Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rusika


rusika
csendes tag

Na szóval akkor vázolom a dolgot:

A mostani gépem:

Abit BE6II v1.1
Celeron2 566->850Mhz
384 MB PC133 RAM
Ati Radeon LE (Radeon DDR-é alakítva)
Quantum Fireball SE 2.1 GB
Sony CDU-611 24X CD-ROM

Namost ezt a gépet akarom Athlon XP-s géppé fejleszteni, mégpedig első lépésként kell ugye:
-alaplap
-proci
-hűtés
-memória
-ház (csak a táp nem elég, mert kicsi lenne az új alaplapnak)

A többi egyenlőre menne át az új gépbe, ugyanis a fenti 5 alkatrész megvételére lenne kb. 65000 Ft-om:))!
Sajnos előbb kell megvennem az új cuccokat és csak utána adhatom el a régieket, mert szükség van a gépre:(!

Nagyon köszönök minden értelmes és segítő hozzászólást!

www.gsmport.hu

(#2) Csete75 válasza rusika (#1) üzenetére


Csete75
csendes tag

Hi!
szerintem Például:
Codegen ház max.10e
256/333 memoria 10e
cpuhűtö max. 3e
amd2000+xp 16e
de hogy a maradékból milyen Raid-es alaplapot kapsz, hát....
Ha nem lenne annyira fontos a raid, jobb lenne a helyzet. Talán egy nem raid-es alaplap+ Pci-os Raid vezérlő olcsóbban kijön.
Még lehet faragni le az árból ha pl. ház nem kell, egy 300w-os Codegen táp 5000ft
körül megy.

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#3) Csete75 válasza rusika (#1) üzenetére


Csete75
csendes tag

Ja, hűtőventi nekem
COOLER MASTER DP5-7JD1B-OL SocketA 2600+ SILENT van
3 év garanciával.
Általában 3ezer körül megy az ára, nekem a 2500+Bartonomat
tuningolva is 48-50 fok körül tartja, és nagyon halk.( ezért is a SILENT elnevezés).

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#4) Csete75


Csete75
csendes tag

Találtam egy helyet ahol a
Abit KD7 RAID (AMD/SocketA-Via KT400-AGP 8X-DDR400+5.1 Audio+LAN)
Brutto: 21.200Ft
Mivel reklámozni nem illik csak annyit mondok:
ALIEN+googlekeresö

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#5) rusika válasza Csete75 (#3) üzenetére


rusika
csendes tag

Köszi az eddigi tippeket és tanácsokat!

Azt nem mondtam, hogy a gépbe 512MB ramot szánok, mert bizony játékra is lesz használva a dolog:)!

www.gsmport.hu

(#6) rusika válasza Csete75 (#4) üzenetére


rusika
csendes tag

Tudom melyik cégre gondolsz:)))

www.gsmport.hu

(#7) Keitaro válasza rusika (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Szerintem ha ragaszkodsz a RAIDhez akkor egyelőre felejtsd el az 512MB ramot :(
256-al, még kijön a konfig, és akkor is csak az Abit alaplappal.
MSI, Asus : nincs KT400-as alaplapjuk RAIDel
Epox, Gigabyte : nem férnem bele az árba
Más nagyobb gyártót meg elég nehéz beszerezni errefelé...
Abital kijön a 256DDR+2200XP+Azona ház+hűtőventi

(#8) wipes


wipes
senior tag


DTK CAS-73 ATX 300W

(#9) Csete75 válasza rusika (#5) üzenetére


Csete75
csendes tag

Azt irtad:
''Ja, és igazság szerint a RAID maga nem izgat, csupán a 2 IDE foglalat kevés kapacitása (max. 4 eszköz, és legalább 3 eszközzel lenne használva)''
2 db Idekábelra 4db ezközt tudsz tenni.
Nekem egy 80Gb+20Gb(mobilrackban)wincsi+egy cdíro+DVD rom van.
Amúgy az Asus Nforcos alaplapok a bartonnak oldja a szorzózárját.

ABIT AV8 ,AMD Athlon 64 3500+,1.5 GB sams. DDR400,ATI HIS 9800Pro ICEQ,160GBSg(7200)Sata+160GBMax(7200), Beantech BT8B Plexiház, ha ez egyáltalán érdekel valakit...

