Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-21 15:52:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Laraxior válasza arabus (#6800) üzenetére


Laraxior
titán

5-600€-t irtak a CPUra, mint az eddigi csucsCPUk.
Persze a lapok tovabbdragulnak, meg a ddr5 sem lesz olcsobb, mint egy normalis ddr4 kit

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6802) Sipasanyi válasza Laraxior (#6801) üzenetére


Sipasanyi
tag

Üdv játékra melyik beállítás a kedvezőbb ? Deszka STRIX Z490-I
LLC6 fix fesszel 1.16V így terhelés alatt 1.14V -ra esik vissza
LLC4 fix 1.2V terhelés alatt 1.137V -ra droppol
i9 10850K all core turbón megy (4.7GHz), hőmérsékletben 4-5 fokot nyerek a LLC4 -en, LLC6 -n viszont így kevesebb a max. feszültség.

LUXURY IS A CHOICE

(#6803) arabus válasza Laraxior (#6801) üzenetére


arabus
addikt

Mindegy mert már kifizettem az i9-et egy gen4 ssd-vel.
Na ezt olvastam.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#6804) Laraxior válasza arabus (#6803) üzenetére


Laraxior
titán

Felesleges pénzkidobás az i9 a 11. szériánál.
368-ért van a 11700K.
500 alatt meg nem nagyon van i9.
(Dobozosak)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6805) arabus válasza Laraxior (#6804) üzenetére


arabus
addikt

166e volt cakk pakk 512 Samu ssd-vel tray 11900f.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#6806) Laraxior válasza arabus (#6805) üzenetére


Laraxior
titán

alaplap? Ramok? :D
Azért várjuk az eredményeket :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6807) arabus válasza Laraxior (#6806) üzenetére


arabus
addikt

Marad a z490 meg a 4000-es royalok.
Eredmények majd csak októberben mert németben vagyok addig gép nélkül. :O

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#6808) Csavez™ válasza Sipasanyi (#6802) üzenetére


Csavez™
veterán

Írj rá zebra_hun -ra, ő nagy mágusa a 10850k-nak.

(#6809) Laraxior


Laraxior
titán

[link] Alder Lake & Z690 november 12

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6810) Laraxior válasza Laraxior (#6809) üzenetére


Laraxior
titán

November 19.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6811) Csavez™ válasza Laraxior (#6810) üzenetére


Csavez™
veterán

Az jó hír, hogy jönnek lapok ddr4-is.

(#6812) #11493888 válasza Laraxior (#6809) üzenetére


#11493888
törölt tag

Szinte adja magát, ez a technológia és az alkalmazkodás. Én nem vagyok szakértő, de gondolom a kivitelezés nagyon okosan a magonkénti optimalizációval a táblán, azaz a 16 magból melegedősebb 8 magot csak 3.7 Ghz ige engedik fel, a jobb nem melegedőseket meg 5.0 ghz ig. szokásos több kevesebb alapon, kevesebb selejt, jobb optimalizálás, és ott van benne a picivel jobb lesz is, ami kell hozzá hogy a 11 gennél magasabb teljesítmény is kijöjjön belőle. Ami viszont szomorú én azt látom hogy az árakkal viszont kezd megint elszállni, vagyis valszeg rengeteg teljesítmény tartalékkal rendelkezik most, hogy valódi versenybe szálljon az AMD-vel. Egy jó próbálkozást láthatunk arra hogy vissza vegye a piaci irányítást...
(Szubjektív)

(#6813) keIdor válasza #11493888 (#6812) üzenetére


keIdor
titán

:F
A 3.7GHz-es magok a kicsik, az 5GHz-es meg a nagy, performance core-ok. Ez utóbbi 8 darab a mostaniak utódja, a kicsik újak lesznek. Azok nem tudnak HT-t és körülbelül Skylake IPC-re érdemes számítani.

Magyarul körülbelül i9-11900K + 15-20% és egy i7-9700K 3.7GHz-et kell elképzelni "egyben".
Aztán hogy ez mennyire fog jól működni 2021-ben az majd novemberben kiderül.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6814) #11493888 válasza keIdor (#6813) üzenetére


#11493888
törölt tag

Igaz.
ki is ment a fejemből az új technológia.
Érdekes lesz leprogramozni a döntési fát a gyengébb és erősebb magokhoz.

