ha be is kerülnél, ne essen sértődés, ha te maradsz ki az éppen játszó csapatból, amennyiben többen vagyunk)

na mindegy :) azt hiszem ezentúl megpróbálom nem kimondani nyíltan a véleményemet, mert úgylátszik az őszinteség nem vezet sehová

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3911) Zsadi


Zsadi
őstag

Gondolkodtam a későbbi szereplésemet illetően és úgy döntöttem, hogy kiválok a csapatból.
Sok szerencsét és kitartást a jövőben, érezzétek jól magatokat minden egyes játék alkalmával!

(#3912) [w] válasza Zsadi (#3911) üzenetére


[w]
őstag

hö??? :Y

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3913) Robaj válasza Zsadi (#3911) üzenetére


Robaj
addikt

Remélem csak poénkocc...

(#3914) [w] válasza Zsadi (#3911) üzenetére


[w]
őstag

Zsadi, vazzeg, most ezmiez??? magyarázatot követelek!

pojén? Bővebben: link

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3915) süti5


süti5
őstag

Mért nem tettétek fel a szkríncsottokat a minednt eldöntő döntőről?:DDD
Direkt bent maradt mindenki, aztán mégse:(

A laggról a pinggel kapcsolatban annyit, hogy tegnap kiegyenlített volt legalább a menet Robaj - nálunk meg Gera laggolt ezerrel:)

(#3916) LJoE válasza süti5 (#3915) üzenetére


LJoE
senior tag

itt vannak a képek:
http://www.prohardver.hu/rios3_popup.php?mod=40&id=134872&start=3897&len=1

és a lagos dumámmal nem titeket piszkállak, nem is szóltunk be rá szerintem, mert ez így van ahogy mondod, mindkét csapatban volt lagos

tegnap nekem nagyon nem ment, de arra nem találok magyarázatot

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3917) LJoE válasza Zsadi (#3911) üzenetére


LJoE
senior tag

nem megy a buzis image mi??? :)
ne tessék már szórakozni a jónéppel
besöröztél másnapos vagy és hülyeségeket beszélsz?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3918) [w] válasza süti5 (#3915) üzenetére


[w]
őstag

mindent eldöntő döntő? úgysem bírjátok ki, hogy ne húzzatok velünk ujjat, úgyhogy lesz itt még pár meccs :P:D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3919) LJoE válasza [w] (#3918) üzenetére


LJoE
senior tag

de talán most egy kicsit nyugtunk lesz :DDD

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3920) [w] válasza LJoE (#3919) üzenetére


[w]
őstag

jaja :C

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:
ha Zsadibácsi határos időn belül nem reagálna akkor felkérnék valakit, aki a közelében tartózkodik, hogy finoman rugdossa már seggbe. :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3921) deadguy válasza LJoE (#3902) üzenetére


deadguy
aktív tag

Pár észrevétel:1. Mivel aPH! szervert nemrég fedeztem fel, ezért nem volt nagyon sok lehetőségem ott játszani. 2. Mivel nem szeretek ajtóstól a házba rontani, gondoltam ITT kérdezek rá, hogy ez megoldható-e, mielött pofátlanul beáálítok egy CSAK PH!-s ''gyakorlásra'' vagy ''war felkészülésre''. 3. Az ''e-mail,etc.'' rész sztem tartalmazza azt is, hogy ide írj (vagy írjatok) vissza. 4. Ezer boccs, ha nem vagyok 2000 hsz-el a topic élén, esetleg nem vagyok senior, vagy őstag. 5. Mitől van olyan érzésem, hogy a ''kemény magot'' alkotó tagok nem örülnének, ha valaki csatlakozna? Minden harag és felsőbbrendüség nélkül ennyi, elvégre ki is vagyok én a 20 hsz-emmel ebben a topicban...

(#3922) [w] válasza deadguy (#3921) üzenetére


[w]
őstag

ez a ts-clan ez micsoda?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3923) Robaj válasza deadguy (#3921) üzenetére


Robaj
addikt

Én felvettelek msn, amúgy szavazás dönt, Ljoe véleményét hallottad;]

(#3924) süti5 válasza [w] (#3918) üzenetére


süti5
őstag

Ti mondtátok hogy az lesz, pedig én sem adtam sok esélyt magunknak..:) Rayen helyett mafi volt, ami poénos, mer végigröhögjük az egészet....nem tudjátok elképzelni néha hogy felhúzom magam rajta:)) Mikor war közepén mindig beragad a toronyba powcampen és nem tud lejönni, hát az Lol:))

