Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) Chaser válasza zink (#2750) üzenetére


Chaser
titán

Írd be ma még 5x, hátha...
/ ha lett volna valaki aki tud/akar segíteni sztem már megtette volna, attól hogy naponta többször írod be, sztem senkinek nem lesz jobb/

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2752) GrandeP


GrandeP
őstag

Jó estét!

Srácok, van eladóba 2 db érvéghüvely présszerszámom.
(Variocrimp 4 , 0,25-4mm AWG 24-12, Wago márka)

ár megegyezés szerint!

Köszi további szép estét!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2753) aXXon válasza CoRn3L000 (#2747) üzenetére


aXXon
senior tag

Na nézzenek oda, egy ember aki nem érti a viccet. A stílusból vegyünk vissza egy picit ha lehet, mi itt nem nagyon szoktuk egymás édesanyját emlegetni, pláne nem ilyen viszonylatban, ahogyan te említetted az enyémet. Legalábbis gondolom, hogy kedves üzeneted (mely egyébként magas intelligenciáról és alacsony humorérzékről tett tanubizonyságot) nekem szólt.

Amennyiben egyébkénz humornak szánt 5k-s ajánlatommal megbántottalak, abban az esetben elnézésedet kérem ;)

Gondold újra.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2754) aXXon válasza GrandeP (#2752) üzenetére


aXXon
senior tag

RJ45öt tud? Mennyi pénz?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2755) aXXon válasza george11 (#2748) üzenetére


aXXon
senior tag

Kis a, nagy X... Nem olyan nehéz george12 koma :DDD Mikor iszunk mán be?

szerk: greatchaos : szerintem ez fake hír, de majd elválik!

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2756) CoRn3L000 válasza Chaser (#2749) üzenetére


CoRn3L000
csendes tag

jól van tökösöm...

Ezekszerint nem igen ismered a nefürgyé' le sorozat többi részét..Rossz szándék nem volt bennem ezzel az "idézettel". De ha még sérti az önérzeted, ám legyen: Állok eléd! (ha ezzel elérhetem, hogy még maradhatok itt... :DD )

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#2757) george11 válasza CoRn3L000 (#2756) üzenetére


george11
senior tag

Méne maradhatnál? Csak ne anyázz, mee az itten nem dívik. ;)

aXXon : jóvammá minden nekem sem mehet elsőre(najó talán az elsőzés igen :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2758) aXXon válasza CoRn3L000 (#2756) üzenetére


aXXon
senior tag

Én sem ismertem :DDD Na meg szerintem vagyunk így ezzel páran, a legtöbb ember csak a klasszikust ismeri, így írásod több volt mint félreérthető :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2759) CoRn3L000 válasza aXXon (#2753) üzenetére


CoRn3L000
csendes tag

szerintem értettem a poént... válaszom első mondata is tükrözte egy smile-val feléd.

a többit meg sajnos Chaser nem értette. De nem fogok én itt emiatt magyarázkodni. Édesanyját meg főleg nem szokásom emlegetni senkinek...
Az ötezeréééé.... egy idézet volt egy ismert(vagy mégsem) telefonbeszélgetésből...

Szóval srácok sorry még1x ha valakit megtévesztettem a félre fogalmazott írásommal.
:R

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#2760) akom válasza george11 (#2757) üzenetére


akom
senior tag

SZÁJLENSZ ÁJKILLJÚ !!!

(#2761) aXXon válasza CoRn3L000 (#2759) üzenetére


aXXon
senior tag

Az rendben van, hogy te értetted, de a történet itt arról szól, hogy mi nem értettük a tiédet, mert hát... nos, hogy is mondjam, nem igazán volt egyértelmű :DDD Mondhatánk azt is, hogy semennyire :)) de mondjuk ez a mi műveletlenségünket is tükrözheti :DD de akkor azt hiszem tisztáztuk a dolgot, hogy ez csak egy félreértés volt részünkről. Nem akarok Chaser kolléga nevében beszélni (annak fényében meg pláne nem, hogy nem felhőtlen kettőnk kapcsolata), de fátylat rá.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2762) Chaser válasza CoRn3L000 (#2756) üzenetére


Chaser
titán

Oké puncisom, ha nefürgyéle izé volt ámmen, ettől függetlenül nem szeretem, ha jó anyám nevével viccelődnek, szóval csütörtökön ha megyek összefuthatunk, egy telószámot biggyessz oda az adataidhoz :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2763) CoRn3L000 válasza Chaser (#2762) üzenetére


CoRn3L000
csendes tag

http://gatveder.hu/mp3/8892193.mp3

Amúgy mire ez a lendületesség még? Elmondtam tisztán, érthetően semmi köze nem volt anyádhoz az írásomban... Szerintem kicsit neked se ártana visszavenni...Mindig így fejjel rohansz a falnak amúgy?

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#2764) OTee válasza GrandeP (#2752) üzenetére


OTee
tag

Szia!

