Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46151) qfm válasza gizda (#46113) üzenetére


qfm
senior tag

Bár az üzlet tárgyát nem írta, de ezt vette meg tőlem: [link], és én is pirosat kérnék a részére!

Tehát: gizda piros pont!

Megbízható, rugalmas, gyors vevő, ajánlom!

(#46152) gizda válasza qfm (#46151) üzenetére


gizda
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#46153) gizda válasza qfm (#46151) üzenetére


gizda
senior tag

bocsánat :F :R

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#46154) teti24


teti24
csendes tag

Nagy piros pontot kérnék tiborandrás fórumtársunknak EZÉRT az üzletért.Gyors,pontos és nem utolsó sorban nagyon megbizható fél.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelést csak a másik fél értékelése után készitek.Sajnos már néztek hülyének és kértek értékelést de nem tartották be az igéretüket,a viszonzással kapcsolatban.

(#46155) mghltm


mghltm
addikt

teti24 kap pirosat, mert segitsegevel a laptopom memoriaja megtalalta elete parjat :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#46156) albert8


albert8
addikt

Kérnék egy pirosat amigafanatic-nak
ilyet vettem tőle[link]
minden rendben zajlott, gyors, pontos :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#46157) RufuszX


RufuszX
senior tag

Egy pirospontot kérnék fi:zi'k kollégának ezért a fejhallgatóért .
Korrekt, gyors és megbízható eladó!
Köszönöm!

(#46158) mitulabattyi


mitulabattyi
aktív tag

Pirospontot kérnék Kiss67-nek, a 8GB RAM-ért, amit megvettem tőle.
:R

(#46159) gyulaszu válasza Janesz_20 (#45558) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Piros pont jár Janesz_20 számára, ezért az üzletünkért.

gyulaszu

(#46160) fi:zi'k válasza RufuszX (#46157) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

viszont pirosat kérnék RufuszX fórumtársnak a korrekt üzletért.
Egy Superlux fejhallgatót vett tőlem, minden rendben volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#46161) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Pirospont jár Ádyka -nak, ezért az üzletért.

gyulaszu

(#46162) rizso


rizso
addikt

mz8 kollégának kérnék egy nagy pirosat ezért az üzletért! Igaz, hogy nehezen indult, de a végére mindenki elégedett lett. És az a csomagolás, amit ő küldött, még egy világvégét is túlélne, gratula hozzá! Köszönöm az üzletet! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46163) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Sajnos nekem rossz tapasztalatom van R4v3n319 nevű eladóval kapcsolatban! A hírdetést már törölte, én pedig nem mentettem el. Acer 5735Z használt akkut vettem, ami egy bontott gépből származott. Más alkatrészeket is kínált a típushoz, amikre volt is jelentkező ha jól láttam. Kb. 1 óra üzemidőről volt szó, de mivel a gép darabokban, így nem tudta pontosan megmondani, mert már pár hónapja nem működött a laptop.
A vásárlás mintaszerű volt. Két nap alatt nálam volt az áru személyes átvétellel. Az első feltöltés után az akksi fel is ment majdnem másfél órára, de 20 perc múlva leesett 5%-ra, és onnantól kezdve gyakorlatilag nulla lett. Úgy állapodtunk meg, hogyha nem jó az akksi, illetve nem vagyok vele megelégedve akkor vissza minden.
Mikor jeleztem a problémámat az eladónak, már nem volt olyan gördülékeny a dolog. Még egyszer válaszolt pü-ben, ahol nem zárkózott el a visszabolttól, de azóta semmi. Sem a telefont nem veszi fel, sem az üzenetekre nem reagál. Lassan két hét telt el. A hírdetést törölte, de naponta többször látogatja a Prohardver-t, látnia kellene a privátokat.
Nem állítom ,hogy szándékosan rossz akkut adott el nekem, hiszen hihette, hogy jó a telep, mert az utolsó használatkor jó volt. Ahogy utánanéztem, a sok állástól is tönkre mehet. Még a gépemet is elvittem az akkukkal együtt, két szervízbe is, hátha a gépemmel van baj, de mindenhol a telepeket hozták ki hibásnak (ez még 6000 Ft-ba került). Megfizettem a tanulópénzt duplán. Se akku se pénz!
Szóval szerintem vissza kellett volna vennie az akksit, mivel így állapodtunk meg. Egyébként már a vásárlás utáni napon jeleztem, hogy gond van, és akkor még nagyon készséges volt. Akkut egyébként megjelöltük a vásárláskor!
Én is adtam már el véletlenül rossz ramot, pedig előtte a gépemben működött, csak bővitettem. Mikor jelezte a vevő, hogy a kettőböl az egyik nem ment át a teszten, magam mentem érte, és adtam vissza a pénzt, alehető legrövidebb időn bellül. Szerintem nem volt korrekt az eladó!

