Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#51) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Rékám, hogy te mindig megtudsz lepni.!? Tudom… sokszor mondtam már neked, hogy a blogod olvasása közben gyakran akadok igazi kincsekre, ami nekem is ugyanolyan fontos és kedves, mint számodra.
Elbűvölő zenék, filmek, képek … Egyszerűen csodálattal tölt el, hogy közöttünk mennyi a hasonlóság …Legfőképpen ízlésben. Köszönöm neked !
A bejegyzéseid napi ajándékként hatnak rám, maga az érzés arra emlékeztet, mikor gyerekként karácsony előtt kinyitottam a kalendárium egyik ablakocskáját, ami mindig tartogatott valami finom csokit. Ma is elmajszoltam egyet …kíváncsian várom a többit!

Mai meglepetésem:[Yiruma-Do You

[ Szerkesztve ]

(#52) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Minden rosszban van valami jó, és szerintem minden jóban megjelenik a rossz ... :U

Ennyi csodálatos dolog után muszáj bejelentenem pontosan 2 rossz hírt!
Fruzsi és Eszter kórházba került a délután folyamán, hogy miért azt majd később leírom, de a gyógyító puszikat már most elküldöm képzeletben is.
Remélem, minél hamarabb mellettük lehetek ! Addig is nyugi.
Dantesz tanárnő mondása szerint (ami ugye Alekosz hülyesége, de véletlenül mentorunk a szájára vette és ezért olyan vicces, mert nagyon különböző emberekről van szó ): Mindig minden körülmények között .... veletek vagyok!!!

(#53) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

MI történt a csajokkal? !

Ma délután úgy volt, hogy találkozok a csajokkal (ugye az osztálytársakból lett csapattal). Elmegyünk kedvenc helyünkre a Móricz kertbe, maci fröccsöt iszunk és kibeszéljük magunkat, de az élet közbe szólt.
Tárcsázni akartam Fruzsit , mikor láttam , hogy pont ő hív. Gondoltam, a programmal van egy ötlete vagy a kéki vonattal hamarabb bejön stb. Ált. ezek szoktak a bajai lenni. Rémülten vettem észre, hogy a vonal másik végén egy erőtlen hang szól bele a telefonba és sírva mondja:
- Ohh Adrienn nem igaz, ettől féltem, bent vagyok a kórházban….. - motyogta Fruzsi.
Abban a pillanatban világosult meg bennem, hogy mi a baja . Visszajött az epilepsziája . Igen ez az igazság , amitől nemcsak ő félt, hanem én is és , hogy miért .. (ennek egy bejegyzést ajánlok , és ott mindent elmagyarázok. )
Szóval miután próbáltam magamhoz térni és leplezni a barátnőm előtt , hogy nagyon meglepődtem , bejelentett még egy rossz hírt : Apukám találkozott Eszter édesanyjával és szomorúan közölte,hogy a lánya a tüszős mandulagyulladását muszáj kórházban kezelni, mert annyira intenzív a vírus , hogy több bajt okozhat .
Nagyszerű- suttogtam …Ennél jobb már nem lehetne a helyzet , találkozó kilőve , marad a fehér falak melletti gubbasztás a barátnők mellett , annak reményében , hogy hamarabb meggyógyulnak !

Már most megrendeltem az Istenkétől a gyógyulást ! Többet kellene imádkoznom azt hiszem .

Ilyen, ha együtt vagyunk . Velencei emlékek egyike ..jó rátok gondolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#54) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Tudom ,tudom …..ne is mondjátok. Több hónapja nem írtam, teljesen eltűntem a blogról, életjelet sem adva magamról. Gondolom többen közületek már el is könyvelték, na, hát akkor ez a kiskökörcsin feladta, kihullott a csapatból nem folytatja tovább, nincs több kelekótya írása, megszűnt. De láss, csodát újból itt vagyok és folytatom, amit elkezdtem. Természetesen nem ígérem , hogy ugyan onnan , ahol abbahagytam . Hisz Értelem és érzelem művésznő is megmondta. Lehetetlen! Bár meglehetne próbálni, de ahhoz még elég sokat kell fejlődnöm, hogy össze tudjam foglalni, mindazt ami kimaradt. Pedig nagyon jó lenne, mert izgalmas időszak áll mögöttem, de félek attól, hogy elvesznék a részletekben. Túl sok lenne az információ a megtartott nyári szünetemmel kapcsolatban …. :)

