Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Solten válasza wmarci (#2998) üzenetére


Solten
addikt

Szia. Ez esetben vasarolj androidos box-ot (pl) szerintem a celra boven jo es joval olcsobb. Vagy az emlitett Remix OS-os keszulek: link

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#3002) kukszi1


kukszi1
tag

Remix os kiprobálhatod sima Pc is van pendrive-ről futó változata. [link]

(#3003) idegen lény


idegen lény
őstag

Van ez a mini PC 35 ezerért: [link] Ezen már Windows 10 van, és külföldi oldalakon a legjobb ár-érték arányú mini PC-nek tartják. Tegnap rendeltem egy ilyet, és érdekelne az itteni szakik véleménye róla, hogy ezért az árért tudnak-e ennél jobbat! Asztali gép, laptop, akármi, van jobb ennyiért Windows-zal? Még boot menüje is van. USB 3.0, meg 64 bites, teljes Windows 10 Office-szel együtt, 1600 MHz-es, DDR3-as memóriával, meg 4K támogatással. Ezt a négymagos Intel Atom X5-Z8300 Cherry Trail-t nem tudom hová tenni. Ez egy tavaly megjelent 14 nanométeres processzor. A Celeronokhoz, a Pentiumokhoz, a Core2Duo-khoz képest ez hol van?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3004) Solten válasza idegen lény (#3003) üzenetére


Solten
addikt

En anno £58-ert vettem kinabol es £59-ert adtam el hasznaltan... :D Par honapig ismerkedtunk egymassal. A Win 10-nek azert eleg sovanyka a 2GB ram de turelmes embernek eleg hasznalhato keszulek (marmint ha desktop gepkent hasznalja, TV boxnak tokeletes). Sajnos az enyemen csak 32bit-es UEFI volt szinte lehetetlen Linuxot applikalni ra. A linux tamogatas amugy is botranyos a cherry-s gepekhez, pedig hasitana rajta barmilyen disztro.
Ha az ujabb 14nm Celeron-hoz hasonlitjuk, az N3000-et leveri (harmatgyenge 2 magos fosch alacsony orajellel), talan meg az N3050-et is, az N3150 mar joval furgebb nala.

Saor Alba

(#3005) interstate76 válasza idegen lény (#3003) üzenetére


interstate76
addikt

Attól függ, mire van szükséged. Ha elég a 2 GB RAM és nem hiányzik a SATA csati, a gigabit LAN meg még 1-2 dolog, akkor szinte verhetetlen a masina. Ha költenél egy kicsit a hiányosságai pótlására, akkor azért 40-45e Ft környékén lehet találni ezt-azt (pl. kicsit gyengébb CPU-val és GPU-val, de a fentebb sorolt dolgokkal vettem nemrég egy kis ACER laptopot 40e Ft-ért, 1 év garival - csak azért említem, mert külön írtad, hogy lehet bármilyen alternatíva).

A 4K-támogatásról: tabletben próbáltam ezt a CPU-t és kevés volt az itteni 4K-s anyagokhoz. Szerintem ahhoz már Z8500/8700 kell, hogy ekkora felbontás mellett ne legyen válogatós.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3006) DoItYourself válasza interstate76 (#3000) üzenetére


DoItYourself
addikt

"Nagyapamnak szeretnék venni egy ilyen tv-re kotheto boxot. A cél: emailezés, youtube, fenykép nézegetés, netezés lenne."

