Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25551) F e Z o


F e Z o
veterán

Piros pontot szeretnék kérni AgentSmiths fórumtársnak ezért az üzletért. Korrekt, megbizható ember.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#25552) vkary


vkary
csendes tag

Piros pont jár Antimatrix fórumtársnak a korrekt üzletért

[ Szerkesztve ]

Ga-x38 DS4, E8400, 2*1Ghz Kingmax 1066Mhz, HD3870, Chieftec 550W AB-A

(#25553) szacsee


szacsee
nagyúr

helkis fórumtársnak kövér pirospontot kérnék eme bizniszben korrekt és pontos volt. :R

(#25554) Antimatrix válasza vkary (#25552) üzenetére


Antimatrix
tag

Piros pont jár vkary [vkary] forumtársnak mint vevőnek
mert korrert megnézte a pozitiv értékeléseimet és ugy döntött, hogy lehet velem postán is üzletelni
jutalma egy Sapphire HD3870 TOXIC kártya

mint vevő feltétlenől ajánlom a gyors korrekt vevők közzé tartozik!!! - mindenkinek

[ Szerkesztve ]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#25555) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Pirospont Hexxának..... :)

(#25556) Johni5


Johni5
őstag

Egy Állat nagy pirost kérek EVGA 680i üzletért Károly kollégának.Személyében egy nagyon korrekt és megbízható embert ismertem meg.

(#25557) Bagira01


Bagira01
veterán

Pirospont jár proof88 fórumtársnak ezért az üzletért :R

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#25558) devid válasza stigma (#25438) üzenetére


devid
csendes tag

Szintén piros [stigma]-nak, minden rendben volt. [link]

Viszont Fekete [mtamasl]-nek amiért telefonon jelezte, hogy kell neki biztos az [árú, viszonylag bonyolult szervezés után sikerült volna eljuttatnom neki, hogy a posta se kerüljön szegénynek pénzbe, nah meg az ár is vicc volt amit kialkudott, és akkor kinyögi, hogy már talált mást, még jó, hogy hajlandó volt megírni, miután az időpontot egyeztettem volna. Gratula neki!!

(#25559) 1989


1989
tag

Tiszteletem!

Ismét kellene 2 pirosat kiosztani. :)

Gab - kolléga aki tökéletes pendrájvot küldött.
deepwell - kolléga aki szuper kis fejhalgatót küldött.
Köszönöm mind2-nek, csak ajánlani tudom mindenkinek. :R

(#25560) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

andrew01 Vinyó-üzlet. Pár privát alatt megvolt az egyeztetés, a találkozó a legnagyobb rendben lezajlott, negatívumot meg nem tudok említeni :D Egyértelmű eset.

A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 500GB Western Digital My Passport Essential Arctic White

Kérnék neki egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#25561) Cyberboy25


Cyberboy25
csendes tag

Hali

Pirospontot adnék Dr Smoke-nak a P990i-ért! Mentem ott volt és rendben lezajlott az üzlet! Köszi:R

Hallgasd a gépem:P http://212.96.58.197:8000/VirtualDJ.ogg Mobil adás-vétel-csere!!! Telefon esetleg Laptop díszítés és Nokia modolás! Priviben infók!

(#25562) Tom5


Tom5
addikt

Pirospont: l@czko korrekt megbízható vevő. Herr Z-nek ismételten piros. A tőle megszokott gyorsaságért és jó termékért. Procit CSAK tőle!

(#25563) 04ahgy válasza c4powa (#25534) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vissza is piros pötty c4powa fórumtársnak! Korrekt egyeztetés, gyors elérhetőség csere. Azt hiszem, trágárság ide, vagy oda, de illik ide a kifejezés: nem szarozott. :DDD

Utalt, aznap megjött a pénz (fedezte az extra kívánság költségeit is) és másnap postáztam. Este, 19:30-kor. Másnapra meg is érkezett, nagy meglepetésemre. Nem ezt vártam a postától.

[Üzletünk linkje]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25564) #92888064


#92888064
törölt tag

pirosat kérnék SimonYana fórumtársunknak, egy 4830as kártyáért, ami kevesebb mint egy nap alatt ért ide, és 640 helyett 800 shader van benne :R

[ Szerkesztve ]

(#25565) Siera


Siera
senior tag

Pirosat kérnék marcusplaya kollégának a korrekt és gyors üzletért.
Xbox 360at cseréltünk ipod touchra.Több mint 200 km-ről azért jól összehoztuk :DDD
Az ő hirdetése.

