Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) GrandeP válasza Simi2000 (#4250) üzenetére


GrandeP
őstag

Télleg nem bántásként írtam, csak nekem olyan kevésnek tűnik....és idegesített... mert ugye ott olyan vagy, mint nálunk a románok, akik 14 órán át szedik a gyümit 60 k-ért... és az nekik jó!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#4252) aXXon válasza GrandeP (#4248) üzenetére


aXXon
senior tag

Azért fogadjunk, hogy ezek a dolgok olyan országokban voltak, akik részt is vesznek a VB-n :D nem úgy, mint mi, csóri magyarok, akik már rég kiestünk a selejtezőkön. Egyébként itt is szoktak ilyen kaja dolgokat szériázni. Azért meg külön várom, mert a sör árak jelentősen csökkenni szoktak ilyenkor :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4253) popp válasza SPF (#4245) üzenetére


popp
tag

Telószám jól jönne, köszi. Utána kéne kérdeznem, hogy max. 24h-s átfutással vállalják-e. :)

[ Szerkesztve ]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#4254) D@ni88 válasza bartucc (#4247) üzenetére


D@ni88
addikt

[link]
játszani kellett aztán a pontszám alapján a felső 10%ből kisorsoltak. de volt egy másik magyar is. Szval oké nem sok rá az esély, de attól lehet nyerni, én se gondoltam rá hogy nyerek :D

(#4255) SPF válasza popp (#4253) üzenetére


SPF
senior tag

Ment pü. Én dél körül vittem, és másnap reggel 9re mehettem érte.
Vagy nézd meg a szil-coop emeletén, decemberben még volt egy kis üzlet, ők plussz pénzért nagyon gyorsan megcsinálták volna.

(#4256) tibibi válasza SPF (#4255) üzenetére


tibibi
őstag

ott már nincsennek csak vizsga idöszakban bérlik az üzletet. :K

(#4257) popp válasza tibibi (#4256) üzenetére


popp
tag

Mármint szorgalmi időszakra gondolsz? ;) Mert a vizsgaidőszak még javában tombol. :DDD

SPF: ilyen határidővel tökéletes volna nekem is, bízom benne összejön. :K Ha mégsem, akkor marad Bp., mert a 24h-ból nem tudok engedni. :)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#4258) tibibi válasza popp (#4257) üzenetére


tibibi
őstag

akkor arra :DDD nem mindegy nincsennek ott oszt annyi :C

(#4259) Norb3rto válasza D@ni88 (#4254) üzenetére


Norb3rto
senior tag

725,138 a rekordom :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#4260) Chaser válasza Norb3rto (#4259) üzenetére


Chaser
titán

Én löktem többet is, de úgy voltam vele úgyis kamu a játék meg aztán el is felejtettem, de legalább lehetett vele marhulni :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4261) SPF válasza popp (#4257) üzenetére


SPF
senior tag

Azért megnézheted, 1-2 hete voltam arra, és láttam pár embert, aki szakdolgozattal jött le az emeletről.

(#4262) aXXon


aXXon
senior tag

Egy kérdésem lenne hozzátok :)

Tud nekem valaki kölcsönözni júliusban egy hétre egy usb dvb-t tunert? :U

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4263) aXXon


aXXon
senior tag

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4264) KTU


KTU
addikt

ja és majd elfelejtettem, ELSŐ :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4265) aXXon


aXXon
senior tag

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4266) tibibi válasza SPF (#4261) üzenetére


tibibi
őstag

meg nézheti ,de ha az én üzletemet bérlik akkor csak feltünne,hogy ott vannak :DDD :DDD

(#4267) fero02 válasza aXXon (#4262) üzenetére


fero02
veterán

Neked is a focira kellene? :DDD

(#4268) aXXon válasza fero02 (#4267) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem, rühellem a focit.

