Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Upo válasza interstate76 (#3349) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem pont azért mert ott nincs raktáron. Néha tudnak érdekeseket dobni a kínaiak rendszerei.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3352) interstate76 válasza Upo (#3351) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, előfordul ilyen trükközés, de úgy emlékszem, hogy amikor én néztem, akkor még volt nekik. Mindegy, a lényeg, hogy megoldódott a történet!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3353) interstate76 válasza #79335424 (#3350) üzenetére


interstate76
addikt

Megrendelted a Vorke V1-est? Véletlenül megláttam ezt a gépet: a múltkor nem találtam ilyesmit, ilyen áron, de 2 év hazai garival sztem ez nagyon jó vétel (feltéve persze, hogy nem baj, hogy nagyobb a mini pécéknél).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3354) #79335424 válasza interstate76 (#3353) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, de már úton van a Vorke! Meg, egyébként sem akarok laptopot. Csak a baj van velük. Kamionban nagyon amortizálódnak.

(#3355) interstate76 válasza #79335424 (#3354) üzenetére


interstate76
addikt

Ok, értelek!

Majd írd meg, milyen a Vorke V1!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3356) #79335424 válasza interstate76 (#3355) üzenetére


#79335424
törölt tag

OK!

(#3357) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tegnapelőtt megérkezett a Cenovo Z8300/2G-32G mini pc.
Ha valakinek kell, eladó, ugyanis én 4G-64G készüléket rendeltem, és az eladó kis kínai összekeverte.
25-ért elvihető, 1 napot használtam kíváncsiságból, az eladó nagyon korrekt, 100X elnézést kért, ha elmenne, nem kéne a visszapostával vacakolnom, az érte kapott összeget utalnám az eladónak+ amennyi nála van a különbözet, és postázná a másikat.

Eddig off,
kérdéseim, ennek hogyan lehet belépni a biosába, vagy hogyan lehet beállítani, hogy bármely billentyű vagy egérmozgatásra bekapcsoljon, ha a monitor hátulján lesz, ,elég nehéz lesz bekapcsolgatni.

Az eszközkezelőben látszik olyan eszköz is, ami fizikailag nincs is a gépben, Ethernet port, soros port, mikrofon. Ez érdekes.

Aktivált win10 home van rajta, háát.. barátkoznom kell vele, nekem nem jön be, de ez van.

Szerk, amúgy nagyon jó kis szerkezet, teljesen meg vagyok lepődve a sebességén, kezelhetőségén.
Nem volt ilyennel még dolgom, de kellemesen csalódtam ebben a mini pécében.

[ Szerkesztve ]

(#3358) satmen


satmen
tag

Esetleg tud valaki olyan "adaptert", (lehetőleg itthon beszerezhetőt) amivel a HDMI kábelből ki lehet "nyerni" a hang jelet? Az eszközön (mini PC) HDMI kimenet van, ez megy a tv-be. Jelenleg innen optikain az erősítőbe. Szeretném közvetlenül a digitális hangot SPDIF-en keresztül az erősítőbe juttatni. :R

(#3359) djnice válasza satmen (#3358) üzenetére


djnice
veterán

Itthon nincs, max horror áron, kint van: [link]

(#3360) satmen válasza djnice (#3359) üzenetére


satmen
tag

:R

(#3361) petakpa1


petakpa1
őstag

D-Sub csatolóval is rendelkező mini pc-t keresnék. Ebay-en találtam egy ilyet, de a leírás (csak HDMI-t említ) ellentmond a képnek (van D-Sub) is.
[link]
Létezik ilyen termék egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3362) petakpa1


petakpa1
őstag

Találtam egy ilyet is: NEXBOX T12/T11

Igazából médialejátszónak szeretném használni Kodi-val, egyenlőre egy régebbi HD Ready (1366*768) Sharp LCD-TV-re kötve később talán egy Full HD felbontású LCD-re. Esetleg max 1080p youtube videók lejátszása alkalmanként egy két weboldal megnézése Edge-el vagy FF-al.

Szerintetek a képen látható hűtőbordával akadásmentesen lehetne filmezni youtube-ozni vele? Nem melegedne túl ennyi terheléstől? Játékra, filmezésen kívül más hardverigényes feladatra nem lenne használva.

Megtaláltam egy másik gyártónál is kívülről ugyanezt a boxot: HiDeer EW05.