(#3925) LJoE válasza deadguy (#3921) üzenetére


LJoE
senior tag

egy csak ph!-s gyakorlásra vagy egyébre elég nehezen állíthatsz be pofátlanul, ugyanis olyankor le van zárva a szerver, és jelszó kell

az hogy én úgy vagyok vele, hogy megszoktam a kemény magot, és nem igazán szeretnék új embereket, ez egy dolog
Mave-val kapcsolatban legalábbis így vélekedtem, aki még csak nem is igazán ph-s

ettől függetlenül játszhatnál nyugodtan, meglovagoltál egy hsz-emet, ami nem is neked szólt, ezen kicsit elröhögtem :) ennyi

nem arról van szó, hogy nem örülnénk új tagoknak, csak arra próbálok már nem tudom mióta rávilágítani, hogy ez bizony nem lesz egyszerű, tapasztaltuk
mert vagyunk már annyira összeszokott társulat több-kevesebb súrlódással, hogy egy új ember nehezen illeszkedik be közénk

mindenesetre ez a hozzászólásod már kicsit korrektebben van megfogalmazva és így már érthető is, hogy mit akarsz

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3926) LJoE


LJoE
senior tag

de még majd én kérek elnézést, hogy megbántottam valakit egy másnak szánt hozzászólással :D
nem igazán értem, hogy miért érzem magam rosszul és miért kezdek el magyarázkodni, de

azért mindenesetre ezennel a nem pártolom senki felvételét visszavonom

de fel kéne fogni, hogy ez a csapat nem úgy működik most már, hogy helló ph!-s vagyok klántag leszek (ez a kezdet kezdetén így indult, aztán most már egy klánná váltunk, amit nemrég már a clanbase-n akartunk regisztrálni)
feljössz publicra párszor, játszogatsz, megnézünk, esetleg fellátogatsz ventrire, beugrassz egy gyakorlásba, próbálod szokni az ízét és akkor kiderül

viszont most ahogy áll a csapatunk, azért már nem teljesen kezdő a grupp
így nem hinném, hogy full kezdőkkel erősítenénk a war team-et
hanem leginkább más klánokban játszott emberkékkel, akiknek már van némi fogalmuk arról, hogy milyen egy war (mert annak semmi köze a public henteléshez)

de az esetek többségében nyitva áll a szerverünk, bárki bármikor feljöhet és játszogathat, ezt te is megteheted nyugodtan deadguy

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3927) deadguy válasza [w] (#3922) üzenetére


deadguy
aktív tag

Knight Online MMORPG klán.

(#3928) deadguy válasza LJoE (#3926) üzenetére


deadguy
aktív tag

Lassabban... nem írtam egy szóval sem, hogy klántag szeretnék lenni, nem erre gondoltam, pusztán arra , hogy ti is PH!-sok vagytok, én is az vagyok (még ha kevesebb hozzászólással is), war eszembe sem jutott, ismerem annyira a dörgést hogy pár hsz-nyi ismeretség után nem ''wart akarok veletek'' kiáltással borzolom a kedélyeteket. Pusztán próba hentelés, amit (gondolom) Ti is szoktatok néha, és nem kell semmiért elnézést kérned, vagy magyarázkodnod, nem ezt akartam kihozni ebből az egészből.

(#3929) LJoE válasza deadguy (#3928) üzenetére


LJoE
senior tag

akkor jó
kicsit félreértettük egymást

de továbbra is azt tudom mondani, hogy leginkább akkor próbálj játszogatni velünk, ha nyitva a szerver és bárki be tud jönni

az egymás közötti gyakorlásaink, amikor zárva a server és csak ph-s van fent, azok meg többnyire a warokra gyakorlást, vagy a céltalan ökörködést szolgálják
(szerintem elsőre ezekből egyikben sem éreznéd valami hejde jól magad)

és nem is arról van szó, hogy hány hsz-ed van, ezzel se bánt senki

csak a kissé sértődött mod-odon lepődtem meg, hogy mi értelme van egy ph!-s csapatnak (abban igazad van, hogy kicsit erős volt a nem pártolom senki felvételét, de ez tényleg csak az én véleményem, ragaszkodom a többiekhez és nehezen szoknék meg új arcokat, ettől függetlenül ahogy elnézem vagy feloszlunk, vagy szükség lesz új tagokra, mert apad a csapat)
van értelme, csak már kissé túlnőtt magán a dolog ahogy ezt kifejtettem, tehát ugye ez úgy indult, hogy majd a nevünk elé írjuk, hogy ph! valamilyen formában, hogy public szervereken megismerjük egymást
aztán hipp-hopp azon kaptuk magunkat, hogy warozunk, kupákra hívnak/jelentkezünk

