Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) fero02 válasza Ramius (#29898) üzenetére


fero02
veterán

Semmi gond nincs ezzel. Majd kapsz az élettől jóval nagyobb pofonokat is, azt akkor ilyen szarokon nem fogsz napokig rugózni. ;) Én meg majd úgy foglak kezelni, mint egy bálkirálynőt / királykisasszonyt (melyiket szeretnél lenni? ;] :DDD )

Ne írj semmit, ülj le csöndben. ;)

(#29902) Ramius válasza fero02 (#29901) üzenetére


Ramius
őstag

El sem tudod képzelni mekkora pofont kaptam én már az élettől. Nem kívánom neked. De ha azon rugóznék, most valószínűleg depressziósan bámulnám a szobám sarkát.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#29903) Kloss


Kloss
őstag

Na ezért "szálltam" én (is) ki a kecskeméti topikból. :U

(#29904) fero02 válasza Ramius (#29902) üzenetére


fero02
veterán

(#29905) george11 válasza Kloss (#29903) üzenetére


george11
senior tag

Mert csak sör van, a pálesz meg Szarvason? :( :D Fel se vedd, nem téged filéznek :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29906) Kloss válasza george11 (#29905) üzenetére


Kloss
őstag

Ó, hát én nem veszem fel.
Majd ha egyszer ideges leszek, vagy lesz kedvem, akkor leírom a véleményemet. :)
Nézd, van egy gyönyörű 6 hónapos lányom (Te már láttad, nem is Neked mondom :DDD ), rajta kívül nem sok minden érdekel, bevettem a lesz@rom tablettát :DDD

Szerk: na jó, most egy kis lesz@rom gin-tonic kering bennem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29907) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Estére ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#29908) george11 válasza Kloss (#29906) üzenetére


george11
senior tag

Ennyi :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29909) george11 válasza Norb3rto (#29907) üzenetére


george11
senior tag

Huhh. Ehez nem lenne elég inni. Kéne valszeg némi gomba, vagy bélyeg is, hogy bele lássam a szépet :D :O

Mod: megnéztem még egyszer... a ma esti recskának lőttek. Lehet a holnapinak is :DDD És így jobban átgondolva valszeg nincs az a szer, amivel neki lehetne esni ennek a nő(?)nek.

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29910) Kloss


Kloss
őstag

Na itt egy kis off:
2x2GB DDR3 CL8 1600MHz Geil Value ramkit eladó. (dobozában)
Ha valakit érdekel, inkább pü.
Ez az

(#29911) george11


george11
senior tag

Hogy legyen valami ON is:

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29912) george11


george11
senior tag

Látom a csodálatosan kifinomult humorra nem vevő most senki, így marad az alap sablon :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29913) bartucc


bartucc
addikt

Mivel elég régen írogatok ide, nap mint nap, leírnám a véleményem:

Nem vagyunk egyformák. :D

Ennyi lenne, mindenki olyan amilyen, két hsz-ból ne vonjunk le tanulságot, az értelmetlen szájtépéssel meg mindenki a saját tekintélyét csökkenti szerintem. Intézzétek privátban, ha a többieknek nem szúrt eddig szemet/nem bántja a lelkét.

Alázógyík: már ne is haragudj, de nem fogunk előtted hajolgatni, keress mást! ;] :P

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29914) daninet


daninet
veterán

Írogassatok csak, lassan 30ezernél járunk, és én fogom benyúlni :D
addig várok csendben :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29915) Steve1979 válasza george11 (#29912) üzenetére


Steve1979
csendes tag

dege*i vagy most akartam elaludni :DDD

:R :R

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#29916) george11 válasza bartucc (#29913) üzenetére


george11
senior tag

De én egyforma vagyok :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29917) bsh válasza george11 (#29916) üzenetére


bsh
őstag

holnap meg formaegy

(#29918) george11 válasza Steve1979 (#29915) üzenetére


george11
senior tag

max nem kell hasra feküdni :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29919) daninet válasza bsh (#29917) üzenetére


daninet
veterán

nem nyert még a kisgyerek?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29920) george11 válasza bartucc (#29913) üzenetére


george11
senior tag

Most láttam meg a kommented végét.
Alázógyík előtt senki ember fia ne hajlongjon, főleg ne háttal, mert abból csak a baj lesz :DDD

ui: gyík, még mindig aranyárban adod a dvd írókat? :D előbb-utóbb beesek majd érte, csak az idő sehogy sem akarja kiadni. :F

mod: daninet: de igen, már régen, de aki nézi, az pont leszarja, hogy milyen fesztivált csinál magának a futamok végén. A lényeg a 2-3-4-5-ik hely. :K

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29921) george11


george11
senior tag

Nem is tudtam, hogy GrandeP mostanában daewooval jár. :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29922) daninet válasza george11 (#29921) üzenetére


daninet
veterán

neeeee :C :C

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29923) george11 válasza daninet (#29922) üzenetére


george11
senior tag

Lusta otthon felfújni :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29924) M_o_g_y_i válasza george11 (#29921) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az állattya...

