Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zedecske


zedecske
tag

Hello

Ugye a Linux egy igazan szimpatikus rendszer. Játszani viszont nem szoktak annyit alatta, mint Windows alatt. Mit tesz az ember, ha egy profi rendszert szeretne, de nem akar mas operacios rendszert a gepere csak a jatek kedveert?

Lesz ami lesz alapon kiprobalja a Cedega-t.

Angol hivatalos link:
[link]

Angol wikipedia:
[link]

Magyar nyelven meg azt talaltam:
[link]

Ez egy emulatorprogram, ami elvileg igen jol futattja a windowsos jatekokat.
Itt egy lista a gyarto altal ajanlott gamekrol:
[link]

Meggyozo, es a GPL-t ismerve csak noni fog a tamogatott jatekok mennyisege. :C

Jomagam telepitek egy debiant, aztan rafeszulok a temara. Van egy-ket linuxos baratom, remelhetoleg ok is besegitenek. Legyen ez a tema egy jo kis tapasztalatcsere. Gyuljon ide mindenki, aki nem tartja elkepzelhetetlennek a nagy kaliberu jatekokat Linux alatt.

A temat Grafiqs engedelyevel inditottam :R

Vesezzuk ki a Cedega-t!

Jo forumozast

zedecske


A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#2) Xantomas válasza zedecske (#1) üzenetére


Xantomas
őstag

Hogyha már Cedega, akkor érdemes a Lokit is megemlíteni. [link]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#3) zedecske válasza Xantomas (#2) üzenetére


zedecske
tag

aha
ez ilyen install/uninstaller ugy latom

szeretem :DDD

megnezzuk

most 2 ora AFK mer debian netinstall, aztan ugy ejfel fele jovok az elso tapasztalataimmal a temaban

A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#4) escie


escie
őstag

az utóbbi időben ezeket játszottam cedegával: ViceCity, Morrowind, FarCry, JaggedAlliance, Diablo1...

igen sok játék megy vele mostanában, és a népszerűbbekre külön ''gyúrnak'' a fejlesztők...

amúgy, nem emulátor, hanem a win32 api megvalósítása linuxon. a wine-n alapul, ami ugye: Wine is not Emulator. :D

nemrég össze is forrt a point2play-jel, ami egy elég jól használható kis felülete, akár minden progihoz külön profil, satöbbi...

I'm back, baby!

(#5) zedecske válasza escie (#4) üzenetére


zedecske
tag

Elnezest, nem emulator.

( tudom, GNU's not Unix :B ujonc vagyok keremszepen :)) )

Hat buktam az igeretem, mert nem talaltam a netinstall cd-t, aztan meg ugy gondoltam, ha toltikezek akkor legyen kover, uh most egy 3.1 Sarge dvd kepet (remelem nem mondtam hulyeseget :B ) toltok, mert csak jo az a haznal.
Amint osszetakolok egy mukodo rendszert jelentkezem.
:B



A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#6) _Petya_ válasza zedecske (#5) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv!

Semmi értelme a dvd image-t tölteni, ha van szélessáv neted. Itt a netinstall:

[link]

Ha nem vagy nagyon menő Linux témában, lehet, hogy jubban jársz az Ubuntuval:

[link]

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#7) zedecske válasza _Petya_ (#6) üzenetére


zedecske
tag

jol jon az azert.

barmi beuthet, en meg ovatos duhaj vagyok.

Volt mar fenn netinstallos debian, megbirkoztam vele.

Wine temaban vagyok ujonc :DDD

[Szerkesztve]

A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#8) zedecske válasza zedecske (#7) üzenetére


zedecske
tag

de azert letoltok egy netinstallt is :B
a dvd-t meg kesobb lecsorgatom mer 1mbit az 1mbit
:B

A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#9) zedecske válasza _Petya_ (#6) üzenetére


zedecske
tag

ja es kosz a linkeket
(sry de lejart a modlimitem. lassu vagyok 35 fokban :( )

A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

(#10) VladimirR válasza zedecske (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez most fizetos moka, vagy csak en vagyok balfasz?
btw nem ugyanez a banda csinalta korabban a winex nevu cuccot? (ugyanezen cellal, jatekokhoz)

(#11) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem ami a következő: leszedtem a netről egy emulátor progit de az minden linuxra jó vagy csak egy fajtára??(nem volt oda írva semmi hogy melyikre jó) :F
(Egyébként Suse Linux 10-em van)

[Szerkesztve]

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#12) VladimirR válasza VladimirR (#10) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, kozben ratalaltam
igen, fizetos, es igen, ugyanaz a banda
koszi a valaszokat

(#13) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hupszi EQ2 megy cedega-val ? hmmhmm akkor ha vkinek sikerül vmi értelmeset írni róla lehet ki is próbálom .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14) escie válasza VladimirR (#12) üzenetére


escie
őstag

ja, fizetős, de ha magad lefordítod a forrást, akkor ingyen van. (kulcsszó: cvscedega)

I'm back, baby!