(#10) DrSoul


DrSoul
őstag

Ventinek javaslom erősen a Galcialtech-et: az újak ugye a 2420 és a 2450-es. Az utobbi nagyobb, szerintem elég a 2420-s is (ilyen van nekem is), 3000+-ig jó, és kb bruttó 2500 Ft, 5 év garancia (legalábbis ''Víznél'' :-D).
Halk. Jó.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#11) rusika válasza Keitaro (#7) üzenetére


rusika
csendes tag

Hát úgy néz ki, hogy lemondok a plusz IDE csatikról, szóval most már NEM KELL SE RAID, SE SATA!!!!
Viszont az 512MB/333 Ramhoz ragaszkodom:))!

Így már könnyebb az alaplap választás, a hűtő nem annyira problémás (persze ismerem az AMD forrófejűségét:DDD), a RAM adott (márkás legyen vagy sima??), a ház még nyitott dolog!

www.gsmport.hu

(#12) Keitaro válasza rusika (#11) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát akkor memó ~20e (brand. ez pl samsung ár volt), 2000+ 16e, hűtő ~3e (erre nem mondok semmi már kivesézték előttem :) ), Asus A7V8X-X ~17e, házba pedig így vagy egy Codegen vagy ha még egy picit tudsz rárakni akkor egy olcsóbb DTK vagy Azona

(#13) henrik válasza DrSoul (#10) üzenetére


henrik
csendes tag

Én a coolink fordulatszám szabályzós rendszerhűtőjét tudom ajánlani olcsó (2500 FT volt ha jól emlékszem), viszonylag halk, és hőfokszabályzós.

Ź°¤*o,¸_¸,o*¤°ŹŻŹ°¤*o,¸_¸,o*¤°ŹŻŹ°¤*o,¸_¸,o*¤°ŹŻŹ°¤*o,¸_¸,o*¤°Ź

(#14) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

A következőket tudom javasolni:

Alaplap: Gigabyte GA-7VA(X) - X ha kell +LAN
CPU: 1700+ vagy 2400+ (szorzózármentes)
Hűtő: az előbb említetteken kívűl jó választás még a Coolink U2VS, de az 4 rugó fölött van picivel. Viszont passzol az AMD-hez, mert zöld:))
RAM: Csakis Infineon a Magicompnál 2 év garival
Ház+táp: bármi csak ne Codegen. Saját érdekedben:(

(#15) Keitaro válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


Keitaro
addikt

Nem fér bele az árba :(

(#16) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem meg igen, mert 21+13-21+4,5+2x10+maradék, bár ez lehet, hogy tényleg nem elég...:))

(#17) Maso


Maso
csendes tag

Én csak annyit fűznék hozzá, h a Codegen tápokat kerüld el, hűtésnek pedig pl egy Glacialtech Igloo 2410 Pro is jó, ez 2,5k körül van és nekem is ez hűt itthon egy 2400+-os Tbredet. Jah, és ha nem ragaszkodsz a KT400-as chipsethez és a raidhez, akkor egy epox 8rda is megéri az árát(nforce2-vel), szintén jó vétel...

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

(#18) Alvin_ti4200 válasza Maso (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen kedves Maso, csak vedd figyelembe, hogy az Epox 8RDA az 24 fölött van.

(#19) rusika


rusika
csendes tag

Ismét jelentkezem!

A dolgok jelenlegi állása szerint összeállítottam A GÉPET, amire cserélek, kérlek szemlézzétek le, és ha valami rossz lenne, szóljatok:)):

ASUS A7V8X-X alaplap
AMD Athlon XP 2200+ proci
512MB/333Mhz DDR INFINEON RAM
Glacialtech Igloo 2420 hűtő
Acorp ATX midi ház 300W-os táppal

Ez így együtt 63000 Ft-ból kijön és csak 3 boltba kell mennem:DD!

Szerintem megfelelő és még a pénzügyi keretbe is befért!

www.gsmport.hu

(#20) Legolas


Legolas
senior tag

Ha már nem nforce 2-es lapot veszel, akkor szándrá azt a 2-3 ezer plusszt a 2400+ ra mert az szorzózármentes!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#21) Keitaro válasza rusika (#19) üzenetére


Keitaro
addikt

Ebből mennyi a ház, mert azt az egyet cserélném a helyedben ha belefér.

(#22) rusika


rusika
csendes tag

A procit még megnézem, hátha belefér, mert amúgy tetszene a dolog (márminthogy a szorzó lehet állítani:)))!

A ház egy Acorp miditorony (azt se tudom, hogy néz ki), ami 6600 Ft bruttó:DDD.
Tudom, hogy ez (negatívan) brutális, meg tudnék én jobb házat is választani, de sajnos nincs anyagi keret, meg ugye csak a táp nem elég, mert kicsi a mostani házam (az is midi, de csak 2 nagy, 2 kicsi hely van) az új alaplaphoz (megnéztem a mostani és az új méreteit, és az ASUS 4,5 centivel hosszabb)!

www.gsmport.hu

(#23) wipes


wipes
senior tag

Akkor se a tápon spórolj szerintem.

