Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) merqree válasza citkar (#500) üzenetére


merqree
őstag

Magyarul ki kell fogni, hogy jó legyen?
Mindenképpen személyesen venném meg.
(A másik készülék NokLum 730as lenne, ha ez nem jönne be)

[ Szerkesztve ]

(#502) m3gtr válasza citkar (#500) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nem tudom milyen volt az x7, de az x8 nak is használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#503) Keeperv85 válasza m3gtr (#502) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ehhez képest az a 3 ami nálam van elég megbízható. A kamera pedig messze jobb, mint a legtöbb kínai társában…

(#504) merqree válasza Keeperv85 (#503) üzenetére


merqree
őstag

Eper :)
Kívánics vagyok, fog-e teremni, mert nekünk nem termett sem cserépben :(

(#505) citkar válasza m3gtr (#502) üzenetére


citkar
addikt

A tiédnek lehet, a jelenlegi X8 mini pro-m nagyon jól navigál.

[ Szerkesztve ]

(#506) Keeperv85 válasza merqree (#504) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem reménykedem. A paprikáim is csak nőnek, de teremni nem szoktak, elfeljtették azt is hogy tél van.

(#507) citkar válasza Keeperv85 (#506) üzenetére


citkar
addikt

Valami nem jó akkor, érdeklődni kéne egy növényorvosnál :)

(#508) Keeperv85 válasza citkar (#507) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem cserepes fajták, kifelé vágyakoznak… :B

(#509) citkar válasza Keeperv85 (#508) üzenetére


citkar
addikt

És ha később kirakod?

Információ a Lollipop bevezetéséről, illetve az új telókról a Rock-ról vagy az X9-ről? Ezeknél vajon csak azok a virtuális gombok lesznek, amiket te preferálsz vagy lesz az alsó kereten a megszokott 3 "valódi" gomb is?
Az azért jó hír, hogy az első készülék az X9-es szériából 5 colos lesz és nem nagyobb (legalábbis nekem :) ). Bár a 64 bitesek közül ők is 5.5 colossal jöttek ki előbb...

[ Szerkesztve ]

(#510) Keeperv85 válasza citkar (#509) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megeszik a tyúkok. Nem jó ötlet kitenni…

Nincs újabb infóm, mint amiről már híreztek is. Figyel a kis sárga, nehogy elköpjön valamit idő előtt. Preferálnám én a fizikai gomokat, ha legalább egy halvány jelölést gravíroztak volna hozzájuk… :((

(#511) citkar válasza Keeperv85 (#510) üzenetére


citkar
addikt

Hát a tyúkokat nem szabad a paprika és az eper közé engedni :)

Részemről gravírozhatják is, csak legyenek :)
Bár ha jó a telefon, megfog és nem is drága valószínűleg nem a fizikai gombok hiánya tartana vissza.
A kamerák terén csinálhatnának valami kiemelkedőbbet, nem rosszak egyébként ezek sem, de mégis...vagy vízálló telefont is csinálhatnának :U . Hátha egyszer megkérdeznek téged mit hiányolnak a vásárlók :)

[ Szerkesztve ]

(#512) laci laci


laci laci
addikt

Az én véleményem a teloról(mini pro)Szerintem használható,gps jó,kamera jó.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#513) m3gtr


m3gtr
senior tag

Ha nem nagy kérés és nem okoz gondot, valaki tudna csinálni egy videót a navigációról működés közben? Kíváncsi lennék hogy csak nekem ilyen xar e, majd csinálok egyet én is róla.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#514) citkar válasza m3gtr (#513) üzenetére


citkar
addikt

Útvonalat csináltam, de ha segít próbálhatok valamivel videót csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#515) laci laci válasza m3gtr (#513) üzenetére


laci laci
addikt

Az előző telom inew v3 volt,na azon über sz@r a gps.Akármit csináltunk.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#516) m3gtr


m3gtr
senior tag

Érdekel valakit egy x8?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#517) citkar válasza laci laci (#515) üzenetére


citkar
addikt

Az X7-em esetében is használhatatlan volt gyakorlatilag, néha-náha segített, de ez sokkal jobb.
Korábban alig volt jó GPS-es, most már alig van rossz GPS-es ahogy látom, de a minőség-ellenőrzés azért lehetne jobb szó mi szó.

