Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) andras87


andras87
tag

Egy nagy pirospontot szeretnék kérni tantalkondi kollégának, ugyanis nagyon korrekt és segítőkész volt a 400 gigás samsung üzletünk kapcsán!

Köszönöm!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#46652) DoubleFe

Pirosat kérnék orrlyuk-nak, ezért,korrekt, megbízható!

(#46653) zolees


zolees
tag

Szeretnék kérni egy pirosat Találtgyerek forumtársnak ezért az üzletért! Gyors és pontos eladó!! Nagyon köszönöm!

(#46654) gabo89


gabo89
senior tag

Zoli632 tagnak egy piros pontot adok, egy 11dbi-s wifi antennáért, a jó munkájáért, és a gyorsaságáért.

indul a sörös aludni

(#46655) Tibor92


Tibor92
tag

Szeretnék Pirospontot kérni gaben82 kollégának EZÉRT az üzletért. Előreküldte nekem a tápegységet, postai utánvéttel, álta a szavát pedig sokat dolgozik.
Korrekt, szavátálló partner. Ajánlom !

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#46656) pityaa23


pityaa23
senior tag

Ismét egy nagy pirospont Black Dragon fórumtársnak mégegy ugyan ilyen fólia biznicért! A második rendelésnél is minden ugyan úgy zökkenőmentesen zajlott!

(#46657) Endreas


Endreas
tag

Bitlisz kedves fórumtársam korrektül, a megbeszélt időben és módon elküldte nekem ezt , utánvétes postai csomagban esztétikusan és megfelelő körültekintéssel becsomagolva.
Megérdemli a piros pontot!

Kérdezz.

(#46658) palinta


palinta
csendes tag

Pirospontot szeretnék kérni dani.raga-nak [link]utánvétellel vett tölem egy MDA Vario-t, minden rendeben történt,gyors,pontos vásárló.

(#46659) menthix


menthix
tag

Hatalmas PIROS Zwack barátomnak, amiért végtelenül jóindulatú és pozitív gondolkodású. Ja, és mert sikeres volt az üzlet! :C :C :C

(#46660) cashback


cashback
őstag

Kérek egy pirosat barack21 részére.

Vásárolt tőlem egy 7300GT-t.

Illetve egyéb háttér biznisz is folyt. Megbízható, korrekt üzleti fél. :R

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#46661) Sorceres


Sorceres
csendes tag

tattoolegend üzletfélnek kérnék ismételten piros pontot,
nagyon szuper, gyors, kedves... köszönöm ismételten!
Üzletünk: Nokia E52 ezüst komplett készülékház.
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :DD :DD :DD :DD :DD :D :D

[ Szerkesztve ]

Személyes átvétel kizárólag CSAK Tatabányán! Budapestre semmit nem viszek el helybe, senkinek se! Utánvétellel nem küldök csak előreutalás után ajánlottan!

(#46662) Zwack válasza menthix (#46659) üzenetére


Zwack
csendes tag

Óriás piros menthix kollegának ezért az üzletért.
Rugalmas, tartja a szavát. :)

(#46663) George0424


George0424
csendes tag

Szia!

Egy piros pontot szeretnék kérni LeC kollégának,ezért a vinyóért!
És most figyelj: a vásárlástól a kézhezvételig nem telt el 22 óra!!! Na ez a nem semmi!!
ja és még az ár is "pocsékul" alacsony volt!

Köszi!

