Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) zorzy4 válasza fulcrumakos (#400) üzenetére


zorzy4
őstag

Kösz bizakodó vagyok. Én biztos hogy ilyen megpattanás miatt is visszavinném, és addig verném a tamtamot amíg ki nem cserélik.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#402) zorzy4


zorzy4
őstag

Harmadik töltés, bekapcsolás 85%. Kikapcsolva még 100at mutatott, és tudom hogy bekapcsolásnál max 1-2%ot vesz le. Holnap megnézem, mi történik ha bekapcsolva töltöm. Mondjuk nem panaszkodhatok, kibír szűk 2 napot úgy hogy este 11 és reggel 7 között ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#403) IceFoxR


IceFoxR
csendes tag

Üdv! Előző héten rendeltem magamnak egy Iocean x8 mini pro-t, viszont előrelátóan szeretnék hozzá rendelni valahonnan képernyővédő fóliát... A gond az hogy nem találtam sehol csak a sima X8 hoz...
Valaki talált már valahol hozzá ? :R

(#404) m3gtr


m3gtr
senior tag

Sziasztok
Pár napja vettem èszre hogy a x8 asom jobb alsó sarkánál 1-2 mm elmozog az elő lap. Szemmel nem èszre vehető, de kèzzel èrezni ahogy kicsit le lehet nyomni. Tapasztalt valaki hasonlót?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#405) zorzy4 válasza IceFoxR (#403) üzenetére


zorzy4
őstag

Adnak gyárilag de arra sincs szükség, nagyon ellenáló az üveg.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#406) citkar válasza IceFoxR (#403) üzenetére


citkar
addikt

Itt vagy hasonló helyeken keresgélj, van rengeteg.

(#407) IceFoxR válasza citkar (#406) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Ebay-t mar neztem, de ott csak X8 hoz talaltam az meg 5.7"...

(#408) IceFoxR válasza zorzy4 (#405) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Azt tudom hogy gorilla glass-os de jó az ha van fólia is rajta.

(#409) citkar válasza IceFoxR (#407) üzenetére


citkar
addikt

Ja, neked is mini prohoz kell (az ugyanolyan mint a minihez tudtommal), akkor itt. Bőséges a választék ehhez is.

[ Szerkesztve ]

(#410) IceFoxR válasza citkar (#409) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Áhh... Köszi szépen ! :) :R :R

(#411) IceFoxR válasza citkar (#409) üzenetére


IceFoxR
csendes tag

Megbízható ez az aliexpress oldal? Időben megjönnek a rendelt cuccok ? :F

(#412) m3gtr válasza IceFoxR (#411) üzenetére


m3gtr
senior tag

az

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#413) fulcrumakos válasza zorzy4 (#401) üzenetére


fulcrumakos
csendes tag

Nem tudom bebizonyítani, hogy nem ejtettem le, így tuti nem cserélik emiatt.

(#414) Mr.Grincs válasza fulcrumakos (#413) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Képet légyszi rakjál már föl ide, vagy akárhova jó minőségben, hogy mi a para aztán ha tudok segítek orvosolni a bajt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#415) .St.


.St.
tag

Hello all!

Szombaton vettem én is egy X8 -t, nekem nagyon tetszik. Kicsit nagy, de netezni nagyon szuper vele. Az akksis jelenség nekem is előjött. Kikapcsolva töltöttem amíg nem zölden világított a pipics, majd töltőről lehúzva 87% -t mutatott. A következő töltést már bekapcsolva csináltam, úgy felment 100% -ra. Eddig meg vagyok elégedve az akksival, 3,5 órás képernyőidő volt, végig wifin 87% -ról 26%-ra.
Viszont lenne egy kérdésem, hátha tudja valaki. Találtam egy ilyen menüpontot, hogy be-és kikapcsolás ütemezés. Beállítottam az időket, de úgy tűnik nem csinál rá semmit. Ennek nem úgy kellene működni, hogy a megadott időben kikapcsolja a telót, majd a bekapcsolja?

