Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46851) olah.viktor válasza sz_abika (#46750) üzenetére


olah.viktor
csendes tag

Én pedig passzolom is vissza [link] részére, gyors megbízható, pontos!

[ Szerkesztve ]

(#46852) kymera


kymera
senior tag

robick5 kollégának pirospötty - korrekt , megbízható ! :K

Üzlet

:R

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#46853) 1989rigo


1989rigo
tag

Pirosat kérnék kisbakos75nek a rugalmasságáért és megbízhatóságáért! Csak ajánlani tudom mindenkinek aki üzletel vele!
Egy 478 3GHZ procit vettem tőle.

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#46854) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Frissítve

Ha hiányzik a pontod, nyugodtan jelentkezz Privátban!

Ami kell:

-Mennyi pontod hiányzik
-Az összes pontod linkelve (Ha van archívumba, akkor onnan is)
-Link a hiányzó pont(ok)hoz

-Egy doboz sör - Beváltható egy köszönöm-re is :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#46855) LeC


LeC
addikt

Hatalmas pirosat szeretnék küldeni wolwerine52 fórumtársnak ezért az üzletért.
Ramokat vásároltam tőle, sajnos 1db hibás volt, de 1nap alatt elintézte nekem a cserét, amit ezúton mégegyszer köszönök neki. Rendkívül korrekt és megbízható eladó, vásároljatok bátran :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#46856) rocky5


rocky5
csendes tag

Pirospont macko20 részére a kiváló memóriákért.
Rugalmas eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#46857) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

GreatGodzi kollégának kérnék piros pontot. Sokadik sikeres üzletünk és gyanítom, hogy nem is az utolsó. Egy Gamepadot vásároltam tőle. Korrekt, gyors partner, ajánlom bárkinek. :K

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#46858) LeC


LeC
addikt

Pirosat küldenék Trolee kollegának ezért az üzletért. Előreutalt, és minden rendben zajlott. Megbízható, gyor, korrekt vásárló :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#46859) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

ricsi8800gt-nek piros pontot kérnék a korrekt adásvételért:hardverapro.hu/apro/sapphirehd_4890_oc_toxic_elado/hsz_1-50.html

F.P.S. FOREVER!

(#46860) fecos2


fecos2
csendes tag

Pirosat kérnék gabo9201 kollégának.Vásárolt tőlem egy asus lapot. Korrekt vásárló!

(#46861) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ezúttal a piros pöttyöt smiti kolelgának szeretném kérni ezért az üzletért!
Köszönöm még egyszer :R

(#46862) sshr3kk


sshr3kk
tag

Nagy-nagy piros pontot kérek Gianni - nak, ezt számította be egy konfigba. Korrekt, rugalmas üzletember. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Live your life, like it's your last day!

(#46863) bolygo85


bolygo85
tag

Kérnék egy pirosat Brémester fórumtársnak a korrekt üzletért

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#46864) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Piros pont jár Janesz_20 számára ezért az üzletünkért.

gyulaszu

(#46865) tjaca


tjaca
csendes tag

Hatalmas Pirosat kérnék bundata kollégának a gyors és korrekt üzletért [link] . Mindenki bátran üzleteljen vele, rendkívűl korrekt! Köszi még 1X...

[ Szerkesztve ]

I see dead people...

(#46866) MDanny


MDanny
senior tag

Piros pontot kérek szépen ProRose kollégának az üzletért.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#46867) sestertius


sestertius
őstag

Egy elfelejtett értékelés: videoflash kollégának jár egy piros ezért a prociért! Köszönet!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#46868) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Pirosat kérek knapci kollégának 120GB HDD biznisszel kapcsolatban. Nem az első üzletünk volt, továbbra is korrekt, gyors és megbízható! :R

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#46869) robick5


robick5
tag

Szeretnék egy pirosat kymera részére igényelni üzlet mert gyors pontos,korrekt és megbízható üzlettárs! :K :R

[ Szerkesztve ]

