Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) LJoE válasza Robaj (#3100) üzenetére


LJoE
senior tag

majd a Kismackó kakaóízű por gyártja és forgalmazza a Kázmér és társai Bt. szponzorál minket kakaóval :D
már csak a tejet kell lezsírozni :DDD

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3102) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#3101) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

ROTFLMAO!!! :D:C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3103) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#3102) üzenetére


Robaj
addikt

Biztos:B

(#3104) LK válasza LJoE (#3086) üzenetére


LK
addikt

Annak idején mondtátok,hogy ventri nélkül nem lesz jó sd-zni.Én csak azt említettem meg,anélkül hogy én is jártatnám a számat (mint Robaj :) ) csak hallgatva a ventrin vagy anélkül jobban megy mostanában.Semmi összefüggést ne keress.
A vpk-n több új pálya van,csak ki kell várni.Van egy Barbarossa nevű pálya ami : :R .
Közben eszembejutott miért léphetett ki Chrom.Azon túl,hogy ideges alkat,rájöttünk ketten,hogy hozzánk közel álló ember bizonyítottan csítel.De azért nem mondtuk,mert leoltottatok minket,hogy ez a mániánk.Ő így képtelen játszani,hogy van 1 ember talán emberek akik jópofiznak,és úgy csitelnek mintha mi sem történt volna.Közelebbi infót nem mondok,mert kérte.De egyetértettem vele.(Egymástól függetlenül jöttünk rá.)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3105) Robaj válasza LK (#3104) üzenetére


Robaj
addikt

Közülünk vki?:F

(#3106) Zsadi válasza LK (#3104) üzenetére


Zsadi
őstag

Hm, érdekes, majd 50 warral a hátunk mögött, ez a csít meg fel sem merült, sem bennünk sem az ellenben....
Kíváncsi lettem!

(#3107) Robaj válasza Zsadi (#3106) üzenetére


Robaj
addikt

MC wh, AIM off, RÁJÖTTEK;];];];];]:DDD

(#3108) Zsadi válasza Robaj (#3107) üzenetére


Zsadi
őstag

MC különleges csítet használ az tuti......mi is a neve???:F
1 üveg vörösbor :)

Na most komolyan:

LK: ezt írtad - ''Egymástól függetlenül jöttünk rá.''
Tehát Te is rájöttél valamire, amit szvsz nyugodtan elmondhatsz nekünk, azt amire Ő megkért, azt akkor ne!


[Szerkesztve]

(#3109) bLaCkDoGoNe válasza LK (#3104) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

''(...) hozzánk közel álló ember bizonyítottan csítel.''

Bizonyíték? Ha tényleg így van, azt nem lehet sajna a szőnyeg alá söpörni szerintem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3110) LK válasza bLaCkDoGoNe (#3109) üzenetére


LK
addikt

Hozzánk közel álló,nem közölünk való.Többet nem mondok.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3111) LK válasza Zsadi (#3108) üzenetére


LK
addikt

Ugyanarra jöttünk rá,tehát mégsem mondom.Nem keverem a szart.Úgy mondom:98% hogy csal.De lehet hogy csak a monitorra rakott pöttyöt.:)
De mondjuk Chrom is megtehette volna talán,hogy leszarja az egészet és nem játszik az illetőkk(v)el.Mivel lezárt szerverre nem jöhet fel.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3112) LK válasza Robaj (#3107) üzenetére


LK
addikt

Van egy zoomos csít,lehet hogy azt használja MC talán Zsadi is:)) A puskás ördögok:))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3113) Zsadi válasza LK (#3112) üzenetére


Zsadi
őstag

Hagyjatok már engem ezzel a hülye puskával!!!! :)
Igyekszem, de nem megy sajna.....
Azt nemtom, miért kezdtem el egyáltalán vele foglakozni...:F

(#3114) LJoE


LJoE
senior tag

''...az a gyanús ami nem gyanús...'' huhh már megijedtem, hogy kém vagyok :DDD
akkor van 1 darab tippem, hogy kire gondoltok, de ez még viccnek is rossz :D
a bizonyítékra meg kíváncsi lennék...

Chrom-ot nehéz volt megszokni, aztán egy időben jókat lehetett rajta/vele röhögni a ventrin, de szerintem klinikai eset.
Én is be tudok pipulni, meg minden, de ez már nem egy normális dolog.

LK nem akarlak megbántani, de te élből mindenkit lecsíterezel, akár viccből is.
Chrom detto.
Tapasztalatod meg nem túl sok van.

Vannak olyan játékosok, akikre én is hajlamos vagyok kapásból ráfogni, hogy cheaterek közben meg egyszerűen csak rohadt jól játszanak.