Engem az 1ik érdekelne.
1ezzünk meg mondjuk 3 db:

-ban.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2765) OTee válasza aXXon (#2754) üzenetére


OTee
tag

Nem értesz hozzá, minek szósz beeeeeeeeee?!
ÉRVÉG-hüvely:

Nem UTP-fogó :(

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2766) george11 válasza akom (#2760) üzenetére


george11
senior tag

Neszójábe, mert a csajommal gyűlik meg a bajod :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2767) aXXon válasza OTee (#2765) üzenetére


aXXon
senior tag

A crimper zavart meg. Akkor most okosíts ki, ez ilyen kábeltévés, satos baromságokhoz jó? Mint amit a kábelmodemembe tekernek?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2768) aXXon válasza george11 (#2766) üzenetére


aXXon
senior tag

Mé? Egy patront azért megérne, nem semmi élmény lehet ám!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2769) akom válasza george11 (#2766) üzenetére


akom
senior tag

Wááááá !!!! :Y :Y :Y HUGE !!!

(#2770) george11 válasza aXXon (#2768) üzenetére


george11
senior tag

Meg hát, ha van ember, aki túlélné :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2771) greatchaos válasza CoRn3L000 (#2738) üzenetére


greatchaos
addikt

Asus P5LD2 sima (1 éves) 9
P4 dualcore(virtuális csak) 945 3.4GHz (1 éves) 10k
Asus 7900GTX (1év garancia) 37k
2x 512MB/800MHz PQI (élettartam garis) 5k

csak meg lett, inkább ezek a min árak...

[ Szerkesztve ]

(#2772) Csákk


Csákk
senior tag

Üdv, de lassan telt el ez az egy nap így winyó nélkül :))
Kicserélték kaptam zsír újat ,10. hónapban gyártott darabot :DDD

Jah és Ozaki szatelitek eladóak :)

^^

(#2773) GrandeP válasza OTee (#2764) üzenetére


GrandeP
őstag

ÜDv!

Én úgy tudom h eme szerszám újonnan 30 000 ft... mivel ez is, új s bontatlan dobozában van, ezért 10 000 ft alatt nem igazán adnám oda.... (de ha nem lesz jobb ajánlat, akkor mehet)

[INFO]

Mellesleg, azt az ezrest már kivonták a forgalomból! Hol a szép csík róla? :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2774) OTee válasza aXXon (#2767) üzenetére


OTee
tag

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Nemnemnemnemnemnemnem
Ez villanyszerelési cucc, a sodrott kábel végére reászoríjja azt a képen látható hüvelyt :DDD
Így kell szakszerűen bekötni a sodrott villanydrótot a csatlakozóba pl.

OTee

Ps.:

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2775) OTee válasza GrandeP (#2773) üzenetére


OTee
tag

Értem én, de nekem ennyit ér, max 4-et a javítottból:

Jelezd, mikor, hova vigyem a pénzt.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2776) GrandeP válasza OTee (#2775) üzenetére


GrandeP
őstag

Feladtam hirdetésbe. ha sokáig nem kell el, és neked még aktuális lesz, akkor visszatérünk reá. :)) Igazából, ez csak úgy van, de annál meg többet ér, h elrohadjon, na meg 3000 ft-nál is. :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2777) GrandeP válasza GrandeP (#2776) üzenetére


GrandeP
őstag

Egyéb íránt ... felmérés:

HA lenen eladóba, 1 db új, "utp" présszerszám, ami tudja a 6p a 8p és asszem a 4p (tehát 3 in 1) az érdekelne-e vkit, és ha igen mit érne meg neki!? :D

köszi

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2778) aXXon válasza OTee (#2774) üzenetére


aXXon
senior tag

Akkor ami nekem kell aztat hogyan hívják és milyen az árfekvése? A sima rj45ösnek úgy2-4k körül, azt tudom, de emennek a tekerős istencsapásnak? Van valami táblázat ezekről a tekerős csatlakozókról, meg koax dugókról?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2779) KTU


KTU
addikt

Eladó usb telefon
Hagenuk voiptel 10 a leírás

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2780) aXXon válasza GrandeP (#2777) üzenetére


aXXon
senior tag

Na asszem ez az egyik amire szükségem lehet, mert ez tud rj45öt, meg sima telefoncsatit is, ha jól értem! Ára?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2781) GrandeP válasza aXXon (#2780) üzenetére


GrandeP
őstag

Ára ha jól emlékszem 16 000 ft a bótba... de még utána nézek, hát bolti ár feléért, + - alkudozás ,mondjuk olyan 6000 ft-ért.... de még utána nézek!

Másaqmi ügyünkben vmi fejlemény? :) Köszi

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2782) vazzz válasza KTU (#2779) üzenetére


vazzz
őstag

Mipéz?