Vajon belülről is ugyanaz a kettő? Különösen a hűtésre gondolok.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3363) interstate76 válasza petakpa1 (#3362) üzenetére


interstate76
addikt

Jól értem, hogy csak médiaplayerként használnád?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3364) petakpa1 válasza interstate76 (#3363) üzenetére


petakpa1
őstag

Igen. Kodi-val néznek filneket, képeket rajta, néha youtube, vagy más streaming videók, szükség eseten azért lehessen böngészni is vele, de erre a célra,van külön pc is itthon. Ami meg felmerülhet, hogy csatlakoztatok hozzá egy USB-s tunert és dvb adásokat nézek vele. Talán netflix is szóba jöhet meg.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3365) #79335424 válasza petakpa1 (#3361) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Vorke V1 -emen lesz D-Sub (majd ha egyszer ideér :) ).

(#3366) interstate76 válasza petakpa1 (#3364) üzenetére


interstate76
addikt

A fő céljaidra jobban járnál egy S905 CPU-s eszközzel (van saját topikja), ill. egy sd kártyáról futtatott LibreELEC-kel. Tunert nem tudom, kezelné-e.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3367) #79335424 válasza interstate76 (#3366) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy rémlik, hogy pl. a Geniatech -nek (kínai leányvállalata a Mygica) vannak Android kompatibilis tuner -jei.

[ Szerkesztve ]

(#3368) petakpa1 válasza interstate76 (#3366) üzenetére


petakpa1
őstag

Ezt kicsit ki tudnád fejteni jobban?

Árban minden bizonnyal így van, viszont S905-ből nem láttam D-Sub kimenettel rendelkezőt.

Tavaly amúgy volt nálam egy M8, ami még S805 SoC-ra épült tidom, de valahogy az Androiddal nem sikerült megbarátkoznom. Nem vagyok szakmabeli, win-hez már valamennyire értek, de sajnos nincs időm, hogy droid és/vagy linux rejtelmeit kitapasztaljam. Ezért hajlok a Win felé inkább.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3369) interstate76 válasza petakpa1 (#3368) üzenetére


interstate76
addikt

Azt nem tudom, hogy van-e D-Sub kimenettel rendelkező S905-ös (hdmi-kimenetet egyébként nem lehet átalakítani valahogy?), csak azt, hogy a 10 ezer Ft-ért vásárolt Beelink Mini MXIII-asom, vagy a 4,5 ezer Ft-os Beelink Mini MX, ami most utazik felém, SD kártyáról futtatott LibreELEC-kel jobb médiaplayerek, mint rengeteg, sokkal-sokkal drágább eszköz, beleértve ebbe az olcsóbb wines mini pécéket is. Pl. próbáltam Z8300-as CPU-val szerelt tableten 4K anyagokat, és némelyikkel erősen megizzadt, némelyiket pedig nem is vitte rendesen. Ugyanez S905-ösön sima ügy, egyetlen képkoka átugrása vagy eldobása nélkül vitte az általam próbált tesztvideókat.

Nem mondom, hogy ez mindenekfelett és hogy nincs alternatívája, csak hogy ilyen célra ez a legolcsóbb, általam ismert megoldás. Itt találsz több infót és sok segítőkész topiktársat.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3370) #79335424 válasza interstate76 (#3369) üzenetére


#79335424
törölt tag

Létezik olyan kütyü, ami átalakítja, de nem occó. A HDMI digitális jel, a VGA pedig analóg

[ Szerkesztve ]

(#3371) w.miki válasza interstate76 (#3369) üzenetére


w.miki
veterán

hol 4.5e a minimx?
HDMI - VGA átalakító, másfajták

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3372) #79335424 válasza w.miki (#3371) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hááát... Azt írja, hogy 1.3 -ig kompatibilis, miközben már az 1.4b is elavult. 2.0 -nál tartunk.

(#3373) petakpa1 válasza w.miki (#3371) üzenetére


petakpa1
őstag

Ezeknek is utána néztem időközben, de elvetettem a miatt, hogy nekem 1366*768-as felbontást kell kitolni az LCD TV-mre. Ezt ezek a HDMI-VGA adapterek meg is tudják oldni mert jellemzően 1920x1080 felbontásig képesek átalakítani.

A probléma az viszont, hogy mivel az 1366*768 nem egy HDMI szabvány felbontás készüléktől (esetünkben Android-os mini pc) függ, hogy ilyen felbontást hajlandó-e egyáltalán kiadni.