Chrom legjobb haverjai az idz klán na az egy cheater banda volt, legalábbis mikor waroztak ellenünk.

Úgyhogy szerintem felejtsük is el ezt a témát...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3115) LK válasza Zsadi (#3113) üzenetére


LK
addikt

Én emlékszem miért foglalkozol vele.Többen mondták,hogy 2 jó puskás minimum kell a csapatba.Az egyik ugye elvileg MC.Te meg mondtad,hogy megpróbálsz vele többet gyakorolni hátha te is a jó kategóriába kerülsz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3116) e=mc²


e=mc²
őstag

mar 1x belinkeltem, de akkor meg1x:
Bővebben: link ;]

barmilyen hihetetlen nemhasznalok se wallhack-et, se ezt a kis aranyos hardvert, pedig mily kenyelmes lehetne fotelban hatradolve dumalni veletek, mikorben a gep zummog mellettem :D

[Szerkesztve]

Ambulimax Provider

(#3117) Zsadi válasza LK (#3115) üzenetére


Zsadi
őstag

Utólag belegondolva hülye ötlet volt....
Q-ban több spiritusz van puska téren, ahogy elnézem mostanság....
Jól mozog vele, jók a reflexei stb....
Nemtom, totál kiábrándultam most magamból, ez van, most így érzem.....

(#3118) LK válasza LJoE (#3114) üzenetére


LK
addikt

Akkor most fogjam be? Akire komolyan ráfogtam hogy csíter az is volt.Kérdezd meg Robajt.Volt aki a bokron át lőtt le.Volt akinek ti mondtátok hogy kapcsolja ki az AIM-ot,aztán később visszajött azzal hogy kikapcsolta.És érdekes módon mindet kickeltétek (közös elhatározásból).Ha dumálok csatin,csak poénkodok általában.Ha valami komoly,nem áll ott ez: :).Lehet hogy szerinetd nincs tapasztalatom,de spectben követtem az illetőt.Engem az nem érdekel hogy szerinted felejtsük el a témát.Ti kérdeztétek hogy miért ment el Chrom? Nem? Én válaszoltam.Nem kell visszatámadni.Én úgy gondolom csíter te nem.Ennyi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3119) Zsadi válasza LK (#3118) üzenetére


Zsadi
őstag

Hátha mi is elmennénk a csíterek miatt, akkor már rég vége lenne a LamPH!a teamünknek.....

(#3120) bLaCkDoGoNe válasza LK (#3118) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

LK ne kapd fel a vizet. LJoE-nak abban igaza van, hogy az első pár warjaink egyikét az !dz klánnal vívtuk, akik történetesen Chrom haverjai voltak, és bemutattak néhány igen vicces megmozdulást. Ennek tudatában kicsit... hogy is mondjam... álságos ez a Chrom-féle ''nem tudok csíterekkel játszani'' műsor. Persze mindezt abból a kevés infóból tudtam leszűrni, amit Te megosztottál itt velünk (bár többnyire konkrétumok nélküli, homályos utalgatások formájában), mivel azt a mai napig nem tudjuk (és úgy tűnik, hogy örökre rejtély marad), hogy Chromnak melyikőnkkel és mi baja van/volt/lesz.

''Én válaszoltam.Nem kell visszatámadni.''

Visszatámadni pedig csak támadásra lehet, bár én nem éreztem támadónak sem a Te, sem LJoE postját.

''Én úgy gondolom csíter te nem.Ennyi.''

Annyiban ki kellene egészíteni ezt, hogy LJoE gondol valakire, és korántsem biztos, hogy arra gondol, akire Te. Tehát ezen felesleges vitatkozni, hiszen Te tudod kiről beszélsz, neki pedig csak egy ''tipgye'' van, ami könnyen lehet, hogy nem helyes.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3121) Robaj


Robaj
addikt

Joe, nem kell egyből rám gondolni;]

(#3122) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3117) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem Te is jó vagy puskával.
Viszont lehet, hogy nekünk kellene lennie a csapat ''söpröget-hétvéd-megkerülős'' részlegének. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3123) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#3122) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te pingcsíter vagy, ez nyilvánvaló. :D :P :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3124) LK válasza bLaCkDoGoNe (#3120) üzenetére


LK
addikt

Egyetértek veled.:R :)Chrommal én már régebbóta dumálok itt a ph-n.És már akkor is nagyon érzékeny volt erre a csítkérdésre.De ettől még nem kellett volna elmennie.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3125) LK válasza bLaCkDoGoNe (#3122) üzenetére


LK
addikt

Basszus már kb. 10x azért lőttél le,mert mész előttem 2 méterre,és egyszercsak eltűnsz,majd felbukkansz arrébb.Persze megfordulva:) Robaj the lelőhetetlen! :R Én is ilyen netet akarok!!!

