Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Iskolások topikja

Hozzászólások

(#51) Pirítós válasza Grafiqs (#46) üzenetére


Pirítós
tag

Ezt hogy érted?A suli a lényeg.:F

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#52) Pirítós válasza Grafiqs (#50) üzenetére


Pirítós
tag

Eddig kultúrát ez a forma.Szerintem

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#53) Szőrös  válasza Esmein (#44) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hja öcsém is most végzi 8.-at s panaszkodott egész évben , hogy néha van 7.-8. órájuk is. Bakker nekem min. 7 órám volt s egy héten 2szer 8 ha nem többször. Ezek a mai fiatalok...

nem kell :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54) Esmein válasza Pirítós (#49) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az iskola soha nem volt igazságos... Mi voltunk a kisérleti nyulak ezek a fakt meg mittomén rendszerrel, tudod milyen dühítő volt, hogy az órák után elmentünk kajálni(mikor 3.-osok voltunk) aztán 15 perc és kezdődött a napközi. Szerinted egy 9 éves gyerek mennyi hajtódik szét reggel fél nyolc és délután 4 között ? Az utánunk jövőknek sokkal kevesebb órájuk volt már.

Azt birom mikor az ősök emlegetik, hogy nekik még szombaton is volt suli, meg hogy az milyen rossz volt. Csak azt felejtik el említeni, hogy általánosban sokszor délután mentek, és 5-nél sose volt több órájuk.


#53: egyetemen meg van cca heti 15 óránk, napi 2-3 és szét vagyunk esve tőle ;) Puhány sz@ork vagyunk na, én rá is pihenek egy évet erre az első év progtervmatra.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#55) Pirítós válasza Szőrös  (#53) üzenetére


Pirítós
tag

Attól hogy ti már fel vagytok nőve mások még nem:P.Miért te mikor jártá suliba?

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#56) -Jackson- válasza Grafiqs (#50) üzenetére


-Jackson-
őstag

eddig úgytudtam hogy a péhá nem cset...;]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#57) Pirítós válasza Esmein (#54) üzenetére


Pirítós
tag

szerencsére én nem járok napközibe csak másodikban voltam de az valami szörnyű volt.(Nem játszhattam Flippert):DDD

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#58) Pirítós válasza -Jackson- (#56) üzenetére


Pirítós
tag

a hardver nem is cset de ez a fáradt gőz téma és ha ezt ilyen alapon bezárják akkor a sw3. is be kell meg a többi ilyet!:Y

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#59) Gergello válasza BenJoe (#34) üzenetére


Gergello
addikt

Té a Békebe a jársz? jóó suli én is oda jártam , Hansel tanít ?:D
tavaly ballagtam el, de naggyon jó volt, legyél büfés sokat lehet vele kazálni, meg felzabálni az árút:D

[Szerkesztve]

(#60) Szőrös  válasza Pirítós (#55) üzenetére


Szőrös 
veterán

tizennagyonsokéve.
Esmein : hja ez nagyon igaz. kinyíilt a csipájuk a kis nyavajásoknak.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#61) Esmein válasza Pirítós (#57) üzenetére


Esmein
nagyúr

Pedig a sok kis tirpák suhancra ráfér ám, hogy tökükre lépjenek, muterom napközis tanár, faterom most középsuliban tanít. Amiket mesélnek milyen pofátlan kis férgek vannak, verném falhoz mindet. Az a baj, hogy a szülők elkényeztetik az [egyszem] gyereküket, a tanítónéni meg még csúnyán se nézhet mert bemegy a hisztérika és csapdossa az asztalt. Így nem lehet gyereket nevelni. Igenis legyen fegyelem.(most már tudom miért fogtak keményen :D)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#62) Pirítós válasza Esmein (#61) üzenetére


Pirítós
tag

Ebben én is egyetértek de azért szörnyű a napközi mert dögunalom.És 7 vagyunk testvérek és nem is vagyunk valami elkényeztetve.NEkem 5 a magartásom(tényleg):DDD

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#63) -Jackson- válasza Pirítós (#62) üzenetére


-Jackson-
őstag

itt a péhán én max 2-est adnék

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#64) tts válasza kraftxld (#43) üzenetére


tts
addikt

És miért ne? Remélem nem zavar, nem rontja a lehetőségeidet, nem korlátozza a pH használatodat, szóval mi a bajod velük? Gyerekek, na és, gondolom veled is megtörtént.

