Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2038) dany27 válasza Vasinger! (#2037) üzenetére


dany27
őstag

Konkrétan nem néztem utánna de pont multkor mondta el ugyan így a tanár is órán!
De am egyikben sem másabb szerkeszteni ha TAGeket vágod rendesen!
Csak a designer része lehet másabb, mivel max máshol van 1-2 menü pont.

Amúgy még1 kérdés h álti vagy középsuli. Mert áltiba még elmegy de középsuliba azért égő h így akar tanítani :C

De logikus dolog h csak a nem formázottat tudja értelmezni a böngésző mert word az alapba rak bele formázást. (én most itt nem arról beszélek h az oldaladon majd középre igazítva jelenjen meg az a kép vagy szöveg stb...) Hanem maga a forrás kód ne legyen formázva!
Mert ha wordbe próbálnál írni HTML kódot az szépen formázva mentené el és nem érné el vele semmit! Mivel a böngésző csak a formázatlan szöveget értelmezi mint HTML kódot s jeleníti meg, még1X mondom az h egy szöveg h jelenik meg az már máskérdés mert ott már nem a HTML kód van megformázva hanem tagek segítségével a szöveg vagy stb...)

Ha van kérdésed nyugodtan írj!

UI: tanár nálunk is mindíg designer nézetbe akarta tolni a putra writert de én kdó nézetbe előbb kész voltam mint ő ott. ;)
Ajánlom neked ezt a progit ha kezdő vagy. Pl.: az egy jó funkciója hogy ha elkezded írni az <a></a> tag egyik kapcsolóját (pl.: href) ő egyből felajánl egy listát és csak nyilal kiválasztod s enter s nem kell kiírni, jah és ad egy rövid szöveges magyar magyarázatot is hozzá

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.