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3126) Robaj válasza LK (#3125) üzenetére


Robaj
addikt

Akkó mé DOG-nak írod?:DD
Sajna nem tökéletes, láccik rail-en a tegnapin....
5-15 volt az arány, szenvedtem mint állat.....
Má csak csipa maratt:DD

(#3127) e=mc² válasza LK (#3125) üzenetére


e=mc²
őstag

A Te erdekedben ne akarj olyan netet, ami megszunik egy nagyobb auto hatasara :D

[Szerkesztve]

Ambulimax Provider

(#3128) Robaj válasza e=mc² (#3127) üzenetére


Robaj
addikt

;] Viszont ingyen van:B:U
letöltésre Qrva jó, 90/10 KB
896/128 kbit

(#3129) Zsadi


Zsadi
őstag

Bővebben: link

e-WHOlution! Movie - állítólag nagyon ütős!!! töccsétek,nézzétek!

Friss CoD 2 képek - brutál

Robaj: nem 720/80kbs ?

[Szerkesztve]

(#3130) Robaj válasza Zsadi (#3129) üzenetére


Robaj
addikt

Nem, 896/128

(#3131) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3129) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

WÁÁÁÁÁ, az oroszos kép nagyon odaver! :Y:R

(Mielőtt valaki kijavítana: tudom hogy a figura német, a scene az orosz. :) )

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3132) LJoE válasza LK (#3118) üzenetére


LJoE
senior tag

nem tudom mit éreztél ezen támadó szándékú dolognak
ha valamiféleképpen dühösnek érezted, az Chrom ellen irányul, meg a legtöbb kifogás is
de az azért az tény marad, hogy nem kéne így vádaskodni, és fújni Chrom baromságait
szerintem kicsit beteg a srác agyilag, paranoiás nem kicsit, és sokszor elég visszás szövegeket ad elő

de nehogy már elnézést kelljen kérnem, mert elmondtam egy dologról a véleményemet
amit legjobban utálok a világon, az a szarkeverés, meg az egymás háta mögött történő okoskodás
én szeretem mindenkinek őszintén megmondani a véleményemet, cserébe elvárom, hogy velem is őszinték legyenek mások
ne a hátam mögött fikázzanak

te nem érzed nevetségesnek, hogy húha valaki nagyon nagy cheater, és közel áll hozzánk, és bizonyítani tudjátok róla, de hogy ki az azt nem mondjátok meg
LOL :D ROTFLMAO :DDD tiszta ovi :))
(sajnos most már sikerült annyira megkeverni a szart, hogy akár meg is lehetne mondani, mert engem már így is bosszant az eset)

na de mindegy, Chrom örökre elásta magát

veled meg semmi bajom nincs, egyelőre :)
ha lesz úgyis megmondom

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3133) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#3131) üzenetére


Zsadi
őstag

Nagyon ígéretesnek tűnik, nem tudom majd milyen VGA kell hozzá? :)

Robaj: akkor 112/16K nem ???
nem értem a fennti összefüggést....

(#3134) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#3131) üzenetére


LJoE
senior tag

de figyeled, hogy a textúrák a régiek :D
a hordó, a házfal... :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3135) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3133) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem akarom tudni! :D

Azt megfigyelted, hogy a német katona ruhája árnyékolódik a gyűrődéseknek megfelelően? :Y

LJoE: Szerintem azzal nincs gond, megcsinálják az eddigi ''ojjektumokat'' (lámpa!!! :D) nagy felbontással és kész. Különben is szeretem a megszokott környezetet :D. Remélem mp_stalingrad ott is lesz :D.

Azt nézegettem még, hogy mekkora flash lenne, ha fel lehetne mászni a lámpaoszlopra (a lépővasak ott vannak), és onnan puskázni. :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3136) Robaj válasza Zsadi (#3133) üzenetére


Robaj
addikt

Átlagba 90/10K-val jön
Tod elméleti maximum és a valóság között van különbség:U
Este akkó ki tud gyünni?
W, Mc, Joe, Zsadi, Q, Dog, LK, én ?:F
Ha mindenki igen, akkó akár 4vs4 is lehet:C

(#3137) Zsadi válasza LJoE (#3134) üzenetére


Zsadi
őstag

Durva durva árnyékok, de lábnyom még mindig nincs.. :)

Dog: télleg szépen megcsinálták!
Csak én látom úgy, hogy 4ujjas kesztyű van rajta??? :D



[Szerkesztve]

(#3138) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#3136) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem vasárnapig most nem tudok lenni :(.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3139) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#3137) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem a hüvelykujj ebből a szögből nem látszik. :D (Vagy már lefagyott :). )

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3140) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#3139) üzenetére


Zsadi
őstag

:D
Szerintetek COD 2 után hogy alakul teamünk, serverünk élete?
Mennyi jövőt jósoltok a COD 1-nek?
Warok,kupák stb...

