Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26751) vzee válasza mariacchi (#26749) üzenetére


vzee
csendes tag

szeretnék adni pirosat mariacchi fórumtársunknak, perecíz, korrekt, pontos. Az mp3-as napszemüveg is tökéletesen szól, és a ramok is jók.

Csak ajánlani tudom.

(#26752) viktorhmv válasza BloodyEddie (#26739) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Én is szeretnék kérni két pirosponot BloodyEddie-nek a fennt említett két bizniszért:D Remélem még lesz szerencsék egymással üzletelni:C

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#26753) t_ferenc


t_ferenc
őstag

kiváló piros pontos minősítést szeretnék adni [kymera] kollégának, [ezért] az üzletért.

:R

if you fall seven times, stand up eight

(#26754) lilagyuri


lilagyuri
csendes tag

BoriszWS számára kérek egy Piros pontot, az üzletért, nagyon korrekt volt, fullos a gép mit küldött!
Ajánlani tudom mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

Üdv: lilagyuri

(#26755) FoxiestFox válasza P.e.t.ya. (#26721) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nagy pirospont P.e.t.y.a.-nak is a remek kis telefonért!
:R

(#26756) strike-force


strike-force
őstag

jobbman-nak egy piros pont. korrekt és gyors bonyolítás erre a hangkarira.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#26757) bzs73


bzs73
őstag

kerinagy kolleganak kérnék egy nagy pirosat ezért az üzletért.Pontos megbízható ember,utalta a pénzt rendbe és csak ajánlani tudom mindenkinek.

If a second or you are the first to lose.

(#26758) Baga1983


Baga1983
senior tag

Szeretnék kérni egy nagy pirospontot bzs73[link] kollegának a faja procihűtőért[link] és mert korrekt és gyors eladó!!! :R

(#26759) razerka93


razerka93
csendes tag

Kérnék egy pirospontot bundilolo társnak,a korrekt zökkenőmentes üzletért (előreutalásos)

(#26760) razerka93


razerka93
csendes tag

Tim82 "elvtársnak" kérnék egy piros pöttyöt, amiért korrekt,előreutalásos üzletet kötöttünk !

(#26761) BoriszWS válasza lilagyuri (#26754) üzenetére


BoriszWS
csendes tag

lilagyuri is korrekt és gyors partner, ilyet vett tőlem :R

(#26762) lizakattila


lizakattila
senior tag

Egy nagy piros pontot kérnék bevésni BandiT-nak a korrekt és gyors gariztatásért.
(Nem tudom ezért lehet-e, de én akkor is adok. :) )

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#26763) Vigneau


Vigneau
félisten

Piros pont dukál sikeres HD4770 üzletet követően

GreatGodzi Kollégának.

A terméket időben, a lehető legjobb áron tudta nekem biztosítani. Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#26764) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Pirospont 30z_samu kolegának a korrekt üzletért. Egy Nokia 3410-est vettem tőle! (A hirdetés már le lett zárva, így nem tudom linkelni)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26765) sakal83 válasza marsu (#26750) üzenetére


sakal83
addikt

Két piros pontot szeretnék adni Füge007 részére ezért és ezért.

Korrekt vevő :R

(#26766) 30z.Samu válasza mocsanisi (#26764) üzenetére


30z.Samu
félisten

mocsanisi kollegának is jár a piros pötty!

Köszönöm a vásárlást!

Sic Parvis Magna

(#26767) Wyll


Wyll
őstag

Kérnék egy pirosat law007 kollégának a pioneer dvd íróért! :R Minden a megbeszéltek szerint történt és nem utolsósorban tök barátságos ombre! :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#26768) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Abeddon-nak megy a pirospont, egy Nokiához való USB töltő/adatkábel kombót vett tőlem, minden rendben volt!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26769) 19balazs86


19balazs86
tag

Piros pontot szeretnék adni jr79 kollégának, mert ezt (E6400) +vette tőlem, egy E2140-ért cserébe és kp-ért. Minden rendben volt :)

(#26770) ellenlab


ellenlab
csendes tag

(#26771) HUfantom


HUfantom
őstag

izebigyoka piros pont korrekt gyors üzletért

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#26772) embe


embe
nagyúr

Minden ok, rendben zajlott. Piros pont Calibraman2 kollégának, ezért.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26773) jr79


jr79
csendes tag

Egy nagy pirospontot 19balazs86 kollégánal a kiváló E6400-ért.Gyors és korrekt.