Nekem is van három iskolás lányom - 1. 5. és 6. - a két nagyobb holnap táborba megy, de ha él még a topic mikor haza jönnek, én biztos megmutatom nekik. Ugyanis sajnos igazad van - ami rendelkezésükre áll még az a teveclub nevű izé. Itt legalább valami ragad rájuk a koszon kívül is, ha semmi más csak gyakorolják a helyesírást, a hsz-ek formázását, már megérte. Nem?

Amúgy ahogy elnézem a T. Kollégákat a helyesírás nem erősség - tudjátok, hogy a hsz. a Mod felíratnál javítható? Szabad használni.

És jó fórumozást!

(#65) Lortech válasza Pirítós (#62) üzenetére


Lortech
addikt

..és magyarból hanyas vagy? :)

Thank you to god for making me an atheist

(#66) Pirítós válasza tts (#64) üzenetére


Pirítós
tag

Juhéé egy érdeklődő és azért nem modolok mert amikor modoltam azt mondták hogy milyen béna vagyok hogy nem tudom elsőre rendesen leírni.Köszönöm a támogatást :R:R:R

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#67) Pirítós válasza Lortech (#65) üzenetére


Pirítós
tag

Képzeld el mindekettő 5.-s és azért írok nem helyesen mert sietni akarok.

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#68) erdesz


erdesz
tag

Hmmmmmmmm...
Én napközis vagyok, naponta 8 tanóra + különórák :O:O:O
Jövőre jobb lesz.


Az iskolai helyzet meg valóban elgondolkodtató, amikor 10 éves gyerek bicskával zsarolja a gyengébbet a tízóraijáért, meg a leckéért... de ha ezt látják a tévében (amit egész nap nézni kell, mert szülőknek ugye egy percük sincs a csemetéjükre, elfoglalt emberek, csak a tanároknak verik az asztalt), akkor már nem is olyan meglepő. Ilyen az egész világ :((:(((

(#69) kraftxld válasza tts (#64) üzenetére


kraftxld
nagyúr

És miért igen? Nem igazán tartozik a fórumhoz, hogy ki milyen iskolába stb. jár. Nem igazán emlékszem, hogy akármelyikük is produktívan hozzátett volna a szakmai részhez. Nekem semmi bajom nincs velük, de ezeknek a dolgoknak a kitárgyalásához van más csatorna is a neten.
Az általad említett katasztrofális helyesírásról meg nem is beszélve :U Nem tudom melyik is írta, hogy 4-est vagy 5-öst kapott helyesírásból. Biztos vak tanár javította :DDD
Meg miért is kell állandó jelleggel mindenféle topicot nyitni? Feltünési viszketegségben szenvednek? Szerintem elég régi hozzászólás található a fórumon amit érdemes először átolvasni és csak azután írkálni. A regisztrálásom után kb 3-4 hónapig én is szinte csak olvasgattam. De mostanában inkább a hsz szám gyarapítása, és az ebből következő rangkergetés a divat :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#70) Tithian válasza Esmein (#44) üzenetére


Tithian
őstag

40?

