Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#10101) nemcso


nemcso
senior tag

ZoZo

Egynél több köztes pont esetében csak az első köztes pont és a végcél között lehet váltani ?
Ez így műxik "gyárilag", vagy beállítási gond lehet nálam ? :F

szerk.: v1.2.12 silver skin

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10102) ndrstnd válasza nemcso (#10101) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

A következő köztes pont és az uticél között lehet váltani.

(#10103) nemcso válasza ndrstnd (#10102) üzenetére


nemcso
senior tag

És ezt hogyan teszed ? Ha az első köztes pontra kattintok a végcélra ugrik (annak címét mutatja felül), kihagyva a köztük lévő további köztes pontokat. :U

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10104) KZ_3D válasza neptun01 (#10086) üzenetére


KZ_3D
tag

Renault Megane Berline esetén is simán működik, szélvédő belső oldalán, középen lent.

(#10105) ndrstnd válasza nemcso (#10103) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

Úgy kezdd, hogy ELINDULSZ az autóval. Ha útközben ráböksz, akkor mindig az úton következő köztes pont és az uticél között vált.

Szimulációnál mindig csak az útvonal 1. köztes pontja és a végcél között vált, hiába halad túl a szimuláció az adott köztes ponton.

(#10106) nemcso válasza ndrstnd (#10105) üzenetére


nemcso
senior tag

thx. ;)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#10107) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Még egy észrevétel az 1.2-es primonál.
Nem csak a zenelejátszó,de az fm transmit sem akar működni.
A primo 1.1-nél pedig ezek szépen mennek,esetleg kell valami beállítás?

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#10108) ndrstnd válasza tecsa74 (#10107) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

Nekem működik a zenelejátszó az 1.2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#10109) LuiT


LuiT
tag

ZoZo kartárs, vagy aki tud segíjjen már, evvel a branding cserélős dologgal, mert már égnek áll tőle a hajam.

A probléma a következő:
Branding cserekor, kiválasztom pl.: a ROB félét, aztán újraindítom a Primot, a csere megtörténik, de a cserélőben marad az eredeti NNG. Ugyanez a helyzet a STANCY féle brandingnál is.
És még egy furcsaságot véltem felfedezni. Miután kicseréltem akármelyikre is, vissza az eredetire nem tudom állítani, és amit legutoljára használok éppen az átneveződik branding_nng.zip-re.
Ez a furcsaság 480x272 felbontásban egy Wayteq x820BT-n és 800x480-ban egy szintén Wayteq x990-n is előjön.
A x990-nél még az is beugrik, hogy a 3 jobb oldali megjelenő adat (távolság, hátralévő idő, érkezés ideje) egyszerűen eltünik és átváltozik 1 nagy DEMÓ gombbá.

A segítségeteket előre is köcce.

[ Szerkesztve ]

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#10110) gipsztigris válasza LuiT (#10109) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy dolgot azért elmagyarázhatnátok! Túl a skin készítő kihívásán, mi a jelentősége a Branding cserének? :DD

Mert hellyel-közzel egyformák a Branding.zip-ek, mindegyik színes ikonokkal van . Ha valaki megszereti egyiket vagy másikat, kizárt dolognak tartom, hogy menet közben váltogassa! :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#10111) LuiT válasza gipsztigris (#10110) üzenetére


LuiT
tag

Menet közben nem is akarom cserélni. Egyszerűen ki akartam próbálni, illetve megnézni az ikonokat, hogy melyikben milyen van.

Igazság szerint sok-sok felesleges ikon van benne, és kigúvad a szemem mire mind beállítom.
Jó volna csinálni sajátot, esetleg abban is benne lennék, csak kéne egy kis segítség hozzá.
Hogyan s mikén is kezdjek hozzá.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#10112) snowdog válasza LuiT (#10111) üzenetére


snowdog
veterán

Elsőnek kell hozzá egy jó képszerkesztő program. Az XnView már megteszi. Aztán fogod a képeket (pl. ui_igo8\common\poi_mapclose.bmp), és átszerkeszted a kívánalmaid szerint. Ezután a képeknek megfelelően beállítod a megfelelő hivatkozásokat (ui_igo8\icons\poi\poi.icons). Kb. ennyi az egész. :)

Persze nagyon leegyszerűsítve írtam le a dolgokat. De ha elkezded, és ezen túlvagy, a többire már rá fogsz jönni. Sok sikert kívánok! Ne keseredj el, mindenki így kezdte, én is! :K

[ Szerkesztve ]

(#10113) LuiT válasza snowdog (#10112) üzenetére


LuiT
tag

Köcce az infót.
Maradok a jó öreg Photoshopnál, azt már ismerem 5 verziótól a CS5-ig. :D
Nekirugaszkodom, s ha elakadok esetleg zargathatlak eme témában?