PH Upper, ha unod a hirdetések UP-olását ---> http://phupper.com/

(#26774) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pont jár Gubberx fórumtársnak a Neverwinter Nights megvásárlásáért. Egyeztettünk, egyeztettünk, meg egyeztettünk, és végre személyesen kisvárosomban a villámgyors adásvétel megtörtént. [Hirdetés.]

Másik hatalmas piros pontot kap Marty76, mert a P5K-m vette meg. Nagyon korrekt vásárló, ajánlom! [Hirdetés.]

Harmadik piros pontocska pedig 5teve kollégát illeti. Vele már nem az első üzletünk volt, ezúttal én voltam az eladó. Link a topikhoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26775) feel2006


feel2006
tag

Szeretnék egy piros pontot kérni digimokus -nak az "Autó szivargyújtó-elosztó, 3X + USB" dologért.

Megbízható, csak ritkán olvas emailt. :)

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#26776) cruel93


cruel93
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni atomeec nevű tagnak, a tőle vásárolt PSP miatt, gyorsan válaszolt, megbeszéltük a találkozót és még aznap elcseréltük.

[ Szerkesztve ]

(#26777) kaula


kaula
csendes tag

Pirospontot 5@$-nek, vinyot es mas aprosagokat vettem tole. Nagyon korrekt elado!

(#26778) _kg


_kg
csendes tag

Sziasztok!

Hatalmas piros pont :R Skuzzy-nak [link] :R , aki a remek 3Ware SATA RAID kártyát korrekt áron, sok segítséget nyújtva, pontosan és megbízhatóan adta el - a kártya hiba nélkül "remekel" nálam!

Mégegyszer köszönet érte! :C

Üdv.: _kg

[ Szerkesztve ]

_kg

(#26779) dave93


dave93
őstag

Nagy pirospont tgrass kollégának a töltőszettért. Megbízható, korrekt és az áru is jó :R

(#26780) Tálydi válasza dave93 (#26779) üzenetére


Tálydi
senior tag

shox11 nek szeretnékkérniegy pirospontot, az mx1000res logitech egérért, a hirdetést már sajnos levette.
pontos rugalmas eladó! mindenkinek hasonlót!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#26781) Tim82


Tim82
nagyúr

Az elmúlt hónap üzletei csokorban:

- Aryan-tól két remek DVD-írót vettem.
- infectedmann-tól egy Hauppauge tv-tunert,
- strike-force-tól egy socket 939-es processzort,
- csyo-tól újfent egy 300 W-os Delta tápot,
- XSzabolcsX-től pedig egy külső DVD-írót.
- razerka93 fórumtársnak pedig a Dreamfall - The Longest Journey-t köszönhetem.

- szuperZ pedig megvette tőlem a régi gépemet, egy Asus T2-AH1 barebone PC-t. (Sajnos, a link nincsen meg a régi hirdetésemre, Google cache-ben sem találom - valószínűleg nem volt fent elég ideig, de szeretném, ha elfogadnátok és felvésnétek a pirosat neki is.)

Valamennyiüket ajánlom, korrekt üzletfelek, jó áruval, kérek mindegyiküknek pirospontot. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26782) Szonyka


Szonyka
csendes tag

Üdv!

elistvan kollegának kérek egy pirospöttyöt, ebből a kínálatból vette meg az Eagle MX 440B 8x (48A) DDR64M TV típusú 64 MB-s videókártyát. Előre utalta a pénzt, postával ment a kártya. Korrekt üzletfél.