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29925) bartucc válasza george11 (#29920) üzenetére


bartucc
addikt

Egyébként pont erre céloztam, de szerintem le is esett/esik neki ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29926) daninet válasza george11 (#29923) üzenetére


daninet
veterán

amúgy ez gumiférfi? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29927) csaszi72 válasza KTU (#29837) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Igyekezzetek mert már csak XX db maradt.
A többit felvásároltam :P

Szerintem hétfőn még megyek....

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29928) csaszi72


csaszi72
aktív tag

HELP

Kocsog DELL aztat írja:
RAS 635 hiba

Mi a bánatom használja még a D5530-at?
Ez van beállítva alapértelmezettnek.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29929) alázógyík válasza fero02 (#29900) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem se veled, se Ramiussal nem volt soha problémám. Sőt, Ramival már ittunk 1-2 alkalommal, és soha nem akartuk fejbecsapni 1mást. Pedig ittasan könnyen megy az. :DDD
Jaa, ő csak kólázott. :DD
aXXon volt a nagyon ivó. :DDD

Tehát píííísz. ;)

(#29930) alázógyík válasza Kloss (#29903) üzenetére


alázógyík
őstag

Persze, ha kell gond, találsz magadnak a házépítés körül. :DDD

(#29931) GrandeP válasza george11 (#29921) üzenetére


GrandeP
őstag

:DDD :C

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29932) GrandeP


GrandeP
őstag

Beteljesült egy álom! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29933) KTU válasza csaszi72 (#29927) üzenetére


KTU
addikt

már csak ilyen van.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29934) Ramius


Ramius
őstag

Vótmá? [link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#29935) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Jólex az, jól árúsítva.
:C

keresek fiam részére /no persze :-) / MW2 játékot.

:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29936) faragojof


faragojof
senior tag

Ejj de megérte ma felkelni!!4! :C
Lehet váleményem? :DD
Fero: paraszt...
Ramius: szúúúúszáááááá...
George: nyomd el a spanglit...
GrandeP: k@pd be....
Alázógyík: nehogymá sör mellé még jégert is kapjá...
A többi meg.. HUKKK... b@sszus de másnapos vagyok... ez történt tegnap... :K :R :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#29937) KTU válasza csaszi72 (#29928) üzenetére


KTU
addikt

ezt még William Henry Gates se tudja :D [link], 635 Ismeretlen hiba.
úgy gondolom vodás mobilnet, törölj minden vele kapcsolatos szoftvert, drájvert is, aztán telepítsd újra, talán segít. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29938) csaszi72 válasza faragojof (#29936) üzenetére


csaszi72
aktív tag

kihagytad:

1 - MW2 van eladód? / az sok!/
2 - mini tripodot vesze? / mijé csak kettőt? /

:DD

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29939) george11 válasza faragojof (#29936) üzenetére


george11
senior tag

Meg sem gyújtottam :DDD

ui: szar dolog a másnaposság :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29940) faragojof válasza george11 (#29939) üzenetére


faragojof
senior tag

:DD Hajaz az állapotomra a jószág... :U Ment PÜ! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#29941) vikcsi válasza faragojof (#29936) üzenetére


vikcsi
aktív tag

:C

Eladó holmik

[ Szerkesztve ]

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#29942) GrandeP válasza faragojof (#29936) üzenetére


GrandeP
őstag

Azt má most, megint mié?! :U

Kabbbja most be a Gyík! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29943) GrandeP


GrandeP
őstag

AKIK 1990 ELŐTT SZÜLETTEK, AZOKNAK KÖTELEZŐ VÉGIGOLVASNI
No akkor lássuk, Bartuc, Akos, George11, Fero02 nektek nem muszáj... a többieket nem tudom, ;]