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#46870) macko20 válasza rocky5 (#46856) üzenetére


macko20
őstag

Kérnék pirosat rocky5 részére ezért az üzletért.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#46871) Zozoka73 válasza aligátor (#46832) üzenetére


Zozoka73
tag

Kérek egy piros pontot aligátor kollégának, aki egy Seagate hdd-t vett tőlem előreutalással.
Minden rendben volt. :R

(#46872) nemethati


nemethati
senior tag

Piros pontot kérnék Roberth fórumtársnak. Nagyon normális volt az üzlet során, a vásárolt VGA is tökéletesen műküdik. :R

(#46873) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Óriási piros pont HSanyi kollégának a Hatalmas üzletért (HD6950)! Kiemelkedő vendéglátó, korrekt, megbízható és segítőkész. Személyesen találkoztunk!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#46874) Armor72


Armor72
csendes tag

Kérek egy pirosat IDZ kollégának , egy Quadot vett tőlem, előre utalt, minden a megbeszéltek szerint zajlott...kösz

(#46875) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Piros pont Ferenczi Ákos forumtársnak az E75 vásárlásért. Korrekt, megbízható, személyesen találkoztunk.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#46876) HSanyi


HSanyi
tag

Nagyon szép és jól mutató PIROS pontot adok JoceeHunt fórum társnak.
Az ASUS HD6950 kártya vásárlását korrektül, pontosa bonyolította.
:C Személyesen találkoztunk, benyomásim alapján bátran AJÁNLOM másoknak is! :C

:R :R :R

Remélem még máskor is összefutunk!

[ Szerkesztve ]

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#46877) DeeVorced


DeeVorced
csendes tag

Pirospont jár ezért az üzletért Sephiroth83 kollégának, gyors volt, korrekt, rendkívül barátságos árúak voltak a cuccok és kifogástalanul működnek :)

Az emberi hülyeség és a Világegyetem végtelen... bár ez utóbbiban nem vagyok biztos:) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=DeeVorced

(#46878) bercii


bercii
csendes tag

Sziasztok!

Nagy pirospont oncsi fórumtársnak ezért az üzletért!

Üdv

bercii

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=bercii&submit= EMAIL: headset1000@hotmail.com TELEFONSZÁM: 06-20-543-1969

(#46879) Sephiroth83


Sephiroth83
csendes tag

Kérnék egy pirosat DeeVorced kollégának a villámgyors üzletért.

"Áldassék az intelligencia minden formája."

(#46880) Mr.Grey


Mr.Grey
tag

Jár egy piros thor87 kollégának a korrekt kis netbookért és a pozitív hozzáállásért.

(#46881) oncsi


oncsi
őstag

Kérnék egy szép kerek piros pontot bercii kollégának, EZÉRT az üzletért. Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#46882) sebo


sebo
tag

Kérnék egy piros pontot Blac1 kollégának, talán az egyik legkorrektebb ember akivel eddig üzleteltem. :R
Üzletünk tárgya: [link]

(#46883) burgatshow


burgatshow
veterán

Én is kérnék egy nagy piros pöttyöt evolettnek. Érdeklődött, fizetett, minden a legnagyobb rendben volt.

Az üzlet ez volt, részletek ebben a hozzászólásban.

Üdv

(#46884) ququry


ququry
csendes tag

Kérnék egy piros pontot planethe fórumtársnak.
Egy Acer Extensa 5235 billentyűzetet vásárolt tőlem.
Türelmes és megbízható, vállalta az előre utalást és külön megdicsérte a csomagolást. :R

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

“Élj úgy, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmész.”

(#46885) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Nos nem tudom ez fekete pontot e érdemel ezt döntse el akinek a tiszte.

Egy újonc kollégával:[levelesjozsi] esett a következő történet.

Megegyeztünk két termékének megvételében árban mindenben.Nem telt el sok idő s rám írt hogy az egyik terméket eladta a másikat megvehetem.Nem tetszett a hozzáállás de mondom legyen.Mivel az általam megjelölt helyek nem voltak jó neki egy barátom kértem meg hogy intézze el vele az üzletet.(az ő lakhelye megfelelő volt).Ez megfelelt neki felhívta megegyeztek az időpontban mindenben.Most meg olvasom hogy ja bocs mégse jó neki így ez nem megy el oda.Ezzel egy gond van a barátom nem hívta fel hogy nem megy fölöslegesen gubbasztott otthon s várta hogy ő urasága megérkezzen.