Kiemeltem a kritikus részeket. Az android érintőképernyőre optimalizált rendszer, amit a kínaiak próbálnak itt elsütni tv okosítás felkiáltással, az egy hekkelés, korlátozottan használható a kiemelt feladatokra. Lehetne hosszan sorolni, és vitatkozni mi szar benne, és miért, de sztem, ha van jobb alternatíva, nem érdemes. Adtam neki esélyt, kipróbáltam, de csak káromkodtam és köpködtem közben.
Az öreg a windowst biztos ismeri, nem szívatnám feleslegesen egy androiddal a tévén.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3007) idegen lény válasza DoItYourself (#3006) üzenetére


idegen lény
őstag

Nekem is androidos okosítóm van, és ugyan használható, de azért nem Windows. Például egy YouTube oldalon csak addig szól a hang, amíg nem lépek át egy másik oldalra, mert abban a pillanatban elhallgat. Kijelölni egy szövegrészletet sem egyszerű történet. YouTube oldalakat nem fordít magyarra, nincs is rá lehetőség. Az oldalnagyítás is körülményes, pedig még egy 42 colos tévén is gyakran szükség van rá, hiszen tévét messzebbről néz az ember.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3008) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Most indult a gyűjtés a Gole1 mini PC-re 5"-os érintős kijelzővel, cherry trail procival. Koránkelők 79$-tól már hozzá is juthatnak.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3009) interstate76 válasza DoItYourself (#3006) üzenetére


interstate76
addikt

Nem mondom, hogy nincs hátulütője a windowshoz képest, de felhasználófüggő, hogy ez kijön-e a gyakorlatban, ugyanakkor a droidos boxok azért jóval olcsóbbak. Szóval egyetértünk, hogy jobb winen böngészni, csak a felejtős jelző miatt szóltam bele a dologba - túlzásnak érzem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3010) w.miki válasza interstate76 (#2992) üzenetére


w.miki
veterán

igen, de ezek elég picik (14"), és nem vagyok benne biztos, hogy ez a CPU elég youtubra, és fullHD filmekre.
Ráadásul nem is biztos, hogy passzív hűtésű egy noti, csak mert ez a proci van benne...
más:

Wintel W8-al kapcsolatban:
1. Androidos rendszerén minden PLAY áruházas alkalmazás fut?
Vagy csak azok, amikhez készítettek x86-os portot, és kisebb alkalmazások nem telepíthetők?
2. Win-es részét kell aktiválni valahogy? Winből minden win alá írt program fut, ami laptopon is?
3. Elég a teljesítménye a fent említett youtube/fullHD film használatra, nem akad meg?
Esetleg van/várható újabb, Dual bootos rendszer, vagy ilyenek már nem lesznek?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3011) interstate76 válasza w.miki (#3010) üzenetére


interstate76
addikt

Pici? Egy mini pécés topikban túl kicsi az alternatívaként ajánlott laptop?

És ki mondta, hogy mind passzív? Azt mondtam, hogy biztosan találsz köztük passzívat, garival.

Egyébként szívesen.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3012) w.miki válasza interstate76 (#3011) üzenetére


w.miki
veterán

honnan lehet tudni, hogy egy gép passzív-e vagy nem?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3013) Gabesz84 válasza w.miki (#3012) üzenetére


Gabesz84
őstag

Nincs benne ventillator ;]

(#3014) idegen lény válasza interstate76 (#3005) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat! A SATA minek kellhetne? Külső lemezhez elég az USB, nem? Használt gépet meg inkább nem vennék.

"The CX-W8 Pro comes with Windows 10 Home. Windows is not activated, and you can not activate it, you need to buy a license. On the other hand updates can be downloaded without a problem."

Ezt tudná valaki nekem értelmezni? Egy előre telepített Windowst miért kell megvenni? Nincs benne a gép árában? És hogyan vehetném meg? Mi az, hogy nem lehet aktiválni? Ha nem aktiválom, akkor csak egy hónapig használhatom?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3015) idegen lény válasza DoItYourself (#3008) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt már tényleg meg lehet rendelni? Tudnál nekem segíteni benne? Még sosem rendeltem Kínából, és nem tudom, hogy mik a hátulütői, vám, szállítás, fizetés, stb. Gondolom a választható HDD házas csak egy plusz csatlakoztatható házzal jár, merevlemez nélkül. Az Early Bird-ösök prototípusok? Mennyire kockázatos olyat venni? Ha nem annyira, akkor egy 99 dolláros 4G/64G Early Bird-re vevő lennék. Ha te is rendelsz, tudnál egy ilyet nekem is rendelni? Természetesen előre kifizetném az árát! Harmincezret fizetnék érte, ha megrendelnéd nekem! Persze csak, ha budapesti vagy.

