Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kutya macsak összeszoktatása. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21) Cefa válasza Szőrös  (#19) üzenetére


Cefa
senior tag

Amit nem tud legyőzni azelől elszalad :)

Van esze. (remélem)

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#22) rlazol válasza Cefa (#1) üzenetére


rlazol
addikt

mivel a fiatal a kutyus, van esélyed, ámbár leonbergi, franc tudja. Nameg a macs öreg. Najó, nem öreg, de már nem gyerek. Ne nagyon legyenek egy légtérben, kapjanak egyszerre kaját, ne érezze a macsek, hogy ő hátrébb szorult a rangsorban és a kutya se, hogy a macska neki konkurencia. A baj egyébként a testbeszédben van. Kutyuli játszani akat, farkcsóvál - macskánál ez támadó szándék, hát visszacsóvál, hogy velem ne babrálj. Kutyuli örül, hogy cica játszani akar, odalép - macsek püff. Ezt kell elkerülni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#23) Atrox


Atrox
tag

Minálunk kutya macska jóbarát. Sose kellet őket összeszoktatni, mindig megértették egymást.

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#24) kypre


kypre
tag

szerintem amire nagyon kell vigyáznod, és ez rajtad múlik nem az állataidon, hogy egyik se érezze azt hogy a másik miatt kevess idő, szeretet vagy figyelem jut rá, mert az igazi problémár tulkép az okozza...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#25) tiv83us válasza kypre (#24) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem 2 ev elteltevel megoldotta az ugyet :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Ha kicsi a kutya simán összeszoknak maguktól. Szerintem nem lesz gond. Nálunk is volt ilyen felállás, de a kutyák érezték, hogy a macska is a család része. Mindig zavargatták, az udvaron, meg játszottak vele, de soha nem lett baja. Csak kicsit gázos volt a kutyanyálas macskát letakarítani. :)

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#27) kypre válasza tiv83us (#25) üzenetére


kypre
tag

na ja, ezt nem láttam..úgy látszik aludnom kéne :Y:DD

de töröld akkor nyugodtan, ha ez a topic már elhalálozott, és bocsesz..:B

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#28) Kephamos


Kephamos
addikt

Nekünk is van egy macsekunk, 5év körüli és ma sikerült beszereznünk egy 9 hetes tacsi kölyköt. A kutya nem törődik a macskával, a macsek viszont teljes pánikba volt. Egy fél óra simogatás után már dorombolgatott, de cska nagyon halkan. remélem, hogy összeszoknak...

(#29) Kicker


Kicker
senior tag

mi az a macsak?????? :DD


Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#30) Kephamos válasza Kephamos (#28) üzenetére


Kephamos
addikt

A macsek még mindíg teljes pánikban van, most levittük oda, ahol eddíg a kutya volt, remélem, hogy megnyugszik.

(#31) emitter válasza Kephamos (#30) üzenetére


emitter
őstag

a mi macsekunk pár hónaposan került hozzánk, pár hónapra rá jött egy kölyökkutya is
azóta 3 év telt el, nagyon jól összaszoktak, egymáson alszanak, stb :D mármint nyilván macsek alszik a kutyán, fodítva gázos lenne :DD

de amikor tesóm - aki nagyon utálja a saját macsekunkat - elkergeti szegényt, na akkor a kuytus is utánaveti magát, pedig máskor nagyon jól kijönnek :U

(#32) Kephamos válasza emitter (#31) üzenetére


Kephamos
addikt

Most kint van a macska, kimnetem vele, de nagyon be van rezelve, hullik a szőre, meg minden. Kajával is alig alig lehet csalogati, pedig az máskor mindíg bejön. :DD Nagyon remélem, hogy megbékélnek.

(#33) emitter válasza Kephamos (#32) üzenetére


emitter
őstag

hát sztem ne csodálkozz, ha ez az összeszokás akár hónapoikg is eltart :D ilyen indulás mellett...
a lényeg, hogy azt lássák, egyformán szereted őket, nem kivételezel.. ha egyiket simogatod, kapjon a másik is, ne irigykedhessen :) de ezeket leírták már az elején

(#34) villamos


villamos
őstag

Nekünk is volt egyszer egy kutyánk, és egy macskánk. Mind a kettő, kölyök volt, amikor hozzánkkerült. Gyakorlatilag egyszerre, vagyis együtt nőttek fel. Annyira megszokták egymást, hogy néha még játszottak is egymással! Télen pedig együtt aludtak a kutyaólban, melegítették egymást. (emiatt a macsek eléggé bolhás lett)
Viszont a kutya egyedül csak azt a macskát tűrte meg a házban, minden másikat elkergetett. Sajnos már sem a kutya, sem a macska nem él. Most három kutyánk van, macskánk nincs. (Egy keverék+két palotakutya) ;)

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#35) Kephamos


Kephamos
addikt

A macska egyszer már visszamerészkedett, de nem mert bejönni. A blökit meg elkezdem holnap szépen lassan tanítgatni, hogy fegyelmezettebb legyen, mert ma egy 20perc alatt sikerült annyira elkényeztetni, hogy már ő az úr a házban. :)

(#36) Kidus


Kidus
őstag

Mivel ez a tema elfer a kutya, illetve macska topicokban, zartam.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kutya macsak összeszoktatása. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.