Összefoglalva 1x a már lebeszélt üzletet megszegte 2x a lebeszélt időpontra nem ment el és még csak telefonálni se volt képes.

Nem mondom hogy ezért feltétlenül negatívat adjatok neki de óvatosságra intem azt aki üzletelni akar vele!

Szebb napot ebben a melegben mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#46886) fonseca


fonseca
tag

Kérek egy nagy piros pontot vwtuning kollégának. Előre utaltam neki,megbízhatónak bizonyult. Ez volt az üzlet tárgya.

(#46887) ktamask


ktamask
tag

Piros pontot kérnék bartucc kollégának az alábbi winchester vásárlásáért: Samsung HD502HJ

(#46888) grrpowa válasza ShadowLord (#46885) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nem jó helyre raktad inkább ide kéne :R

0631 7710098

(#46889) LeC


LeC
addikt

nygiants -nak küldenék egy pirosat a következő üzletért. Nagyon rugalmas, korrekt és megbízható eladó. Csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#46890) Talisman


Talisman
csendes tag

Pirospont lesz SetUfree kollégának, ezekért, lényegében most délelőtt tudtuk le és már jönnek is lefele :D

Adelante tormenta!

(#46891) planethe válasza ququry (#46884) üzenetére


planethe
csendes tag

Szeretnék kérni egy nagy piros pontot ququry kollégának. :R
Vettem tőle egy hibátlan billentyűzetet. Előre is utalhattok neki bátran, én is ezt tettem. Maximálisan korrekt, és gyorsan le is bonyolítottuk az üzletet postán. Bombabiztos volt a csomagolás is. Tovább bontogattam, mint amennyi ideig a billentyűzet beszerelése tartott. :D

[ Szerkesztve ]

(#46892) netseft válasza kress (#46767) üzenetére


netseft
aktív tag

kress: piros pont ZTE Blade tartozék vásárlásért. Korrekt, minden rendben ment,

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#46893) Blac1


Blac1
aktív tag

Kérnék egy szép piros pontot sebo felhasználónak ezért az üzletért [link] Korrekt és türelmes volt velem.

(#46894) Coolmen


Coolmen
csendes tag

Kezdeném is, pirospont jár Attila8006 nak ezért a Wi-Fi stick-ért :
http://hardverapro.hu/apro/elado_netgear_wifi_stick/hsz_1-50.html

Korrekt eladó !

(#46895) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok horzia1-nek jár egy nagy Piros pont ezért a billért plusz vettem még tölle 4db matricát is korrekt rugalmas pontos eladó csak ajánlani tudom mindenkinek :K :R

0631 7710098

(#46896) raubisoda


raubisoda
senior tag

egy db hatalmas pirosat kérnék Leonsilver kollégának :R :R az üzletért

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#46897) ProRose válasza MDanny (#46866) üzenetére


ProRose
csendes tag

Ugyanezt kérem viszont MDanny részére a videokártyáért.

(#46898) #71562240


#71562240
törölt tag

Pirospontot kérek pitruka polgártársnak, hibátlan merevlemezt vettem tőle megfelelő áron. Korrekt, segítőkész eladónak bizonyult. Mármint pitruka, nem a merevlemez. A merevlemez korrekt, segítőkész merevlemeznek bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#46899) huncut123


huncut123
tag

Jár a piros pont totti96 kollégának a CM Hyper 212+ (itt talált rá) ért amit tőlem vett. Minden rendben ment, rugalmas volt.

[ Szerkesztve ]

--- Üdv: huncut123 ---

(#46900) horiza1 válasza grrpowa (#46895) üzenetére


horiza1
csendes tag

Óriási pirosgömb grrpowa kollégának , ezért, meg ezért.Szupergyors,pontos,megbizható partner. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=horiza1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.