[ Szerkesztve ]

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#10114) gardian1


gardian1
csendes tag

http://href.hu/x/fu17 ha valaki át akarja látni az egészet vagy esetleg ki akarná nyomtatni annak itt van az útmutató iGO Primo-ból :)

(#10115) mz68 válasza Szanyo74 (#10058) üzenetére


mz68
csendes tag

Az megoldható lenne, hogy amikor megérkezek az úticélhoz akkor automatikusan kitörölje az útvonalat és megmaradjon a térképnézet x idő múlva, és ne kelljen leokézni a képernyőn?

(#10116) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nálam a primonál, CNS Globe HD-n a navigáció közben amikor be van írva egy úti cél, meg amikor csak magába ketyeg a kütyü azt vettem észre, hogy a valós helyzetem és a navigációba a helyzetemet mutató jel el van csúszva egymástól. A valós helyzetemhez képest van lemaradva, ha lassítok a kocsival akkor sikerül csak szinkronba kerülni a navigáció jelével. Tehát ha elhagyok egy kereszteződést vagy egy utcát a jel még az utca elöt kullog. Gondolom valami beállítási probléma lehet, mert a CNS-m szerint a GPS jel kiváló! Ötlet?

Zoli669

(#10117) Szanyo74 válasza mz68 (#10115) üzenetére


Szanyo74
tag

Már megoldott. (érkezési beállítások)

http://primosite.co.cc

(#10118) mz68 válasza Szanyo74 (#10117) üzenetére


mz68
csendes tag

Köszi, közben hazafelé már észrevettem.

(#10119) tpc_E válasza Szanyo74 (#10034) üzenetére


tpc_E
csendes tag

Szia Szanyo74!

Feltettem a legújabb skinedet V1.2.12-t, nagyon tetszik és egyre többet tud.
Viszont a kérdésem:A képernyő kimélőn hová kell bökni, hogy átváltson az időről az aktuális sebességre , mert nekem nem sikerül.
Nem nagyon értek a programozáshoz,de nem lehetne úgy megcsinálni a sceen saver testreszabását ahogyan a gyorsmenü testreszabása van, az nagyon profi lenne,és nagyon illene a Primó stilusába, elvégre ez is egy vizuális képernyő.
Még valami , nekem nem jelenik meg a vezetés képernyőn a zenelejátszó gombja láttam képeken hogy ott kellene lenni jobbra lent (a silver verzió van fent)

üdv tpc

[ Szerkesztve ]

(#10120) ndrstnd válasza tpc_E (#10119) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

Az időre kell bökni (vagy az aktuális sebességre, ha éppen az látszik).

Tulajdonképpen a képernyőkímélő az mire jó? Ugyanazok az infók vannak rajta, amik a térképen is, kivéve a térképet. A képernyőt legalább kíméli? Sejtésem szerint nem nagyon.

A zenelejátszó gombja csak akkor látszik, ha be van kapcsolva a számok címének a kijelzése a térképen.

(#10121) tmarci03


tmarci03
csendes tag

Sziasztok!

Nekem fent van a primo 1.2 egy új masszív 800*600-as készüléken és a térképcserélő is működik. DE mind a 3 csomagból csak 18 térképet hajlandó befogadni/látni. Nekem Spanyolország kellene, ami benne is van a topmap és a teleatlasz csomagban, de pont azt (és persze sok másikat) nem hajlandó látni. Mi alapján szűri és miért csak 18-at lát?

Köszi!

(#10122) kisspista válasza tmarci03 (#10121) üzenetére


kisspista
senior tag

License kérdés lehet, valószínűleg.... Nem 800x480-as felbontást akartál írni?

(#10123) Szanyo74 válasza ndrstnd (#10120) üzenetére


Szanyo74
tag

Pedig hidd el hogy kíméli.
+ nagyobbak az adatok, így nem kell meresztgetni a szemed.
Tehát hívhatjuk szemkímélőnek is egyben. :)

http://primosite.co.cc

(#10124) ndrstnd válasza Szanyo74 (#10123) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

A szemkímélés tetszik :)
Az 1000. napi km körül már tényleg jó lehet :K

[ Szerkesztve ]

(#10125) kishoris válasza tmarci03 (#10121) üzenetére


kishoris
tag

Spanyolország TM-ben???? :Y

(#10126) Misi61


Misi61
tag

Sziasztok!
Hogy tudom megnézni hogy mikori primo van a gépen?(w950hd)

(#10127) gipsztigris válasza Misi61 (#10126) üzenetére


gipsztigris
addikt

Exe----->jobb gomb/tulajdonságok/verziószám

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#10128) hovajk válasza Misi61 (#10126) üzenetére


hovajk
tag

Vagy egyebek-súgó-névjegy

(#10129) tmarci03 válasza kisspista (#10122) üzenetére


tmarci03
csendes tag

De igen, bocs.
Ez azt jelenti, hogy amit a licens enged, azt látni csak. Tudnál küldeni nekem egy olyat, amiben benne van spanyol? vagy lincens fájlt..
Ez a licens fájl egyben van mind a 3 térképcsomagra vagy hogy van?
Köszönöm!

(#10130) Krisz79


Krisz79
őstag

Mawerik!
Holnap Nyiregyházára utazunk!
Remélem a Primo jól fog szuperálni!
Még 1szer köszönöm!
K.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#10132) Noxy válasza tmarci03 (#10129) üzenetére


Noxy
veterán

Tudnál küldeni nekem egy olyat, amiben benne van spanyol?

