Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#514) mbalint987 válasza taki01 (#512) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Mérési bizonytalanság volt, mivel mindkét vonal atomstabil, azért az SNR természetesen nem ilyen alacsony, a HGW újraindítása után ilyen képet kaptam:

Halkan hozzáteszem, hogy a bekötést végző szerelő váltig állította, hogy nem hiszi, hogy az 50 Mbit ezen a vonalon menni fog. Én tudtam, hogy igen, és tessék, tényleg hibátlanul megy az 50 Mbit.

(#513) GoodSpeed: Gondolom azért van Telekomos neted (is), mert a UPC Berettyóújfaluban nem ment végig (amit a mai napig nem nagyon értek). Bár az érdekes, hogy nem Inviteles vagy, tapasztalatom szerint nagyon jó a hálózatuk ott, és úgy tudom, hogy teljesen ott vannak Berettyóújfaluban (beleértve Berettyószentmártont), még a legkisebb utcákban is.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.