Az mondjuk fura, hogy FHD-nak írják a kijelzőt, pedig nem is az.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3016) idegen lény válasza idegen lény (#3015) üzenetére


idegen lény
őstag

Most látom, hogy már 119 dollár, akkor 35 ezret fizetnék érte, ha megrendelnéd nekem.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3017) DoItYourself válasza DoItYourself (#3008) üzenetére


DoItYourself
addikt

Kicsit félrevezető ez a gyűjtögetés, most látom, hogy ezt a gépet már lehet kapni Pipo X3 néven.

idegen lény: nem akarok ilyet venni, csak beraktam ide a linket, mert ez a topik ezekkel a gépekkel foglalkozik.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3018) interstate76


interstate76
addikt

Lesznek itt jó gépecskék az Atom CPU-k sajnálatos kivonulása után is! VV1EDM kuponnal 160 USD ez a Vorke V1: Celeron J3160 CPU, 4 GB RAM, 64 GB SSD, Gigabit LAN, usb 3.0 stb.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3019) idegen lény válasza interstate76 (#3018) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért? Mi van az Atomokkal? Szerintem 45 ezer forintért ez a gép még mindig drága. Jó, látom, SSD-s. SSD nélkül ugyanilyen nincs?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3020) interstate76 válasza idegen lény (#3019) üzenetére


interstate76
addikt

Az atomokat az Intel kivonja a piacról.

A linkelt gép kapcsán én csak a konfigról beszéltem, az árat mki eldöntheti, hogy megéri-e neki. Sztem is sok érte, pláne ÁFÁ-val együtt, de ez egy teljesen új gép, lesz még (jóval) olcsóbb is.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3021) djnice válasza idegen lény (#3019) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem nem drága. A CPU az N3700-tel van kb egy szinten, ami alaplappal együtt bruttó 30 körül van: [link]
Ehhez adj hozzá még egy 64 GB-os SSD-t (10k), 4 GB memóriát (5k), Mini ITX házat táppal (10k) és egy eredeti Windows 10-et (30k).

[ Szerkesztve ]

(#3022) idegen lény válasza interstate76 (#3020) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt értem. De miért?

djnice
Írtam is, hogy SSD-vel már jó. Az más kérdés, hogy mennyire kell egy ilyen gépbe egy ilyen pici SSD. Ártani nem árt, de nem hiszem, hogy túl sokat számítana. Persze jobb, mint a HDD, de inkább raknának bele egy nagyobb HDD-t. Akkor olcsóbb lenne.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3023) tordaitibi válasza idegen lény (#3019) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kivezeti az Intel a piacrol, azaz megszunik ennek a gyartasa.

Dacara a forumtarsunk altal ajanlgatott passziv laptopoknak,
en inkabb ilyenre ruhaznek be amig lehet, az 5-8Watt fogyasztast nehez aluluberelni.

(#3024) kukszi1


kukszi1
tag

Én azt hiszem visszatérek a Windowsról androidra de a hibrid remix os redszere. [link]

Crowdfunding prices start at 199 yuan ($30) for a model with 1GB of RAM and 16GB of storage, and 299 yuan ($46) for a version with 2GB of RAM and 32GB of storage.