Üdv: :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=George0424 Tel: 06703858903

(#46664) Darkdeath102


Darkdeath102
csendes tag

Egy hatalmas PIROS pontot szeretnék kérni Tomcy7 -nek a kitűnő állapotú Logitech G25-ért. A Kifizetéstől a postázásig nem telt el 24óra és már bontottam is a csomagot mint a hülye gyerek :) Pedig, messziről jött a csomag :)

[ Szerkesztve ]

(#46665) berkut


berkut
csendes tag

Kérnék egy nagy pirosat zolo0525 kollégának ezért az üzletért . Korrekt megbízható kolléga :R

[ Szerkesztve ]

(#46666) LeC válasza George0424 (#46663) üzenetére


LeC
addikt

Pirosat küldenék én is George0424 kollegának a következő üzletért.
Előreutalással fizetett és minden rendben zajlott, kiváló vásárló, csak ajánlani tudom.
Valóban nagyon gyorsan sikerült véghez vinnünk, de ez a posta érdeme is :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#46667) xzeebyt


xzeebyt
tag

Szeretnék kérni dahyder kollégának egy is egy nagy piros pöttyöt, a memoria kártyáér, és az átalakító adapterért! Megbízható, gyors, és ajánlani tudom !

Köszönettel: X :R

Kriptot is elfogadok!

(#46668) Sipi


Sipi
addikt

KeNTaGoN kollega megérdemel egy pirosat, bár nem a gyorsaságáért. :)

Fejhallgató-javítás történt, amit szépen és jól megcsinált.
Igaz, elég sokáig tartott - remélem, most már sikerül jobban szerveznie az idejét.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#46669) tattoolegend


tattoolegend
csendes tag

Korrekt üzletért jár a pirospont http://hardverapro.hu/tag/mannokia.html kolega részére.

Büszke lenne-e az a kisfiú aki voltál arra a férfira aki lettél?-gondolkodj el ezen...

(#46670) hocico


hocico
tag

pirospontot kérek zsolesz010 fórumtársnak ezért a bizniszért

[ Szerkesztve ]

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#46671) roberto211


roberto211
őstag

Olajbogyesznek kérnék egy nagy piros pontot ezért az üzletért,korrektségéért,extrém gyorsaságáért,és megbízhatóságáért......Ajánlom mindenkinek......

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#46672) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Pirospontot érdemel davidking9 kolléga ezért az üzletért. :R

(#46673) zolo0525


zolo0525
tag

Kérnék 1 Pirosat berkut kollégának ezért a vásárlásért---> GTS450
Gyors,pontos ajánlom mindenkinek :K

(#46674) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok! Kérnék egy nagy piros pontot 5teve nevezetű kollegának,korrektéségéért,pontosságáért, az Asrock p67 extreme 4 eladásáért... Ajánlom mindenkinek!!!

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#46675) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szeretnék egy pirosat jegyeztetni roberto211 kollégának ezért az üzletért! Korrekt eladó, gyors és megbízható!

Köszönöm!

(#46676) Jake88


Jake88
tag

lallerGS-nek hatalmas piros pont jár ezért . Nagyon korrekt vevő. Minden rendben zajlott.

(#46677) roberto211


roberto211
őstag

Szeretnék egy piros pontot kérni Nordic kollegának..ezért az üzletért :D Megbízható,rendes,korrekt ember..:D Ajánlom mindenkinek..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#46678) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jár a piros Tomkó kollégának.Az üzlet..Korrekt vevő.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#46679) Black Dragon válasza pityaa23 (#46656) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szintén jár a piros pityaa23 kollégának, amiért ismételten rendelt tőlem ilyen fóliát.:) Ismét korrekt, megbízható és gyors volt.:K

(#46680) davidking9


davidking9
csendes tag

Pirospontot érdemel DarthPeeter a jó üzletért :R

(#46681) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Kérnék egy piros pontot zolees kollégának,ezért az üzletért!

06-3o/9759I39

(#46682) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Kérek egy pirosat Lojalis1 fórumtársnak. Innen vettem tőle PS3 játékot.
Megbízható eladó, ajánlom.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#46683) LeC


LeC
addikt

MasterDeeJay kollegának küldenék egy pirosat következő üzletért. Előreutalással fizetett és minden rendben zajlot. Csak ajánlani tudom.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#46684) LÁZ


LÁZ
addikt

pirospötty illeti janesz1212 kollegát, egy telefonbiznisz apropóján, korrekt eladónak bizonyult, a portéka is rendben volt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#46685) barack21 válasza cashback (#46660) üzenetére

csak káár hogy nem volt időnk sörözni... :(( xD

Alkudozni,csak személyesen,korrekt kereteken belül,pénzel a kézben !!! Néha kötelező !!! Ha több mindent viszel,jár a kedvezmény !!!

