Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47351) dave93 válasza TheWich (#47343) üzenetére


dave93
őstag

Vissza is megy a pirospont TheWich kollégának, a valóban nem mindennapi üzletért :)
Olyan részletekbe mentünk, mintha különösen veszélyes, titkos csomagot küldenénk a NASA-nak. Mindenesetre sikerült, egy korrekt embert ismertem meg, bátran ajánlom mindenkinek.
Köszönet a vásárlásért: [link]

(#47352) EneMy84


EneMy84
tag

AppleInsider kolégának jár a Piros pont. Ezért .csak ajánlani tudom mindenkinek :R :C

[ Szerkesztve ]

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#47353) yolan


yolan
őstag

adorjant-nak jár a piros pont a dvi kábelért!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47354) yolan


yolan
őstag

Kryczek-nek jár a piros pont. Ezt a telefont vette meg.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47355) intercooler


intercooler
őstag

1 NAGY pirosat kérnék Vatericsi-nek a kitűnő kártyáért és az üzletért. Csak ajánlani tudom mindenkinek :R

(#47356) 1989rigo


1989rigo
tag

Pirosat kérnék pc8000nek a gyors és megbízhotó üzletért, csak ajánlani tudom minden ph-s kollégának.
Egy Asrock p4i65gv alaplapot vettem tőle. Tökéletesen működik.

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47357) 1989rigo


1989rigo
tag

Pirosat kérnék FFnFnek a gyors és megbízható üzletért és az olcsó remek házért ami megérte az árát. Korrekt PH-s. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Egy Codegen fekete neonos házat vettem tőle.

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#47358) Mero1980


Mero1980
csendes tag

pirosat kérnék urmy kollégának ezért a prociért amd_athlon_x2_5000 korrekt megbizható csak ajánlani tudom

(#47359) djpoti


djpoti
aktív tag

Pirosat kérnék HeavyToys kollégának, Enermax Clipeus házat vettem tőle, minden rendben...

(#47360) zotyi85


zotyi85
tag

DVD Diszont -nak adnék egy piros pontot ismét. DVD-t vettem tőle. Előreutaltam, és időben meg is kaptam a csomagot. Köszönet érte!

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#47361) kasa85


kasa85
őstag

fi:zi'k piros pontot érdemel a korrekt segítségért,és a tökéletes ár/érték arányú fejhallgatóért amit tőle vettem.(668B).
Mindenkinek csak ajánlani tudom a vele való üzletelést.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#47362) proclarash


proclarash
csendes tag

Korrekt, gyors vásárló, jár a piros pont neki :
djpoti.Ezt a tápot vásárolta.

[ Szerkesztve ]

(#47363) audi100td


audi100td
nagyúr

üdv,

piros pontot kérnék ^Clown-nak, szokás szerint minden a legnagyobb rendben zajlott. :R

trackpoint sapi

(#47364) Maggisz


Maggisz
csendes tag

Hello
Piros pontott kérnék dahyder kollégánknak a következő üzletért: 4 db fekete memória hűtőborda
Üdv:

Maggisz

(#47365) kukamatyi


kukamatyi
tag

hali!

piros pontot adok kolakola kollégának,mert ez az üzlet,sikeresen lezajlott!
költségtakarékossági szempontokból ,én előre elküldtem neki 2 rácsot,ő pedig egy válaszborítékban az árát!!!azt hiszem ez bizonyítja a 100%-os megbízhatóságot!csak ajánlani tudom,mint korrekt üzleti partnert!

üdv:kuka

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#47366) pc8000 válasza 1989rigo (#47356) üzenetére


pc8000
újonc

Én pedig max pontot Szabolcsnak a korrekt várakozásért, valamint hogy egyből a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyen volt! Ráadás nem cécozik, megbeszélt árat egyből kifizeti a termékért! Én csak ajánlani tudom őt minden kedves "ügyfélnek", megbizható korrekt és sosem késik!

pc8000 alias Olivér

(#47367) steve0707


steve0707
tag

Kérnék PIROSPONTOT.k.mamut. Mesternek,ezért.Megbízható....ajánlom. :R

(#47368) pc8000 válasza 1989rigo (#47356) üzenetére


pc8000
újonc

ja bocsi 1989rigo tagra gondoltam ám ki korrekt megbizható és sosem késik!
Köszönöm Szabolcs

(#47369) fi:zi'k válasza kasa85 (#47361) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Viszont pirosat kérnék kasa85 fórumtársnak a korrekt üzletért.
Egy Superlux fejhallgatót vett tőlem, minden rendben volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#47370) HeavyToys válasza djpoti (#47359) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Én is pirosat kérnék djpoti kollégának, Enermax Clipeus házat adtam el neki, nagyon gyorsan utalt, készséges volt! Ajánlom mindenkinek!

(#47371) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Piros pont emerico2004-nek, procit vett tőlem.

Live-Die-Respawn

(#47372) LacaWRC


LacaWRC
csendes tag

Kérnék egy piros pontot SilveRado kollégának, ezért a jó kis konfigért, amit vettem Tőle. Korrekt volt, minden a megbeszéltek szerint történt, csak ajánlani tudom. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#47373) ^Clown válasza audi100td (#47363) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

audi100td -nek jár a hatalmas pirospont, előre utalt, minden flottul és gyorsan zajlott - immár sokadszor :) IBM trackpointot vásárolt tőlem. Bátran ajánlom!