A tanterv szerint most 33 a maximum. Külön engedéllyel persze lehet ezt faktokkal növelni (harmadik, negyedik fakultáció...), de az már túlzás (kivéve, ha nagyon szeret valaki iskolába járni). Két évig volt 33 órám, elég volt. Így visszagondolva rengeteg felesleges óránk volt, nem sokat ér, ha mondjuk hetente két órában bejön egy tanár és mindenféle zavaros dogmákkal traktája a diákot (énekóra nevén).
Harmadiktól a 21 óra sokkal elviselhetőbb volt :)

A fegyelemről: nem értem, miért akar néhány volt osztálytársam általános iskolai tanár lenni. Magunkat sem szívesen tanítottam volna, pedig ez a korosztály még hagyján az azt követőkhöz képest. Van a családomban tanító, ahogy értesülök, lesz ám utánpótlás, de még milyen...
Egy példa: biztos bennem van, a hiba, de nem tartom helyesnek, ha egy kocsmában derekamig érő kölykök részegednek le heti (vagy napi) rendszerességgel, aztán pedig másnap hazaevickélve a szüleiket ez nem is zavarja. A ''faltól-falig'' nevelési tanácsadás bizony sokakra ráférne, és most a szülőkre gondolok. Nem létezik, hogy egy 14-15 éves gyerekkel nem lehetne bírni.
A nevelés hiánya nagyon szépen megfigyelhető a fiatalok jelentős részén.
Kivételek persze vannak.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#71) kraftxld válasza Pirítós (#67) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Biztos, hogy sokan mondták már, hogy ez nem chat. Nyugodtan leírhatod mit szeretnél, nem kerget senki sem, hogy azonnal válaszolj.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72) Pirítós válasza erdesz (#68) üzenetére


Pirítós
tag

Azé nem ilyen rossz a helyzet.De tényleg lenne mit javítani

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#73) tts válasza kraftxld (#69) üzenetére


tts
addikt

Jaj, ne viccelj már - hogy 5. 6. osztályos gyerekek hsz számokat hajszolnak - ezt te sem gondolod komolyan, azt sem tudják mi az.

De ha nem sértelek meg a kérdéssel - mit kellene minek a milyen szakmai részéhez hozzátenniük a fáradtgőzben?

(#74) Esmein válasza erdesz (#68) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem se volt egy rózsás közösségi pozícióm általánosban, de ha valamelyik bicskával megfenyít tuti eltöröm a karját. És az a baj, hogy a tanár az ilyen sérelmekre rá se tesz, nem érdekelt igazán. Sokan csak azért csinálják, mert ezt is muszáj, vagy a pénz miatt, nagyon kevés a tanár, aki szívből tanít. Nem tudod feldolgoni a sérelmeket és megpróbálod megtorolni, de persze téged egyből lekapcsolnak, aztán osztályfőnöki igazgató, tortúra ecetera. Nagyon nincs jól kitalálva ez a rendszer, de nem tudunk rajta változtatni. Vagyis leginkább nem akarunk, amikor olyan idős voltam, mint ebben a topicban az átlag, akkor úgy gondoltam, hogy kikerülök ebből a fertőből és rendetrakok, most hogy túl vagyok rajta, nem hiszem hogy meg tudnám fogni bármerről is a dolgokat. Egyszerűen egy ember ehhez kevés, leginkább az összehangolt cselekvéssel lehetne valamit elérni, ahhoz viszont valakinek vezetni kell a csürhét. Naszal kb ennyi. Suli sux, tanulás rulz.(lenne, ha nem kényszerítenének folyton rá, csak saját magamtól, ami érdekel és amihez kedvem van. Hozza meg a kedvem hozzá, vagy megjön magamtól is, de mikor kényszerítik a sok szemetet a fejembe, akkor ki birok akadni. Na a lényeg az, hogy én már kiléptem ebből a börtönből, Kezdek valamit magammal.)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#75) Pirítós válasza tts (#73) üzenetére


Pirítós
tag

Igen,igen ez a fáradt gőz.de azért tudok valamit a szakmai részről is.És azért nyitottam ezt a topicot mert ilyen még nem volt és valahogy hiányzott.