[ Szerkesztve ]

(#46164) kopi120 válasza gallus (#46108) üzenetére


kopi120
tag

Piros pont gallus kollégának a vásárlásért

(#46165) Gaskin


Gaskin
aktív tag

PöpecHolmik! -nak szeretnék kérni egy NAGY PIROS PONT-ot.
EZT a tuti lapot vettem tőle. Megbízható, korrekt Eladó volt!

(#46166) Kelta


Kelta
tag

Üdvözlet!

Szeretnék kérni 1 pirospontot agyhalottak fórumtársnak ezért a sikeres üzletért. Rendkívül gyorsan postázott és mérhetetlenül türelmes volt.Nagyon köszönöm neki a sikeres ütletet!

T.:

Kelta

(#46167) falaci2002


falaci2002
tag

Mégegyszer Üdv!

Meglett a hírdetés a 46163-as hozzászóláshoz: Acer 5735Z Akku

(A belül szóba elég kettő "l" betű :) )

[ Szerkesztve ]

(#46168) Ádyka


Ádyka
őstag

Pirosat kérek gyulaszu-nak.
Pontos vevő. Led szalagot, és aksit vásárolt tőlem.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#46169) jercsi


jercsi
tag

Pirosat kérnék geziho9 kollégának korrekt megbízható vevő ... :C :C :C
Egy samsung s5620 mobil telót vásárolt tőlem ...

[ Szerkesztve ]

(#46170) kiskeke94


kiskeke94
tag

Kérnék egy nagy pirospontot [szoki007] kollégámnak ezért az [üzletért].

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#46171) osztraksajt


osztraksajt
őstag

imrus72-nek igényelnék egy hatalmas pirosponztot ezért a remek retró tökéletes állapotban megőrzött C64-ért.

Abszolút korrekt eladó élmény volt vele üzletet kötni! :R

(#46172) Laraxior


Laraxior
titán

ezért az üzletért kérnék egy pöttyöt Nagytalp kollegának..
Kicsit megkésve ugyan :D :R
korrekt volt,előre utalt, és türelmesen várt :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#46173) imrus72


imrus72
tag

Én pedig viszont pirosat adnék osztraksajt fórumtársnak ,amiért úriember volt velem vevőként,ritka a mai világban. :R

(#46174) Csab0


Csab0
csendes tag

Piros pont jár csabyka666 kollégának, akivel eme üzletet kötöttünk. Minden rendben ment és korrekten. :R

(#46175) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Gaabbaa kollégának szeretnék kérni egy piros pontot. Korrekt, megbízható és rugalmas eladó. Egy IDE, MAxtor 3,5" 120Gb HDD volt az üzlet tárgya, mely most is tökéletesen teljesít!

Üdv

(#46176) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Gergi kollégának kérnék egy pirosat. Ez volt az üzlet tárgya. Rugalmas és korrekt eladó.

Üdv.

(#46177) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Loresz kollégának szeretnék kérni egy hatalmas pirosat a segítőkészségéért. Rugalmas, korrekt eladót ismertem meg benne! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Egy alaplap egy cpu és memória volt az üzlet tárgya no és persze az öngyilkos hűtő :)

Üdv

(#46178) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok HATALMAS PIROSAT kérnék bundata kollégának mert a segitségemre sietett hövezető pasztát hozott nekem SOS-ben :K nagyon köszőnőm neki rendes PH-s tag még házhoz is hozta a pasztát :R

0631 7710098

(#46179) amigafanatic


amigafanatic
csendes tag

Egy piros pontot albert8 -nak.
Minden rendben zajlott, gyors, pontos :R :)
Ezeket vette, vitte:
http://hardverapro.hu/apro/elado_maxel_dvd-r_nyiregyhazan_46_ft_db/hsz_1-50.html
http://hardverapro.hu/apro/elado_philips_dvd_r_dl_8_5gb_8x_nyiregyhazan_200_f/hsz_1-200.html

(#46180) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Sziasztok!
peto.istvan forumtársnak szeretnék kérni egy piros pontot. Korrekt, megbízható és rugalmas vevő. Ezt vettem meg tőlem!