(#15) Sipi válasza escie (#14) üzenetére


Sipi
addikt

Úgy tudom, a CVS-ben nincs benne minden. A Cedega tartalmaz olyan részeket, amelyek licencdíjas dolgok, ezek kimaradnak a letölthetőből.
De javíts, ha rosszul tudom!

Vladi: hogy ne maradj válasz nélkül. A Wine nevű programból vált ki a WineX, amely kifejezetten a játékokra koncentrált. Erősen fejlesztették a másolásvédelem, a DirectX-technológia futtatását. Később átváltottak Cedega névre. Havi előfizetési díjat kell fizetni (pár dollár), így juthatsz hozzá.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#16) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

Sziasztok!
Elnézést ha megint hülye kérdést teszek fel de, :F :F hogy kell felrakni SUSE LINUX 10.0-ra a Cedegat??
Please, segítsetek nekem.

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#17) VladimirR válasza escie (#14) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egen, igy a fenti kettobol (fizetos + transgaming) mar sejtettem, hogy van ehhez is cvs, de azzal ezidaig meg egyszer sem sikerult boldogulnom (mondjuk nem is igazan tortem magam, hogy utanaolvassak)
viszont valamelyik fenti linken is megemlitik a cvs mellett, hogy nem mindig mukodik

jah, meg szinten valamelyik linken lattam, hogy a wine es winex programokra epulon dolognak nevezi a cedega-t
a winex maga is nem kimondottan jatekok futtatasara keszul(t) a wine-t felhasznalva alapul? (szerk.: nah, kozben elolvastam, amit Sipi irt, jol remlett a dolog ezek szerint)

mellesleg eleg furcsa, hogy itt van egy progi (bar elvileg a wine is eleg lehet), ami megtorne a csunya fizetos szoftverek egyeduralmat a jatekosoknal, erre ez is fizetos - nem, nem flamekeltesnek szantam, csak felfigyeltem ra

[Szerkesztve]

(#18) Sipi válasza VladimirR (#17) üzenetére


Sipi
addikt

Mindenképpen fizetősnek kell lennie, mert, mint írtam, licencköteles részeket is tartalmaz. Ergo ők is fizetnek érte. :)
Mondjuk elég meghökkentő, milyen szirszar marhaságok miatt kell fizetni...

Ha ilyen irányú vágyaid vannak, a sima Wine is tökéletes lehet. Nekem elég sok (régebbi) játékot visz, vagy kisebb-nagyobb szenvedéssel működésre bírható. (A problémát az szokta jelenteni, hogy az MS Installer titkos szerkezetét nem sikerült még teljesen implementálni, így a játékot Windows-on kell(ene) telepíteni, majd átmásolva Wine alá, futtatni. A régebbi programok azonban a mai Windows-okon semmiféle módon nem indulnak, még ha egy Atyaúristen el is akarja hitetni velem, hogy jobb klikk, kompatibilitási mód mindent megold. Nekem sajna eddig még sosem...

Jó móka még a Loki installer, pont az MSI-féle dolgokra használható. Amit elvileg nem lehetne telepíteni, egy egységes felületen felteszi, majd Wine/Cedega segítségével, illetve némely esetben natív módon futtatja. (Pár évvel ezelőtti haláláig a Loki elég sok játékhoz írta meg a Linuxos binárist.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#19) VladimirR válasza Sipi (#18) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, ezt (marmint hogy ok is licenszelnek dolgokat) nem tudtam, igy mar mas a dolog
egyebkent nem szivem vagya, csak szoktam nezegetni, hogy moivan
wine meg nem feltetlen csak regebbi jatekokat viasz, valahol multkor lattam hozza leirast wow-hoz

(#20) Sipi válasza VladimirR (#19) üzenetére


Sipi
addikt

Nem is azt írtam, hogy régiekhez kell. Speciel DirectX9 támogatás van alapban benne, csak éppen itt valahogy sikerült megoldani, hogy ugyanakkor DirectX8-7-6-5-kompatibilis is legyen. Fene tudja, hogyan, elvileg lehetetlen, mint látjuk. :)

Sőt, pont az újakkal megy legjobban, mert régebben egyáltalán nem volt rendes egységesítés telepítés-ügyben, és a DirectX sem volt kiforrott. Így van egy rakat program, amely nem csak Windows API-kat használ, hanem azon átnyúlva is macerálja a gépet. Ezt - értelemszerűen - a wine nem tudja kezelni.