Megyünk elvileg nyaralni remélhetőleg és emlékeim szerint eléggé puruttya volt a tv adás minősége a kecóban és azért este szeretek kicsit tévézgetni, ezért gondoltam viszem a laptopot, meg egy ilyen lófaszt. De ezért az egy hétért nem szívesen vennék ilyen kütyüt, ezért gondoltam hátha van valakinek, aki tudna nekem kölcsönözni. Ha nem lesz, az se nagy baj, majd viszek filmeket aztán kész, nem parázok :))

(bár meglepően olcsón, 5k körül már lehet venni ilyen bizbaszt)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4269) _seth_


_seth_
veterán

E l a d ó ! ! !

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4270) aXXon válasza _seth_ (#4269) üzenetére


aXXon
senior tag

Felrobbant a verda, vagy mi? ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4271) _seth_ válasza aXXon (#4270) üzenetére


_seth_
veterán

Nem egészen csak majdnem, TKO :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4272) aXXon válasza _seth_ (#4271) üzenetére


aXXon
senior tag

Mi a rák az a TKO?? :F

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4273) _seth_ válasza aXXon (#4272) üzenetére


_seth_
veterán

TotálKárOs :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4274) distvan1 válasza _seth_ (#4269) üzenetére


distvan1
tag

Helló!
Valami Kadett/astra alkatrészed van e még? :)
Nexiába sok minden jó :DDD
Esetleg B vectra első üléseid?

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#4275) _seth_ válasza distvan1 (#4274) üzenetére


_seth_
veterán

Mi kellene? Lényegében van egy komplett autó de mindent ugye nem teszek fel mert soha sem érnék a végére a vatera meg belőlem élne :)

Vectra B ülésem csak az van amit használok :)

Írd le mi hiányzik és meglátjuk :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4276) aXXon válasza _seth_ (#4275) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem egy komplett Vectra B2 :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4277) _seth_ válasza aXXon (#4276) üzenetére


_seth_
veterán

Hmm... meglátom... végülis a kasznin már lehet formázni bár akkor is csak egy E kadett de tv-ben vannak még csodák meglátom mire jutok... ki tudja? Lehet a végén insignia lesz belőle :D

B2 sem rossz de nekem a lökös-csomagtér formája jobban tetszik a B1-en mint pl ezen: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4278) distvan1 válasza _seth_ (#4275) üzenetére


distvan1
tag

Pl érdekelne lépcsős hátúra hátsó szárny(kadetté is elvüleg jó,de Nexiára megy :DDD )
((Van 1 csere szárnyam is :D ))

256-os féknyergek tárcsákkal,és betétekkel :)

Hátsó híd(tárcsa fékes)

Vagy akár 1 komplett kék nexia is érdekelne :DDD

Árakat Pü-ben kérnék,ha lehet :) (Még csak árakat :DDD )

[ Szerkesztve ]

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#4279) _seth_ válasza distvan1 (#4278) üzenetére


_seth_
veterán

Szárny az van amit linkeltem. Elvileg valóban rámegy gyakorlatban passz.
Fékeim 236-osak voltak pár ezer kilométert futottak de elkeltek. A hátsó híd pedig dobfékes így az is kiesett.

Kompletten pedig a használtautón keresgélj de ha nagyon át akarod alakítani akkor jobban jársz ha inkább eladod és veszel pl egy astra gsi-t amin már minden alapból rajta van. Hidd el olcsóbban kijössz sokkal :) Én csináltam rohadófélben lévő 1.3S kadettből c20ne gsi kadettet teljes átalakítással, kasznis melóval külső optikával stb de elment rá egy f astra gsi ára...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4280) distvan1 válasza _seth_ (#4279) üzenetére


distvan1
tag

pü ment!