Üdv
St

-= St forever =-

(#416) citkar válasza .St. (#415) üzenetére


citkar
addikt

De igen, beállíthatod, hogy mikor kapcsoljon ki, illetve mikor kapcsoljon be.
Régen kipróbáltam (X7-es szériánál) ott működött, ha nem kapcsol ki vagy be, akkor lehet a ROM-nál van valami hiba.
Nekem az X8 mini pro esetében volt némi gond a ROM-mal, de egy gyári beállítások visszaállítása megoldotta, egy próbát megérne, esetleg egy újabb ROM. Ha ezután sem, akkor érdeklődni ott, ahol vetted vagy az iOceannél.

(#417) .St. válasza citkar (#416) üzenetére


.St.
tag

PingDigital -tól vettem, azt mondták valószínű a legfrissebb ROM van rajta. A weblapjukon a 10.20 az utolsó.
A telón hol látom a verziót? Ilyet látok:
Android: 4.4.2
Alapsáv: MOLY.WR8W1315.MD.WG.MP.V34.P12,2014/09/15 19:08
Kernel: 3.4.67

Még egy kérdés, képernyőképet nem tudok csinálni? Külön program kell hozzá?

Köszi
St

-= St forever =-

(#418) citkar válasza .St. (#417) üzenetére


citkar
addikt

Általában a power gomb és az egyik hangerő szabályzó gomb (le vagy fel) együttes lenyomása ment screenshotot.
Ha nem tudod a ki-bekapcsolást beüzemelni tőlük kérhetsz segítséget szerintem.

(#419) .St. válasza citkar (#418) üzenetére


.St.
tag

Köszi, bekapcs+hangerő le -vel működik. A másik megoldódott, pipa ki, pipa be és megy. Érdekes.

St

-= St forever =-

(#420) zorzy4


zorzy4
őstag

Na visszajött a teló új akkuval, már az első bekapcsolásnál, bizalomgerjesztőbb volt, hogy rögtön 70%, és nem 15%. Ennek örömére el is adom! Rájöttem, hogy nem tudom megszeretni az androidot. Én már symbianos telefonnal fogok meghalni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#421) .St. válasza zorzy4 (#420) üzenetére


.St.
tag

Nekem is pirosba volt a jelzés amikor először bekapcsoltam, pedig én itthon vettem.

Más, multitaskot meg lehet oldani valahogy? Pl: fut egy youtube videó és közben nézem a netet, vagy a leveleket. A lényeg, hogy legalább halljam a zenét, a kép annyira nem fontos.

St

-= St forever =-

(#422) Keeperv85 válasza .St. (#421) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Több ablakos móddal meg lehetne próbálkozni, hátha...

(#423) .St. válasza Keeperv85 (#422) üzenetére


.St.
tag

Ehhez valami külön program kell, vagy elég valami beállítás?

Tegnap végre sikerült kicseréltetnem a régi sim kártyámat így már teljes gőzzel használatban a masina. Keveslem a hangerőt beszélgetés alatt, főleg headset -en keresztül. Maxra van véve, de így is elég halk. Nem lehet ezt valahogy tuningolni?

St

-= St forever =-

(#424) Keeperv85 válasza .St. (#423) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jaj....nem tudom hogy ette meg a böngésző a másik felét a mondandómnak... :B

Ide írtunk a "többablakos mód" címszó alá róla >>> [link]

(#425) .St. válasza Keeperv85 (#424) üzenetére


.St.
tag

Köszi, feltettem a régi telómra, de nem győzött meg. Inkább megleszek nélküle.

St

-= St forever =-

(#426) .St.


.St.
tag

Headset -hez visszatérve, használja valaki így a telefont? Először egy samsung -ossal próbáltam, azért volt halkabb. A gyári egész tűrhető, viszont a beszélgetést befejezni nem tudom vele. Ha bejövő hívás van azt felveszi a ha megnyomom. Valakinek tapasztalat?