[link]
SoC – Allwinner A83T octa-core ARM Cortex-A7 @ 2.0 GHz with PowerVR SGX544MP1 GPU
System Memory – 1GB or 2GB DDR3L
Storage – 16GB or 32GB eMMC flash, micro SD slot up to 128GB
Video Output – HDMI up to 4K resolution
Audio Output – HDMI, 3,5 mm headphone jack
Connetivity – 802.11 b/g/n WiFi and Bluetooth 4.0
USB – 2x USB 2.0 host ports, 1x micro USB port for power
Misc – Power button
Power Supply – 5V/2A via micro USB
Dimensions – 110 x 43 x 9.9 mm
Weight – 50 grams

Read more: http://www.cnx-software.com/2016/05/26/meegopad-a02-octa-core-remix-os-tv-stick-sells-for-30-and-up-in-china/#ixzz49m3RTGuk

[ Szerkesztve ]

(#3025) idegen lény válasza tordaitibi (#3023) üzenetére


idegen lény
őstag

De mi a baj velük? Szerintem is tök jók. A Celeronoknak nem túl jó a csengésük. Ilyen szó nincs, hogy "alulüberelni". Ennek nincs értelme. Alulfelülmúlni? :U

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3026) idegen lény válasza kukszi1 (#3024) üzenetére


idegen lény
őstag

És ez miben jobb a Windowsnál a Google Play-en kívül? Az androidos Chrome-ban még oldalnagyítás sincs, és nem fordít le minden oldalt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3027) kukszi1


kukszi1
tag

(#3002) kukszi1 hozzászolást nézd. probáldki azt megtudod.

(#3028) Solten válasza interstate76 (#3018) üzenetére


Solten
addikt

Jo ajanlat es kuponnal most akcios. Sokkal jobb valasztas atomnal szvsz, erre mar siman felmegy barmelyik linux disztro. Szoval nem sajnalom hogy az Intel kukazza ezeket, nagyon Windows-kozpontu volt az egesz (ertheto okokbol termeszetesen, a cel a tablet-szegmens meghoditasa lett volna).

Saor Alba

(#3029) tordaitibi válasza idegen lény (#3025) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

En biztonsagi orkent keresem a kenyerem,
es amikor 40-50 orat kinnt vagyok terepen ahol a legkozelebbi villanyoszlop 5 kilometer,
akkor nagyon nem mindegy, hogy a konfigom 15-20Wattot fogyaszt, vagy 40-50 Wattot.
Ez most egy lcd monitor, egy kijelzohibas tablet, egy eger+bill. es egy 3g modem.
Erre ertettem az 'aluluberelni' kifejezest, habar nyelvtanilag nem szabatos, de ertheto.

De szivesen valtok egy ilyen szerkezetre, sokkal nagyobb a szabadsagfoka es a hasznalhatosaga.

Es a 180 Ah akkunak meg par led refit is ki kell szolgalnia, nem csak a szorakozasomat.

(#3030) interstate76 válasza tordaitibi (#3023) üzenetére


interstate76
addikt

Egy Celeron N-nel szerelt konfig kb. annyit eszik, mint egy atomos. A max TDP egy dolog (bár abban is kicsi a különbség), hisz működés közben nem pörgeted folyamatosan 100%-on a rendszert.

Konkrét példával is tudok szolgálni: van itthon egy Wintel W8-asom, amire rá van dugva egy 1 TB-os vinyó. Utóbbi gyakran pihen (amikor épp nem futnak letöltések és a megosztott anyagokat sem nézegeti senki), így a havi összfogyasztás kb. 250,- Ft (ebben az nincs benne, amikor médiaplayerként funkcionál - úgy mértem a fogyasztását, hogy csak pár letöltés és a Plex futott rajta).

Van itthon egy Acer Aspire E3-112-es passzív noti, Celeron N2840-es CPU-val. Bekapcsolt wifivel, közepes fényerőn és 8-10 megnyitott lappal netezve mértem a fogyasztását egy teljes napon át (úgy volt beállítva, hogy ha nem birizgálja senki, akkor se csökkentse a fényerőt, kapcsolja ki a képernyőt vagy menjen el alukálni). A kapott napi értéket felszorozva 365,- Ft-ra jött ki a havi fogyasztása. Folyamatosan bekapcsolt kijelzővel és pörgetett vinyóval együtt. Ha kikapcsolom a kijelzőt és kilövöm a Chrome-ot, és rábízom 1-2 letöltött anyag seedelését, ill. a megosztanivalók "plexelését", azaz beállítom azokra a feladatokra, amikre a Wintelt használtam, amikor a fogyasztását mértem, akkor ez a kis gép sem fogyasztana többet 250,- Ft-nál. Ergo az atomok abszolút nem verhetetlenek fogyasztás tekintetében, ráadásul a 2840-esnél jóval bivalyabb darabok is vannak. Ha valaki aktívabban fogja hadra a kis mini PC-jét/laptopját, akkor is nagyon kicsi lenne a különbség.

