Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25251) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Nagy piros pont jár a korrekt és megbízható üzletért geda.tamas-nak :C

Köszönöm az üzletet! Ajánlom mindenkinek, érdemes vele üzletelni !

:C :C :R :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#25252) nakos


nakos
senior tag

Nagy piros pont Füge007 ([link]) kollégának, stabil, megbízható vevő! :R

(#25253) pappen


pappen
tag

Sziasztok!

1 pozitív értékelés jóváírást kérnék Sdi fórumtársunknak. Tisztességes, türelmes és segítőkész ember. Ezúton is köszönöm neki az alaplapot. :R

Üdv.

AMD-ATI

(#25254) Ronin-


Ronin-
senior tag

halló.

egy piros pont janati -nak. Gyors, korrekt, megbízható :C

(#25255) Xaero88


Xaero88
tag

Szólista-nak kérek egy pirosat,
az üzletért.

Mindenkinek bátran ajánlom, korrekt partner! :R

(#25256) The Don


The Don
csendes tag

profilum -nak piros jár a gyors és korrect vételért,feladástól számitott 30 percen belül kelt elEZ

[ Szerkesztve ]

06-20-924-40-33 Don "- Te, hogy bírod a piát? - Hát az első 5 litert jól bírom...a hatodiknál elkezdek kötekedni. - És te? - Viccelsz? Whiskyn nőttem fel".

(#25257) The Don


The Don
csendes tag

legalább 3 piros ismét csak csyo kollegának

Ezért és innen a 3400+-ért

[ Szerkesztve ]

06-20-924-40-33 Don "- Te, hogy bírod a piát? - Hát az első 5 litert jól bírom...a hatodiknál elkezdek kötekedni. - És te? - Viccelsz? Whiskyn nőttem fel".

(#25258) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

matyee kollégának kérnék egy pirosat. Szintén csatikat vett tőlem, előre utalt, megbízható ph-s tag.

(#25259) keccs


keccs
csendes tag

Jár egy nagy pirospont cowboy_bebop-nak
ezért!

[ Szerkesztve ]

(#25260) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Pozitív értékelés kicsikosee fórumtársnak. Egy notebook-netbook csere történt, minden az előre megírt forgatókönyv szerint üzemelt, alakult. Megbízható, szimpatikus eladó és vevő egyben. Az üzlet: [link]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25261) R3ap3r


R3ap3r
csendes tag

Piros pont bevésését kérném DroiDMester fórumtársnak tápügyben ! :C

R3ap3r

(#25262) cowboy_bebop válasza keccs (#25259) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Keccs-nek is vissza ezért. Minden a megbeszéltek szerint zajlott.

(#25263) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

"csatter" forumtársunknak egy pirospontot kérek a memobizniszért!

Hivhato vagyok Viberen

(#25264) Olimilan


Olimilan
csendes tag

Janoska26: Egy piros pontot kérnék! Apróhirdetés: Tápegységek Gratulálok a hozzáálláshoz! Így tovább!

(#25265) janati


janati
őstag

Ronin-

kollégának is jár a pirospont.

Megbízható, előre utaltam, és küldte amint tudta a ramot.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#25266) Antimatrix


Antimatrix
tag

torcsrent
kollégának egy piros pont jár

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#25267) kooc


kooc
tag

Piros pontot szeretnék kérni Chaser fórumtársnak ezért az üzletért.
Bár a procit végülis nem én vettem meg, de mindenképp jár neki a pont a figyelmességéért a jó tanácsért és az üzleti hozzáállásáért. Köszönöm :R

(#25268) kicsikosee válasza 04ahgy (#25260) üzenetére


kicsikosee
csendes tag

Szintén pozitív értékelés 04ahgy fórumtársnak. Mint az eladó említette netbook-notebook csere történt. Elégedett vagyok az üzlettel. Köszönöm a korrekt intézkedést.
Az üzlet másikfele: [link]

mate

-

(#25269) Zebu


Zebu
addikt

Padam gézengúz kollégának szúrjatok be egy piros pöttyöt, mert nagyon rugalmasan és korrektül intézi a dolgait! Nekem is összejött egy portrémarkolat a közbenjárásával!

