Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#9902) kockazatos válasza Szanyo74 (#9895) üzenetére


kockazatos
tag

Megcsináltam ujra de ugyan az nem cserél témát mert nem indul ujra!
A brandingcserélővel meg csak lufi ikonok vannak mindig pedig a eredeti brandinget ami volt azt töröltem és csak a te 3 brandingedet tettem be. de már nem is keveri csak lufi van mindenhol pedig kiírja hogy ki van cserélve a branding és hogy melyiket használja! De csak lufi van mindenhol!

(#9906) kockazatos


kockazatos
tag

Sziasztok tudja valaki mi ez a hiba kikapcsoláskor?
./utility/loading.mscr címszóval

There is no application associated with './utilityloading'. Run the application first, the open this file from within the application.

(#9907) kisspista válasza Szanyo74 (#9890) üzenetére


kisspista
senior tag

Szuper, köszi!
Ma megyek a Balcsira, a lakás meg szét van, így nincs időm már feltenni a legújabb skint, hogy tesztelhessem.... :( De semmiképp sem hagyom ki! Köszi még egyszer! :)

(#9908) sajtjani válasza kockazatos (#9906) üzenetére


sajtjani
tag

Hali!
tigris múltkor megmondta a frankót ah88 kérdésére (#9518)
idézet:"A mortscript.exe-t le kéne futtatni egyszer és jó is lesz."

(#9909) contaxg


contaxg
veterán

Feltettem a Zozo skin-t ami szépen el is indult.
A Bluetooth stb. ikonok meg is jelentek, de nem működik egyik sem, kivéve a zenelejátszó. Mit kell tennem, hogy a BT illetve a többi ikon is működjön?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9910) kockazatos válasza sajtjani (#9908) üzenetére


kockazatos
tag

Értem de hogy a pics@ba futassam azt a ... exe-t? Meg az utilityben a brandingcserélőnek kell e valamit állítani? Mert nekem kiírja hogy melyiket használja de folyton csak a sárga lufi ikonok vannak jelen. Meg nekem témacseréálőnék sem indul ujra. Kiírja hogy ujraindítás de nem indul ujra soha. Ez is mitől lehet? Már szétverem ezt a .... GPS-t.

(#9911) gipsztigris válasza sajtjani (#9908) üzenetére


gipsztigris
addikt

A skin készítőjének javaslom, hogy úgy írja meg a scripteket, hogy első indításkor lefusson a mortscript.exe és akkor nem lesznek ilyen gondok. Mert egy buherált gépen (amelyiken már futott a mort) ott nincs vele gond, de egy "szűz" PNA-n sohasem fog rendesen működni a mort parancs, csak miután lefutott egyszer a mortscript.exe.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#9912) kockazatos


kockazatos
tag

Sziasztok még egy kérdés

Ez mit takar a sys-ben? Vagyis hol vannak ezek?

[themechanger]
work_dir="\SDMMC\primo12"
mortscript="\SDMMC\primo12\MortScript.exe"

(#9913) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Nem tudjátok hová tűnt a reggeli postom? A 9903 és a 9905 között volt valahol. :DD

Mert nem igazán értem, hogy ki látott abban warezt, vagy bármi más kivetnivalót. :F :Y

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#9914) sajtjani válasza kockazatos (#9910) üzenetére


sajtjani
tag

Én tigris si-jét használom, a bennelévő TC-ben kétszer katt a mortscript.exe-re, lefut, így lett jó nekem is, persze kell a gyökérbe az ui_igo9_mappa a képekkel.
-A három branding mappát a txt-kkel beletetted a content mappába?
-Fontos: a májusi primoval nem kompatibilis Szanyó mester skinje!!!
Ha ezzel használod, kapcsold ki a témacserélőt!
Gyári primoval portolt pna-kon gyönyörűen muzsikál a skin. :C

(#9915) kockazatos válasza sajtjani (#9914) üzenetére


kockazatos
tag

Én nem használok sí-t! Igen benne van a content-ben a 3 txt branding!
Februári a primo

[ Szerkesztve ]

(#9916) Szanyo74 válasza gipsztigris (#9911) üzenetére


Szanyo74
tag

A következőben benne lesz! :)

http://primosite.co.cc

(#9917) sajtjani válasza kockazatos (#9915) üzenetére


sajtjani
tag

Gondúkodom, az utility.ini-ben minden rendben? Főleg a DirContent=.... után jó-e?