(#26783) dave93


dave93
őstag

Pirospont tevelee fórumtársnak egy vinyó vásárlásáért. Gyors, nagyon pontos, korrekt. Mindenkinek ajánlom

(#26784) IzeBigyoka válasza HUfantom (#26771) üzenetére


IzeBigyoka
csendes tag

Én is adok egy piros pontot HUfantom, a pontos és ügyes átvételért!

(#26785) gyurczy


gyurczy
őstag

Piros pont ***ANDRÁS*** kollégának a türelemért, és a rugalmasságért. Ajánlom mindenkinek.

(#26786) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Pirosat kérnék Otisz számára, az üzlet amelyet szerettünk volna megkötni nem jött létre, mivel a hirdetésben is látott módon annak adta el előbb aki kpra elvitte, de enne ellenére a foglalót amit elutaltam neki, a mai nap folyamán vissza is küldte, ezért nagy respekt neki, nem biztos hogy mindenki megtette volna.
Tehát korrekt volt, pénz mozgás is volt, azt gondolom jár neki. ;)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#26787) mh197


mh197
senior tag

Pirosat kérnék Stormbird fórumtárs részére ezen üzlet kapcsán: [link] Nagyon gyorsan intézte az üzletet, ami külön jó volt számomra, és maximálisan korrekt volt. Megbízható PH-s tag!

(#26788) Oti86


Oti86
tag

Pirospont jár coulthard-nak. korrekt üzletember, minden rendben ment. Az üzlet:[link]

http://3dfx.oti86.fotoalbum.hu/

(#26789) Verrion


Verrion
tag

Piros Pontot zazahoho [link] kollégának, mert a cserekereskedelem révén hozzám került Cooler Master Extreme Power 380W táp tökéletesen és megbízhatóan üzemel... :C
Korrekt és megbízható ajánlom mindenkinek... :))

[ Szerkesztve ]

(#26790) ati012


ati012
senior tag

Superzeus fórumtársunkat piros ponttal jutalmazom. Egy Dana házat vett tőlem, jó pénzért. Kiváló, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom.

Bundás fórumtársunkat is piros ponttal jutalmazom. Egy FSP tápot vett tőlem. Kiváló, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom.

(#26791) PHM


PHM
addikt

Kérnék egy pirosat bageasy fórumtársnak.
Korrekt, pontos partner, köszönet érte.
(Egy Kingmax 512/400-as rammal lettem általa gazdagabb.)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#26792) kymera


kymera
senior tag

oldfox69 kollégának igényelnék 1 pirosat.
Korrekt mint mindíg !

Üzlet

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#26793) God MonXter


God MonXter
tag

Piros pont [Brekk] kollegának az [XFX 4870ért]
Csütörtökön érkezett nekik az árú,péntek reggel a postás ébresztett :C
Korrekt,megbízható üzletember :K

(#26794) canniball


canniball
nagyúr

Piros pötty asterix76 kollégának ezért a RAM párért.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#26795) BandiT


BandiT
senior tag

dulifiO-nak jár a pötty a korrekt bizniszért, és ugyanez vonatkozik lizakattila-ra is! :R

(#26796) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Bercii-nek akkora pirospont hogy elseférjen itt :C
Ezért [link] . Szerdán beszéltünk egyeztettünk és pénteken már örültem is a fülesnek. Tehát mindenféleképpen ajánlom. :R

[ Szerkesztve ]

(#26797) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Ill egy másik kolegának is kérnék pirosat ő egy
Razer Diamondback Plasma egeret vettem, igaz kicsit hibás de TUDTAM róla és úgy vettem meg ő pedig nemmás mint [Silent77] nevü üzletember. Hirdetése ugyan már nincs fennt de létrejött és kellemes üzlet volt.

[ Szerkesztve ]

(#26798) brumi1024


brumi1024
veterán

Hatalmas piros pont animatrix-nak ezért az üzletért. Remek vinyót árul.

(#26799) Szojka.J


Szojka.J
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot Jimboninak, korrekt és gyors!
Köszönöm! :R

(#26800) Lamellus


Lamellus
tag

Piros pont Brekknek a kiszolgálásért! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.