[ Szerkesztve ]

(#25270) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

XtNz: pirospont jár a becsületes és korrekt üzleti hozzáállásért és a gyors ügyintézésért! Üzletünk tárgya egy átutalás + csere kombináción keresztül került végül hozzám, rendkívül rendezett módon. A gondos csomagolásnak hála hibátlan és hiánytalan állapotban kaptam meg a tápot! Öröm volt vele üzletelni!

(#25272) believil


believil
tag

Szeretnék egy PIROSpontot Szabadh. -nak, mert nagyon jó cuccot adott el nekem, és hibátlan. Nagyon korrekt volt, mert tápot is kerestem (extraként), mondta, hogy van egy aladó, de az egy barátjánál van megőrzésen BP-en, és simán felajánlotta, hogy menjünk el oda (kocsijába be és elvitt, meg vissza is a találkahelyre), és nézzük meg otthon van e a srác... nem volt, de a gesztus mindenképpen díjazandó. NAgyon korrekt srác, és mindenkinek csak ajánlom az üzletelést vele.
És még ninsc vége...

[ Szerkesztve ]

(#25273) Janoska26 válasza Olimilan (#25264) üzenetére


Janoska26
addikt

Korrekt vevőkkel csakis korrektül bánhat az ember :R Piropöttyöt szeretnék kérni:
Olimilan kollégának jóképességű tápot vett :C
totya694 szintén iszonyat korrekt, és gyors P4 630 - as procit vett :R :C

(#25274) Devid_81 válasza moha bácsi (#25271) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vissza is jár a piros pont moha bácsinak :R
link

...

(#25275) believil


believil
tag

Szeretnék még egy PIROSAT Szabadh -nak, mert miután a házat amitt vettem tőle otthon kibontva, láttam, hogy benne van egy 350W-os Codegen táp is...
Felhívtam, hogy azt visszaviszem neki, mert, ez nem is volt az árben, és ő nem is tudott róla, hogy ez is benne van a házban. Szóval felhívtam, és azt mondta, hogy mivel korrekt dolog volt tőlem ez, hogy szótam, így nekem adja ajándékba...
Szóval nem tudom eleget ismétalni, hogy nagyon rendes, és szavahihető ember.
Üzletelni vele minél többet, megérdemli a második pirosat. :))

(#25276) totya694


totya694
őstag

Hali
Egy nagy piros pontot adományoznék Janoska26 PH társnak a nagyon korrekt és szó szerint villám gyors üzletért P4 630.Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek. :K

Üdv:Attila

(#25277) helkis


helkis
addikt

tts-nek jár a pirospont az üzletért!
korrekt, gyors, megbízható, rugalmas, akárcsak az alaplap, amit hoztam tőle! ;)
csak ajánlani tudom! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#25278) orkester


orkester
senior tag

Pirosakat érdemel Rag és kemike! Mindketten innen vásároltak tőlem. Megbízható, kifogástalan vevőim voltak. :R

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#25279) helkis


helkis
addikt

drvito-nak is jár a pirospont, a "fele előre fele teszt után" módszerű üztletkötéssel tanubizonyságot tett megbízhatóságáról és korrektségéről! egy procit vettem tőle, ami kifogástalanul megy! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#25280) vigyori78


vigyori78
őstag

Pirospont jár pintyesz kolegának a gyors bizniszért nagyon gyors és korrekt semmi varjálás küldte a pénzt küldtem a cuccot és kész a biznisz.Mindenkinek ajánlom kiváló üzletfél !!!!

(#25281) pyxystyx válasza helkis (#25279) üzenetére


pyxystyx
tag

Nagy piros pont GreatGodzi-nak a korrekt üzletért, és a "házhozszállításért" :)
Samsung 2,5" 320GB 5400rpm 8MB SATA notebook Winchestert és vele MSI STARBOX Black SATAII 2,5"külső hdd házat vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#25282) tts


tts
addikt

piros helkis-nek a korrekt üzletért és a segítségért a lebonyolításban :R

(#25283) Johnzy


Johnzy
tag

szép nagy piros pötty [WebSpyder] kollégának, a gyors, tiszta, korrekt ügyintézés miatt ;) ;) ;)

[ Szerkesztve ]

Pörögjünk!!! - mondta a papagáj és belerepült a ventilátorba...