(#518) m3gtr válasza citkar (#517) üzenetére


m3gtr
senior tag

Tegnap lett végleg elegem, felhős időben abszolút nem talál jelet, amikor jó idő van működik de akkor sem jól. És nem hiszem el hogy másnak ne lenne problémája ezzel. A hangszóró, és a zene lejátszásnál fejhallgatóval egyszerűen xar a hangminőség, a kamera minőségéről nem is beszélve. Egy 4 éves Sony Xperia Arc veri magasan ezekben a dolgokban, annak a GPS-e tökéletesen működik a mai napig. Sajnos ennyi elég volt a gyenge minőségű kínai telefonokból, visszatérek a Sony-hoz, vagy nem tudom milyen telefont kapok hasonló méretben, mert kisebb viszont nem kell.. Akinek nem fontosak ezek a dolgok, annak viszont nem rossz ez a telefon mert amúgy nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#519) citkar válasza m3gtr (#518) üzenetére


citkar
addikt

Elhiszem, hogy a tiéd hibás, de másé nem feltétlen az.

(#520) m3gtr válasza citkar (#519) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nem hibás, ez egyszerűen ilyen mind ebben biztos vagyok, csak sokan nehezen ismerik el hogy nem működik rendesen. Szeretnék én látni egy másik x8-at navigáció közben ami normálisan működik. De nem csak ennél a márkánál vannak gondok, ha nem kb az összes kínainál. Egyszerűen gyenge minőségek ezek a telefonok, azért is kerülnek ennyibe.
Meg milyen hiba lenne navigációnál, mikor nincs felhő úgy ahogy működik, felhős időben meg semmi, ugyan milyen hiba lehet ez, vagy talán nem ugyan azt rakják mindegyikbe?

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#521) citkar válasza m3gtr (#520) üzenetére


citkar
addikt

Ajajj, még egy elvakult ember, aki szerint mindenki hazudik, aki mást gondol (adott esetben lát a saját kezében), mint ő maga.
Nos, nem akarlak meggyőzni, egyszerűen csak továbbra is használom a telefonom, többek közt navigálásra is, szerencsére az enyém elvisz oda, ahol még sose jártam és vissza is :)

Természetesen senki sem haragszik meg rád, ha visszatérsz a Sony-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#522) m3gtr válasza citkar (#521) üzenetére


m3gtr
senior tag

Ha meg kérlek szépen, egyszer amikor rá érsz csinálnál egy videót működés közben a navigációról?

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#523) citkar válasza m3gtr (#522) üzenetére


citkar
addikt

Talán vasárnap tudok készíteni, általában motorral közlekedem, azon nehéz, de ha nem romlik el az idő, akkor vasárnap autóval kiruccanunk a közelbe túrázni.

Vagy van esetleg olyan program, ami "videóra veszi" azt, ami a képernyőn van?

Vagy ha Pesten a Népliget közelében meg szeretnéd tekinteni az is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#524) m3gtr válasza citkar (#523) üzenetére


m3gtr
senior tag

Köszönöm, sajnos olyan programról nem tudok.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#525) citkar válasza m3gtr (#524) üzenetére


citkar
addikt

Na, ha mással nem, az akciókamerámmal felveszem, bár így közelre nem ideális, de a lényeg látható lesz gondolom.

(#526) cil101


cil101
tag

Az enyém újraindítás után 13 mp alatt talál jelet, néha kicsit pontatlan, de most működik, bár ez nem volt mindig így

(#527) m3gtr válasza cil101 (#526) üzenetére


m3gtr
senior tag

Semelyik sem működik úgy ahogy egy normális GPS-nek kellene ebben biztos vagyok.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#528) Keeperv85 válasza m3gtr (#527) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kíváncsi vagyok szerinted melyik márka lehet normális. Csak úgy a példa kedvéért…

(#529) m3gtr válasza Keeperv85 (#528) üzenetére


m3gtr
senior tag

Kínaik közül elég sok márkáról olvastam hogy rettenetes gyenge a GPS mindegyikben. Egy xaros 4 ,éves Sony telefon, de sztm a márkásak között mindegyikben normálisan működik a GPS. Ez van nem kell ezt szépíteni gyenge minőség a kamerájukról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#530) Keeperv85 válasza m3gtr (#529) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor segítek egy kicsit a tisztánlátás végett: A Sony telódban lévő GPS pont olyan, mint ezekben: ugyanaz gyártja bele, mint ezekbe. A kameráról pedig szép véleményed van, ahhoz képest, hogy az egyik kínai cuccban ami itt van, pont egy Sony IMX24 van beszerelve, meg kell hagyni, az a legrosszabb mind közül...