És fentieket úgy mondom, hogy kifejezetten szeretem a Wintelt.

Kieg.: a Z8500-ast és a 8700-ast nagyon szívesen kipróbálnám! Erősebbek, és az integrált GPU-juk is kraftosabb, mint ami pl. az N2840-es mellett dolgozik.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3031) idegen lény válasza interstate76 (#3030) üzenetére


idegen lény
őstag

Milyen Windows van a Wintelen?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3032) interstate76 válasza idegen lény (#3031) üzenetére


interstate76
addikt

10-es. Miért?

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3033) flac28


flac28
csendes tag

Sziasztok!
Szereztem még ősszel egy ilyen Pipo X8-ast, kedvezményest a gearbestreől. 2GB/64GB, Android4.4.4 + Win8.1bing.
Eddig halogattam a windows 10-re frissítést, mert azt olvastam hogy nem tökéletes, hogy nem működik a display alján a windows gomb, pl,. De mivel már csak pár hónapig ingyenes, rászántam amgam. Először a pipo honlapon lévő win10 isoval akartam telepíteni, de végül mégis a windows frissítőjét használtam. "Letöltés, telepítés később". Egy hibaüzenettel először megállt, hogy nem lehet telepíteni, de a rendszer/ms honlap hibakereső/javítója megoldotta, és simán feltelepült a win 10.

Szerencsére a win gomb maradt működőképes, a windows is aktivált maradtt.
Viszont
- a win8.1 hasznos hot corner/edges ("forró sarkai") eltűntek. Pedig azt igen praktikusnak találtam akár tabletként akár tv-re kötve használva, csak egérrel irányítva.
-win8.1-nél sikerült úgy beállítani, hogy ha a HDMI be van dugva, akkor csak azon, a TV-n legyen kép, a boxon csak akkor, ha nincs rá dugva. Na win10nél csak vagy egyiken, vagy mindkettőn, vagy kiterjesztett képe van. (mondjuk majd kipróbálom az x8_driver.zip drivereit, hátha segít ezen.
-végül, kicsit lassabbnak is tűnik a win10.

Szóval.. a végén még lehet visszatérek a 8.1hez (elvileg a Windows.old meg $WINDOWS.~BT könyvtárak mentésével/átnevezésével 30 nap után nem törli azokat és vissza lehet még állítani. Megerősítést kérnék! )

Tippek, tapasztalatok részetekről?

(#3034) idegen lény válasza flac28 (#3033) üzenetére


idegen lény
őstag

Mivel a Windows 10-ben nincsenek forró sarkok/élek. Hány bitest raktál föl? Szerintem 2 GB-osra jobb a 32 bites, és jobb az iso-t felrakni tiszta telepítéssel, csak akkor már nem tudod visszaállítani. Viszont helyet szabadítasz fel vele.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3035) tordaitibi válasza interstate76 (#3030) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez igy, hogy 'havonta 250Ft' semmit nem mond.