Anno az M8-al azt hiszem pont ez volt az egyik bajom, hogy vagy 1280*720-at vagy 1920*1080-at adott ki, de ekkor LCD TV-n körbe volt egy fekete sáv ami engem zavart. Ha sima VGA csatlakozóval rákötöttem egy laptopot és beállítottam 1366*768-as felbontást akkor minden fain volt:) Nyilván hanghoz külön kábel kellett...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3374) interstate76 válasza #79335424 (#3370) üzenetére


interstate76
addikt

Teljesen érthető és tényleg kérdés, hogy megéri-e ilyesmivel szórakozni.

(#3371) w.miki Gearbesten volt annyi, pontokkal csökkentve az árat. Könnyű pontokat szerezni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3375) #79335424 válasza interstate76 (#3374) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most kaptam a privit, hogy a napokban megkapom a Vorke -t. Azt sem tudom, hogy kéne nekifognom. Még sohasem üzemeltem be új, legális Windows -t. :) Pláne angol 10 -est. Szívem szerint az első bekapcsolás előtt kivenném, és klónoznám az SSD -t. Érdemes? Erre is kell majd mindenféle víruskergető, vagy ezt már megoldotta a Microsoft?

[ Szerkesztve ]

(#3376) interstate76 válasza #79335424 (#3375) üzenetére


interstate76
addikt

:D

Én csak fullos biztonsági mentést csináltam az eddigi wines mini pécéimről, de nem tudom, hogy azokból vissza tudtam volna-e állítani a rendszert. :)

Az avastot vagy az avirát fel szoktam dobni a defender mellé.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3377) #79335424 válasza interstate76 (#3376) üzenetére


#79335424
törölt tag

Méghogy a Linux bonyolult! Bedugom a pendrive -omat egy PC -be, bebootolok róla, és már fut is a saját, megszokott Puppy -m. A Windows meg .... áhhh... Öreg vagyok már az ilyen megpróbáltatásokhoz. :D
Jó kis XP 4 ever telepítő! Azzal nem kellett ba..akodni, hogy Avast, Java, Net frameworkök. Minden ment fel egyben.

[ Szerkesztve ]

(#3378) n42


n42
tag

Sziasztok, volna egy ilyen kis mini-pc-m:
http://www.geekbuying.com/item/G2-Windows-10-2-0-MP-MINI-PC-Intel-Z3735F-Quad-Core-2G-32G-2-4-5-8G-WIFI-Bluetooth4-0-w--MIC-355663.html

A gondom az, hogy a Windows 10-et újrahúztam (gyári visszaállítással, semmi extra bűvészkedés..), de az összes driver elveszett. nagy nehezen az inte soc driver segített, de a WIFI-t továbbra sem látja, mintha nem is lenne benne wifi adapter.

Értem én, h noname cucc, de mégis full inel-es alapokon nyugszik, így nem érte, a dolgot, milyen drivert kéne nekem ehhez keresni? főleg, h nem találok semmit. :(

(#3379) #79335424


#79335424
törölt tag

Kézben a Vorke V1! Kuponkóddal 148 Erzsi volt, és sarcmentesen jutott el hozzám. Ezt már arról írom. Még nagyon az elején tartok az ismerkedésnek. A szögletes ház alján van egy kerek, kiálló tányér. Ez letekerhető, és alatta ott az SSD helye... ami üres volt. Páááániiik! Hogy lesz ebből Windows??? Bekapcsolás, ééés ... indul a Win 10! Szóval, a 64GB -os SSD belül van, az a külső hely plusz lehetőség.
Win aktiválás, beüzemelés, nyelvi, stb. beállítás pikk-pakk, sima ügy.
DVI monitor: pipa.
PC -s hangfalak jack kimenetről: pipa.
Wifi, telóról net: pipa
UEFI hozzáférés: pipa
Boot menü: pipa
Bootolás pendrive -ról: pipa
A Puppy szépen betöltődik, de az X felület (vagyis maga a grafikus felület) nem indul. Szóval, ezt még hegeszteni kell. Ezért, szégyenszemre ezt valami Edge alól írom. Van ebben a szarban valami alkalmazásbót, de ott hiába írom be a keresőbe, hogy Firefox, vagy Dolphin, csak irreleváns baromságokat ad.
Na, mindegy, majd csak lesz valahogy. Van mikroSD kártyahely is, majd megpróbálom onnan is a bootot. Sztem menni fog. Akkor nálam a plusz SSD hely üres maradhat. Illetve, egy kis faragással megpróbálnék majd betenni oda egy 12V -os powerbankot, meg sztem a 4G modem is beférne. A tesztekből úgy olvastam, hogy 2,4Ghz -en tud AP módot, vagyis lesz egy Mifim is. :)
Játék! Játék! :)