(#24) rusika válasza wipes (#23) üzenetére


rusika
csendes tag

Mint irtam NEM ELÉG csak a táp, hanem egy teljes házat kell vennem!
Tisztában vagyok vele, hogy vannak jobb házak, de nincs több money, maximum a proci lehet 2400+-os, mert az TALÁN (még nem néztem meg) belefér, de aztán kész, vége:(!

www.gsmport.hu

(#25) szepi79 válasza rusika (#24) üzenetére


szepi79
őstag

Itten szvsz nem arra akarnak rávilágitani, hogy házat ne vegyél, hanem amit írnak, HOGY NE A TÁPON SPÓROLJ. Mert ha sikerül kifogni egy Vargáné és Tsa. tápot, vagy hasonlóan márkás sz@rt, esetleg magával rántja konfigot, ha elfüstölni támad kedve. Ilyenkor meg külön mókás dolog 3 boltba járni és mindenhol érvényesíteni (próbálni) a garanciát.
(OFF: Nem is olyan rég volt itt egy csákó, aki emiatt szívta meg, mert mindent máshol vett, és minden cég b@szott a garanciájára)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#26) szepi79 válasza rusika (#19) üzenetére


szepi79
őstag

De a Glacialtech hűtők tényleg jók, nekem egy 2500+ Bartont tart 30C-n (iglo 2450, asszem)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#27) wipes válasza rusika (#24) üzenetére


wipes
senior tag

Ezt értettem :) de ha szar házat veszel abban szar táp lesz. Gond ezzel lehet, egy ócska háznak max rossz a szellőzése vagy elvágja a kezed :(

(#28) Bogyó bá' válasza rusika (#19) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az Asus A7V8X-X-et hagyd ki a számitásból, mert erősen problémás.
Több topicban, többen is a szivásainkról adtunk hirt. Nekem speciel csak azóta használható, mióta az olcsó laphoz 3. kisérletre vettem egy 15 ezer forintos tápot...:(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#29) rusika


rusika
csendes tag

Köszönöm az újabb válaszokat!

Most már értem, hogy mire is gondoltatok, bár később nekem is beugrott: az egy dolog, hogy 300W-os egy táp, de ha hazavágja a vadiúj gépet, akkor én is hazavágom magam:))!

www.gsmport.hu

(#30) LukE válasza Legolas (#20) üzenetére


LukE
veterán

bocs, hogy így mondom, de ne beszélj hülyeségeket. Az összes (1700+ is, és azt is simán fel lehet húzni 2400+, 2600+, ...+ra) tbredB szorzózár mentes, és ha minden igez, akkor a Bartonok is. Nem nforce2 csoda találmánya, bármely (értelemszerűen kiválasztott) alaplap tudja ezeknek a szorzóját állítani.



És a tápon pedig tényleg ne spórolj. Ha más nem menne, akkor gyengébb ház táp nélkül, és egy jó táp külön. Gáz ha amiatt sül meg az egész, vagy jobb esetben ''csak'' instabil a géped.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#31) wipes


wipes
senior tag

AMD Thoroughbred 2200+ XP processzor 14020
GlacialTech 2450 Light hűtő AMD 2,8GHz 20dBA 2760
512MB 333MHz DDR RAM PC2700 14180
Ház: a dtk amit feljebb beraktam, kb. 10100

nettó 52420, bruttó 65525, ha jól számoltam.

Ha tuningolni is akarsz, akkor persze az ECS lap nem a legjobb választás,
ha nem, szerintem ez így jó kis gép lenne, és belefér a keretbe is.

MSI KT4 Ultra VIA KT-400, USB 2.0, 6ch sound 13 520 16 900
AMD Athlon XP 2200+ 14 160 17 700
512 MB DDR-RAM PC2700 333MHz Elixir 14 240 17 800
GlacialTech Igloo 2450 Light 2 720 3 400
DTK 300W CAS-PL01P300 DeskTop, 2 év garancia 10 320 12 900
Itt egy másik, ez bruttó 68700, jobb alaplappal, márkás rammal, egy picit több, mint 65e.
És ezt 1 helyen meg tudod venni.