(#6815) Laraxior válasza keIdor (#6813) üzenetére


Laraxior
titán

Telefonokban mar regota megy igy, csak az oprendszert kell mellélőni, amit elvileg nagyon harangoznak a Win11-el.
A sok pcie sav miatt mindenkeppen vevo leszek ra szerintem, de nem az indulaskor. Kicsit kivarok, hogy azert legyen rola jopar teszt a levegoben. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6816) keIdor válasza Laraxior (#6815) üzenetére


keIdor
titán

Akartam is már múltkor kérdezni, mire használsz annyi sávot?
5.0-ás eszköz nincs is még, idén szerintem már nem is lesz. :)
VGA talán jövőre, SSD szintén.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6817) Laraxior válasza keIdor (#6816) üzenetére


Laraxior
titán

Sok az nvme ssdm. 3 darab van, egy hangkartya, egy vga, meg neha beugrik még egy vga, akkor is jo lenne ha megmaradna a 16x sebesseg a fő ágon.
De igazabol a legjobb lenne a sok 500-as nvme-t lecserelni egy db 2TB-ra, aztan le van tudva a gond.
De sajnalom fillerekert eladni oket, hibatlanul mennek jo sok eve.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6818) keIdor válasza Laraxior (#6817) üzenetére


keIdor
titán

Értem. :)
Vagy veszel 2x1TB-ost.

szerk.: Vagy veszel egy ilyet nekik: [link] nekem is van egy 500-asom, régebbi, nincs használva, de erre pont jó lenne még. 20€.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6819) Laraxior válasza keIdor (#6818) üzenetére


Laraxior
titán

USBm sincs szabad. :DDD Azokon meg a kulso winyok vannak. Meg a monitor két usbje is foglalt

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6820) - = Zk = - válasza Laraxior (#6810) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdemes lehet utánna Z490-re vonulni? lesznek akik eladják azonnal, gondolom.. csakhogy behúzhassák frissiben... :U
mert akk nem veszek feleslegesen 9900at a Z390.be, hanem várok oszt' platformcsere

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6821) komi77


komi77
senior tag

Kedves Fórumtársak!

Hosszú évek óta Amd-s rendszereket használok. Így eléggé lemaradtam az Intel cuccok ismeretével. Jelenlegi ár/érték arány miatt inkább vennék Intel-t és abból is célirányosan, meghatározott áron/feladatra. Elsődleges használat: játékok, média. Árban - és tudásban is - szimpatikus a core i5 10400F. Hozzá nem vennék túl drága alaplapot, úgy látom az Amd-s rendszerekhez olcsóbban jobban felszerelt lapok vannak - de ez most mindegy. Szóval meg elégednék egy budget Msi mag b460 tomahawk-al. Ámátőr kérdésem annyi lenne, hogy a b460-as chip-készlettel mekkora órajelen tudna futni a 10400F? Memó tuning nem érdekes - amúgy sincs jelentős haszna, ahogy a tesztekből kiderül. Gondolom a megadott 4,3 Ghz max. órajel a Z590-esek privilégiuma. Minden esetre érdekelne, hogy szerintetek ezzel a kombóval mi lehet a max cpu órajel?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szegény ember kézzel nőz.

(#6822) gidalight válasza komi77 (#6821) üzenetére


gidalight
tag

1 magon 4,3-ig menne, minden magon 4GHz-ig. Akár egy 3200MHz is látható játékokban a B460 2666MHz-es limitével szemben, uh én inkább egy B560-at néznék.

(#6823) komi77 válasza gidalight (#6822) üzenetére


komi77
senior tag

Köszönöm a válaszodat. Jobb a helyzet mint gondoltam. Nézegettem az 560-asokat, de egy valamire való lap 50+K - majdnem egy árban van a procival vagy lehet drágább. Asrock-ból van a Pro4 B560-as pár ezressel az Msi B460 felett. Ezt még beleférne a keretbe. Egyébként a memó tuningon kívül milyen előnnyel járna a B560? Tudom, hogy újabb, időtállóbb, PCI-E 4.0x16-os. Ezek jelentős előnyök vagy más is van amiről nem tudok?