St

-= St forever =-

(#427) PDA_FAN válasza zorzy4 (#380) üzenetére


PDA_FAN
tag

Üdv! Szintén X8 Mini Pro tulajként érdeklődöm, hogy a jelenleg a Ping Digitalnál látható

"X8 mini ROM 4.4.2 ( Ping Digital saját fejlesztésű)"

felirat mögött rejtőző zip a Mini Pro-ra is feltolható ROM-ot tartalmaz-e? Avagy erre várható egy külön ROM?
Köszi!

(#428) fil


fil
őstag

X8 mini pro iránt érdeklődök. Ha valaki írna róla pár mondatot. Hogy vált be? Mennyire stabil? Milyen a GPS?

(#429) citkar válasza fil (#428) üzenetére


citkar
addikt

Olvass vissza, lesz róla információ.

(#430) Keeperv85 válasza PDA_FAN (#427) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

A Mini-re való romot NE tedd a PRO-ra, mert csúnya vége lesz! :N

Lesznek majd fent frissebb csomagok, csak jelen pillanatban kicsit... mással vannak elfoglalva az illetékesek!

(#431) citkar válasza PDA_FAN (#427) üzenetére


citkar
addikt

Nem tudom milyen ROM érdekel, azon túl, hogy X8 mini prora szeretnél. Ha nem ragaszkodsz a Pingeshez kipróbálhatod az iOceanét, az oldalukon is van fent (szinte minden készülékükhöz).

"X8mini pro 1108 Version Android 4.4
Upgrade the system by connecting the PC.
(compatible with 16GB & 32GB version)"

(#432) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Mai nap tulajdonosa lettem egy x8 mini pro-nak.Mit érdemes,mit kell/lene megcsinálnom figyelnem és tuningolnom,hogy ki hozzam a maximumomat a telobol?előre is köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#433) citkar válasza laci laci (#432) üzenetére


citkar
addikt

Én csak kivettem a dobozból és úgy kezdtem használni (egy gyári beállítások visszaállítása történt) és azóta is megy minden rendben.

(#434) laci laci


laci laci
addikt

Ez előző telom is mtk-s volt(Pár fórumtárs itt ismer is..) és halk volt a beszédhangerőm.Módosítottam kicsit.MUT-ban engineering->audio. Normal mode.Az "sph" a (GSM) telefonálás közbeni hangerő.A beállítás nálam a következőképpen történt. A Level jelöli az egyes hangerő fokozatokhoz beállított értékeket a Value pedig magát az értéket.Mindkettőt emeltem és jó.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#435) laci laci


laci laci
addikt

Pár nap használat után lenne pár kérdésem.Honnan tudom,hogy az én készülékem kitől,vagy kinek a romja van rajta(visszaolvasva nem találtam)?A wifim sokszor inaktív ki-be kapcsol magától aktív használatnál.hol találok hozzá recoveryt(másik billentyűzetet akarok telepíteni zip formában) ?Alul nincs még egy navigációs billentyű,mert mintha úgy látnám?Előre is köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#436) citkar válasza laci laci (#435) üzenetére


citkar
addikt

Ha a Pingdigitálnál vetted az ő ROM-juk lehet rajta. Ha kínai webshopnál, akkor valószínűleg iOcean-es.
Nekem a WiFi-vel soha semmilyen bajom nem volt, még csak nem is gyenge az antennája. Ha másik ROM-nál is problémás garanciáztatnám.

Recoveryt nem is néztem, semmit sem csináltam vele, csak a ROM cseréhez szükséges videót néztem meg, ha netán rá kerül a sor akkor láttam, hogy simán cserélhető, de ők a smart phone flash toolt használták azt hiszem, nem recoveryből telepítették.