MERT NEVEZZÜK NEVÉN A DOLGOKAT : NYÁRI SZÜNET ! :))

(#55) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Nemrég ráakadtam Anna Frank naplójára, amit már régóta szerettem volna elolvasni, de valahogy úgy hozta az élet, hogy nem! Annak ellenére, hogy tényleg egy közismert műről van szó, nekem „fingom se volt róla”, hogy miért olyan felkapott. Több ember szájából, halottam, hogy így Anna Frank úgy Anna Frank…de nekem ezek után is csak egy név volt a sok közül. Míg nem egy elektronikus könyvtárban való kutakodásomnál, a keresőbe beírva a gépem pillanatok alatt kidobta és egy kattintással letöltötte a várva várt történetet. Egy kis részlet belőle, ami igazán megfogott és, azt hiszem a blogom szlogenje lehetne :

„Lelki szükségletem, hogy végre alaposan kiöntsem a szívem . „

Mit szólsz hozzá naplócskám ? Tetszik ? Úgy gondolom totál rám jellemző…..

(#56) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Kedves Blogom!

Hűtlen tulajdonosod visszatért hozzád . Bár azt nem tudom , hogy meddig tart ez az állapot , hogy ápollak , hiszen a mostani lelki állapotomat nézve igen kiszámíthatatlan , hogy mikor és miért írok . Vannak cetlijeim , amin firkálgattam pár sort , de azt is lehet csak azért tettem , mert unatkoztam a felsőoktatás által nyújtott csodás órákon , mint pl. a matek elméleten . Na , de ne maradj infó nélkül belekezdek pár történetbe ,és meglátjuk , hogy mi lesz velünk , a közös jövőnkkel. :)

(#57) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Félelemmel teli szerelmes percek ...

L:http://www.youtube.com/watch?v=pq6lsZoWcFE][Édes november]

[ Szerkesztve ]

(#58) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

]Ma, hogy kicsit nosztalgiázzak megnyitottam a régi blogomat, érdekes vele szembesülni milyen voltam pár évvel ezelőtt …Harisnyanadrág őrült lány, világot megváltó, tervekkel rendelkező tini, túlbuzgó és a végén persze az oldalához hűtlen hitét vesztett a” magáról azt se tudja ki személy”.
Mindenesetre újból elolvastam a bejegyzéseket , és igen jól estek . Egyáltalán nem rossz naplót vezetni sőt, amit az elején leszögeztem nyugtató ,mint az már számomra is kiderült elég sok levezetésre van szükségem, hogy kiegyensúlyozott legyek .
Jelen pillanatban ezért küzdök ..miért jutottam idáig? Maradjunk annyiban : mesélni fogok !

[ Szerkesztve ]

(#59) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Már vagy 2 éve biztos nem írtam ,bár nem számoltam utána számomra lényegtelen , Annak ellenére ,hogy azért az idő folyamatosan dolgozik … :K Nah, de mi történt velem vázlatokban:
-A Pető Intézetbe sajnos nem vettek fel , Debrecenbe a Református Hittudományi Egyetemre járok .
-Sok eddigi barátommal megszakítottam a kapcsolatot ,ami nagy lépés volt ,mert már rég meg kellett volna tennem .
-Sikerült új barátokat találnom , akik értékrendben és személyiségben is felülmúlják az eddigi nem feltétlen hozzám illő személyeket. Akiknek nagyon örülök: Livi.Niki,Noé,Tami :)
-Március 18-án elveszítettem Papómat! :O
-Szeréna dédivel eltávolodtunk egymástól.
-Van egy csodálatos kutyám Janka . :K
-Szerelmes lettem egy csoporttársamba,majd hamar ki is szerettem belőle .
-Az injekciót még mai napig kapom és pár rosszullétet leszámítva jól vagyok.
-Nemrég beadtam jelentkezésemet egy fazekas szakra.
-Viszont lelkileg a depresszió környékén járok,sok megoldhatatlan feladat vár rám ..a régi Adrit elő kell varázsolnom!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.