Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5581) Lauda válasza King Unique (#5580) üzenetére


Lauda
félisten

;) Ezek a vinyók korábban egy pc-ben üzemeltek, ott is lettek annó incializálva. Tavaly váltottam brand pc-re és ebbe már csak ssd-t tettem, emiatt volt szükség a dokkolóra, hogy tudjam használni a vinyóimat. Semmit sem csináltam velük az ég világon, csak bedugtam a dokkolóba, felismerte a gép, adott neki betűjelet és tudtam használni őket. :) Megfelelően látja a méretet, a sebesség is rendben van és a hd sentinel is olvassa a smartot és minden egyebet. ;) A vinyókat cserélgetve is hibátlan minden.

Nagyon szívesen! Én is köszönöm szépen a tanácsokat, ötleteket! ;) :R

-------------------------------------

Amit tapasztaltam még, főleg így a melegebb időkben lehet jelentősége, hogy a dokkolóban ugye nincs semmi szellőzése a vinyónak és azért ha egy órát mondjuk használva van, azért be tudnak melegedni. A 7200-es hgst-k 44-45 fokra felmelegedtek. A purple-t nem néztem. Ugyanezek a vinyók korábban a szellőztetett házban azért szobahőmérséklet körül működtek (HAF932 házban voltak). Szóval aki dokkolóban gondolkodik, számoljon ezzel a jelenséggel is. Persze akit zavar, ha forró a vinyó. Engem zavar. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.