[ Szerkesztve ]

(#3380) interstate76 válasza #79335424 (#3379) üzenetére


interstate76
addikt

3...2...1... bütykölés indul!!! Sok sikert az új masinához! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3381) #79335424 válasza interstate76 (#3380) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!

(#3382) petakpa1 válasza #79335424 (#3379) üzenetére


petakpa1
őstag

Gratula a géphez. Win aktiválás hogy ment? Külön kérte a kulcsot, vagy első netkapcsolat elérésnél automatikusan aktiválta magát?

D-Sub-ot próbáltad esetleg?

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3383) #79335424 válasza petakpa1 (#3382) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értek a Win -hez, csak feltételezem. Kulcsot, meg ilyesmit én nem láttam. Bekapcsoltam, adtam neki netet, létrehoztam egy fiókot. Kértem a Magyar nyelvet. Letöltötte, telepítette, újraindítottam, Magyar lett. Feltételezem, hogy az MS -től szerezte a nyelvi csomagot.
D-Sub teszt talán holnap.

(#3384) petakpa1


petakpa1
őstag

Én meg rendeltem egy ilyet: Enybox EW05

70 USD-t rákockáztattam, majdnem fele annyi volt mint a valamivel márkásabbnak tűnő Nexbox T11 a geekbuying-on vagy gearbesten.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#3385) djherby válasza petakpa1 (#3384) üzenetére


djherby
tag

Szia!

Ígéretes cucc, és jó az ára! Nagyjából mire fogod használni? Ha nem fog bejönni az S905-ös gépem átnyergelek erre.

(#3386) #79335424 válasza #79335424 (#3379) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Precise Puppy 3.x kernele nem kezelte a Intel HD400 GPU -t. Ezt a hsz. -t viszont már mikroSD -ről bootolt, XenialPup64 Alpha alól írom.

I Love This Game! :D

(#3387) Arolotifar válasza #79335424 (#3386) üzenetére


Arolotifar
őstag

Basszus, megint kedvet kaptam, hogy feltegyek valami Linuxot :DDD Grat a kütyüdhöz :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3388) #79335424 válasza Arolotifar (#3387) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!
Próbáld ki valamelyik Puppletet! Egy kicsit más, mint a "hagyományos" Linux disztrók, de ha megérted a működését, akkor rá fogsz jönni, hogy mekkora királyság. Belelapozol a menüjébe, és nem fogod elhinni, hogy az a sokminden belefért párszáz MB -ba. Meg aztán piszok gyors, mivel RAM -ból fut.

[ Szerkesztve ]

(#3389) #79335424


#79335424
törölt tag

Sajnos, a HiLinkes Huawei E3372 -es modem továbbra is csak Win alatt hajlandó működni. De, az anniversary frissítéssel kaptam egy hotspot menüpontot. Megosztottam vele a modem kapcsolatát, és működik. Szóval, powerbank -kal lett egy Mifim. :)

(#3390) tlala válasza #79335424 (#3386) üzenetére


tlala
addikt

A hozzászólásaidból teljesen átjön az "új játékot kaptam, de jó!!!" életérzés! :))

(#3391) tlala válasza #79335424 (#3388) üzenetére


tlala
addikt

Ez a Pupplet 32 bites bios-on is működik?
Lehet esetleg oilyan verziója, amit nem kell telepíteni, csak "kipróbálós" - szóval SD-ről indítom, és megy kikapcsolásig?
(Elnézést, sügér vagyok Linuxból.)
Egy kicsit kedvet kaptam én is, hogy játszadozzak valamit a Pipo 7-esemmel. :D

(#3392) #79335424 válasza tlala (#3390) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez így van. A motoromban odavan a generátor, a barátnőm tőlem 2700Km -re lakik, a csokoládé meg hízlal. Marad a Vorke V1. :)