A Quake-Doom-UT motorra épülő játékokat viszi (bár ezek egy része natívban is megy).
És a System Shock is megy alatta!

Licensz: valami másolásvédelmi dolgok vannak benne, meg talán valami internetes játékhoz való dolog, védelem.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#21) escie válasza Sipi (#18) üzenetére


escie
őstag

rémlik olyasmi, hogy fel lehet telepíteni a windows installerét. az instmsie.exe beszerzhető a microsoft lapjáról...
de rég foglalkoztam vele, ha valami pontatlant írok, bocs.
--
VladimiR, igen a cedega az a winex ''jogutódja'', tehát ugyarról van szó.
a nyíltforrás nem feltétlen ingyenest jelent, van bőven ''pénzes'' termék...
megjegyzem, a wine-be visszakerülnek a cedega gpl-es fejlesztései.

I'm back, baby!

(#22) Sipi válasza escie (#21) üzenetére


Sipi
addikt

Lósz@rt sem érsz vele, próbáltam... Sőt, még Windows-on is baj, ha az installert elkezded telepítgetni. A különféle verziók egy idő után kinyírják egymást. Néha a wine-omat is kinyírtam vele.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#23) VladimirR válasza escie (#21) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt tudom, hogy a nyilt forras, es a szabad szoftver nem ugyanaz - mas miatt tunt furanak, de igy, hogy ok is licenszelnek, igy mar mas tema

Sipi: jah, akkor felreertettelek, azt hittem, hogy a ''regebbi''-t azert irtad oda, mert azokat viszi igazan jol

[Szerkesztve]

(#24) escie válasza Sipi (#22) üzenetére


escie
őstag

akkor nekem volt mázlim. valami hiányolta, letöltöttem, felment, működött szépen...

a legutóbbi cedegákban, amikben már benne van a point2play felület, minden telepített progi külön ''fiókot'' kap, minden progihoz külön konfig, könyvtár, registry jár, így nincs kavarodás...

I'm back, baby!

(#25) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Hello emberek!
Bocs az almaságomért, de nemtom, hogy tudok .exe-t elindítani ezzel a cedegával :S Csak valami Install van, meg mount, de én nem akarok ilyennel foglalkozni, csak .exe-t elindítani és jáccani. :DD

(#26) Sianis válasza Yushchenko (#25) üzenetére


Sianis
addikt

''de én nem akarok ilyennel foglalkozni, csak .exe-t elindítani és jáccani.''


Használj Windows-t...

Sianis

(#27) Yushchenko válasza Sianis (#26) üzenetére


Yushchenko
őstag

Köszönöm a tanácsot. Nem érdekel a windows.
Akkor másképp fogalmazok. Alma vagyok és nemtom kezelni a programot.

(#28) escie válasza Yushchenko (#25) üzenetére


escie
őstag

ha az installra kattintasz, csak egy nevet kell megadnod a proginak, illetve az exe elérési útját, és el fog indulni...

I'm back, baby!

(#29) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Hi!

Fel szeretném installálni a progit, de nem tudom biztosan, hogy áljak neki!
Letöltöttem egy két dolgot:

forest@forest-gep:/media/hda4/Transgaming.Cedega.v5.2.1.LINUX-DVT$ ls

cedega-engine-5.2-local-update.i386.cpkg

cedega-small-5.2.tgz

cedega-small-5.2-1.i386.rpm

cedega-small-mandriva-5.2-1.i386.rpm

cedega-small_5.2_i386.deb

cedega-small-suse-5.2-1.i386.rpm


Valszeg, ha jól hiszem, akkor ez a cedega program. Tudtok segíteni az installálásban?
( op: Ubuntu )

Előre is köszi minden segítséget!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#30) Forest_roby válasza Forest_roby (#29) üzenetére


Forest_roby
őstag

okay, sikerült!!

Játszottam a Starcraft/Brood War -ral ---> nagyon jó! Olyan, amilyennek lennie kell!
:D :D :D :D

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#31) escie


escie
őstag

gémerek!
cedega 5.2.3
[link]
[link]

I'm back, baby!

(#32) T. Almeida válasza Yushchenko (#27) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Ha kizárólag játszani akarsz a géppel, akkor pedig csak a Windows marad...Nekem is dual-boot-os a gépem.