(#3141) LK válasza LJoE (#3132) üzenetére


LK
addikt

Remélem is.A VPK Bason meg tessék kivárni a Barbarossa pályát:) Barbarossa: mégegyszer:R Venicedock se szar pálya,tök hangulatos.De az hq-ban van.

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3142) LJoE válasza Zsadi (#3140) üzenetére


LJoE
senior tag

ha úgy elbasszák, mint az UO-t akkor csicsa ide, csicsa oda, én maradok

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#3143) [w] válasza Zsadi (#3140) üzenetére


[w]
őstag

konkrétan hol vannak a cod2-ős képek? én a linken a képgalériában csak 3-at találok.

btw ma is jól ''elbeszélgettetek'' srácok, ez valahogy nem tartozik a csapat egyébként jó színvonalához...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3144) Zsadi válasza [w] (#3143) üzenetére


Zsadi
őstag

A képgalériában 3 régebbi, a főoldalon 2db új kép van (4. cikk). Nem sok, de szép...
Régebben több volt, de mivel nem hivatolos úton jutott ide, törölték a srácok....




[Szerkesztve]

(#3145) Qorthral válasza LK (#3141) üzenetére


Qorthral
őstag

Ne haragudj LK, de számomra nem világos mit akarsz az alatt érteni, hogy hozzánk közel álló, de nem közülünk való :F :F :F ?

Valaki érti ezt? Nekem totál homály...

Ja és ha vádaskodni tetszik, azt nagyon könnyű mívelni, de bizonyítékokat mondani és konkrétan vállalni a véleményünket (=elmondani kire gondolunk, adott esetben a szemébe mondani) az már nem megy :F

Mindez egy 30 év feletti embertől? Csak gratulálni tudok...

És JoEhoz csatlakoznék, OVI amit Chrommal műveltek... :(((
Mindketten ködösítetek, rájöttünk erre, arra, cheat, cheat, cheat... Nem a csapatból de mégis. Most mi van?
(De engem alapból zavar, hogy kb mindenkit mindketten lecsítereztek aki képes lelőni titeket... No comment.)

Ha már elkezdted a szart keverni, mondd el kire gondolsz, vállald a véleményedet, és bizonyítsd is!

Vagdalkozni, vádaskodni mindenki tud LK&Chrom!

És én is kíváncsi vagyok kire gondolsz, annyi csak a különbség, hogy nekem tippem, ötletem sincs :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3146) retros


retros
tag

voltszerencsám LZsocának mondani h van 26 db CoD 2 képem.. tessék az állakat felkapni :)
többsége volt már de vanegykettő új
szal ha vkinek kell elküldöm msnen
tárhelyes baromságom nincs szal vki fel is tehetné akár

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3147) Zsadi


Zsadi
őstag

e-WHOlution! Movie - t néztétek?
Ezek valami állatok! :)
Ilyen feltévedne publicra mit művelne ? és mi lenne egyből : csíter....
Szal tudnak ezek na....

Dawnville - EXT gyerek - görbefal....nem olyan mintha átlőne a falon? :)
de mit művel ott is....a csipásról meg nem is beszélve......:)


[Szerkesztve]

(#3148) retros válasza Zsadi (#3147) üzenetére


retros
tag

mivel dolgozom lécci ne csigázz tovább,mert nemtom megnézi ugyse :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#3149) Robaj válasza Zsadi (#3147) üzenetére


Robaj
addikt

Hát KickR elég makker csipával ugrás közben, fejlövés....:D
Ext a legskillesebb sztem:DD
Ezek a videók többségében mákos lövések összevágása....
PL. mc is csinált már elég sok ilyet, ami akár videóba is mehetne:U

(#3150) Qorthral válasza Zsadi (#3117) üzenetére


Qorthral
őstag

Q-ban több spiritusz van? Jobban mozog stb?

Ugyanmár ZsAdi, Q-nak mért nem szokott 80/45ös statja lenni f2k-n :) ?

Örülök neki ha pozitívban vagyok :)) Tessék csak gyakorolni azzal a puskával, hidd el egyre jobb vagy, mi látjuk, és majd warokon is javulsz ez tuti!

Ja, és még ha néha úgy is tűnik, MC sem úgy született, hogy ennyire tudott puskázni :))

Más: Ma várhatóan nem leszek (max késő este...:D), és innen suliból wart sem tudok szervezni, de nem is baj, gyakoroljatok csak meg funoljatok:)

Robaj, téged megkérnélek, hogy egyeztesd a CHIMERAval a pénteket ha jó nekik, thx.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.