Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Iskolások topikja

Hozzászólások

(#101) Grafiqs válasza Esmein (#100) üzenetére


Grafiqs
őstag

Inkább ne írj semmit (tudod Vladi aláírása)! ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#102) harry válasza Pirítós (#1) üzenetére


harry
veterán

Váh iskolai gyötrekmek, ne is mondd : \ Holnaptól csomó doga, felelések, meg a rohadt meleg. előrébb kéne hozni a szünetet úgy 17 nappal.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#103) Esmein válasza Grafiqs (#101) üzenetére


Esmein
nagyúr

holnapig már tuti nem, majd megnézem reggel milyen sírás rívás lesz úgy 7 és 7:30 közt a topicban. Jóéjt :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#104) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Még pár év é a Zérettgégi gatyábarázza őket...most semmi értelem sírni..inkább tanulni kell, majd 12. évvégén rájönnek, hogy tanulni kellett volna és nem nyavajogni, erre miis rájöttünk, csak már késő :DDD

Amúgy meg alsóban még minden szép és virágos, bárki bármit mind, ott még a tancsik is csipálják az embert.akár hiszed akár nem. Gimiben kicsit húzósabb a hylezet, sztem. Moindjuk nekem soha nemvolt gondom velük, mert én nem viselkedtem velük úgy, hogy megérdemeltem volna, de van pár oszt.aki igencsak megkaopta tőlük.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#105) Somejko válasza harry (#102) üzenetére


Somejko
aktív tag

Hali
Hát akik 3-műszakban nyomják?Azoknak csupa hawai,napfénytető a gyárban,2óránként 5perc szünet,közben megpusztulnak a melegtől,meg a teljesítmény követeléstől,mert ott a darabszám a lényeg;]Meg hát leállás az csak nagy ünnepeken fordul elő,a diákok meg vakáció hegyek+hétvége stb.
A diákok csak ne siránkozzanak,majd fognak,ha a kitanult szakmájukat kitörölhetik,mert sehová nem kellenek,és azt kell csinálniuk,amit nagyon nem szeretnének.
Ez az én véleményem:))

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#106) harry válasza Somejko (#105) üzenetére


harry
veterán

Örülök, h Te a kitanult szakmáddal elégedett vagy, legalább nem fogsz megfázni a gyárban :) illetve gondolom, hogy te ezt szereted, azért csinálod. De én azt hiszem valami mást fogok választani.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#107) BenJoe válasza Gergello (#59) üzenetére


BenJoe
senior tag

Zsír!! Gergello, tudsz jönni MSN-re? Dumálni?

BenJoe MSN: benjoe@citromail.hu

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#108) mkbla


mkbla
senior tag

:)) ez a topic nagyon lol, majdnem végigröhögtem, jobb mint a viccrovat :DD

szóval, azért mint ahogy itt felmerültek a kül. hsz-ekben vannak problémák. nekem is van jópár olyan ismerősöm aki 7.-8.-os korában úgy berúgott hogy talicskával vitték haza stb... (fűről, bogyóról nem is beszéltem).
emellett még tényleg itt vannak a magatartási problémák, ezeket sajnos látom de nemcsak az iskolában ahol dolgozom (nem tanárként), hanem úgy is ha csak végigmegyek az utcán, vannak tényleg olyanok akiben ne látok semmi tiszteletet az idősebbek iránt :( ez baj, főleg h az ált. isk.-ban is nagyon lekezelően bánnak a diákok a tanárokkal, ha a tanár meg felemeli a hangját vagy vmi akkor meg persze mindjárt jön anyuka-apuka.... :(
én ált. isk koromban soha nem akadtam ki azon h mennyit kell tanulni meg h hány órám van a héten (olyan napi 5-6-7 körül lehetett, nem emléxem)
Tanuljatok tovább, ameddig csak tudtok...

Egyébként még annyi hozzáfűzni van az egészhez hogy: tanulni,tanulni,tanulni....:DDD

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#109) b14 válasza Pirítós (#7) üzenetére


b14
senior tag

Me too.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#110) Pirítós válasza harry (#102) üzenetére


Pirítós
tag

Nekünk már nincsen valami sok dolog a suliban mert 10.-én van az uccsó tanítási nap:DDD mert felújitják az iskolát.de tényleg zavaró ez a nagy meleg!:(((

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#111) Pirítós válasza Somejko (#105) üzenetére


Pirítós
tag

Én nekem egy éttermem lesz ha minden jól alakul.:C

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#112) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Csak hogy válaszoljak az eddig felmerűlt és ezek után felmerűlő ''Miért kell ez a topik?'' jellegű erősen OFF hsz-ekre. Egyetlen dolog van amiért nyitva hagyom ezt a topikot. Mert így (talán) az ifjúság nem a szakmai részt OFF-olja szét. (Akinek nem inge ne vegye...). Talán ez az egyetlen ok amiért van Fáradt Gőz.

Grafiqs

Ettől függetlenül az OFF-ot mellőzzétek!