(#9918) Szami01 válasza Szanyo74 (#9890) üzenetére


Szami01
csendes tag

:R Köszönet érte!

(#9919) vavakika


vavakika
csendes tag

Üdv Zozo

Egy észrevételt szeretnék közölni. Az új skinnél (480×272) kicsit furán működik az automatikus átlátszóság. Pl. be van állítva 16-ra mind, és navigálás ill. szimuláció közben nem halványodik el csak akkor amikor megérkeztem a célhoz, vagy ha félreteszem. Az előző verzióknál navigálás közben is elhalványodott. Ez módosítva lett, vagy én hibáztam valahol?
Köszi a választ.

(#9920) kockazatos


kockazatos
tag

Sziasztok!
Primo 1.2 alatt hogy tudom elérni az extra programjaimat?
Ezek vannak a sys-ben:
[extprograms]
name1=Control Panel
path1=\Windows\control.exe
icon1=0

name7=Total Commander
path7=\Storage Card\Cobia_420_64\exprog\totalcommander\cecmd.exe
icon7=0

name8=VIDEO PLAYER
path8=\Storage Card\Cobia_420_64\exprog\TCPMP\Player.exe
icon8=0

name9=Resinfo
path9=\Storage Card\Cobia_420_64\exprog\Resinfo\ResInfo.exe

A skinem meg ez: ZoZo v1.2.10 silver

(#9921) hfrici


hfrici
aktív tag

Sziasztok!
Wayteq 820 BT-re 1.2 primo lett varázsolva. Az vele a gond, hogy a tápellátást lehúzom, majd visszadugom, erre kilép a naviból és beadja az indító képernyőt.
Mi erre a megoldás, hogy ne lépjen ki???

Köszi

(#9922) gipsztigris válasza kockazatos (#9920) üzenetére


gipsztigris
addikt

Olvasd el EZT!

És az elérési utakat módosítsd a vasnak megfelelően. És majd a külső programok alatt megtalálod az összeset.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#9923) kockazatos válasza gipsztigris (#9922) üzenetére


kockazatos
tag

:R :R

(#9924) Szanyo74 válasza vavakika (#9919) üzenetére


Szanyo74
tag

Pont ma vettem észre én is. Bár ezen nem változtattam tudomásom szerint. :)
Na ennek is utánanézek.

http://primosite.co.cc

(#9925) KZ_3D válasza hfrici (#9921) üzenetére


KZ_3D
tag

A sys.txt-be kell a következő kiegészítés, ha jól emlékszem:

[interface]
shutdown_time=0

(#9926) ndrstnd


ndrstnd
csendes tag

Zozo:

Köszi az újabb fejlesztéseket, egyre szuperebb a skin-ed!!! :C

800x480 felbontásnál néhány észrevétel:

1.
Az új skinben nem sikerül előcsalnom a következő köztespont adatainak a megjelenítését.
Ha rábökök a következő utca mezőre, bemondja esztike az uticél adatait és a megjelenítés nem vált a köztespontra. Az előző skinben ez működött, most nem sikerül sehogy sem.

2. Az uticél megjelenítésénél meg tudnád oldani, hogy ha átlátszóság értéke=0 akkor a szöveg is tűnjön el a háttérrel együtt? Így ki lehetne kapcsolni a mezőt teljesen és csak addig látszana, ameddig nem halványulnak el a gombok. Ha meg akarom nézni, csak rábökök a menü gombra és megint látom egy ideig, egyébként meg nem foglalja a helyet a térképen.

(#9927) Szanyo74 válasza ndrstnd (#9926) üzenetére


Szanyo74
tag

Meg lehet oldani.(készül a következő :) )

http://primosite.co.cc

(#9928) KZ_3D válasza gipsztigris (#9922) üzenetére


KZ_3D
tag

Ez a "Külső Programok" elérhetősége a Primóban az Egyebek/"Frissítések és Extrák" alatt lenne elérhető ? (Régen PLajos itt használta, ha jól emlékszem)

Nekem ZoZo_v1.2.10_silver_480_272 + TRob brandinggal ott a gyári szöveg van.