Akik 1990 előtt születtek, azok valódi hősök, olyasféle igazi hollywood-i mindent túlélő fenegyerekek.
De tényleg! Gondolj csak bele, akik 1990 előtt születtek, azaz MI, kész csoda, hogy életben maradtunk.
Nekünk még nem volt gyerekülésünk az autóban, a gyógyszeres és vegyszeres üvegek könnyedén nyithatóak voltak, nem volt semmi furfangos védelemmel ellátva, de még a fiókok és ajtók sem voltak felszerelve biztonsági nyitóval.
És mikor bicajozni mentünk, nemhogy könyökvédőnk és sisakunk nem volt, de még rendes biciklink sem. Azért az nem volt semmi. Mi még csapból ittuk a vizet, és azt se tudtuk, mit jelent pontosan az ásványvíz.
Mi nem nagyon unatkoztunk, ha tehettük kimentünk játszani. Igen, ki!
Egész nap kint voltunk, a szüleink pedig csak sejtették, hogy élünk és megvagyunk, hiszen még Matáv telefon se nagyon volt, nemhogy mobil.
Pláne nekünk, gyerekeknek! Nyáron a derékig érő fűben és közeli kiserdőkben játszottunk, mégsem lettünk kiütésesek és nem tört ránk allergiás roham.
Nem tudtuk mi az a pollen, és a parlagfűről azt hittük, hogy a sárkányfű egyenes ági rokona.
Ha elestünk, megsérültünk, eltört valamelyik végtagunk, vagy csak szimplán betört a fejünk, senkit nem pereltek be ezért.
Egyszerűen mi voltunk a hibásak. Sőt! Ha az erősebb elgyepálta unalmában a kisebbet és gyengébbet, az is rendben volt.
Ez így működött és a szüleink nem nagyon szóltak bele ebbe sem.
Étkezési szokásaink Schobert Norbi mércéjével mérve nap mint nap tartalmazták a halálos dózis többszörösét, de még egy MC-Donalds-on edződött átlagos amerikai elhízott kisgyerek is helyből nyomna egy hátra szaltót attól, amit mi leküldtünk kaja címszóval. Gondoljunk csak az iskolai menzára..
És mégis itt vagyunk. A kakaóban nem volt A, B, C, D és E vitamin, viszont Bedeko-nak hívták és már ez is elég volt a boldogságunkhoz. Szobi szörpöt ittunk, ami hírből sem ismerte az édesítőszert, viszont tömény cukorból készült.
A limonádét még magunknak kevertük, és mosatlanul ettük a fáról a gyakran éretlen gyümölcsöt. Voltak barátaink!
Olyanok, akikkel találkoztunk kint az utcán, a focipályán vagy a pingpong asztaloknál, vagy ha mégse, akkor egyszerűen becsengettünk hozzájuk és beengedtek minket. Nem kellet megkérdezni a szülőket. Sem a miénket, sem az övéket! Nem vittek és nem hoztak a szülők autóval... Mégis itt vagyunk. Nyakunkban lógott a lakáskulcs, mikor játszani mentünk, és nem ritkán fadarabokkal, botokkal harcoltunk, labdával dobáltuk egymást, mégis itt vagyunk. Nem ütöttük ki egymás szemét, a többi seb pedig begyógyult. Focizni is csak az állhatott be, aki tudott. Akkor még volt egy íratlan szabály, amit ma nehezen értünk már meg mi is: azt csináld, amihez értesz. Aki pedig nem értett a focihoz, pláne nem tudta rendesen kirúgni az ellenfél bokáját, az csak csalódottan nézhette a játékot a rácson túlról, vagy odébb állhatott, és más játékot, más játszótársakat kereshetett magának. A szerelmet nem brazil sorozatokból tanultuk, csak egyszerűen megéltük. Boldogan szaladtunk végig az utcán az első csók után, úgy, mintha már sohasem akarnánk megállni. Ha egy tanár nyakon vágott, nem szúrtuk le egy késsel, nem pereltük be és nem sírtunk otthon a szülőknek. Sőt! Ha lehetett, el se mondtuk. Ismertük a törvényt és ha vétkeztünk, szüleink nem álltak mellénk. Megtanítottak úgy élni, hogy tudjuk, mit jelent a KÖTELESSÉG, a BŰNTUDAT, a JÓÉRZÉS, a FELELŐSSÉG. Ismertük ezeknek a szavaknak a MÉLYSÉGÉT. Ezek voltunk mi. Hősei egy eltűnt kornak, amelyen a mostani fiatalok értetlenül mosolyognak..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29944) Chaser válasza vikcsi (#29941) üzenetére


Chaser
titán

Ha 1.5k-ért árulsz dvi-hdmi átalakítót tőlem vehetnél 1k-ért pár darabot. 50% haszonnal túl tudod adni! na?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29945) #05377536 válasza GrandeP (#29943) üzenetére


#05377536
törölt tag

(#29946) GrandeP válasza #05377536 (#29945) üzenetére


GrandeP
őstag

MIndet én írtam, és?! :U ;]

Szegényeket meg elkapták.... állítólag, aztán h mi igaz belőle?! :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29947) #05377536 válasza GrandeP (#29946) üzenetére


#05377536
törölt tag

:D

(#29948) #05377536 válasza Chaser (#29944) üzenetére


#05377536
törölt tag

Ez nagyon gonosz volt ;] :C

(#29949) george11 válasza GrandeP (#29943) üzenetére


george11
senior tag

Bazz 31 éves vagyok hééé. Mi az, hogy nekem nem kötelező? :Y :DDD
Monnyále :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29950) TeeBee73 válasza george11 (#29949) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szemtelenül fiatal vagy. ;]

Más:

Hogyan bánj egy nővel, ha férfi vagy? rovat:
Kínáld borral.
Vidd vacsorázni.
Tartsd a kezeid között.
Bókolj neki.
Hallgasd meg.
Mosolyogj rá.
Nevess és sírj vele együtt. Romantikázz vele.
Bátorítsd.
Higgy benne.
Bújj össze vele.
Vásárolj vele, vegyél neki ékszereket.
Vegyél neki virágot, fogd meg a kezét.
Írj neki szerelmes leveleket.
Menj el a világ végére érte és vissza.

Hogyan bánj egy férfival, ha nő vagy? rovat:

Legyél meztelen.
Hozz neki rántott húst és sört.
Ne állj a TV elé.

;]

MOD: (MOD: )#29945: Médzsik: És ez tényleg így volt... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.