Szóval: van nálam GPS, nem,nem teló, rendes GPS vevő, bizonyos Garmin, ha ismerősen cseng ez a név: elmehet a francba a Sony telód is, ami AGPS kapcsolatban 40-50mp alatt sem fog jelet: ez mire bekapcsol, már ad pozíciót! Ja és a boot idő nem tart tovább 15mp-nél! Céleszköz, nem telefon...

Apropó: ugye nem akarod mutogatni a Sony milyen fotókat csinál?

Majd én!

Az hogy vonalélesség,mint fogalom mindig ismeretlen maradt előttük... A zajszűrés gyönyörű olajfestményt tud készíteni... Szóval ne... NE pont a Sony-t példának!

(#531) m3gtr válasza Keeperv85 (#530) üzenetére


m3gtr
senior tag

Te ezeknek dolgozol még jó hogy véded őket, de akkor is gyenge minőség az összes, és senkinek nem ajánlom hogy ilyen telefonokat vegyen akár mennyire is kedvező az ár. El engedett a ragasztás a jobb első sarkánál, írtam nekik hogy mi van, erre küldtek két oldalú ragasztót csíkokat hogy csináljam meg magam pff, pedig nem okozott volna gondot elküldenem Kínába. Nem azt mondom hogy meg bántam hogy vettem, de meg sem közelíti9k ezek a telefonok a márkásabb minőségét, és most nem csak a Sony-ra gondolok hanem írhattam volna bármelyiket.

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#532) m3gtr válasza Keeperv85 (#530) üzenetére


m3gtr
senior tag

Amúgy meg mi ez hang nem, bele tapostam a pici keledbe, mert leírom a mit tapasztalok és olvasok. Utána lehet járni a teszteknek és a többi fórumnak mi a vélemény ezekről a telefonokról. Ha meg tudok szabadulni ettől ami most van, az életben elkerülöm ezeket.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#533) Keeperv85 válasza m3gtr (#532) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én dolgoztam az istenített Sony égisze alatt, csak hadd tudjam milyen jó a zárt bootlader, meg a hulladék negyedik körben visszafordított refurbished darabokkal…

Csak a tisztánlátás végett: nem dolgozom Kínának, csak a magyar imoprtőrnek. Semmi hasznom nem származik egy-egy eladott példányból. Nálunk viszont ha valamire van minőségi kifogás, az pont nem az x8-as széria. Ennek egy baja van, amivel folyamat kínlódni kell, de te még s közelében sem jártál gondolatban sem eddig. Nem a gps, ami egyébként teljesen átlagos, amolyan "elmegy" szint, hanem.. Na? Nem, nem a kamera. Az egész jól sikerült ezekben. Na? Összeszerelés? Azt sem mondanám… Hát akkor mi? Cseréld ki párszor a sim-et, majd megtudod… A sim csati egy… az.

(#534) m3gtr válasza Keeperv85 (#533) üzenetére


m3gtr
senior tag

Te el is olvasod ami írtam, vagy csak a saját hülyesègedet akarod hajtan, mert akkor inkább hagyjad. Na most aztán jól meg mondtad, naponta cserèlgetem a kártyát de semmi baja. Mert ennek ami nekem van már más a kártya tálca. Akkor mond meg nekem mièrt lehet az összes márkás telefonnál hogy normálisan müködik a gps ezeknèl.meg nem. Az meg vègkèpp nem èdekel kinek mikor dolgoztál, tudom amit tudok, szinte használhatatlan a gps.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#535) citkar válasza m3gtr (#522) üzenetére


citkar
addikt

Itt egy link videókról. Eleinte 3G nélkül, autóban, felhők alatt viszonylag lassan találta meg magát, kb 2 perc kellett hozzá, de a szokásosnál hosszabb idő, lehet az autó is zavarta kicsit, de miután megtalálta a helyzetét nem s gurultunk tovább nem vesztette el.
Here-t is kipróbáltam, akkor már gyorsabban meg is találta a pozíciót. Illetve egy helyen az IGO-n belül a műholdak is megtekinthetőek.

Nem mondom, hogy tökéletes és veri a céleszközöket, csupán annyit, hogy használható még így is, hogy valamiért lassabban indult be. 3G-vel alapvetően motoron másodpercek alatt pozicionál, akkor nincs ilyen várakozási idő.

Egy ingyenes applikációval történt a felvétel, ami 3 másodpercenként leállt, ha nem veszi meg az ember, azért van több file.

[ Szerkesztve ]

(#536) Keeperv85 válasza m3gtr (#534) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Vigasztaljon a tudat: már nem sokáig kell benne cserélgetni a kártyát. Nálam kettő már beledöglött! ;) Jó móka lesz a kínaival lelevelezni, hogy küldjön sim csatit is, meg tapadókorongot, amivel ezt szét lehet szedni! élvezni fogod, majd meglátod!