(#2783) aXXon válasza GrandeP (#2781) üzenetére


aXXon
senior tag

Egyelőre még nem hívtak be senkit sem az ügyben. Ha engem megkérdeznek, én melletted lobbizok (pláne ha kapok kedvezményt :DDD ) . Természetesen amint van valami infóm, írok majd egy privit!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2784) GrandeP válasza aXXon (#2783) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát hallod akkor akár ajándékba is megkaphatod! ;)
Másik kérdésedre nem válaszoltam, igen az tudja a telefont is, meg az rj45, de van még1 amire most nem emlékszek, ,majd holnap megnézem.

Elvileg még évvégéig itt dolgozom ahol, aztán meg megy 86 ember az utcára.. :O

még van 1 arany szerszámom... illetve 2 ;) de az az asszonyé... a másik meg 1 kábel csupaszító... hogy az mekkora 1 jó találmány, mióta megvan, azzal eszem még a kóbáaszt is! :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2785) OTee válasza aXXon (#2778) üzenetére


OTee
tag

Sokféle van, a nagyobb baj az, hogy síma boltban nem kapsz olyan csatit, amit mi használunk!
Inkább csak a síma tekerős "F"-et, ami 1 kalap....
Ráadásul rá se megy a nálunk használt 3szoros árnyékolású kábelre!
Nem 1szerű.
Van valami táblázat ezekről a tekerős csatlakozókról, meg koax dugókról?

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2786) CoRn3L000 válasza greatchaos (#2771) üzenetére


CoRn3L000
csendes tag

köszöntem!

én így akarom ajánlani:
Asus P5LD2 sima (1 éves) 12k
P4 dualcore(virtuális csak) 945 3.4GHz (1 éves) 12k
Asus 7900GTX (1év garancia) erről inkább nem nyilatkozok :) 45k?
2x 512MB/800MHz PQI (élettartam garis) 6k

van beszámolni való is tehát azért szeretném az árat kitartani jobban. Elfogadható így?

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#2787) Chaser válasza CoRn3L000 (#2786) üzenetére


Chaser
titán

Jól van, fátylat rá, kicsit felhúztál, ha nem szándékos volt ok, lesz elég dolgom anélkül is, hogy ilyennel foglalkozzak.

Asus P5LD2 sima (1 éves) 12k- 9k
P4 dualcore(virtuális csak) 945 3.4GHz (1 éves) 12k- 9k
Asus 7900GTX (1év garancia) erről inkább nem nyilatkozok :) 45k?- 35k
2x 512MB/800MHz PQI (élettartam garis) 6k- 5k

És akkor még jól jártál sztem. VGA helyzete perpill jó, ha 8800gt nincs is, az atinak is jönnek az újabb vga-i, és úgy olvasgattam nem nagyon maradnak el a gt-től, lehet az új driverrel le is hagyják, és a kisebbik radeon 45k körül lesz..persze ezekből még semmi nem biztos 100%-ig:).

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2788) Tidor00 válasza CoRn3L000 (#2786) üzenetére


Tidor00
tag

:K

még gondolkodom rajta

(#2789) tibibi válasza greatchaos (#2736) üzenetére


tibibi
őstag

csütörtökön bent vagyok :R

senki nem akar vga kártyát eladni :F :F :F agp 10-15k körül gf ti 4200 beszámitással :U

[ Szerkesztve ]

(#2790) greatchaos válasza tibibi (#2789) üzenetére


greatchaos
addikt

már csak az a kérdés, hogy a proci bennt lesz-e :O ;]

(#2791) tibibi válasza greatchaos (#2790) üzenetére


tibibi
őstag

reméljük :K ha esetleg valami jobb fajta agp vga kártyát lobogtatnál a kezedben olcsó pénzért akkor nagyobb esély lenne rá :DDD :DDD

(#2792) kalapos válasza Tidor00 (#2788) üzenetére


kalapos
tag

Basszus szar a komád vga-ja, amit adott nekem. Vihetem vissza Pestre. :(

Inviziböl Dzsizusz

(#2793) DeltaPower


DeltaPower
őstag

valakinek volna kölcsön egy s939-es hűtése jövő hétig? csoki, sör, egyebek menne cserébe :D az, hogy a zalmanhoz találjak alkatrészt csütörtökig, szinte kizártnak tűnik

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2794) KTU


KTU
addikt

Lső!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2795) george11


george11
senior tag

Eggyedick vagyoke? :DDD

KTU verjem beléd, te cheatelsz :DDD Nincs valami punkbuster a PH motorra? :D

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2796) fero02 válasza george11 (#2795) üzenetére


fero02
veterán

3.

(#2797) Csákk


Csákk
senior tag

Hopp ide tévedtem... :DDD

^^

(#2798) george11 válasza Csákk (#2797) üzenetére


george11
senior tag

Hopp ráb@sztál :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2799) fero02 válasza george11 (#2798) üzenetére


fero02
veterán

De gecc :DDD :DD :D

(#2800) Csákk válasza george11 (#2798) üzenetére


Csákk
senior tag

Jah, hallom a rendőrautó szirénát...
Csakk hopp és kész, semmi rábaxás :D
Bibíííí 2800. :DDD

[ Szerkesztve ]

^^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.