(#32) LukE válasza wipes (#31) üzenetére


LukE
veterán

vagy 1700+, és kicsit felhúzva:), és akkor marad másra +kess. nforce2 meg kicsit több lenne.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#33) rusika


rusika
csendes tag

Na most az jutott eszembe (már tuti kivagytok tőlem, de én ilyen vagyok:))), hogy az alaplap egy ASUS A7N8X lenne, ami ugye Nforce2-es, meg igen jól felszerelt, viszont ebbe ugye 2x256MB ram kell, mert a Dual Channel így kihasználható rajta!
A proci legyen 1700+, aztán hátha feljebb is lehet tolni:DD!
A ház SEMMIKÉPP ne legyen fekvő, csakis MIDI torony érdekel, és lehet táp nélküli is (ne Lian Li, meg hasonlók)!

Ja, és a keretösszeg legyen 70000 Ft, de ennél egyetlen Ft-al sem több!!!

www.gsmport.hu

(#34) LukE válasza rusika (#33) üzenetére


LukE
veterán

2*256 ára ~ 1*512 árával, szóval mind1, ha van rá keret. nforce2 szebb, gyorsabb, jobb, okosabb, drágább, meg egyéb vidámságok:)
Házat szinte csak állót lehet kapni. Ha Ct drága, akkor pl DTK, vagy olcsó ház+Ct táp(300-as Ct elég ehez a géphez, gagyiból meg 500W is kevés:) ).

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#35) wipes válasza rusika (#33) üzenetére


wipes
senior tag

Ja igen, ha háznál félrenyomtam, ugyanarra a 1O+áfás miditoronyra gondoltam, mint a képen, csak mellément 1 sorral. :)

Ha nforce2, akkor esetleg abit nf7, kb 2Oe,
ram áránál mindegy, 1x512 vagy 2x 256,
ugyanannyiba kerül kb 17-18e,
17OO+ meg kb. 13e + hűtő 3e
Esetleg morex ház táp nélkül + 3OOW Dtk táp? Ez kb 15e.

Ez belefér 7Oe-be.

(#36) skristof


skristof
tag

Hellosztok!

Remélem nekem is tudtok ilyen (normális) válaszokat adni!
Szóval a helyzetem a következő: van a gépem, amit kimondottan játékra használok, de már nem a 'legjobb'... ezt szeretném valamikor felújítani egy 'kicsit'... talán helyesebb ha azt mondom, ujat venni :))), lehet, hogy előbb...
szóval a jelenlegi gépem nagyvonalakban:
abit lap, cel. 766mhz,128mb sdram,7gigás winyó,fdd,gf2mx400,safeway hangkari,bill,ház,monitor (ez elég régi már...)
és ami még benne van, de benne is maradna, az az lg dvd-rom, és az lg cd-rw, a többi minden uj lenne...
én vmi ilyesmire gondoltam:
Alaplap: ?
Proci: Intel Cel. 2200 vagy 2400
Hűtő: Spire WhisperRock III
Memória: 512/333 DDR
HDD: 80 GB Maxtor 7200rpm
FDD: 1,44 floppy drive :))
ami még fontos, hogy inkább celeron szeretnék, mint amd-t! (de ezen most lécci ne vitázzunk! köszi! :)))
nah, üdv.: Kristof
ui.: köszi előre is a válaszokat!

(#37) Keitaro válasza rusika (#33) üzenetére


Keitaro
addikt

1700+ 13e
hűtő 3e
ram 18e
epox 8rda 24-25e
Azona házikó ~11e

Nah ez kb annyi. Ha pedig egy icipicit ki tudod húzni akkor 8rda+ (SoundStorm + firewire plusszba)

(#38) skristof


skristof
tag

re!
még annyit kérdezniék, h amit előbb írtam gép
(abit lap, cel. 766mhz,128mb sdram,7gigás winyó,fdd,gf2mx400,safeway hangkari,bill,ház,monitor (ez elég régi már...))
azt szerintetek kb mennyiért lehetne Lpaszolni?
thx kristof

(#39) LukE válasza skristof (#36) üzenetére


LukE
veterán

ha most még találnál, akkor R9500(->9700:D)-at mondanék, de karácsonykor??? az nagyon sokára lessz. Szerintem addigra azért eléggé megváltoznak az árak. Fél évvel ezelőtt a mai olcsó cumókat vagy nem lehetett kapni, vagy baromi drágák voltak.