(#537) m3gtr válasza Keeperv85 (#536) üzenetére


m3gtr
senior tag

Büszke lehetsz magadra hogy annak örülnèl hogy ha elromlana, ennèl azèrt komolyabb embernek gondolotolak, hogy be sèrtődj azon ha valaki nem áradozik erről a márkáról. Tudod Angliában vagyok ès nem jelent gondot levelezni velük mert mindegyik ilyen helyen tudnak angolul. Komolyan mondom egy vicc vagy, olyan a stílusod mint egy sèrtődött óvodásnak. Olvastad mit írtam a sim tálcáról, vagy tènyleg ennyire fogalmatlan vagy? Lassan fèl ève cserèlgetem a kártyát benne, de az sem nagyon zavar ha valami gond lesz vele mert meg csináltatom. Vagy veszek egy másik telefont, mert amúgy is eladom ezt.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#538) m3gtr válasza citkar (#535) üzenetére


m3gtr
senior tag

Köszönöm

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#539) Keeperv85 válasza m3gtr (#537) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezt a személyeskedő, pökhendi stílus ott tanítják? Nem, nem örülnék neki, ha tönkremenne a tiéd is, már csak azért sem, mert, ha eddig nem jöttél volna rá, a kis köcsög sárgákkal nekünk is kell levelezni és nincs kedvem sokadízben leírni nekik, hogy jó lenne, ha komolyan vennék azokat, amik tényleges hibák. Kettőnk közül pedig azt hiszem itt csak nekem vannak érveim, ugyanis én vagyok a felelős a hazai modellek szoftveréért és bizony ha ott valami rossz, akkor vagy nekem kell kijavítani, vagy addig kell a kínait zargatni, még meg nem javul. Többnyire amúgy az MTK SoC nem remekel gps terén, de nem használhatatlan. Ez nem az a teló, amire helytálló lenne a megállapításaid bármelyike. Ellenben pl. a Jiayu S2-est meg ne vedd Kínából, mert… szóval olyat ne!

Ja: jobb ha felkészülsz arra, hogy nekem már kellett kérnem, hogy ne próbálkozzanak az angol nyelvel, mert nem sikerült megfejteni mit akartak válaszolni…

(#540) m3gtr válasza Keeperv85 (#539) üzenetére


m3gtr
senior tag

Nem èrdekel hogy mit csinálsz, de azt tudom hogy nem müködik úgy a gps ahogy kellene. Ami nekem rohadt fontos lett volna napi szinten a munkához, ezèrt bax fel.ennyire ez a dolog. Ha szèp tiszta az idő mèg elmegy de ha felhős Noèmi i s talál jelet.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#541) Keeperv85 válasza m3gtr (#540) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ahelyett hogy azt hiszed én vagyok a közellenség, fogd mrg azt a telót és küld nekik vissza, mert rossz! Nem mind, de a tiéd biztos az!

(#542) cil101 válasza m3gtr (#540) üzenetére


cil101
tag

Nekem volt Samsung telefonom az egy rakás sz@r, volt anno egy ZTE Skate 1mp alatt talált jelet pedig az is kínai, volt LG L9 azt a párom megúsztatta egy vödör vízben és azt is túlélte, volt Huawei P6 is annak is kellett egy kis idő hogy találjon jelet az leesett és túlélte pedig kínai, a mostani X8 is leesett és túlélte bár a tok elrepedt egy szoftverfrissítés után nem akart jelet találni látta műholdakat de nem talált jelet fél nap volt mire megcsináltam, rom frissítés azután régi visszarakás kb. 3-4 szer,custom recovery, custom rom /egy jónéhányszor/ vissza a 10.20 rom és most működik. A tied egy hibás darab, bár az MTK procisoknak mindíg gyengébb volt GPS-e, ha nem tudod elfogadni vegyél snapdragonost vagy samsungot, de egy telefon sosem lesz olyan mint egy céleszköz

(#543) citkar válasza cil101 (#542) üzenetére


citkar
addikt

Mondjuk az ő GPS-e rosszabba z átlagnál, azt mondhatni rá, hogy hibás, garanciáztatni kellene.
Másé sem tökéletes, de mindenképp használható, sőt az enyém jónak mondanám (bár a céleszköz tény, hogy még jobb).
Viszont az övé rossz, hibás...előfordul, javítani kell.