(#9929) Szanyo74 válasza KZ_3D (#9928) üzenetére


Szanyo74
tag

A gyorsmenüből érheted el.

http://primosite.co.cc

(#9930) KZ_3D válasza Szanyo74 (#9929) üzenetére


KZ_3D
tag

Köszöntem, nem volt oda beállítva nekem, most megtettem.

(#9931) M1Bali


M1Bali
tag

Üdv. ZOZO

Látom mindenkinek van valami extra kérése, hát nekem is lenne egy.
Az alternativ útvonalat nem lehetne a gyorsmenübe belevarázsolni?

[ Szerkesztve ]

(#9932) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha Navteq térképet használok, és be van rakva a .FDA kiterjesztésű fájl is, akkor milyen táblákat, és hol kellene látnom? Zozo skint használok!

Válaszokat előre is köszönöm!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#9933) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Sziasztok!

64 mb-os GPS- ekre milyen navigációs rendszert ajánlotok? :))

(#9934) Szanyo74 válasza mesa23 (#9932) üzenetére


Szanyo74
tag

Jobb oldalt közép tájt jelenek meg a közlekedési táblák. Persze csak akkor ha be vannak kapcsolva. Menü/Hangok és figyelmeztetések/Riasztás figyelmeztető táblákra

http://primosite.co.cc

(#9935) Szami01


Szami01
csendes tag

Sziasztok!

Többször is próbáltam sokszor elolvastam mindent, mégsem megy! A témacserélőnél a téma kiválasztásánál nyomom hogy újraindul, de nem indul újra csak simán kilép!

Olvasgattam előbbre is hozzászólásokat van egy hasonló hozzászólás #9902 de nem igazás találtam rá választ! Köszi a segítséget előre is!

(#9936) kishoris válasza Szami01 (#9935) üzenetére


kishoris
tag

Én a dolognak ezt a részét egy kis időre hanyagolom. Nálam is ugyan az a helyzet, kilép és annyi. Nem tudom működésre bírni az x960-on. Fogalmam sincs, hogy miért? :F

(#9937) hojos válasza kishoris (#9936) üzenetére


hojos
aktív tag

Nálam megy. :C

(#9938) gini2


gini2
csendes tag


sziasztok az lenne gondom hogy az idő 16:33 a menet idő 01:22 érkezés 16:56 erre megoldást keresek még annyi szokott változni hogy 2 órával többet mutat.A idő beállítás automatára van állítva skin nélkül is ez van

[ Szerkesztve ]

(#9939) kockazatos válasza Szanyo74 (#9916) üzenetére


kockazatos
tag

Hiába tettem bele a commandert ahogy javasoltad a mort exe-t akkor sem tudtam lefuttatni! De látom a következőben benne lesz ahogy gipsztigris javasolta! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#9940) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

WP7-en fut a sima iGO8 esetleg a iGO Primo?

(#9941) contaxg válasza gini2 (#9938) üzenetére


contaxg
veterán

Tegnap azt mondta a Primo, hogy kanyarodjak balra az A12-ről a Leytonstone állomás felé. Ezzel nem is lett volna baj ha nem egy 5m magas fal mellett, egy mélyen fekvő autóúton robogtam volna éppen,
Hogyan tud a Primo teljes 6-7 számjegyes angol irányítószámra keresni? Nekem 4 karakternél többet nem engedett. Ezt egy még egy filléres, apró Tom-Tom is tudta nekem egy éve!:F Sajnos vannak olyan farmok, amiket másképpen nem lehet megtalálni.....

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9942) snowdog válasza contaxg (#9941) üzenetére


snowdog
veterán

Térképhiba minden térképben van. Ha jobbat szeretnél, jelentgesd be őket a megfelelő térképész cégnek. Anglia térképből kétféle van, neked nyilván nem a 7 számjegyes van meg.