Ja, és karácsony->áremelkedés, általában. Bár talán a forint visszamegy a helyére, és olcsóbb lessz, mint most.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#40) LukE válasza skristof (#38) üzenetére


LukE
veterán

nyitsz 1 topikot a 'Hardver piac' részlegben, és kiderül. Vagy apronet, ott talán kevesebben szólnak be, hogy 'fúúúj, ilyen kib... drága':DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#41) Ronin válasza skristof (#36) üzenetére


Ronin
aktív tag

A lényeget kihagytad: mennyi pénz van rá!
Az első és legfontosabb: ha Intelt és egy időtálló gépet akarsz akkor ne Celeront vegyél, hanem Northwood magos P4-et, saját tapasztalatból mondom, hogy a 2.4B nagyon jó választás lenne.
Ez alá egy alaplap. Canterwood vagy Springdale chipsetes: én személy szerint az Asust ajánlom(P4P800+a legújabb BIOS/PAT engedélyezve), de a többi gyártóéval is jól fogsz járni(Abit,Epox,Gigabyte,MSI.....)
Egy jó táp nagyon fontos, hidd el: Enermax,DTK,Chieftec,Coolink, egy 350wattos elég lesz bőven.
VGA: ATI R9500Pro/9600Pro/9700/9700Pro és így tovább, mindegyik nagyon jó választás, csak hát a pénz a szűk keresztmetszet.
A többivel egyetértek, amit írtál.Vinyó: Diamondmax 9+ sorozat legyen (8MB-os cachevel, ez folyadékcsapágyas, tehát halk és annyira talán nem melegszik.



(#42) vtechun


vtechun
veterán

vegyél vmilyen ECS alaplapot az olcsó és elég jó ahhoz képest.. VteC

(#43) Alvin_ti4200 válasza skristof (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha nem akarod, akkor nem basztatlak az AMD miatt, de ha már Intelt veszel, akkor felejtsd el azt a nyomorult Celeroncsot, mert egy 2,5 GHz-re húzott példány játékban olyan eredményt produkál, mint egy 1800+os Athlon körül-belül. De ha már mindenáron ilyet akarsz, akkor érdemes megvárni a Prescott magos Celeroncsokat, hátha elfogadható árban lesznek. Alaplapnak mindenképpen egy Prescott támogatású i865/i875-t javaslok. Videókártya pedig GeForce FX5900 majd ősszel valamikor. Moonitorban én inkább egy Samsung 757MB-t ajánlanék, de ha mindenáron LG, akkor inkább F700P, mert az 96kHz-es, és így nagyobb felbontásban is tudsz majd játszani. Egyelőre ennyit, majd még átrágom a listát...

(#44) tibz03 válasza skristof (#36) üzenetére


tibz03
őstag

Az a legnagyobb problem, hogy nem írtad le, mennyit szánsz rá...

Ne vegyél Logitech multi bill.-t. 3E-ért lehet venni Genius multim., úgyhogy sokkal joban megéri.
Szerintem inkább vegyél AMD-s gépet, a Celeronok nagyon gány procik.

(#45) tibz03 válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


tibz03
őstag

Ne legyél már annyira odáig az FX-szel! :D

OFF
E-mail?

(#46) skristof válasza LukE (#39) üzenetére


skristof
tag

szoval aszondod jobban +éri karácsony előtt bevásárolni?!?!?
bááz, én aszittem akkor inkább olcso, mint most :))

ami videokarit illeti: nem jobb egy ti4x00?? ati kártyával még nem volt dolgom....
jah 9700 cirka 80e 9700pro meg 140e :)
jah, azt el is felejtettem, hogy keret az kb 200 000 huf.. kábé

(#47) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ja még egy, a Maxtor vinyót felejtsd el, helyette vegyél Western Digital WD800JB-t. 7200rpm, ATA100, 8 MB cache.

(#48) tibz03 válasza Alvin_ti4200 (#47) üzenetére


tibz03
őstag

Sztem meg vegyen Segate-t! :t

(#49) Keitaro válasza Alvin_ti4200 (#47) üzenetére


Keitaro
addikt

Csatlakozom. WD vagy Seagate de, ne maxtor

(#50) Maso


Maso
csendes tag

Szerintem is inkább AMD-t vegyél... Visszatérve az eredeti témához nem feltétlenül éri meg 8rda+t venni(nekem is ilyen van) mert a hangkártya még az új driverrel se jó semmire, firewiret meg nem hiszem h használnál, szóval nem bizti h megéri, de maga az nforce2 elég jó. Ha meg minőségi tápot akarsz venni (és nem akarsz úgy járni mint peches(mese egy codegen... c. topic)), akkor nézz szét a www.e-connect.hu-n, itt csak márkás tápokat árulnak meglehetősen jó áron.

Gigabyte 965P-DS4 ¤ Intel Core 2 Duo 3.15 GHz ¤ 2*1 GB Geil Value DDR2-900 ¤ GlacialTech Igloo 5600 x Sapphire x1900XT 256 MB x Zalman VF900CU x Chieftec 560W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.