Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-09 10:36:52

LOGOUT.hu

Kedves Barátok, Ismerősök!
András búcsúztatója december 13-án szombaton 11 órakor lesz a szentendrei temetőben.
(2000 Szentendre, Sztaravodai út 3477 hrsz.)
A család szeretettel vár mindenkit!
Forrás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Szerintem:
- Kellene egy összefoglaló hozzászólás, hogy milyen megemlékezési, és kegyelet-leróvási lehetőségek adottak. Pl. most szombaton gurulás, dec. 6-án 19h-től megemlékezéses buli valahol, aminek a hozzászólását nem találom, majd a temetés részletek, stb.

- Aki a témában különböző helyekről értesül, pl. Honda topik, Harcművész topik, facebook, családtagoktól, barátoktól, azt ide kellene összegyűjteni, illetve jó volna, ha ide is átszoknának az információ átadásra az emberek, hogy ne egyenként kelljen mindenkit keresni, értesíteni.

- A pénzügyek terén a család a pénzügyi segítséget hálás köszönettel, de inkább nem kéri. A közös koszorúra lehet utalni Winner kartársnak, vagy PayPallal Kalandornak. 300Ft/fő. Ha többlet lesz, eladományozzuk egy normális szervezetnek. (Linkekkel most nincs időm foglalkozni)

- Mécsesgyújtás egy budapesti belvárosi helyen kapcsán továbbra is csak 3 embertől kaptam jelzést, hogy benne volna. Időpont terén nem tudom, kinek mikor jó. Dec. 6-án lesz lehetőség a megemlékezős kocsmázáskor erre is. Én oda nem tudok menni egyébként.

A fentiekből tud valaki egy szép összefoglalót, linkekkel készíteni? Nekem most nincs időm rá.
Előre is hálásan köszönöm az együttműködést a dologban!

Orsolya

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.