Válaszodat előre is köszönöm.

Szegény ember kézzel nőz.

(#6824) Laraxior válasza - = Zk = - (#6820) üzenetére


Laraxior
titán

A Z490 jo chipset, 10850k a 10magjavalelegge idot allo, hiaba jonnek most a mindenfele big.little technologiak... Ramkezelese is szuper..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6825) gidalight válasza komi77 (#6823) üzenetére


gidalight
tag

10. gennel a pcie4 nem érint, uh marad a RAM OC, de az mindenképpen jelentős előny. Esetleg az 560m steel legend, ha már ASrock, annak egy fokkal jobb VRM-je van (bár 10400-al mind1, de hátha később mást tennél bele)

(#6826) keIdor válasza - = Zk = - (#6820) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem akkor már Z590 inkább, jobb a rakétáknak és még azon is kiköthetsz egyszer. Plusz garantált PCI-E 4.0.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6827) #11493888 válasza komi77 (#6823) üzenetére


#11493888
törölt tag

Ha a későbbiekben szóba jöhet k-s processzor is ahhoz nem veszünk B-s alaplapot.

(#6828) komi77 válasza #11493888 (#6827) üzenetére


komi77
senior tag

Köszönöm az infót, minden morzsa jól jön :) . Ha nem B-s, akkor inkább Z-s alaplapot javasolsz?

Szegény ember kézzel nőz.

(#6829) blu79


blu79
addikt

Sziasztok, volt egy kevés időm, és gyorsba próbáltam egy kis tuningot, ez normális eredmény? 4.9-en nem sok az a 1.374v ? LLC 6-on van és biosban manual fesz de így is visszaveszi az órajelet és feszt win-ben , z390-ről váltottam de azért itt kicsit újra kell tanulni a biost :DDD

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#6830) Laraxior válasza blu79 (#6829) üzenetére


Laraxior
titán

z390-ről váltottam de azért itt kicsit újra kell tanulni a biost :DDD
A prnt scrn gomb meg felül lesz, jobb oldalon, mint a Z390-nél ;]

Sok a fesz. Azért eszik ennyit, azért melegszik ennyire. 1.3 alatt lesz a 4.9GHz.
Bár én nem látom a core feszt, de biztosan annyi, ha te mondod.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6831) ScomComputer válasza blu79 (#6829) üzenetére


ScomComputer
veterán

A hwinfo-t használd ne ezt a szart,amit te látsz a vid fesz az nem a vcore.....a lapon állítsd be a vcore-nál a die sense-t .....jöhet a másik kép...a hwinfo a legújabb verziót használd! :K

(#6832) blu79 válasza Laraxior (#6830) üzenetére


blu79
addikt

itt is van :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#6833) Laraxior válasza blu79 (#6832) üzenetére


Laraxior
titán

Kettőből semmi cowboy :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6834) Laraxior válasza Laraxior (#6833) üzenetére


Laraxior
titán

Így néz ki, egy "segítsetek a tuningban" screen, ahol rajta van minden érték, idle, load, és nem kell könyörögni mindenért.
Esetleg még egy Thaiphoon belefért volna, hogy ne találgassuk a ramok chipjeit, de az enyémeket tudjuk már. (Végülis utólag belevágtam)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6835) DroiDMester válasza ScomComputer (#6831) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

STRIX lapokon nincs die sense, ezt csak Maximus lapok tudják!