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#113) zoleeE 13 válasza Pirítós (#40) üzenetére


zoleeE 13
tag

kitűnő?? te vagy az osztály esze??bakker:D

LollR fiam LollR

(#114) Pirítós válasza Grafiqs (#112) üzenetére


Pirítós
tag

Én edig talán nem is offoltam a számtech részébe..ja bocs:akinek nem inge ne vegye...

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#115) Pirítós válasza zoleeE 13 (#113) üzenetére


Pirítós
tag

Az azér nem.Nem vagyok egy nagy stréber és csak jeles beismerem.

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#116) zoleeE 13 válasza Pirítós (#115) üzenetére


zoleeE 13
tag

helyes
te hol is tanulsz bp???

[Szerkesztve]

LollR fiam LollR

(#117) Pirítós válasza zoleeE 13 (#116) üzenetére


Pirítós
tag

SZENTENDRE bp.-tól nem messze
hány éves is vagy?

[Szerkesztve]

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#118) Archer válasza mkbla (#108) üzenetére


Archer
őstag

Én tisztelem az időseket, de időnként nekik is vannak idegesítő húzásaik. Megyek a járdán szép nyugisan, erre szembejönnek velem és majdnem kilöknek az autó elé, mert nem képesek 10cm-t arrébbálni. Nem egyszer volt ilyen eset. Persze ez nem általános, de ilyen is van.
Nálunk az iskolában a másodikon hála a jó hőszigetelésnek, 35-40 fok van, ennek köszönhetően mindenkiről ömlik a víz.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#119) zoleeE 13 válasza Pirítós (#117) üzenetére


zoleeE 13
tag

13 vok:))

LollR fiam LollR

(#120) Pirítós


Pirítós
tag

Akkor te is 6.-os vagy nem?

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#121) erdesz


erdesz
tag

Ez már tényleg kezd átmenni teveclub színvonalba :U én egy színvonalasabb társalgásra számítottam :U Nem akarok moderátorkodni, de melegen ajánlom ''hány éves vagy'' meg ''hova jársz'' típusú kérdésekre ICQ-t vagy MSN-t...

(#122) harry válasza Pirítós (#110) üzenetére


harry
veterán

Hát szerintem mi sem csinálunk semmit utolsó héten. Felújítás lesz nálunk is, kapunk egy harmadik emeletet. Meg nem rég lettek lecserélve sz. gépek 2 teremben, pénteken gyorsan le is teszteltük egy jóó kis LAN party alkalmával ;]
Mondjuk kicsit kilógok a sorból - én 16 éves vagyok, tehát most másodikos Info Szakközépben - Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#123) Pirítós


Pirítós
tag

Hát én is valamivel színvonalsabb társalgásra számítottam de mondjuk ez tőlem is függ:(

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#124) erdesz válasza Pirítós (#123) üzenetére


erdesz
tag

Ha megvan a szándék, akkor nincs nagy gond :R :))

(#125) # Speeder #


# Speeder #
csendes tag

12-13-14 évesen mit kerestek a hardverfórumon?

Live to drive!

(#126) erdesz válasza # Speeder # (#125) üzenetére


erdesz
tag

Értelmesebb hozzászólókat!

(#127) Esmein válasza # Speeder # (#125) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerintem tökéletesen van itt helyük. Ha nem itt vannak hát hol legyenek ? Kell a hardverzseni utánpótlás, lehet fele pelyva, de ha 50 emberből kikerül 1 profi, aki itt gyúrja ki magát, én már büszke leszek a fórumra :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#128) # Speeder # válasza Esmein (#127) üzenetére


# Speeder #
csendes tag

Hol a helyük?IRC-n,chat.hu-n,index fórumán,bánom is én,hol.
Azt,hogy hardverzseni utánpótlás-képzés zajlik,még tolerálni is tudnám,de ebben a topikban konkrétan miben nyilvánul meg a hardver iránti tudásszomj?

Live to drive!

(#129) Papa-Georgo válasza # Speeder # (#128) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

wazze...150 másik topickot mutatok amiben nem hardver van, és akkor mia fax van.

Eza fórum azért jó, mert családias légköre van és mindent meglehet beszélni a lábgombától elkezdve a hova temessük a nagymamát c. topickon át. KÉSZ

Ennyi ha nem teccik menj máshová ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#130) Esmein válasza # Speeder # (#128) üzenetére


Esmein
nagyúr

Itt konkrétan kitombolják magukat, de ez nekünk jó, mert nekünk ott a másik sokezer offtopik, ahol mondjuk nem ezt a témát kell vizslatnunk a többi értelmes hsz közt, hanem mondjuk tudunk a témára koncentrálni. Nem baj hogy itt ez a topik sztem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#131) Winner_hun válasza # Speeder # (#128) üzenetére


Winner_hun
félisten

Abban, hogy ez fáratt gőz, nem éppen hardvertopic:(((

szerk: hupszika, megelőztek:B

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#132) Papa-Georgo válasza Esmein (#130) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

izé...psszt Esmein, akarsz jönni Paintballozni!!!!! psszt..meghipnotizáltalak...