[ Szerkesztve ]

(#25566) pappen


pappen
tag

Sziasztok!

André fórumtársunknak kérnék egy pozitív értékelés jóváírást, ezért az üzletért. Korrekt, tisztességes vevő.

Üdv.

AMD-ATI

(#25567) BlackPriest


BlackPriest
őstag

hocico-nak jár a piros :R

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#25568) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Zhane: hatalmas pirospont az alábbi bizniszért: http://hardverapro.hu/apro/sapphire_radeon_x1050_256mb_ddr2_agp_beszamitas_le_7/hsz_1-50.html

Nagyon korrekt, hihetetlenül gyors lebonyolítás (hétfőn kérdeztem, hogy postázás lehetséges-e, ma már a postaládába figyelt a kártya), semmi mellébeszéd. Ajánlom mindenkinek!

Üdv: Bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#25569) zsolesz86


zsolesz86
csendes tag

qwertys kolléga + pont! :R

(#25570) SPQR


SPQR
tag

:DD UP :DD és hatalmas piros pötty a Revoltec Pipe Tower Pro-nak és hírdetőjének chooky-nak!
Tegnap délután hívtam fel és ma délután már a gépemben ketyegett a jószág.
Ajánlom mindenkinek. Gyors, rugalmas és megbízhtaó.
Ja és ez tényleg hűt! :C

(#25571) chicken


chicken
senior tag

Egy év eltelte után szeretnénk megdicsérni namron kollégát (üdvözlet budapestről!!), akitől vett telefon azóta is hibátlanul üzemel + még le is ült velünk kávézni meg beszélgetni, nagyon kedves, udvarias ember. A telót imádjuk. Jár neki egy dicséret abszolút.

mens sana in campari soda

(#25572) warrior28


warrior28
aktív tag

Piros 5teve-nek!

(#25573) mokica


mokica
csendes tag

Piros pont jár csyo fórumtársunknak a kiváló üzletért :R
Méghozzá 2X512_geil tuti ramért.
http://hardverapro.hu/apro/4_512mb_geil_ddr400/hsz_1-50.html

[ Módosította: philoxenia ]

M.Norbi

(#25574) XaraX válasza users (#25491) üzenetére


XaraX
addikt

Users ugyancsak bizonyított eladóként és vevőként is, jár neki a piros pötty. :R :R

(#25575) users


users
tag

Egy nagy piros adnék jubiii kollégának a remek cuccért [link] köszi :R :R :R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#25576) D1Rect


D1Rect
félisten

benceecneb fórumtársnak jár egy piros pont. Ezt az alaplapot vettem tőle, minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#25577) Jubiii


Jubiii
tag

Viszonzásképp users fórumtársnak is kérnék egy pirosat, mert a megbeszéltek szerint és gyorsan lezajlott az általa is linkelt üzletünk

:R

[ Szerkesztve ]

(#25578) Gab


Gab
senior tag

üdv,

én köszönöm a vásárlást 1989
piros

(#25579) petrelli86


petrelli86
aktív tag

zsebszi kollegának szeretnék kérni egy pirosat, pontos és korrekt..
[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#25580) orionpro


orionpro
tag

Nagy piros pont reehynjaeu kollégának az olcsóságokért. :R

(#25581) petrelli86


petrelli86
aktív tag

Teng kollega is megérdemli a pirosat, óriási türelméért és korrekt hozzáállásáért..
[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#25582) SimonYana


SimonYana
addikt

Ad-m kvázi-tag-nak jár a pirospont!
A megbeszétek szerint előre utalt!
Bízhattok benne Korrekt !

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#25583) duduati


duduati
aktív tag

romero28 -nak szeretnék egy piros pontot kérni ezért az üzletért. MInden a megbeszéltek szerint ment!
Jár még egy másik piros is rento-nak ezért az üzletért. Itt is minden rendben ment!
Köszönöm!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#25584) duduati


duduati
aktív tag

benceecneb-nek is kérnék mégegyet ezért az üzletért. Itt is minden okés volt, úgy zajlott ahogy megbeszéltük.

gabe_2-nek is jár egy piros ezért az üzletért. Itt is minden jó és korrekt volt!
Köszönöm!
Üdv

(#25585) duduati


duduati
aktív tag

Akad itt még egy ember.

joces-nak is jár egy ezért az üzletért, amit azóta sajnos megsemmisített. Egy MSI K9N4 ultra alaplap volt. Itt is minden okés volt, a megbeszélt helyen átadta a csomagot!