(#33) Sipi válasza escie (#31) üzenetére


Sipi
addikt

Brühühü, ne fájdítsd a szívem... :(

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#34) escie


escie
őstag

valaki játszik az oblivion-nal?
tegnap sikerült elindítani, de kifagy bizonyos helyeken, és a sebesség sem a legjobb.

pedig a morrowind milyen szépen megy... :(

I'm back, baby!

(#35) escie válasza escie (#34) üzenetére


escie
őstag

kicsit utánaolvastam a dolognak, kezd a kép összeállni. jelenleg az oblivion az oldBlivion ?trainer? segítségével fut cedegán. ez annyit csinál eredetileg, hogy Windowson a régebbi kártyákkal is, melyek nem vertex/pixelshader2.0 kompatibilisak, játszhatóvá teszi a játékot.
nos, a helyzet az, hogy a vga-m (nV6600), és az nvidia driver is támogatja a pixelshader2.0-t, a vertexshader2.0-t, ha jól értem, és a szűk keresztmetszet a wine/cedega, hisz ezek csak az 1.4-est ismerik. itt jön a képbe az oldBlivion, és butítja le az obliviont, hogy fusson ps/vs1.4-en is.
ahogy olvasom a winehq oldalain, kitűzött cél a 2.0-ás shaderek támogatása, csak ugye ki tudja, mikor lesz belőle valami. [link]
nézve a dll-ek fejlesztésének a menetét, melyeket a Microsoft dokumentációi alapján csinálnak, az jutott eszembe, hogy lehet-e vajon a gyári Ms dll-eket használni wine/cedega alatt? (a lincesz, és egyéb problémáktól most tekintsünk el.)
ez volna hozzászólásom fő kérdése, remélem eljutott valaki az olvasással idáig. :)

ötleteket, tapasztalatokat, tanácsokat szívesen látok! remélem vannak, akik kicsit mélyebben is belelátnak a wine/cedega lelkivilágába, és felhomályosítanak engem is...
köszi!

I'm back, baby!

(#36) Forest_roby válasza escie (#35) üzenetére


Forest_roby
őstag

Hi!

No, az olvasás megvolt! : )
Annyit tudok a témához hozzáadni, hogy bár én nem értek ennyire a Linuxhoz, kb fél éve elcsíptem egy beszélgetést a tanáraim között a számtech irodában és ők pontosan erről beszéltek, természetesen nem a cedegáról, de a dll-ek benne volt. Azt mondták, hogy vmi véletlen folytán -, már nem egészen emlékszem a történet ezen részére,- használták a windowsos dll-eket linux alatt és tökéletesen működött, még csak egy árva hibaüzenetet se küldött. (Mind a ketten elég keményen tudnak programozni.) So, én valószínűnek tartom, hogy működne, a mikéntre nem tudok válaszolni.

Tapasztalatok:

100%-osan eredeti Starcraft/Broodwar (patchelt 1.13f) -/cedega v5.2.3/- Jól fut de néha lefagy és nem tudom, hogy kéne kilépni a programból - végeredmény: power gombbal kell lekapcsolnom a gépet. ( Esetleges megoldás? )

Telepítettem Need for Speed - Underground -ot és bár elindul, nagyon szaggatott volt a játék, nem volt túl nagy az fps-e. Igaz full grafikára nyomtam a beállításokban, de a gépemnek bírnia kellene. Lehet, hogy a cedegában kell vmit beállítani, nemtom. ( Esetleges megoldás? )

Jahh jut eszembe, ha ablakban indítom el a játékot, hogy tudom az egeret kihalászni az ablakból? ( az alt+tab nem játszik :B )


csá....

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#37) Xantomas válasza Forest_roby (#30) üzenetére


Xantomas
őstag

Ezeket az alapból beconfigolt Wine is viszi ubuntu alól.
Megy a RA2 is, csak egy picit kellett vel szórakozni. Viszont Haegemoniát nem sikerült elindítanom.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#38) escie válasza Forest_roby (#36) üzenetére


escie
őstag

aham, nekem is ez a sejtésem volt, de nem tudom, mennyire kivitelezhető ez jelen esetben, a d3d-nél... ma este nekiállok próbálkozni.
illetve fordítok cvs-ből cedegát, meg wine-t, hogy megnézzem, mit javítottak...
amúgy ez az oblivion zseniális játék, már arra is kezdek rájönni, hol-mitől hasal el a wine tőle. valószínű, hogy az ai-val, vagy a hanggal kapcsolatosak a ctd-ok. (crash to desktop, de szép rövidítés.:U ) a graf néhol hibás, de nem vészes.