*******************************************************************************
Laraxior nem sok az a 1,50.v a RAM nak 4233MHz-hez? Nekem nem kell ehez még 1,40v sem! :)

[ Szerkesztve ]

(#6836) ScomComputer válasza DroiDMester (#6835) üzenetére


ScomComputer
veterán

Oh...thx, ez elég gáz,mert az msi-nél még az olcsó pro lapok is tudják....anno azt olvastam,hogy a z590-nél már alap lesz minden lapnál(a jobbaknál),de akkor nem így van.. :)

(#6837) Laraxior válasza DroiDMester (#6835) üzenetére


Laraxior
titán

Korábban írtam, hogy nem nagyon tesztelgettem. Ezen a feszen biztosan stabil, már így megy jó pár napja, így szűkebbre véve. :D
Fogalmam sincsen mennyi fesz kellhet neki. 4400-on nem indult el így, még lazábban sem.
Bár nem tudom, de az szürkével van a biosban, a következő az 4533, azt már meg se próbáltam. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6838) #11493888 válasza komi77 (#6828) üzenetére


#11493888
törölt tag

Ha lesz k-s proc később akkor mindenképp

(#6839) blu79 válasza Laraxior (#6834) üzenetére


blu79
addikt

- így már ki lehet venni vmit? :) most visszavettem 4.8-ra

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#6840) Laraxior válasza blu79 (#6839) üzenetére


Laraxior
titán

Nem. Még mindig nem jó ;)
A HWInfonak futnia kell a teszt elott mar, kulonben nem latjuk a terheles alatti feszultseget.
Biztos volt tuning a Z390-ben? :F :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6841) kicsipapucs válasza Csavez™ (#6659) üzenetére


kicsipapucs
őstag

LLC-ből elég lesz az 5-ös, vagy 6-os. Die Sense-et mér a lapod, nem ott, ahol a korábbi lapjaid a lapról, hanem a proci belsejéből. Ott NEM KELL, hogy ne droppoljon a lap, ott barátunk a drop terhelésre.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#6842) blu79 válasza Laraxior (#6840) üzenetére


blu79
addikt

a teszt előtt indítottam el mindent, a tesztet utoljára, de most frissítem a biost is mert még a legelső van rajta. Ezért akartam kérdezni jók e ezek az értékek mert gyanítom h vmi nem ok...

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#6843) Csavez™ válasza kicsipapucs (#6841) üzenetére


Csavez™
veterán

Ja ez fals mérés a rogos cpu-z nek köszönhetően, de Laraxior kérte hogy nézzem meg, én is a droppnak vagyok a híve, nem a feszes fesznek.

(#6844) Csavez™ válasza DroiDMester (#6835) üzenetére


Csavez™
veterán

Más a rocket, nekem a gyári 1,4v helyett 1,54 kell a 4266-hoz.

(#6845) Laraxior válasza blu79 (#6842) üzenetére


Laraxior
titán

Valami nem oke, mert a max CPu fogyasztas 12W...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6846) DroiDMester válasza Laraxior (#6837) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem jól emlékeztem 1,375V ra emlékeztem, :B de nálam is 1,475V kell a 4233MHz-hez

1,50V még elmegy ha nem melegednek nagyon, mert 45.fok környékén már elkezdenek hibázni a B-die modulok

(#6847) Laraxior válasza DroiDMester (#6846) üzenetére


Laraxior
titán

Nincs benne temp szenzor, de eddig nem volt gondja.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6848) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

I7-10700 ( Non K ) alá GIGABYTE B560M AORUS PRO AX ?
Mivel nem K-s a stabilitás lenne a lényeg.
Tesztekben a Vrm hűtést nézve elég jó a Giga lapja.
Egy B560-as lapban mekkora órajelre lehet számolni stabilan minden magra nézve?

(#6849) blu79


blu79
addikt

- biosban adaptive voltage ( 1.380v / offset - 0,010) LLC 6 , magas fesz és nagy fogyasztás...
mivel ezen a lapon nincs die sense ez nem a valós fesz lehet ? ilyenkor mire lehet támaszkodni ? vagy kb mi lehet a valós fesz ? honnan lehetne elindulni? :)
olvasom külföldi fórumokon, hogy sokan 1.4v körül használják és hogy 1.45v fölött ne nagyon menjünk, de volt olyan aki 1.5v fölött járt...

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#6850) Laraxior válasza blu79 (#6849) üzenetére


Laraxior
titán

Nem ertem, hogy miert az aidat dobod be ide, amikor irtuk hogy hwinfo kell.
Mindegy elengedtem. Hatha valakinek tobb turelme lesz. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.