Bővebben: link



[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#133) Esmein válasza Papa-Georgo (#132) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem jövök, drága és szétlövik a picsámat, meg nincs szerelésem, elég indok :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#134) Papa-Georgo válasza Esmein (#133) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Gyűjtsél rá...sokan másoknak sincs felszerelésük, ez nem akadály, benne van árban.
Fájdalom pedig a real feelinget adja hozzá, néha szenvedni is kell :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#135) BenJoe válasza Papa-Georgo (#134) üzenetére


BenJoe
senior tag

Hagyjátok az OFFot abba azonnal!!!! :((:((:(((

Na jó, ez csak vicc volt...:DD:DDD :)) Smiley-hadsereg. Gambit sírvafakadna, ha ezt látná.... :R

Még két hét, és vége! :C

És akkor... Megszületik az Első Galktikus Birodaloooom! :R /Mindezt hülye hangon kell maondani, ugye.../

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#136) Pirítós


Pirítós
tag

Egyébként nem értem hogy miért feltételezi mindenki hogy a fáradt gőz csak a hülyéknek való.Attól hogy nem állandóan a hardwerel foglalkoznak az emberek attól még érthetnek hozzá.:Y

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#137) Skót válasza Pirítós (#40) üzenetére


Skót
aktív tag

első 4 osztályban én is kitűnő voltam tehát ott még nem nagy cucc
aztán átkrültem gimibe 5.-be ahol ugyancsak kitűnő lettem (8. osztályos) és azóta csak 4,5 körül van az átlagom:D
monnyuk idén örülök ha elérem a 4,2-t:( pedig ez pontszerző év de na!)

Az óraszámokról:
Télleg be lehet fejezni a siránkozást mert lesz az még sokkla rosszabb is:D
(napi 7-8 óra)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#138) Pirítós válasza Skót (#137) üzenetére


Pirítós
tag

Jajde sajnállak hogy ''csak'' 4.5 az átlagod:DDD.Nem szabad csak úgy az ilyet lebecsülni,más gyerek igen örülne neki.Azért mert te még ilyen vagy attól ő még lehet olyan is(a la:Hornyák majd ballagásnál beleböfögök a pofájába.Muhaha jó lesz

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#139) Skót válasza Pirítós (#138) üzenetére


Skót
aktív tag

heh hát igenis kevés:D
Érettségi előtt egy évvel meg különösen amikor minden szerencsétlen pontért ölünk hogy aztán tvábbtanulhassunk egyetemen (dehülyék vagyunk tanulásért tanulunk:DDD)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#140) Pirítós válasza Skót (#139) üzenetére


Pirítós
tag

Ja bocs tényleg,érettségi előtt sokat számít az ilyen de hatodikban még az embert nem nagyon érdekli a dolog

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#141) Pirítós


Pirítós
tag

Azt is beírhatjátok hogy mi a tanárotok kedvenc benyögése.Pl.:A köritanáromé:agyhalál,közöd nincs a világhoz fiam,értelmes kérdésed van?Meg hasonlók:B

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#142) ahavasi


ahavasi
tag

de fiatalok vagytok... én 8.-os vagyok és a Séchenyi István Általános iskolába járok (másnéven Szovjet Menekült szálló :D:D:D) (Vagy Cigánytelep :D:D)

A kilincs legyen muslincás

(#143) BenJoe


BenJoe
senior tag

óóóó....... Földrajztanár: Agytröszt például.... :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#144) Skót válasza Pirítós (#141) üzenetére


Skót
aktív tag

föci tanár: vágódjon a táblához fiam mint egy féltégla és mutassa a...
kémia tanár: mozogjatok már egy keveset (ez viszont állandó jelleggel mintha koffeinbeöntést kapott volna)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#145) Pirítós válasza Skót (#144) üzenetére


Pirítós
tag

:DDD.Jók.Ofő:És ne úgy száljatok le mint egy csürhe.Egyenlőre ennyi

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#146) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Most 8. vok. A lökött igazgatóm megkavarta a szart az éreccségi miatt:F, és a valagásunkat előrehozták péntekre (jún.3.)., Irtó szar volt, de legalább a kapott pénzből összejött egy gép:C;):DD:))

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#147) Pirítós válasza sharpapa (#146) üzenetére


Pirítós
tag

És kitől kaptál te pénzt a szüleidtől?Vigasznak??

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#148) BenJoe válasza sharpapa (#146) üzenetére


BenJoe
senior tag

Rokonok mennyi lóvét adogattak bele a lelkes gratulációba? :DD Nagy piálás volt? :D

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#149) BenJoe


BenJoe
senior tag

Még 3 nap. És akkor majd átadhatom magam a San Andreas és a strandolás örömének! ;]
Persze azért a csajokról se feledkezzünk meg.... :U:))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#150) b14 válasza Esmein (#98) üzenetére


b14
senior tag

Amíg nem publikáltam az életkoromat senki nem szólt egy szót se.:U

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Iskolások topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.