A Puppy -t vétek telepíteni. Alapértelmezett működési módja, hogy bármilyen adathordozórol betöltődik a RAM -ba, és onnan fut. Első kikapcsoláskor rákérdez, hogy létrehozhat -e mentésfájlt, amire kiírja a beállításokat, változásokat. Ez lehet merevlemezen, vagy akár azon az adathordozón is, amiről bootoltad. Ez egy (de, ha akarod, akkor több) sfs. kiterjesztésű fájl lesz. Következő bootnál ezt automatikusan felismeri. A fő rendszert mindenképpen betölti a RAM -ba, az sfs -nél ez opcionális. Ha betölteted, akkor akár az összes adathordozót eltávolíthatod a gépből (a belsőt is), a Puppy -nak nincs rá szüksége.

Tengernyi Pupplet van. 32bites, 64bites, Magyar, külföldi, stb., stb.
Itthon a skamilinux.hu -n van a kutyaház. :)

De, az a Pipo7 ugye x86, nem ARM! ARM -ből csak az Allwinner A10 -ről tudom, hogy Puppy kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#3393) varmi2 válasza #79335424 (#3379) üzenetére


varmi2
nagyúr

Írhatnál valami tesztet a vorke v1-ről. Engem is érdekel, milyen a hangja? Meg alap netezéshez megfelelő sebességű?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#3394) #79335424 válasza varmi2 (#3393) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem vagyok az a tesztírogatós fajta, meg útálok a teszt utáni, idióta hsz. -ekre válaszolgatni. Inkább odaadnám egy megbízható embernek, hogy tesztelje. A hangja nem vészes, de egy csöndes hálószobában azért lehet hallani. Sztem lehetne passzívra moddolni. A SOC teljesítményben a 8700 -as Cherry Trail körül van. Prociban, GPU -ban kicsit erősebb, tárhely elérésben kicsit gyorsabb, viszont a RAM elérés csak single channel (mint a 8300 -asoké). Szvsz ez nem csak alap, hanem bármilyen böngészésre alkalmas. Ennek a kütyünek a nagy előnye a felhasználói szabadság, és a Linux kompatibilitás. Pár kattintással olyan portról bootoltatod, amilyenről akarod (beleértve a PXE bootot is). Továbbá ott a tárhelybővítési lehetőség. A rendszer futhat a belső SSD -ről, a letöltések meg mehetnek egy SATA HDD -re. Szintetikus teszteket már korábban linkeltem róla. A WOL -t még nem próbáltam, de a specifikáció alapján támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#3395) #79335424


#79335424
törölt tag

Jelentem, trialbootban megy az Android 6 alapú RemixOS is. :)

(#3396) GrandS válasza #79335424 (#3395) üzenetére


GrandS
senior tag

Akkor most Linux, Windows (10?) meg Android?

(#3397) #79335424 válasza GrandS (#3396) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Remix alatt viszont nincs hang a HDMI kimeneten. USB hangkártyával, vagy jack kimenettel még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#3398) Narakh


Narakh
senior tag

Sziasztok!

Erősen fontolom egy Z8300-as box rendelését, de kicsit tartok tőle, nehogy a "jogtiszta" Windows 10 megvicceljen. Elvileg ugye a rendszer aktiválva érkezik, de több helyen is olvastam, hogy például egy gyári visszaállítás után már nem aktiválja magát újra. Nem igazán értek a témához: ilyen esetben mit lehet tenni? Vagy hogy működik egyáltalán a dolog?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#3399) interstate76 válasza Narakh (#3398) üzenetére


interstate76
addikt

Ha komplett rendszermentést csinálsz, akkor szerintem abból vissza tudod állítani az egészet, a telepített programjaiddal együtt. Úgy tudom, hogy ilyenkor a windows lemezképet ment az adott meghajtóról, tehát ha ez a C: meghajtó, akkor a teljes rendszerről, driverekkel együtt. Ill. van olyan program is, ami leszedi neked az összes, a gépeden található drivert, és ha újrahúzod a windowst, akkor simán vissza tudod állítani őket (a program nevét nem tudom, de biztos megtalálod).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3400) tordaitibi válasza interstate76 (#3399) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Barmilyen gepen ha egyszer volt legalis w10 az akarhanyszor ujratelepitheto, meg serial number sem kell a telepitesnel, kihagyhato,
a hardverazonositok alapjan azonosit+uefi bios is eltarolja az aktivalo kulcsot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.