04ahgy-nek is egy az itt hirdetett ( több dolgot is árul ebben a topikban) 8600Gt-vel kapcsolatban. A cuccot átvettem, minden rendben ment, a vga tökéletesen működik!

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#25586) duduati


duduati
aktív tag

Na még egy két ember így ma estére. Kicsit elmaradoztam már a pirosakkal.

gbors-nak ezért a ramért, tápért, és prociért jár a piros. Minden gyorsan és korrektül ment!

Közben rájöttem hogy 04ahgy-nak már adtam nemrég ezért az üzletért egy pirosat, úgy hogy elnézést de az a piros pont már megvolt!

Köszönöm!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#25587) goczi


goczi
csendes tag

trl_master-nek egy hatalmas piros pont!
Megbízható, és nagyon segítőkész. :)

(#25588) Károly válasza Johni5 (#25556) üzenetére


Károly
csendes tag

És legalább akkora piros pötty Johni5-nek is... Aki nem csak üzletileg volt nagyon korrekt, de segítőkész is! :DD
Örülök, hogy megismerhettem.

(#25589) Károly


Károly
csendes tag

Piros pont szajoho-nak. Köszönöm a jó 9800GX2-t és a korrekt üzletet.

(#25590) Zhane válasza Bazsesz (#25568) üzenetére


Zhane
csendes tag

Bazsesz fórumtársnak viszonzok egy piros pontot ezért az üzletért.Korrekt vásárló.

Sapphire Radeon HD 4870 Silent efficiency 1024MB DDR5 42K 2hó gari / Sapphire HD 4850X2 2048MB 2hó gari 60K / Sapphire Radeon HD 4870 1024MB 2hó gari 41K / Sapphire Radeon HD 4870X2 2048MB 2hó gari 73,5K

(#25591) romero28


romero28
senior tag

kérnék egy pirosat duduati fórumtársnak ezért a z üzletért . a cuccosért a haverja jött a megbeszélt helyre , vele telefonos kapcsolat zajlott , szimpatikus srác :K :) és persze a biznisz zökkenőmentesen lezajlott .

(#25592) dulifiO


dulifiO
aktív tag

Piros pötty PPSH kollégának a jó kis Gigabyte EP35-DS3P-ért. Korrekt eladó.

[ Szerkesztve ]

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#25593) localhost


localhost
Közösségépítő

zsolesz010-nek egy Piroskát a Transzcendentális vásárlási élményért!
:C

Lásd még : [link]

[ Módosította: Atlantis ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25594) Csepy


Csepy
őstag

Edward 1981-nek hatalmas pirospont, a korrekt üzletért, természetesen.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#25595) zsolesz010 válasza localhost (#25593) üzenetére


zsolesz010
senior tag

localhost Vinyó-üzlet ismét. Ahogy legutóbb, most is minden a legnagyobb rendben zajlott. :D

A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 250GB - 320GB USB-s mobil rack

Kérnék neki egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#25596) gbors válasza duduati (#25586) üzenetére


gbors
nagyúr

... egy jó üzletnek pedig mindig két oldala van - duduati-nak is jár a piros pötty a korrektségért és a távolság áthidalásának kreatív megoldásáért :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#25597) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

shaq1 kollégának szeretnék kérni egy pirosat ezt vette meg tőlem, és minden rendben zajlott...

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#25598) spartan1


spartan1
aktív tag

kérnék egy piros pötyit vikcsi kolegának a részemre eladott Celeron 440@3,2ghz prociért.megbizható üzlettárs,ajánlom mindenkinek

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#25599) spartan1


spartan1
aktív tag

Mz/ts250@300 kolegának ezer köszi a tőle vett Ati hd 3650 ddr3 256mb kariért,ajánlom bárkinek mert becsületes üzlettárs

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#25600) yetee


yetee
tag

Egy piros pontot kérnék ethanhunt fórumtársnak, a megvalósult üzletért

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.