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#76) kraftxld válasza tts (#73) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A fórum nem csak a fáradt gőzből áll.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#77) Esmein válasza Tithian (#70) üzenetére


Esmein
nagyúr

12 éves korukig kell megfegyelmezni őket, mert utána kibújik a szög a zsákból, 18-19 éves korukig magukhoz se térnek. Én is most vagyok 19, kezd benőni a fejem lágya úgy érzem, de mindez semmit nem ér, elpazaroltam az éveimet fölöslegesen. A suliban nem tanultam meg minden fontos dolgot mert muszáj volt, de most meg nem tudok elszámolni azokkal az évekkel. Tök fölöslegesek voltak.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#78) tts válasza kraftxld (#76) üzenetére


tts
addikt

:D:D:D Vazze... - de ez itt speciel a fáradtgőz! :R

(#79) tts válasza Esmein (#77) üzenetére


tts
addikt

ez az érzés egyetem után még erősödni fog - sőt az idő előrehaladtával egyre jobban erősödik majd - én pont 20 éve diplomáztam - szóval ez vegytiszta tapasztalat :DD

(#80) Agostino válasza Esmein (#77) üzenetére


Agostino
addikt

Jöttelek vigasztalni. :D
Most őszintén mi az amit nem tanultál meg, és most hiányát látod? Badarság azt mondani hogy fölöslegesen telt bizonyos idő. Volt értelme. Mindennek van értelme. Amugy miért elszámolni velük? Élj együtt velük, emlékezz a jóra.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#81) Pirítós


Pirítós
tag

Nekem nem baj hogy kicsit offoltok csak mondom hogy kicsit lekanyarodtunk az eredeti témától.

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#82) erdesz válasza Esmein (#74) üzenetére


erdesz
tag

Igazad van, teljes mértékben!
A bicskázás elég sok körzetiben megy :(((
Valamint a tanár és a diák részéről egyaránt ellenséges hozzáállás sem javít sokat a helyzeten.

(#83) illusiON válasza Grafiqs (#14) üzenetére


illusiON
őstag

no azér ennyire nem akartam a sulykot elvetni -:B bocsi -:)

( : no woman no cry : )

(#84) Pirítós válasza erdesz (#82) üzenetére


Pirítós
tag

azért nem minden iskolába van bicskázás(csak verés)

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#85) erdesz válasza Pirítós (#84) üzenetére


erdesz
tag

Na jó erről lepattanok, lényeg az agresszió.

(#86) Pirítós válasza erdesz (#85) üzenetére


Pirítós
tag

Hát sajna ez az osztályunkban is van.Egy kis védelmi kaja mindent megold:DD

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#87) erdesz válasza Pirítós (#86) üzenetére


erdesz
tag

Diktafon+videós a sarokban+ügyvéd is megoldást jelenthet :DD

(#88) Pirítós válasza erdesz (#87) üzenetére


Pirítós
tag

Egy diktafonomat már ledobta a 3.-ról azóta nem próbálkozom az ilyenekkel.:DDD

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#89) erdesz válasza Pirítós (#88) üzenetére


erdesz
tag

És olyankor hol a tanerő? :U:(:(((

(#90) Pirítós válasza erdesz (#89) üzenetére


Pirítós
tag

Gondolom kávéztak de beköpni nem mertem mert akkor engem dobott le volna:DDD

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#91) asturel


asturel
őstag

elso ranezesre azthittem, hogy ez egy komoly (de legalabbis ennel mindenkeppen komolyabb) topic lesz, de mikor az elso par hsz-t elolvastam, elegge nagyot csalodtam, hogy altalanos iskolasok nyitottak a topicot

tantargyilag nem ertem mit kene megbeszelni, az userek 99%a kituno.., legrosszabb esetben jeles

imho egy kozepiskolas vagy foiskolas/egyetemes topicnak tobb ertelme lenne.. (ennel biztosan) :R

felreertes ne essek, nem akarom leszolni a ''kicsiket'', mivel ense vagyok ''nagy'' ;)

mod: atveszik a kicsik a hatalmat, es jaccoteret csinalnak ;)

[Szerkesztve]

(#92) Totyi


Totyi
őstag

Én már lassan úgy nézem;hogy a PH! nem is hardver fórum.Ha a hardver témákba nem is írnak;az tuti,hogy a fáradt gőzbe biztos.
Nem értem.Hová fajult a PH!?