Ezt a navigációs billentyűt nem értem

(#437) laci laci válasza citkar (#436) üzenetére


laci laci
addikt

Kéz alol vettem és nem itt a hp-n,ezért nem tudom,hogy miből tudnám meg különbőztetni.Nekem virtuális billenyűm van a kijelzőn.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#438) citkar válasza laci laci (#437) üzenetére


citkar
addikt

Akkor valszeg Pingdigitalos. Garanciáról nem volt szó, még garisnak kell lennie valahova? Az elsők közt rendeltem, ahogy megjelent Kínában, a mini pro új (csak a 64 bites Rock újabb nála).

(#439) Keeperv85 válasza laci laci (#437) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

PingDigital-os rom van rajta, 100%. 3 db navigációs gombnak kell lennie, szóval megvan az mind. A negyedik környezetérzékeny. Egyébként ezt a megoldást szerintem hamarosan kukázzuk, mert nem jók a képarányok hozzá. Bár kényelmesebb használni bizonyos szempontból, de vannak olyan szoftverek, amivel lehetetlen így "összeszoktatni".

(#440) laci laci válasza Keeperv85 (#439) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem a kijelzőből van leválasztva a navigációs gombok.Én azt hittem rossz és azért rakták bele a romba.Akkor lementem a romot és szerintem cserélek rajta romot,mert a wifi az szinte állandóan lecsatlakozik.Köszönöm mindenkinek a választ. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#441) Keeperv85 válasza laci laci (#440) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom hogy van, én követtem el! ;)

Vannak benne fizikai gombok, csak világításuk nincs. Nem tudom az téged mennyire zavarna. Zavarna?

(#442) laci laci válasza Keeperv85 (#441) üzenetére


laci laci
addikt

Pedig egy gsm boltban vettem(bp).Lehet az,hogy a kamera 14 mpx ebben?Most ez van rajta..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#443) Keeperv85 válasza laci laci (#442) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lehet valamelyik viszonteladótól. :) A kamera 8MPX hátul, öt lencsés modell, az előlapi 2MPX. Van ennél frissebb verzió is... :K

(#444) laci laci válasza Keeperv85 (#443) üzenetére


laci laci
addikt

De 13mpx-et és elől pedig 5 mpx-et ír a gyári kamera.Mennyivel lehet jobb a frissítés?A ping..oldalán csak minit találtam...Hol keressem?Köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#445) Keeperv85 válasza laci laci (#444) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Na igen, azt hiszem volt egy koncepcióváltás, de eddig a kamerákat nem tudtam... Azt tudom, hogy a kiadott új modellek 16GB-os flash-sel vannak szerelve, nem 32-es egyik sem.

Még mindig nem mondtad, hogy szoftveres gombokkal akarod tovább használni, vagy sem...

(#446) laci laci válasza Keeperv85 (#445) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem így jobb,csak azt hittem rossz és barkácsoltak rá egyet.De lehet kipróbálnám,nehéz át variálni?nekem 32gb. a tárhelyem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#447) Keeperv85 válasza laci laci (#446) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem egyszerű, ha csak ennyit akarsz változtatni. Sokkal célravezetőbb az egész rendszert újratelepíteni...

(#448) laci laci válasza Keeperv85 (#447) üzenetére


laci laci
addikt

A rom csere inkább a wifi miatt lenne.Van benne valami több mint az előzőkben?Akkor mentek egy mtk-toolsal és egy flashtoolal is,aztán ráteszem a romot amit megosztasz :R :R köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#449) Keeperv85 válasza laci laci (#448) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Itt van:

[link]

(#450) laci laci válasza Keeperv85 (#449) üzenetére


laci laci
addikt

Az egész romot szeretném cserélni,amiben Ugyanúgy benne van a display navicációs biilenyttyű.Előre is köszönöm. :R A rom cserénél csak frissítést csináljak,vagy a perloaderz hadjam?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.