Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#809) Karmko válasza Miklós315 (#807) üzenetére


Karmko
tag

Nem a címplapképet nézegetem (milyen lap), hanem a tartalmat olvasgatom...

Elolvastam.
Ez jutott eszembe róla:
["Most is azt mondom a külföldi diplomatáknak, hogy ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok"]
Életemben nem hallottam még erről az oldalról, de 10 perc kutakodás elég volt, hogy kiderüljön, ki pénzeli. Érdekes, hogy te ilyen noname oldalakat bújsz... Esetleg írni is szoktál? ;)

Másrészt: a kormány részéről a legújabb rendelet (általános munkáltatói oltás-kötelezhetőség) éppen nem a kormánypártiságot erősíti (több tipikus "balostroll" viszont éljenez nagy erőkkel...).

Kis kritika álcája... Leírják, hogy Orbán most rossz döntést hozott, de minden második cikkben hozzáteszik, hogy a baloldal még keményebb intézkedéseket hozna... :)
Kicsit sem átlátszó.

Orbán és a fidesz felismerte, hogy nyitni kell a radikálisabb réteg felé is, ezért szavakban nagy szabadságharcosok, nagy globalista ellenesek, Soros-gyűlölők...
Még a kuruc.info kommentfala is tele van fidesz-ügynökökkel, kik feladata, hogy átcsábítson összeesküvésre fogékony egyéneket, hogy nézd, a fidesz pont erről beszél... :DDD
Aztán a valóság pedig pont az ellenkezője.
Itt is vannak ügynökök. Talán a konteó topikot is olvassák... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.