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#46181) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Sziasztok!
huntermati forumtársnak szeretnék kérni egy piros pontot. Korrekt, megbízható és rugalmas vevő. EZT vettem meg tőlem!

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#46182) MacAndor


MacAndor
csendes tag

Kérnék egy piros pontot [batman777] kollégának, aki [ezt] a terméket vette meg. Előre utalta az árát és elnézte a késésemet. Köszönöm neki nagyon!

(#46183) gyalai


gyalai
újonc

Sziasztok!

Szeretnék egy pirospontot kérni saleri. számára, ezt a remek notebookot vettem tőle és mindennel nagyon elégedett vagyok!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#46184) Anal


Anal
tag

Kérnék egy pirosat japy fórumtársnak, ugyanis bizalmat adott és előre utalta a zsuga árát.

Maximálisan korrekt vevő, ezúton is szeretném öregbíteni a hírnevét. :C

[ Szerkesztve ]

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#46185) danikollar


danikollar
őstag

Pirosat pontot kérnék zoleeb kollégának, ezért az üzletért (2 játékot vett): [link]

(#46186) nafta32 válasza danikollar (#46185) üzenetére


nafta32
csendes tag

jorgi22 kolegának egy jó nagy piros pontot kérnék a korrekt gyors üzletért.csak ajánlani tudom mindenkinek....ezért

[ Szerkesztve ]

ha nem vagyok itt es surgos ,keres telefonon:)

(#46187) caprine


caprine
aktív tag

[madgamer001] kollégának adnák egy pirosat ezért az ASUS USB 3 PCIE kártya új!. Jó ár, gondos csomagolás, remek vaci új termék.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#46188) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Hatalmas piros jár EZÉRT az üzletért Sunyiló kollégának! :K Nagyon korrekt, Gyors és megbízható tag! Bátran ajánlom mindenkinek! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#46189) whited


whited
addikt

Üdv
Kérnék 1 pirospontot olbaidhun kollegának a remek ps3-ért
Ps3
+ mégegyet 1 remek ps3 játékért :R :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#46190) keldorn69


keldorn69
csendes tag

Piros pontot érdemel ch003067 kolléga, mert egy 8800GTS videó kártyát vettem tőle, ami tökéletesen működik.

Ha valami kérdésed van, elérsz üzenetben! :)

(#46191) pcminden válasza mitulabattyi (#46135) üzenetére


pcminden
csendes tag

Én is kérek egy PIROSAT [mitulabattyi] kollégának az [üzletért], korrekt gyors partner.... :R

(#46192) jorgi22


jorgi22
tag

nafta32-nek jár a piros pont ezen termék megvásárlásáért! Gyors volt, pontos és korrekt!

(#46193) bcr495


bcr495
csendes tag

Piros pontot kérnék z.istvan részére, az üzlet korrek lebonyolításáért. A monitor teljesen tökéletes, és még ő is rugalmas, alkalmazkodó volt!

(#46194) Ottó58


Ottó58
senior tag

Piros pont jár paduc-nak ASRock P67 Etreme 4 üzletért.
Korrekt eladó.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#46195) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Nagy piros pont illeti meg sNORh fórumtársunkat, a gyorsan abszolút korrektül bonyolított cseréért. Részéről és részemről.
Forduljatok hozzá bizalommal.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#46196) sNORh


sNORh
addikt

Blabcsi kolegának kérnék egy nagy pirosat, a cseréért. Részéről és részemről.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom. :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#46197) paduc


paduc
tag

Pros pontot szeretnék adni Ottó58 fórumtársnak,ezért az alaplap üzletért.Pontos,korrekt,minden a megbeszéltek szerint történt.

(#46198) F e Z o


F e Z o
veterán

Piros pontot szeretnék kérni szabolcs73 fórumtársnak, ezért az üzletért. Korrekt, gyors, megbízható.

H2O über alles!

(#46199) Boyka20


Boyka20
csendes tag

Piros pontot szeretnék [link] fórumtársnak, [link]
Gyors, megbízható partnert!

[ Szerkesztve ]

(#46200) _bazsi_


_bazsi_
csendes tag

Piros pontot kérnék Speed(R) forumtársnak ezérta gyors üzlet bonyolitásért. Rugalmas, korrekt partner.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bazsi_2/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.