(#9943) Szanyo74


Szanyo74
tag

ZoZo v1.2.11 és ZoZo v1.2.11 silver (800×480;480×272;320×240 felbontásban)

- apróbb javítások
- átlátszóság beállítása bővítve
- mortscript telepítés (#1)
- felhasználói indítás (#2)
- menügomb nyomva tartása funkció (#3)

#1 Elérhető: Menü/Beállítások/Rendszerbeállítások/22. menüpont
Működtetéséhez szükséges az új utility1.2 mappában található mscr.exe és mscr.nfrun fájlok.
Mortscript futtatására szükség lehet pl. : - brandigcserélő
- betöltő képcsere
- témacserélő

#2 Elérhető: Menü/Beállítások/Rendszerbeállítások/1. menüpont
A felhasználói indítás használatával skin betöltésekor két lehetőség közül választhatunk:
- felhasználói : minden felhasználói beállítás működik
- alapértelmezett : csak az alap beállítások indulnak el.
kikapcsolásra kerül: - felhasználói nagyítás
- képernyőkímélő
- nagy manőver kijelzés
- uticél megjelenítés
- településnév
- utazási adatok
- 2D/3D gomb
- iránytű a térképen

#3 Elérhető: Menü/Beállítások/Rendszerbeállítások/2. menüpont
Választható módok: - kilépés
- készenlét párbeszéd
- kilépés párbeszéd
- készenlét
- navigációs menü

Kezdők számára a használati utasítást kibővítettem a honlapomon.

[link]

http://primosite.co.cc

(#9944) verlajos válasza Szanyo74 (#9890) üzenetére


verlajos
csendes tag

Szia Szanyo!

Hálás köszönet a mostani fejlesztésért (v1.2.10 480x272) már próbálgatom. Számomra ezekből a skinekből a két leghasznosabb dolog a képernyővédő és a köztes cél- végcél adatok közötti váltás volt. Ha valamelyik, vagy mindkét megoldás a te ötleted volt, akkor az eddigi köszöneteimet emeld négyzetre. A mostanival csak annyi a problémám (v1.2.10 480x272), hogy a köztes-végcél közötti adatokat nem váltja, sőt a képernyővédőn meg sem jelenik a cél. A címet lehet állítani az egyszerű és a teljes között, a v1.2.09 480x272- ben működik is az adatváltás, de ebben az új verzióban nem. Ehhez talán hasonló problémát már felvetettek a #9926#-ban is.

Előre is köszi a segítséget

LVer

(#9945) Szanyo74 válasza verlajos (#9944) üzenetére


Szanyo74
tag

Már javítva lett! :) (mármint az új skinben)

[ Szerkesztve ]

http://primosite.co.cc

(#9946) gpsr válasza verlajos (#9944) üzenetére


gpsr
csendes tag

Mivel van újabb, szerintem próbáld ki a 1.2.11-et, aztán, ha fennáll a probléma, akkor jelezd újra.

(#9947) gpsr válasza Cool Face (#9933) üzenetére


gpsr
csendes tag

Az Igo gyorsabb stabilabb.
A Primo is elmegy ha nem a rezidensen bent figyelő keretrendszerből indul, hanem kézzel indítva a WinCE-ből, bár én "kikapcsoltam" a domborzati megjelenítést, és a 3D-ket is, de Skinnel és TTS-el ment ;)

[ Szerkesztve ]

(#9948) lorus78


lorus78
csendes tag

Sziasztok.

Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan lehet a primoban előcsalni a domborzatot?
Bocsi ha már volt ez a kérdés, de nem találtam a korábbi hozzászólások között ilyet.

Köszi, előre is.

(#9949) Pee-Tee


Pee-Tee
tag

sziasztok!

2D térképnézetben bal felső sarokban van a következő "elkanyarodás iránya és távolsága", no nálam ezt a távolságot nem látom csak 1/3 részben.
Valaki please !

iGo Primo 9.2.0.191493
WayteQ X850

THNX.
Péter

(#9950) verlajos válasza Szanyo74 (#9945) üzenetére


verlajos
csendes tag

Köszönöm a választ. Amíg írkáltam komótosan, megjelent az új verzió. Sajnos nem oldotta meg a problémámat. Az első dolgom volt, hogy feltegyem, de nekem nem jelent meg a rendszerbeállításokban 1;2 vagy 22-es menü pont. Ráadásul az adatok váltásában sem történt változás. Már a save mappa törlésén is túl vagyok.

LVer

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.