3 térképcsomagban nincs, nem lehet Spanyolország.
Csak a Navteq, meg a TeleAtlas térképcsomagban van.
TopMap, csak KeletEu térképeket ad ki.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10133) DM43 válasza tmarci03 (#10129) üzenetére


DM43
Topikgazda

Szerintem olyan license nincs, amiben van néhány nyugateu ország, de a spanyol o-ra nem vonatkozik.
Vagy hibás anyagot tettél fel, vagy megsérült 1-2 file.

Szerk: nem lehet, hogy az a 18 ország csak kelet eu? Mert akkor tényleg license problémád van.

[ Szerkesztve ]

(#10134) tpc_E válasza ndrstnd (#10120) üzenetére


tpc_E
csendes tag

ndrstnd!

Elolvastam Szanyo74-nek a a skínben történt változtatásokról írt bejegyzését. ezért tudom, hogy hogy kellene működnie a sebesség átváltásnak csak épp nálam nem műxik, habár az igazság az hogy csak szimulációban tudtam kipróbálni , lehet hogy csak valós navigáció közben működik? Kipróbálnád esetleg!

Másik:
A dalcím kijelzés be van pipálva de mégsem jelenik meg a "Play" gomb.

(#10135) ndrstnd válasza tpc_E (#10134) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

Nekem működik szimuláció közben is (800x480).

A play gombnak meg kellene jelennie, ha be van jelölve a címek kijelzése.
A dalcímeket kijelzi?

[ Szerkesztve ]

(#10136) tmarci03 válasza DM43 (#10133) üzenetére


tmarci03
csendes tag

tényleg, megnéztem és csak a kelet európai államok térképei jelennek meg, ha váltok térképgyártót akkor is.. és csak 18db mind a három opciónál..

(#10138) Misi61


Misi61
tag

Sziasztok!
Nekem a brandig cserélö telepítésénél felajánlja az ujraindítást,de ez után nem adja be a további folytatást a telepítéshez.Mi lehet a gond?

(#10139) vavakika


vavakika
csendes tag

Üdv Zozo

A tesztelgetés közbeni észrevételemet szeretném megosztani.
A feltöltött képen látszik hogy a megjelenő kiegészítések sokszor lényeges dolgokat takarnak ki. Meglehetne oldani úgy, hogy ilyen esetbe a kiegészítések a kép alá kerüljenek?

(#10142) mulika


mulika
csendes tag

"(#9938) gini2" hozzászólásába a bemásolt kép baloldalán1fényképzőgép látható. Az micélt szolgál és, hogyan érhető el. (ZOZO 12 skint használók)

(#10143) ndrstnd válasza mulika (#10142) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

Képernyőmentés készítésére szolgál.
A képernyőmentés funkciót kapcsold be hozzá a beállításoknál.
A GJ féle második manővert ki kell kapcsolni hozzá, mert kitakarja.

(#10144) dalattt


dalattt
csendes tag

Az lenne a kérdésem hogy lehet megoldani hogy a primo 1.2 mondja be hogy újratervezés ha elvétem az irányt. Most csak mutatja az idő és táv. különbséget de nem mondja az pedig hasznos lenne.

(#10145) mz68


mz68
csendes tag

Sziasztok. Danger! The vehicle dimensions set in the current profile exceed the limits of this area. Ezt írja ki állandoan úgy hogy rendesen az úton vagyok és a cél is egy kedvencekbe elmentett uticél. Máskor meg gond nélkül elnavigál. Ha leokézom akkor eldobja az útvonalat, ha nem alatta navigál és folyamatosan mondja merre kell menni. Valaki tud erre megoldást?

(#10146) nzoli2 válasza mz68 (#10145) üzenetére


nzoli2
tag

Elállítottad a jármű profilt.
beállítások-->útvonal beállítások-->jármű
legyen alapértelmezett személyautó ha nem kamionnal jársz...

[ Szerkesztve ]

Üdv Zoltán

(#10147) mz68 válasza nzoli2 (#10146) üzenetére


mz68
csendes tag

Sajnos kamionnal járok.

(#10148) kuksa90 válasza mz68 (#10147) üzenetére


kuksa90
őstag

Akkor három verzió van: hibásan adtad meg az adatokat a teherprofilban, vagy tényleg van az úton valami, ami szűk a vasnak, vagy a térkép hibás...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#10149) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Hol/hogy lehet azt kikapcsolni h ne üdvözöljön határ átlépésnél?!

Kicsit idegesítő mikor egyikből kimegyek, másikba át és mindezt 4-5 alkalommal naponta...

Köszi

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#10150) ndrstnd válasza GrandeP (#10149) üzenetére


ndrstnd
csendes tag

A hangot itt:
Beállítások/Hangok és figyelmeztetések/TTS Pro/Országinfo felolvasása

A felugró ablakot nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni. Még nem találkoztam olyan lehetőséggel.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.