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3930) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3911) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Zsadi, nincs április elseje! :(
Petíciót nyújtok be, hogy maradj!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3931) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#3930) üzenetére


LJoE
senior tag

hol kell aláírni?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3932) Robaj válasza deadguy (#3928) üzenetére


Robaj
addikt

Hát úgy estefelé vagyunk 7-8 körül, ha vaunk elegen, akkó zárunk és passos a szerver....
Erre való ventri
Ált oda írjuk ki a pass-t
Hentre nyugottan gyere, war-ra majd meglátjuk:DD

De 1x is vegyél föl msn

(#3933) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#3931) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Itten a topikban e.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3934) Robaj


Robaj
addikt

Robaj

(#3935) [w]


[w]
őstag

w

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3936) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

blekkdog

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3937) LJoE


LJoE
senior tag

LJoE

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3938) retros


retros
tag

Zé bácsi

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3939) Qorthral


Qorthral
őstag

[kép]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3940) e=mc²


e=mc²
őstag

mc

Ambulimax Provider

(#3941) Zsadi


Zsadi
őstag

Most utálni fogtok, de persze hogy csak poén volt valamilyen szinten!
DE:
Először is: szerintem ennél jobban nem lehet bemutatni az új jelentkezni vágyóknak, hogy mekkora is csapaton belül az összetartás!
Láthatja így, minden idetévedő ember, hogy azért egy ilyen társaságba nem lesz könnyű helyet találni.
Nem árt, ha azt se tudják, hogy ez nem egy progamer klán!
Alakuló a taktikunk, a waridegünk, az összeszokottságunk.
Nem akarjuk a világot leverni, csak jól akarjuk magunkat érezni és ennyi...
Ez egy jóhangulatú, már már ''baráti'' társaság, és nem kevés kompromisszum árán jutottunk el ideág.
De nyitottak vagyunk új jófej PH!-s tagokra is, de persze az előttem mások által felsorolt jogokkal. Azért én ventri használatát erősen javasolnám, szokja csak a légkört! :)
Másodszor is: ugye milyen rossz vicc ez W! akkor nagyon sokkoltál ám! most 1:1

Bocsi mindenkitől a hülyeségemért! És köszönöm a peticíó aláírásait!!!! :)
Jó hogy maradok, ha már így összemelegedtünk... :D







[Szerkesztve]

(#3942) LJoE válasza Zsadi (#3941) üzenetére


LJoE
senior tag

@!/+!ß$|Ä]đ€[đ{$đ$˘''=!(/(''=!)Ö'''!/='''(%+'(''=)+!%§+Ü'§()(§ÜÖ'+=()§'§ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y :(((:(((:(((:(((:(((:(((

tömören ennyi :D


MEGTALÁLLAK KÖCSÖG!!!! :D:D olyat kapsz... :))

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3943) e=mc²


e=mc²
őstag

nagyon meleg van ma...

Ambulimax Provider

(#3944) Robaj válasza Zsadi (#3941) üzenetére


Robaj
addikt

Jóvan, most már nem vagy a köcsögöm:B
Joe nem akarsz kecsóra költözni?:U

(#3945) retros válasza Zsadi (#3941) üzenetére


retros
tag

mindig is tudtam h nagy az összetartás...
Bővebben: link

netessék ezt mégegyszer eljátszani


és ezzel nem azt mutattad meg h mennyire ''szeretjük'' egymást,csk annyit h mindenki a neten lóg :P



[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3946) Zsadi válasza retros (#3945) üzenetére


Zsadi
őstag

és ezzel nem azt mutattad meg h mennyire ''szeretjük'' egymást,

Ácsi...mondtam én hogy Szeretlek fiúka??? :D

(#3947) Qorthral


Qorthral
őstag

Piros-gurulós szmájli...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3948) retros válasza Zsadi (#3946) üzenetére


retros
tag

megszólalt az Öreg :))

az összetartás szót akartam másik dimenzóba használni :) a szerssük jutott eszembe no.


ui.: Szólithatlak apunak? :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3949) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3941) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

ZsAdi, Neked annyi! :D

Menjünk csak repülőnapra, levadásszuk a Kukeszeket! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3950) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#3949) üzenetére


Zsadi
őstag

Elköltözöm.... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.