(#25284) LÁZ


LÁZ
addikt

Pirospont jár szuperboci kollegának a Maximus 2 Formuláért, sajnos a bizniszlinket nem mentettem el :U

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#25285) Shady313


Shady313
aktív tag

Chooky-nak pirospontot, a hűtőit csakis ajánlani tudom! Én innen vásároltam tőle egy brutális hűtőt, brutális áron Phenom 9850re és gyönyörűen lehűti. Valamint előreutaltam és rá két napra megérkezett a hűtő (hozzáteszem, hogy kb 290km messziről küldte). Ajánlani tudom csakis, korrekt, megbízható, rugalmas aki jó termékeket jó áron árul. Köszönöm neki mégegyszer :R

(#25286) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

st3v0-nak szeretnék kérni egy pirosat. 4870 blokk és ramlemez árát előre utalta.
Több éve megbizható PH-s kolléga.

(#25287) PH-User


PH-User
addikt

Adnék egy pirosat daniking kollégának a eszközökért. 1GB memóriakártyát és egy kártyaolvasót vásároltam tőle. Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek. :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#25288) gregsx2


gregsx2
csendes tag

kijár a pirospont epityesznek a jó kis ASUS alaplapért :C
gyors és korrekt eladó :R

(#25289) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Pintyesz -nek jár egy piros pont! :R

(#25290) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

kérnék egy ot Vakbogár kollégának ezért a tápos bizniszért! korrekt gyors megbízható eladó! :R

[ Szerkesztve ]

(#25291) st3v0 válasza ***ANDRÁS*** (#25286) üzenetére


st3v0
tag

***ANDRÁS*** kollégának szeretnék adni 1 piros pontot. időben megjött (hála a postának) a megrendelt blokk.
ugyanide Tody56 is szeretnék adni 1 piros pontot. a tartály kiválóan muzsikál

:R :R :R

(#25292) RiddleR


RiddleR
aktív tag

Gaba kollégának kérek pirosat, nagyon rendes eladó.
Biznisz tárgya

(#25293) torcsrent válasza Antimatrix (#25266) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Vissza is jár a piros Antimatrix kollégának.

(#25294) Szonyka


Szonyka
csendes tag

Kérek 1 hatalmas piros pontot dolargaan kollegának ezért az üzletért. Egy házat, 2 tápegységet, és a pinnacle kártyát vette meg. Előre utalt, és még a posta is kegyes volt hozzánk, időben megkapta a cuccokat. Korrekt, megbízható partner.

[ Szerkesztve ]

(#25295) #16155904 válasza Szonyka (#25294) üzenetére


#16155904
törölt tag

Pirosat kérek Szonyka fórumtársnak az üzletért. Egy dvd író is volt a csomagban. :)
Köszönöm.

(#25296) Tengo


Tengo
aktív tag

Szeretnék 1 pirospontot kérni [Juliabrilke]-kollégának.
Korrekt gyors rugalmas.
[üzlet]
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#25297) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

gprspeter Vinyó-üzlet ismét. Nem csalódtam ezúttal sem: rövid egyeztetés, pontos érkezés és végig a megszokott korrektség. :)
A megváltozott szabályok miatt a hirdetések: 320GB USB-s mobil rack - szálcsiszolt alumíniumból és 160GB USB-s mobil rack

NagyVillany Szintén vinyó-üzlet. Vele sem az első. Bár kitoltak vele, de kitartott :D , és végül átvette most is a megbeszélt vacakokat.
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 320GB USB-s mobil rack - szálcsiszolt alumíniumból és 500GB Western Digital My Passport Essential Midnight Black

Cylon PSP játék-üzlet. Alkudozni azt tud, le a kalappal :D Értük jött, próbált, fizetett. És mivel most tartok a BSG 4. évadának 9. részénél, külön vicces volt, hogy pont ő jelentkezett és vitte el végre a játékokat. :DDD
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: Burnout Legends és Lumines PSP játékok

Kérnék az uraknak egy-egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#25298) Sir McMonk


Sir McMonk
aktív tag

Piros pont alexc kollégának ezért a lapért valamint a gyors és korrekt postás bizniszért.

Ilyen újonc kell a népnek. Nyugodt szívvel ajánlom.

Sir McMonk

|-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

(#25299) Papaj x


Papaj x
tag

Egy nagy piros pontot érdemel Lapkabarat kollega ezért. Maximálisan megbízható partner, csak ajánlani tudom!! :)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25300) #65675776


#65675776
törölt tag

Piros pont ati012 számára sikeres üzletünk örömére.

Szintén egy piros pont kymera nevére.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.