Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#546) KROK640 válasza Akula (#539) üzenetére


KROK640
veterán

Volt egy hasonlóm, nem is olyan rég július végén. Bementem a T**co-ba, és bevásároltam. Mentem a pénztárhoz, és mivel a bankkártyám pont nem volt nálam, kpbe meg nem volt annyim mint amennyi dolgot vásároltam (7-8 ezer ft), de volt egy csomó edenredem, háhá, majd fizetünk azzal :D
Igen ám, csak valami hiba volt a rendszerben, és amikor leszámoltam az edenredet és elkezdtem pakolni, akkor közölte a pénztáros, hogy egyik Edenredet se veszi be a rendszer, de volt már ilyen. Némi vacakolás után eljutott oda, hogy felhívja az osztályvezetőt (kö9zben a szép hosszú mögöttem lévő sor, lassan lincshangulattá alakult). Az osztályvezető azonban 3-4 hívásra sem vette fel. Mondta a pénztáros, hogy de szemmel látja, ott van ni, mutatott az irányba. Két dolgozót láttam ott, egy fontoskodó fazont meg egy nagyon jóféle szőke csajt. odamentem a fazonhoz, hogy ő-e az osztályvezető? mondja, hogy nem. Odamentem a csajhoz : te vagy az osztályvezető? (hűűű, közben gondolatban csináltam neki egy osztályt :D ) mondja, hogy igen. Jó (akkor most téged foglak letolni), mondom vegye már fel telefonját mert az egyik pénztárosa sokadjára keresi és áll az egész sor. Jajj észre se vette stb.
mire visszaértem, az akkor is álló sorhoz, már valóssággal féltem, hogy megvernek xD tekintettel meg is tették. Végül 11 perccel a fizetés megkezdése után sikerült dolgot elintézve távoznom, és igencsak sebes létekkel tettem, mivel páran igen durván néztek rám a sorban. (habnak a tortára : ennek köszönhetően sikerült lekésnem a buszomat, és csak 40 perc múlva jött az újabb)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.