(#93) -Jackson- válasza Totyi (#92) üzenetére


-Jackson-
őstag

látod, pont ide. iskolás topik május végén...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#94) Totyi válasza -Jackson- (#93) üzenetére


Totyi
őstag

Nem szaporítom a szót.Rengeteg a fölös topic.Köztük ez is.
Miért nem nyitnak mindjárt annak is:hogyan kell a buszra felszállni;hogy bukj orra?
:F

(#95) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

na gyp hadosztály;];]

én is ált isk 8-osa vaok!
Minden nap 7orám van + a többi és nem panaszkdom...
Jövőre 40orám lesz /hét.. abbol 14ora angol
most a Csepeli Herman Otto Általános ISkolába nyomulok
jövőre a Kosutth LAjos Kéttannyelvű Fővárosi Müszaki Középiskola és Szakiskola deákja leszek

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#96) Esmein válasza asturel (#91) üzenetére


Esmein
nagyúr

Komolytalan volna a topik ? Olvastad már az én hozzászólásaimat ?:D
Nekem elég lesújtó a véleményem a tanítási módszerekről a tanárokról és az iskolákról. Azt hittem egyetemen majd enyhülnek a dolgok kicsit és nem lesz ennyi fölös töltelék tantárgy. De, van. Sokkal több és sokkal durvább. A tanárt nem is érdekli, hogy megtanulod az anyagot vagy nem, mert nem is adja le. Könyvből átnyalod és ha kocka vagy akkor sikerül_het_, de ha csak jegyzetelsz és az órán figyelsz az baromi kevés. Középiskolában ez még elég volt, de itt nem. Szóval, mindenki menjen el esztergályosnak amint lehet, mert maratnom kéne néhány dolgot és ha telítődik a piac, olcsóbb lesz a munkaerő. Előre, jővő esztergályosai !

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#97) asturel válasza Esmein (#96) üzenetére


asturel
őstag

1-2hszt koztuk tied is kivetel, de itt foleg altalanos iskolasok szeretnenek tanyaszni, jaccani, oromkodni, irast tanulni satobbi (nemmintha sajnalnam toluk, meg irigykednek, de igyis leterhelt a szegeny PH! :), raadasul ez hw oldal, nem ovisok csetje, most biztos nagyot nottem a szemukbe ;) )

amugy nekem anno mindennap 7 oram volt + a faqok, most kozepsulee viszont jo, de nem vagyok semmibol emeltszinten.. majd jovore ugyis jonnek a faqjaim, felteve ha nem huznak meg :Y (bar a faqos papiromat nem adtam le, pedig mar 2 honapja le kellett volna.. )

mind1, hagyjuk, nem faj hogy van, csak ertelmet nem latom
-- amit meg beirtam mar nem moderalom ki --

oszt me' ? ;)

[Szerkesztve]

(#98) Esmein válasza asturel (#97) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tőlem nyugodtan csevegjenek ebben a topicban(legalább lokalizálhatom azokat, akik hsz-én nem kell meglepődni) úgyis ki vannak közösítve az internet szinte minden közösségéből a 16 év alattiak. Bármely elitista közösségben csúnyán néznek egy 12 évesre ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#99) -Jackson- válasza Esmein (#98) üzenetére


-Jackson-
őstag

előítéletektől mentesen: ''legalább lokalizálhatom azokat, akik hsz-én nem kell meglepődni'' :C

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#100) Esmein válasza -Jackson- (#99) üzenetére


Esmein
nagyúr

írjam azt hogy ''nem kell elolvasni'' ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Iskolások topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.