(#46686) ironbed


ironbed
aktív tag

Egy nagy piros pont 03061981 fórumtársnak a korrekt üzletért

Abszolút megbízható és rendes! :R

[ Szerkesztve ]

(#46687) John Silver


John Silver
csendes tag

Piros pontot kérnékSlownz kollégának a korrekt üzletért,a rugalmasságáért,és nem utolsó sorban a maximális segítő készségéért.
Erről az üzletről van szó.
Egy 4GB-os Fuze Black elégedett tulajdonosa vagyok a mai naptól.

4759 napja regisztrált

(#46688) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pirospontot kérnék

mobal-nak. Egy Razer Diamondback 3G Earth Green-t vettem tőle. Korrekt, gyors üzlet volt (kis alkuval), utánvéttel rendeztük, a postaköltséget pedig feleztük. :C

cellpeti-nek, tőle egy kék Logitech MX 510-et vettem. Viszonylag gyorsan rendeztük a dolgot, ráadásul előre utaltam. Hírdetést sajnos nem tudok linkelni, mivel még azelőtt (fórumon) lefoglaltam, mielőtt felrakhatta volna.

fi:zi'k-nek. Egy Superlux HD 681B-t rendeltem tőle. Előre utaltam, majd az utalást követően 2. nap reggel 08:30-kor már hozta is a postás, számlástul.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46689) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Kérnék egy piros pontot Mavyx -nek, ezért a fényképezőért .

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#46690) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Pirospontot kérek Maggisz fórumtársnak.

Videokarit vásárolt tőlem, minden a megbeszéltek szerint zajlott.

Korrekt üzlettárs, ajánlom!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#46691) Maggisz


Maggisz
csendes tag

Piros pontot kérnék Madn!ght tagunk részére.
Korrekt üzlettárs minden a megbeszéltek szerint zajlott az eladásban, csak ajánlani tudom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Maggisz

(#46692) sshr3kk


sshr3kk
tag

Piros pontot kérek kp78 kollégának egy ilyet vett tőlem. Korrekt vásárló, csak ajánlani tudom!

Live your life, like it's your last day!

(#46693) kp78


kp78
addikt

sshr3kk kollégának is , korrekt, megbízható eladó. Ilyet vettem tőle egyet :))

[ Szerkesztve ]

(#46694) L10N


L10N
csendes tag

Szeretnék kérni [Hege88-nak.] egy piros pontot [Ezért az üzletért .]
Első nap megegyeztünk második nap feladta harmadik nap megérkezte (Utánvétel).
Segítő kész , pontos ,gyors , korrekt csak ajánlani tudom.
;)

(#46695) akaido


akaido
addikt

SeniorTilla kollégának piros ponty savazva a HP DV7 laposért.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#46696) Slownz


Slownz
senior tag

Jár a piros John Silver fórumtársnak a gördülékeny és gyors bizniszért. :R

itt a hirdetés linkje!

(#46697) baleee89


baleee89
aktív tag

piros pont jár
xeon.Szabi kollégának ezért a bizniszért gyors megbízható csak ajánlani tudom!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#46698) netseft válasza HarryDEC (#46310) üzenetére


netseft
aktív tag

HarryDEC: piros pont innen történő vásárlásért: ZTE Blade tartozékok.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#46699) netseft válasza shutdown70 (#46335) üzenetére


netseft
aktív tag

shutdown70: piros pont innen történő vásárlásért: ZTE Blade tartozékok. Korrekt vevő, minden rendben ment.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#46700) bolygo85


bolygo85
tag

Egy nagy pirosat kérnék wilddragon fórumtársnak korrekt eladó csak ajánlani tudom :R

Vive cum honore, mori cum gloria!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.