Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#49) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Értelem és Érzelem…-Művésznőmnek :

Ma reggel mikor felkeltem szörnyű fejfájás gyötört. Először azt gondoltam, biztos a Hegyalja fogott ki rajtam az az egy este, amit ott töltettem.
Később eszméltem semmi köze a bajomhoz, a problémát kedves barátnőm az okozta, hogy tudtam, hogy ma szülinapod van, és valamivel megszeretnélek lepni …Órákig törtem a kobakomat, próbáltam őszintén írni neked, de nem ment. Remegett a kezem, kalapált a szívem és összeszorult a torkom…
Féltem, hogy nem vagyok képes megfogalmazni az érzelmeimet és érthetően leírni neked, kicsit beszélni a barátságunkról, hogy hogyan alakult ki és miért nevezzük mi olyan különleges egymásra találásnak stb. Az irántad érzett hiányzol nagyon , találkozhatnánk már dologból felocsúdva döbbentem csak rá, nem is kell erről mesélnem , elég , ha mi tudjuk igazán mit jelentük egymásnak ma már ..:)

Ahogy Szeréna dédink mondaná :- Drága Gyermekem , az Istenke sokáig éltessen , születésnapod alkalmából!

és pár perces lélegzetvétel után rázendítene kedvenc nótájára : Sok születésnapokat vígan megélhess

Remélem örömet okoztam neked ...Szeréna dédi személyének felidézése megfelelő meglepetésként hatott az érzelmeidre...megjelent a görbe vonalacska a szád szélénél és a kuncogásodat csak azért fogtad vissza , mert a húgod már rég húzta a lóbőrt! :)

ÜDV: Adrienn alias Kiskökörcsin

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.