Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23924) dqdb válasza Ariadne (#23918) üzenetére


dqdb
nagyúr

Zuglóból hogyan jutsz el az Erzsébet-hídig? Én a Bosnyák környékéről kis utcák-Korong utca-Városliget-Dembinszky utca-Wesselényi utca (visszafelé Dohány utca-István utca) útvonalon haladok, de a Kiskörútnál megáll a tudomány. A Kossuth Lajos utcára nem merek rámenni, a járda pedig a Ferenciek terénél macerás a sok gyalogos miatt, párhuzamos kis utca pedig nem igazán van.

Budapestiek: lehet, hogy érdemes lenne összeszedni a jól bevált budapesti útvonalainkat, ahol az úttesten is biztonságosan és jól lehet haladni bringával, mert jó az aszfalt/kicsi a forgalom/elég széles a sáv. Én például 2 évnyi párhuzamos kis utcás közlekedés után a nyáron jöttem rá, hogy a reggeli dugó után milyen jól lehet haladni az Erzsébet királyné útján (még a nem felújított, kátyús szakasza is jobb, mint kerülni). Nemrég a Szondi utca volt kellemes meglepetés, míg a Fiumei út a soha többet rajta kategóriába került.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.