Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj belétek!

A következő kérdésem lehet, hogy egy kicsit furcsának fog tűnni, de azért megkérdem.

Ugye van a vodawap havi 300 FT-ért, ami korlátlan. Vannak ugye a GPRS telefonok, amiből van olyan, ami modemként használható (Pl. Siemens ME45, satöbbi satöbbi.).

Namármost mi lenne, ha a telót beállítani a vinfosnak modemként, a betárcsázószám a vodawap száma, jelszó vodawap, felhasználónév vodawap (ha még nem változott). Nyomni neki egy connectinget, felcsatlakozik (elvileg) és a lóvét nem szedi, mert meg lett rendelve a 300-as vodawap, és ugyanaz a száma. És akkor mondjuk az explorernek nyomni egy prohardver.hu-t.

Most a lassúságtól eltekintve ez LEHETSÉGES? Vagy megint vágják át a fejem?

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) Viktor77 válasza Bazsesz (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Nem teljesen korlátlan mert ha jól tudom van adatforgalom korlát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Én nem tudom, mert nem vodás vagyok. :))

Én elméletileg kérdezem, hogy meg lehet-e csinálni?

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4) Viktor77 válasza Bazsesz (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Elméletileg a lehet telefonnal netezni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) erdoke válasza Bazsesz (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ez nem így müxik. A wap és az internet két különböző belépési mód, bár mind2 GPRS alapon történik. A wapon keresztül nem éred el a netes oldalakat.

A legjobb aláírás a héten

(#6) emvy


emvy
nagyúr

:(

:O

Dehogy lehet.

1. Az WAP, és nem INTERNET elérés.
2. Ott is van forgalmi korlát, méghozzá 1 MB/hó. (utána drágább).

while (!sleep) sheep++;

(#7) erdoke válasza erdoke (#5) üzenetére


erdoke
titán

Én westelnél csinálom mindkettőt egy ideje, de szerintem ebből a szempontból nincs különbség a vodánál sem.
GPRS Internet pedig más díjszabás itt is-ott is, nézz csak utána.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Én csak az elméletet kérdeztem. MErt ez izgatta a fantáziám. Mert ugya vaphoz is kell a betárcsázószám, meg a jelszó. Namármost, ha mezei telefonos hálózattal felcsatlakozok, akkor lehetne-e netelni. De ezek szerint nem. Tudom, hogy más a wap, meg a net, én csak elméletet kérdeztem.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#9) HiperG


HiperG
addikt

Itt Mo-on ennyi pénzé csak álom :(

(#10) Shümegh


Shümegh
tag

Sziasztok!

Nekem vodás netem van.
Külön kell megrendelni persze, és csak előfizetéssel együtt működik, ezenkívül a forgalmi korlát 200 mega. Ha eme korlát alatt maradsz, akkor kb. 7000 ft-ból jössz ki egy hónapban. Ennek az összegnek a fele a mobil előfizetés, de van egy csomag, amivel ezt egy az egyben lebeszélheted.
Ahol én lakom nincs más lehetőség a netre, de egyébként is paraktikus.

A wap eléréssel nem lehet netezni, de azért létezik erre megoldás.
Nézd meg ezt: [L]http://www.netmod.hu/now/[/L]

(#11) Shümegh


Shümegh
tag

up

(#12) Keitaro válasza Shümegh (#10) üzenetére


Keitaro
addikt

Hú, én az új áraknál csak akkor akadtam ki mikor kiderült, hogy pl 1100MB az 20 ezer forint. Nem baj sűrűn látogatott oldalakat gyorsan becacheli magának az IE aztán kevesebbet szed le :)

(#13) Shümegh válasza Keitaro (#12) üzenetére


Shümegh
tag

Hát igen, visszafogottnak kell lenni.
Egyébként nem azt mondtam, hogy ezzel kell mindent csinálni, de nagyon jó kiegészítés egy szélessávú net mellett. Akár a buszon, vonaton, de akár a reketyyésből is tudsz netezni (böngészni, fórumozni, levelezni. erre elég, sőt sok is 200 mega), ami szerintem nagyon buli.

(#14) _Volkovy_ válasza Shümegh (#13) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Bulinak buli,de annak meg csöppet drága..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.