a lefagyira csak annyit tudok mondani, hogy esetleg visszakaphatod a desktopot, ha megpróbálod a ctrl+alt+esc kombinációt, majd kattintasz egyet a lefagyott progin. az sem baj, ha nem látszik a kurzor, és mondjuk teljes képernyőn van a játék.
a fenti kombó amúgy az xkill-t indítja, grafikus progit lehet vele megölni... ha lehet. nem minden fagyásnál jön be, sajna...

az nfs-re nem sokat tudok mondani, még annakidején xp-n játszottam, de meggyűlöltem, és azóta színét sem láttam. :DDD
de ajánlom a transgaming fórumát átnézésre, illetve a cedega wiki-jét: [link]
(ez a link nem ír semmiféle sebességproblémáról, szóval akkor maradt a fórum...)


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#39) Forest_roby válasza escie (#38) üzenetére


Forest_roby
őstag

okay!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#40) kulinet


kulinet
csendes tag

sziasztok!
leszedtem a cedegát minden megy ,de egy bajom lenne : a game database-ben bennevan a san andreas a programban viszont nem :F hogyan tudnám feltenni.SEGÍTSETEK LÉGYSZI

(#41) escie válasza kulinet (#40) üzenetére


escie
őstag

ha megy a cedega, akkor csak fel kell mountolnod a játék adathordozóját, és az install gombra bökni a cedega-ban, megadni egy nevet, és megadni az installer elérési útját, majd kivárni, míg feltelepül...

I'm back, baby!

(#42) Picco


Picco
addikt

up mert erdekelne h van e mar valami eletkepesebb megoldas vagy sem :B

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43) dany27


dany27
őstag

sziasztok

felraktam a cedegát elindítom vele a san andreast és hát elég érdekes dolgo jön be amiko el tűnik a rockstar logo akko fehér kép nagy nehez bejutok a gamebe ott meg az ember csak egy sárga valami :F

Mi lehet a gond? asszem a a verzió az 6.03 vagy valami hasonló

(#44) #16820480


#16820480
törölt tag

sziasztok!

kicsit régi topic, de hátha olvassa valaki...

szóval próbálnám éppen ezt a Cedega7-et, de sajna nem tudok benne telepíteni semmit (kivéve az ingyenes Spore demót, azt kipróbáltam, de más nem megy).
folyton azzal dobál vissza, hogy "error creating directory [errno 13]: permission denied". viszont a helyzet az, hogy létrehozza a könyvtárat, csak éppen nem képes továbblépni. illetve ha már így ott a könyvtár (a programon belül is és nautilusból is látszik), és azt kijelölve szeretném telepíteni az adott cuccot, akkor meg szó nélkül kilép.
a két kérdéses dolog a WoW trial és a Guild Wars trial lenne, velük próbáltam egyelőre.

(#45) -kdM- válasza #16820480 (#44) üzenetére


-kdM-
senior tag

szinte ugyan ez a problemam, en a guild wars-t probalom telepiteni, de mindig azt dobja hogy nem tudja megkezdeni a telepitest (pedig mindegyik resz telepito lemezevel es a netrol letoltheto telepitovel is probalkoztam)

szerk: lehet az a baj, hogy 64 bites rendszer van fent?

[ Szerkesztve ]

(#46) #16820480 válasza -kdM- (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem hiszem, hogy a 64bit lenne a probléma, mert nekem még 32 bites rendszerem van.

Guild Wars-nál nem tudod honnan lehetne kérni aktivációs kódot? elvileg ingyen kipróbálható egy pár napos triallal, de az is csak kóddal enged be, és a honlapjukon semmiérdemleges nincs róla :( még meg is venném, mert nem drága, de előtte ki akarom próbálni, mennyire jön be.

(#47) -kdM- válasza #16820480 (#46) üzenetére


-kdM-
senior tag

tudtommal nem lehet igenyelni trial key-t, de nekem van 2 elkuldom pu-ben...persze nem garantalt, hogy megy mert mar lehet odaadtam valakinek

(#48) #16820480 válasza -kdM- (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszönöm, az egyik kód működött :)
bár sajna a játék nem megy ilyen fényesen, eléggé szaggat például kamera forgatásnál, úgyhogy lehet, hogy nem fog ez menni linux alatt...
ami vicces amúgy, hogy például fifa07 (wine alatt) legalább olyan szépen fut, mint vista alatt futott, amí] azt használtam :)

(#49) fekeandras


fekeandras
őstag

Ezt próbálta már valaki linux alól játszani?Gyakorlati tapasztalat érdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.