Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#518) mbalint987 válasza #41133696 (#517) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Nem tudom, miért adták ki a 100 Mbit-et, ha kevés volt a kapacitás, először kellett volna szegmentálni/a gerinchálózat kapacitását növelni, és utána a nagyobb csomagot kiadni, persze ez nyilván pénzbe kerül.

A drága HBO-ról meg annyit, hogy nem tudom, hogy az Invitelnél mennyibe kerülhetett, de én még a 2,4k-t is sajnálnám érte, amennyiért most a T adja 2 éves hűségidővel. Nem azért mert rossz csatornák lennének, de ha kell valami film vagy műsor, akkor találok más módot arra, hogy megnézzem.

Nos, szerencséd volt hogy kötbérmentesen elengedtek, ilyet a T soha nem csinált, még akkor sem, mikor beharangozták a FOX kivételét (ezért azóta is orrolok rájuk, az üfsz. teljes tájokozatlansága, fenyegetőzések hada a részükről, de a lényeg az, hogy végül megoldották).

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.