Hasonlo meretben, kicsit nagyobb lehet, erdekel mas megoldas is, foleg Windows vonalon, a droid bar nagyon jo, sok mindenben nehezkes, persze nem is egy komplett pc kivaltasara talaltak ki. Kulso hardverek teren nehezkes szamomra, pl. egy regebbi usb tv tuner megoldhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#3036) idegen lény válasza interstate76 (#3032) üzenetére


idegen lény
őstag

Rajta volt, vagy te raktad rá? Hány bites volt rajta? Aktivált volt, vagy neked kellett aktiválni a próbaverziót? Wintel Pro-t akarok venni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3037) interstate76 válasza idegen lény (#3036) üzenetére


interstate76
addikt

Aktivált, 32 bites windows volt rajta. Pro-t még nem rendeltem, ha most vennék, én is azt választanám. :)

(#3035) tordaitibi Mi a semmitmondó? Az egésznek a lényege az volt, hogy a fogyasztás és az üzemidő miatt totál felesleges atomot venni cerka helyett, mert vagy semmit nem nyersz vele, vagy csak nagyon keveset, azt is csak akkor, ha folyamatosan pörgeted a rendszert. A Z8500 és 8700 változtathat ezen, az erősebb GPU miatt.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3038) flac28 válasza idegen lény (#3034) üzenetére


flac28
csendes tag

32bitest, arra frissítette magától az updater, opciókat nem ajánlott. Valahol (freaktab) azt olvastam nem is lehet x64-est feltenni ha android is van rajta.

Továbbra is nagyon töprengek visszategyem e a 8.1-et a kényelmi funkciói miatt.

(#3039) idegen lény válasza flac28 (#3038) üzenetére


idegen lény
őstag

Azokat be lehet kapcsolni 10-ben is, nem?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3040) w.miki válasza idegen lény (#3036) üzenetére


w.miki
veterán

akciós
kár, hogy nem DUALos

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3041) idegen lény válasza interstate76 (#3037) üzenetére


idegen lény
őstag

De azon akkor nem 10-es volt, hanem 8.1-es próbaverzió.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3042) idegen lény válasza w.miki (#3040) üzenetére


idegen lény
őstag

Sajnos külföldről nem tudok/nem merek rendelni, PayPal-om meg nincs, garancia meg gyakorlatilag nincs ezekre. Amúgy pont ez aggaszt, hogy 64 bites Windows 10-et írnak, ami szerintem 2 GB-ra már kevés lesz a megnövekedett rendszerkövetelmények miatt. Ugyanakkor magyar oldalon meg 32 bitesként árulják: [link] Ha már külföldről rendelnék, akkor meg inkább 4 GB / 64 GB -ost rendelnék ugyanennyiért: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3043) interstate76 válasza idegen lény (#3041) üzenetére


interstate76
addikt

Aktivált, 32 bites win 10-zel jött.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3044) idegen lény válasza interstate76 (#3043) üzenetére


idegen lény
őstag

Az érdekes, mert itt ezt írják: "The CX-W8 Pro comes with Windows 10 Home. Windows is not activated, and you can not activate it, you need to buy a license. On the other hand updates can be downloaded without a problem." Pedig ez Pro.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3045) interstate76 válasza idegen lény (#3044) üzenetére


interstate76
addikt

Hát, ha érdekes, ha nem, ez van.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3046) idegen lény válasza interstate76 (#3045) üzenetére


idegen lény
őstag

Honnan vetted, ha nem titok? Azt is olvastam, hogy ezekbe szinte kötelező memóriakártyát rakni, mert az operációs rendszer mellett már nem sok hely marad másra.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3047) Kozy10


Kozy10
tag

én a 220volt-ról vettem a wintel w8-at és aktiválatlan 8.1 pro volt rajta

(#3048) Solten válasza interstate76 (#3043) üzenetére


Solten
addikt

Ja az enyem is aktivalt Windowsal erkezett, aktivatorral... :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#3049) idegen lény válasza Solten (#3048) üzenetére


idegen lény
őstag

Adtak mellé kulcsot? :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3050) tordaitibi válasza interstate76 (#3037) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Amikor pl. megvenned az automat, es en azt mondanam,
havonta 15-20ezerert szoktam bele tankolni, az szamodra kielegito adat?
De ha azt mondom, 5,6l/100 kilometer, ez korrektebb meghatarozas.

Mimdegy, nem akarok ebbol ertelmetlen OT-t, csak leirtam a velemenyem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.