(#47375) Hunyus


Hunyus
senior tag

Egy pirosat kérnék Recon fórumtársnak.Ez a táp volt a csere tárgya részéről.Korrekt megbízható,gyors,segítőkész volt az üzlet során.Csak ajánlani tudom. :R

(#47376) Centaurus


Centaurus
tag

Sajnos csak egy Piros Pont tudok adni (ha bár adnék én többet is.)ezért az üzletért.
Korrekt az eladó (04ahgy) szakmailag és emberileg is jár a piros.
biznisz
Eladó:Biznisz Men:)
HGyu

[ Módosította: ollie ]

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#47377) kolakola


kolakola
tag

Egy nagy Piros Pont ileti meg kukamatyi kollégát ezért az üzletért.
:R

(#47378) LeC


LeC
addikt

GLOCK34 kollegának szeretnék egy pirosat küldeni a korrekt üzletért. Előreutalással fizetett és minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#47379) Borsy


Borsy
csendes tag

Üdv!
Kérek egy piros pontot SimonYana kollégának ezért az üzletért! Gyors, megbízható!

Borsy

"Fire, walk with me!"

(#47380) FFnF válasza 1989rigo (#47357) üzenetére


FFnF
csendes tag

Szintén kérek szépen pirospontot 1989rigo ellenőrzőjébe a gyors ügyintézéséért, szépen lezongoráztunk mindent.

(#47381) szab.tam


szab.tam
nagyúr

pirosat kérnék tjaca kollégának ezért a boltért.

köszönöm! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47382) attila112


attila112
csendes tag

LeC fórumtársnak ezen hirdetés egy részéért!
Ilyen gyorsan még üzletet nem bonyolítottam le!
tegnap 14:34kor utaltam ma reggel már itt volt! :R

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#47383) macko20


macko20
őstag

Kérnék pirosat zsolesz010 részére ezért az üzletért.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#47384) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

[LeC]
LeC társunknak szeretnék viszonozni egy NAGY piros pontot! :C
Gyors és pontos partner! Azt kaptam,annyiért és akkor ahogy megbeszéltünk. [ssd]
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#47385) tjaca


tjaca
csendes tag

Kéretik 1 nagy piros szab.tam fórum társnak, ezért a korrekt és gyors vásárlásért... :C

[ Szerkesztve ]

I see dead people...

(#47386) LeC válasza attila112 (#47382) üzenetére


LeC
addikt

attila112 kollegának szeretnék egy pirosat küldeni a korrekt és gyors üzletért. Előreutalással fizetett és minden úgy ment ahogy mennie kell. Csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#47387) zsolesz010 válasza macko20 (#47383) üzenetére


zsolesz010
senior tag

macko20 fórumtársnak kérnék egy pöttyöt ezért és ezért. :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#47389) LeC


LeC
addikt

sanzi007 fórumtársnak küldenék egy pirosat a korrekt üzletért. Előreutalással fizetett, és minden rendben ment. Korrekt, megbízható vásárló :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#47390) elekresz


elekresz
tag

tomek2010 kollégának kérnék egy pirosat ezért az üzletért: [link]
Korrekt vevő.

Üdv.:
elekresz

(#47391) J97


J97
tag

Egy pirosat kérek [Methos07]. Egy hangkártyát vitt el.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#47392) Ruby10


Ruby10
csendes tag

Pirosat kérek Spiler125 fórumtársnak. Utánvéttel küldtem neki, rendben átvette [link]

Ruby10

(#47393) Spiler125


Spiler125
tag

Kérnék egy piros pontot Wentura
ezért Thermaltake TMG 1I proci hűtő
Minden a megbeszéltek szerint zajlott,korrekt és gyors. "csak ajánlani tudom"

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#47394) Spiler125


Spiler125
tag

Kérnék egy piros pontot Wentura
ezért Thermaltake TMG 1I proci hűtő
Minden a megbeszéltek szerint zajlott,korrekt és gyors. "csak ajánlani tudom"

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#47395) SimonYana


SimonYana
addikt

Kérek egy nagy piros pontot Borsy kollégának a Winyó vásárlásért!

Bízhattok benne , mert korrekt tag

® SimonYana ®

(#47396) Methos07 válasza J97 (#47391) üzenetére


Methos07
tag

Én is kérnék J97 kollégának egy pirospontot. Előre utaltam, megbízhatóan megérkezett a hangkártya, aminek a linkjét pótolnám helyette is.
Asus Xonar

Bátran ajánlom mindenkinek.

(#47397) Sopi


Sopi
senior tag

Pirospont d.fero kollégának egy 500GB Kingmax(WD) KE-91 2,5" USB 2.0 HDD eladásáért.
Gyorsan, korrekt módon kommunikált.
Üdv,
Sopi

(#47398) Kryczek


Kryczek
tag

nagy pirospont yolan-nak, gyors, korrekt, pontos eladó volt, vettem tőle egy mobilt. csak ajánlani tudom.

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#47399) bulydoso


bulydoso
csendes tag

Nagy pirospont iceakos -nak! innen vásároltam! Megbízható és nagyon pontos! Csak ajánlani tudom!

...:::bulydoso:::...

Roll an other

(#47400) Noo72


Noo72
csendes tag

Piros pötty Sorceres eladónak, a beígért időben szállította a kijelző védő fóliát.
Üzletünk: HTC Desire ujjlenyomatmentes fólia.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Méghogy nem foglalkozom kultúrával , ma is Jókai bablevest ettem ...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.