- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Carlytoo: Pánikszindróma #3
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Pánikbetegség, szorongás
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Aktív témák
-
kalcika
tag
Szeintem nem kell azon moderálni semmit. Pont azt írtam, amit és ahogy gondolom. Szerintem a túlérzékenység és a nyálasba átcsapó stílus éppoly taszító lenne sokak számára, mint egy másik rétegnek az irónia. Az enyémhez hasonló - egyáltalán nem durva - hozzászólások moderálása esetén asszem, hogy elballagnék. (Bár topikot nem nyitnék ennek, meg aztán én biztos nem is hiányoznék senkinek :) )
-
rii
nagyúr
azért vannak tagadhatalanul ''nem jóleső'' dolgok is .....
szal itt is érvényesül a vagy megszoksz, vagy megszöksz elv ......
amugyilag 99.99999%-ban igazaad van ..... :)
az eslö mondatot kihaggyuk...
a másodikaban a ''szerintem'' szót nagybetüvel kiemelve szeggyük,
a harmadikban a h*lye szót kimoderállyuk ....
...... a negyedik pedig egy nagy igazság ..... :)
PIISZ :) -
_Volkovy_
nagyúr
Volt értelme visszajönni. :)
-
Superman
nagyúr
Én is örülök, hogy nem távozott egy fórumtag, de én kimaradtam ebből a dologból. mi is volt a lényege?
-
kalcika
tag
Na, aztán nem nyávogni ám! Ezek itt nem pofonok szerintem. Ez csak egy hülye fórum, nem az ÉLET. Amúgy meg fogd fel humorral, amit csak lehet! :)
-
Szőrös
veterán
Üdv újra köztünk ! Láttad , hogy milyen szép kis csatározás vót itten miután leléptél. hehe nem vót semmi a dolog ! :D
-
_Volkovy_
nagyúr
Megtehettem volna hogy új nicken jövök vissza,de:
1.:úgyis megismertetek volna :)
2.:egyenesebb dolog ez így.. -
-
Apika
addikt
Üdv újra közöttünk! Jól döntöttél, hogy visszajöttél! :P
-
neduddki
nagyúr
HI!
Udv a duhongok ketreceben!!!!
udv
neduddki
p.s. meg csak most olvastam a elmeneteled totyikjat........... -
Agyasima
őstag
Welcome HOME! I've benn expecting u.
-
PeliScan
addikt
Üdv! :)
Azért kiváncsi vagyok twollah reakciójára... egy sörbe/borba vkivel, h beidézi a hozzászuólását, miszerint ő megjósolta h visszajön _Volkovy_
És lőn. -
_Volkovy_
nagyúr
Hi!
Igaz hogy én egyszer már itt befejeztem,de azóta gondolkodtam egy kicsit.Végigolvastam a topicot amiben mondtam hogy távozom.Nagyon örültem hogy sokan mondtátok,ne hagyjam abba,sőt néhányan még emailt is írtatok.Ennek,és twollah kollega topicom utáni viselkedésének köszönhetően úgy döntöttem,hogy még egyszer nekifutok.Kicsit kevesebb sértődékenységgel,kevesebb kötözködéssel,több toleranciával,több érveléssel.
Lehet hogy bennem van a hiba,túl könnyen megsértődöm.Az is igaz hogy én még nem kaptam akkora pofonokat az élettől,mint az idősebbek,nem kellett talpra állnom kemény dolgok után,és az életemben ez a legnagyobb negatívum,hogy valaki csúnyán néz rám.
Aktív témák
Hirdetés
- Samsung LCD és LED TV-k
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Battlefield 6
- Megjött Magyarországra a legnagyobb akkuval szerelt Redmi
- Xbox tulajok OFF topicja
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Apple MacBook
- CPU léghűtés kibeszélő
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U7310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- Új és újszerű 13"-14" Gamer, ultrabook, üzleti készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Huawei Nova Y70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2932
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest