Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tuki


Tuki
csendes tag

Címben említett cucc eladó 50.000 ft-ért teljesen új minden tartozékával. Ha van amit beszámítattnátok csak írjátok bármilyen megoldás érdekelhet!

(#2) tocsa válasza Tuki (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

Ez DVD-t is ir, gondolom plusszosat meg minuszosat is, ha ennyibe kerul.
Vagy rosszul gondolom. Vagy egy 0-val tobbet irtal. Vagy SCSI?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#3) Pacák válasza tocsa (#2) üzenetére


Pacák
senior tag

Szerintem külső usb 2.0-ás ez a drive. :)

Nuclear launch detected

(#4) Tuki válasza tocsa (#2) üzenetére


Tuki
csendes tag

szia Én is erre gondoltam először de nem ez nem ír Dvd-t. Viszont boltba 70-80-ért nyomják tehát az én 50-em baráti. Ez olyan emberkének kelhet akinek laptopja van vagy mobil emberke. Bővebbet megtudhatsz róla a multimédia.hu oldalon a Cd/DVd írok alatt a Jackrabbit cím alatt. Elég sokoldalú kis cucc.

(#5) Pacák válasza Pacák (#3) üzenetére


Pacák
senior tag

.. és DVD -t nem ír, csak olvas. :)

Nuclear launch detected

(#6) Tuki válasza Tuki (#4) üzenetére


Tuki
csendes tag

Ahogy mondod! Usb2-es Usb1-es meg Firewire csatlakoztatható külső drive és asztali dvd egyben vmint direkt Mp3 lejátszó az egész akkora mint egy discman. Minden kábel a csomagban van 3 féle audio kimenet 2féle video távirányítós stb

(#7) tocsa válasza Pacák (#3) üzenetére


tocsa
senior tag

Jezusom. Ennyibe kerul?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#8) Goose-T válasza Tuki (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem jobb lett volna, ha a Hardver piac témakörben hirdeted meg ezt a cuccost.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) Tuki


Tuki
csendes tag

Köszi a tippet de ott is megtettem. És bocsi hogy ide is beírtam. Sajna ennyibe kerül de mivel egy haver hozta tartozása egyenlítése miatt elfogadtam tőle. Most megpróbálok túladni rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.