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#4281) popp válasza tibibi (#4266) üzenetére


popp
tag

:))

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#4282) distvan1 válasza distvan1 (#4280) üzenetére


distvan1
tag

1. voltam :DDD

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#4283) SPF válasza tibibi (#4266) üzenetére


SPF
senior tag

Ezt nem tudtam :)

(#4284) poffsoft válasza SPF (#4283) üzenetére


poffsoft
addikt

Látom hatalmas a pörgés...
Még harmadik.... :)

[ Szerkesztve ]

(#4285) Steve1979 válasza distvan1 (#4278) üzenetére


Steve1979
csendes tag

Van egy Pontiac Firebird TransAm hátsószárnyam eladó.
Szép méretes darab :)
Anyaga masszív gumi, de alakítható. Le van csiszolva, alapozni kell és fényezni.
Kméten megtekinthető, nem adom sokért.
Ha érez valaki ezirányban belső késztetést írjon privit.

:K

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4286) D@ni88 válasza Steve1979 (#4285) üzenetére


D@ni88
addikt

olcsóbb ha veszek egy RedBull-t ;]

(#4287) Steve1979 válasza D@ni88 (#4286) üzenetére


Steve1979
csendes tag

:DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4288) DeltaPower válasza Steve1979 (#4285) üzenetére


DeltaPower
őstag

Anyaga masszív gumi, de alakítható.
mivan? :) most gumit árulsz vagy szárnyat? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4289) Steve1979 válasza DeltaPower (#4288) üzenetére


Steve1979
csendes tag

úgyértettem egy hentesbárddal ráfaragható egy fijat pandára is :DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4290) DeltaPower válasza Steve1979 (#4289) üzenetére


DeltaPower
őstag

az lehetetlen :)
ha tényleg gumiból van és rácsapsz a bárddal, akkor visszarugózik, ergo homlokon vágod magad a bárd fokával :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4291) D@ni88 válasza DeltaPower (#4290) üzenetére


D@ni88
addikt

előre megfontolt közvetett gyilkosság :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4292) GrandeP


GrandeP
őstag

Na ma kipróbálom Pákót h hogy navigál! :DDD [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#4293) Steve1979 válasza DeltaPower (#4290) üzenetére


Steve1979
csendes tag

szólsz a zebracsíkos morénak, az rácsinájja no para.
úgyis hentes a lelkem :DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4294) DeltaPower válasza Steve1979 (#4293) üzenetére


DeltaPower
őstag

na mondjuk őt kényszeríteném, hogy bárddal vágja, hátha tényleg visszarúg az anyag :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4295) Steve1979 válasza DeltaPower (#4294) üzenetére


Steve1979
csendes tag

az tuti rátenné a kocsira és ott darabolná, mer' eztkő csinálnié :O

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4296) DeltaPower válasza Steve1979 (#4295) üzenetére


DeltaPower
őstag

ja, elképzelem a csíkos ember(?)szabásút, ahogy a bérelt ferrarin csapkodja a bárddal :DD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4297) bartucc válasza DeltaPower (#4296) üzenetére


bartucc
addikt

Minden rámegy mindenre, kérdés a végeredmény minősége, abban szokott eltérés lenni :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4298) vikcsi válasza Steve1979 (#4289) üzenetére


vikcsi
aktív tag

mutatsz egy képet a gumiról, csak, h legyen valami elképzelésünk... frankón hajlékony is?

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#4299) Steve1979 válasza vikcsi (#4298) üzenetére


Steve1979
csendes tag

frankón hajlékony is :K

ilyen:

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#4300) D@ni88


D@ni88
addikt

Hónap poénja lenne kb ha nem velem történne:

Márciusban voltam nyelvvizsgázni, írásbelin szar névvel hívnak be, erre kijavíttattam a csajjal. Azt mondja okés. Szóbelinél is letisztáztuk, hogy szar a név, erre nem az elbaszott névre küldik a bizonyítványt?:D
Nem elég hogy 2 évig tanultam ezt a szart, most még ezzel is szopjak. Esküszöm röhögnék ha nem velem történne :W
Amúgy még egy szépsége van az egésznek, hogy márciusban voltam ugye vizsgázni, áprilisban lett eredmény, és április 28-ai dátum van feltüntetve a bizonyítványon is, eddig okés, de akkor már csak azt nem értem hogy mi a f@$zt csináltak eddig, mert csak me érkezett meg :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.