(#544) Terra86


Terra86
csendes tag

Iocean X8 mini:
Hosszú hányattatások után, sok sebből vérezve ,
visszaérkezett a telefonom Kínából garanciális javításról.
Négy hibából csak kettőt javítottak ki, így aztán csak azt tudom
mondani, soha többet 1949deal.
A a gyári hibás repedt hátlapot is kicserélték, persze nem ingyen, így aztán most
van egy felesleges hátlapom amit korábban vettem - jó X8 mini pro-ra is- amennyiért vettem, annyiért adom.
Más:
Lecseréltm a Rom-ot 10.25-ösre, új vírusirtót használtam, fertőzött fájlnak jelölte a Trebuchet-et és
a Betűtípus kezelőt. A betűtípus kezelőt tudtam jegelni, a Trebuchet-et nem, mert összedől a rendszer.
És a Trebuchet valóban kommunikál kifelé pld: fogadott wifi adat 60 B
küldött wifi adat 233 B.
Akkumulátor használatnál látszik,ráadásul nálam az akku használat 34 %-át a Trebuchet teszi ki.
Használt vírusírtók: AVG, Kaspersky,
Legyen szíves valaki nyugtasson meg, ( vagy idegesítsen fel) , szóval mit gondoltok?
Előre is köszönöm.

(#545) citkar válasza Terra86 (#544) üzenetére


citkar
addikt

Helló!

Milyen hibái maradtak a telefonnak?

A hátlapot mennyiért adnád tovább?

Én sosem használtam vírusirtót (X8 mini pro), de alapvetően elégedett vagyok a ROM-mal, nem is frissítettem, a tavaly őszi van rajta, amivel kaptam. Majd ha esetleg jön 5.0 és bevált többeknek, akkor kipróbálom, de semmiféle problémám sincs a mostanival.

Az 1949deallel nem garanciáztattam, csak a Minideallel, apró probléma volt, de rendben történt minden.

(#546) Terra86 válasza citkar (#545) üzenetére


Terra86
csendes tag

Zajos és halk a hangfelvétel, a led fénye olyan gyenge, hogy csak sötétben látszik.
Az akku kijelzés megbízhatatlan , volt amikor elindult felfelé. Még nem vagyok biztos
abban, hogy ezt javították-e, hosszabb idő alatt derül ki.
A hátlapot 20 USD-ért küldték, akkor 5 e/ft volt. Ennyiért adom, +szállítás.
Az enyémen is volt korábbi ROM. Szerintem ugyanezek a programok voltak rajta, csak az akkori
vírusírtóm nem reagált.Szerintem a tiéd is vírusos - ha ez vírus egyáltalán, azért ez nem biztos.
Szia

(#547) Keeperv85 válasza Terra86 (#546) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egyik sem vírusos, csak vakriastt mindkét progi!

(#548) citkar válasza Terra86 (#546) üzenetére


citkar
addikt

Hangot nem is vettem még fel vele, ezt nem tudom nálam milyen. Beszélgetésnél nem panaszkodtak még sose.

A led viszont elégséges nálam, este zseblámpának használtam többször, bár tény ezt nehéz a kínaiaknak megmagyarázni, ha gyenge, hogy rossz. Egyszer egy akciókamerát rendeltem, ők eredetit ígértek és clone-t kaptam, de hetekig tartott a vita, hogy én nem ezt vettem, ami nem érdekelte őket, mert hát a clone is működik, részükről ennyi volt. A működésen túl a minőségbeli különbségről nem akartak tudomást venni.

Az akkuval nálam nem volt gond, nem is tudom mi okozhatja...

A hátlapon gondolkodom, kicsit repedt az enyém (többször leejtettem betonra).

(#547) Keeperv85:

Az X9-ről nincs híred? Újabb Sony szenzort kap vajon, vagy marad valami hasonló az X8-éhoz.

[ Szerkesztve ]

(#549) Keeperv85 válasza citkar (#548) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Nincs sajnos… :(

(#550) KEViN007


KEViN007
tag

Sziasztok! Olvastam korábbi hozzászólóknál, hogy a SIM kártya foglalat elég szar. Én is tulajdonosa lettem egy Iocean X8-nak, viszont a SIM kártya felismerés gondot okozott a készüléknek, körülbelül három próbálkozás kellett mire összejött. Első töltés során kikapcsoltam a készüléket, viszont visszakapcsoláskor megint kitalálta, hogy nem található SIM. Ismét kivettem a SIM-et, második próbálkozásra újra felismerte. Remélem nem lesz heti szarakodás vele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.